Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Te doczytujące tekstury pewnie poprawią, skaczących npc również (w końcu mają hmm 9 miesięcy jeszcze :)), a ogólnie gra jest ekstra tylko miało być 30 minut gameplayu a jest hmm z 15 minut, gdzie drugie 15 minut? Jak na moje to póki co CDP spełniło swoje obietnice, jeszcze tylko zobaczymy optymalizacje, mam nadzieję że nie będzie trzeba czekać do W3 Edycja Rozszerzona :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra w Novigardzie, co to się porobiło, i w dodatku jeszcze ma taką pospolitą twarz, wiedziałem że ma, ale mi to nie pasuje, tak samo Triss i Yennefer, to Yen miała trójkątną twarz, a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:50, Kraju napisał:

Warto posłuchać

Warto warto. Podoba mi się pomysł z tymi storybookami, a także ten z prologiem i wprowadzeniem dla niezaznajomionych z książką postaciami. Widać tam było figurkę z EK, prezentuje się naprawdę fajnie. Podobnie jak okładki na pudełkach. Wie ktoś może gdzie można zdobyć taką koszulkę jaką nosi Pan Konrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 15:51, Kraju napisał:

Musiałbyś pracować w CDPR :D


Albo mieć znajomości. Dobry grafik z talentem do rysunku + drukarka tekstylna i koszulka gotowa. Na użytek własny podlegało by łamaniu praw autorskich? W sumie fanarty są legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 20:45, Polinka198 napisał:

Albo mieć znajomości. Dobry grafik z talentem do rysunku + drukarka tekstylna i koszulka
gotowa. Na użytek własny podlegało by łamaniu praw autorskich? W sumie fanarty są legalne.

Dzięki za podpowiedź, sam sobie taką zrobię tyle, że bez użycia drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 20:00, Damianuss1 napisał:

Dzięki za podpowiedź, sam sobie taką zrobię tyle, że bez użycia drukarki.


Zawsze można się przejść do pierwszego lepszego punktu z naprasowankami :) Albo kupić papier do termotransferu i samemu sobie druknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ez?

Ale absolutna racja, też tak zrobię, może nawet teraz jak gram w dwójkę to przejdę 3 raz po ang, a tak w ogóle w obu trailerach narratorem jest ten sam koleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wziął fenomen Charlesa Dance''a? Faktycznie miał dobre role, ale skąd taki szum?

Może chodzi o Grę o Tron? Jeśli tak, to nie oglądałem (nie mam HBO i nie mam czasu na pobieranie z neta).

Co do przejścia, przejdę tylko z polskim dubbingiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dance''a poznałem w GoT i o ile pozostałe jego role mnie jakoś nie powaliły, to facet ma zwyczajnie dobry głos, który mi się podoba. Do tego pasuje mi do Emhyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się