Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2014 o 23:09, McFlash napisał:

Czy tylko mi wydaje się, że twarz Geralta jest trochę dziwna?

Ja od samego początku widzę w niej Snakea z MGS więc coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maniekk
Mozna tylko zgadywac, bo ta dyskusja opiera sie na zalozeniu istnienia "dodatku", ktory bedzie duzo wazyl, a co jesli same patche naprawiajacego gre beda tyle wazyc, albo patche/nowa zawartosc beda rozdzielone 500mb na 1 miesiac czy inaczej?
DlA W2:ER wersji Pc zrobli nowe wydanie, ale z jakim nakladem? Nie wiem jak bylo przy jego premierze, ale na chwile obecna dominuje odmiana wydanie premium(podstawowe), a ER musisz i tak sciagnac.

McFlash
Na "taka" budowe ciala zwrocona uwage juz przy pierwszym zwiastunie dawno temu, ponoc ta konkretna zbroja tak wyszczupla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 23:13, Bezi_113 napisał:

Na pierwszych screenach i trailerach Wiedźmina drugiego twarz Geralta też była inna,
jeszcze zdąży się pewnie zmienić siedemnaście razy przed premierą :P


Też o tym pomyślałem i mam nadzieję, że i tym razem Geralt oberwie pazurami strzyg... ekhem, znaczy się poprawią mu twarz xD

Damianuss1
W sumie to tylko nie to oko.

Sarinew
Wiedźmin nie zapytał, czy ta zbroja go nie wyszczupla za bardzo i ma za swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wojownik ma wąskie biodra i szerokie bary to jest całkiem normalne. Dziwnie wygląda jedynie jego talia która jest rzeczywiście nienaturalnie wcięta. Jak nie u faceta. Może konkuruje z Triss? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 13:13, zerohunter napisał:

A czemu gra była prezentowana na prezentacji Microsoftu?

Zapewne pokazywali wersję konsolową. Tak samo, jak GTA 5 pokazało Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli sprecyzowania, za kolekcjonerkę trzeba będzie zapłacić dopiero w okolicach premiery [bodaj 3 tygodnie przed]? A ta lista to taki ''second hope'' dla spóźnialskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 13:26, Isildur napisał:

Jak ktoś chce kolekcjonerkę to może się zapisać na listę rezerwową: https://cdp.pl/wiedzmin-3
Jak ktoś nie opłaci zamówionej już kolekcjonerki to ta będzie dostępna dla osoby, która
się zapisze na listę rezerwową :)


Można też kupić za ponad 500zł na allegro, mówię o wersji PC, i odziwo ludzie to kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to fake. "Premiera 30 czerwca" już powinna na to wskazywać. A komentarze są tylko po to napisane, żeby niezdecydowanych zachęcić do kliknięcia i ściągnięcia trojana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszedłem W2, ale było ciężko :P Skoro ktoś na zwiastunie uchwycił Letho, tzn, ze nie ma znaczenia czy koleś przeżył czy go zabiliśmy. W kanonie pewnie żyję i znów wybory szlag trafił :) Tak samo jak śmierć Henselta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się