Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Szkoda, że Wiedźmin 3 będzie miał coś koło 100 godzin.. Ile z tego fabuła a ile filmy ? Wiem wiem, że to zaloty do Dragon Age: Początek, który był długi i miał też 100 h ze wszystkim. Redzi mogli by pocisnąć BioWarowi i zrobić 200 h a czemu nie ? Wtedy była by to bezkonkurencyjna wygrana na RPG''i. Ale to też była by to ciężka praca, bo trzeba by było jeszcze doliczyć ze 2 latka na produkcję.. Człowiek tak rzadko dostaje w łapki dobrego RPG, że aż boli mały licznik godzinowy.

EylembertTigg - najlepiej wrzucać do spoilerów fakty i mity z książek. Bo naprawdę już raz przeczytałem o Ciri w jednym z newsów i zepsuło mi to humor dosłownie. Ja nie mam pojęcia o tej czarodziejce. Tyle, że była ta kwestia poruszana w pierwszej i drugiej części. Tak samo z Yennefer. Wole odkryć jej życie w grze i to bez udziału osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj przypiętego posta, ospoilerowałem cały post, następnym razem sam spoileruj elementy, które zdradzają fabułę czy tą z książek czy z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:16, Isildur napisał:

Ale porównaj sobie czas rozgrywki w Wiedźminie 3 do Wiedźmina 2 i 1 więc jest postęp
i to znaczny :)


Jasne, że jest ogromny postęp ;p Tutaj nie ma dyskusji, ale w tym przypadku więcej=jeszcze lepiej :) Co prawda wychodzi DA, ale to ciągle nie wiadoma i jeszcze kinówka a nie dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:18, vegost napisał:

Jasne, że jest ogromny postęp ;p Tutaj nie ma dyskusji, ale w tym przypadku więcej=jeszcze
lepiej :) Co prawda wychodzi DA, ale to ciągle nie wiadoma i jeszcze kinówka a nie dubbing.


DA obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg, to co pokazali w DA 2 wystarczająco mi udowodniło, że to studio nie robi już dobrych gier.

Wiedźmin zawsze był dobrą grą, zwłaszcza lokacje, przy których człowiek się zatrzymywał i oglądał a każdym podejściem do gry.
Sądzę, że na upartego w 3 będzie można wyciągnąć więcej niż te 100 godzin, zależy kto jak gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2014 o 13:12, vegost napisał:

EylembertTigg - najlepiej wrzucać do spoilerów fakty i mity z książek. Bo naprawdę
już raz przeczytałem o Ciri w jednym z newsów i zepsuło mi to humor dosłownie. Ja nie
mam pojęcia o tej czarodziejce. Tyle, że była ta kwestia poruszana w pierwszej i drugiej
części. Tak samo z Yennefer. Wole odkryć jej życie w grze i to bez udziału osób trzecich.


Fakty i mity? Spojlery!!! Ludzie opanujcie się i nie przesadzajcie ( to także uwaga do moderatora ). Trochę zdrowego rozsądku i dystansu, szczególnie do gier, nie zaszkodzi.
To są ogólnie znane sprawy, a ja nie napisałem nic odkrywczego ( nawet jeśli ktoś grał tylko i wyłącznie w gry ) Proponuję oderwać się od komputera i przeczytać kilka książek, w tym i prozę Sapkowskiego. Dobrze to Tobie zrobi, a i czas nie zmarnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste nie wszyscy czytali sagę i nie wszyscy wszystko wiedzą i może nie chcą by ktoś zdradzał im takie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:21, Isildur napisał:

DA obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg, to co pokazali w DA 2 wystarczająco mi udowodniło,
że to studio nie robi już dobrych gier.


Fakt po dwójce mam straszny niesmak i zaufanie do BioWare po prostu zmalało. ME3 też nie było jakieś kosmiczne, ale jakoś dałem radę pociągnąć. Nawet nie raz :)

Dnia 07.06.2014 o 13:21, Isildur napisał:

Wiedźmin zawsze był dobrą grą, zwłaszcza lokacje, przy których człowiek się zatrzymywał
i oglądał a każdym podejściem do gry.
Sądzę, że na upartego w 3 będzie można wyciągnąć więcej niż te 100 godzin, zależy kto
jak gra :)


Powiem tak: Wiedźmin to zawsze gra, która wciąga, ale nie każda część była dobra. W2 mnie rozczarował. Może dlatego, że przywiązałem się do starego systemu walki. Ten nowy kompletnie mi nie leży w ręku. No i chyba zawsze będę krytykował niedorobiony akt III. Tego nie wybaczę. Jak zaczniesz grę od poziomu trudnego, to może zejść trochę więcej. Oczywiście nie można sobie psuć gry, bo przechodzenie 20x jednego momentu to nie jest zabawa a katorga :) Ja np sam sobie utrudniałem życie. Grałem w W2 tylko i wyłącznie sprzętem importowanym z jedyneczki. Zbroja kruka(zero ulepszeń) + Sihil + Księżycowe ostrze i grałem na trudnym jak i na mrocznym poziomie. To jest katastrofa :) Przydzielałem pkt, ale teraz właśnie gram w W2 z tym ekwipunkiem i to bez pkt. Wyobraź sobie :> Ciągle krwawienie i 80 % hp za jednego hita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Toż to są tortury... ja sobie po 1 przejściu gry, zagrałem z ustawieniami giniesz, tracisz savy, bylem w sumie już chyba przed walką z Kejranem, miałem ją obcykaną, ale niestety wcześniej gdzieś w lesie śmiesznie zginąłem i savy usunąłem. Tak zagraj to jest dopiero ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji na PC - i tak weźmie się tą najtańszą.
Nie przepadam za pudłami i papierkami więc pewnie wybiorę się po cyfrową do goga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę czy będzie to pokaz otwarty, a nie jak zwykle to bywa u innych producentów, że zamknięty i tylko dla "dziennikarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 13:19, Sipso napisał:

Przecież mówili jakiś czas temu, że na E3 szykują około 40 minut gameplayu.


Ja wcześniej nie śledziłem tego (brak czasu), więc dla mnie to dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka niby fajna, ale po co mi kolejna durnostojka? Na półce mam już masę podobnych straszydeł, a wydawcy uparcie od kilku lat dodają do różnych EK właśnie figurki. Nadal będę bronił mojego pomysłu z kuflem z rączką stylizowaną na nagą Triss - z solidnym podparciem na kciuk przy piciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 13:46, Graffis napisał:

będę bronił mojego pomysłu z kuflem z rączką stylizowaną na nagą Triss - z solidnym podparciem
na kciuk przy piciu ;)

Made my day :D
Taką kolekcjonerkę to bym kupił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się