Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations na PC opóźnione. Jest nowy trailer

65 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 22:56, barth89 napisał:

Jeśli chodzi o obsuwę to dobrze, że tylko 2 tygodnie, a jeśli chodzi o trailer to ciekawe
jak teraz zostanie rozwiązana sprawa 2 ostrzy i zabijania 2 przeciwników na raz?

Asasyn, na trailerze mówi coś takiego "hookblade has two parts, hook and blade..." Podejrzewam, że hak ma też normalne ostrze (jeśli dobrze zrozumiałem, albo się nie przesłyszałem), w końcu ukryty pistolet, czy ostrze do wstrzykiwania trucizny (mniejsze i węższe), były też montowane razem z "normalnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 12:15, kalif1855 napisał:

to było do przewidzenia Ubi leci w chu..a nawet jak grę robi sześć oddziałów Ubisoft
nie mogą wyrobić

Może właśnie w tym tkwi problem? Małe problemy z komunikacją? Niewyrobienie się w deadline jednego z nich? W końcu każde z tych oddziałów skupia się na czymś innym, potem jedno z nich musi to wszystko poskładać, a inne złożyć odpowiedni port na PC. Pomijając fakt dodania DRM i innych zabezpieczeń, Assassin''s Creed zawsze na PC były naprawdę sensownie dopracowane, miały bardzo wygodne sterowanie na klawiaturze i myszce i hulały na dużym spektrum sprzętowym. To nie jest tak, że odwalą to w kilka dni i już możesz odpalić to na kompie... Znaczy mogą tak zrobić, ale czy jakość produktu zadowoli wtedy pecetowców? Oczywiście abstrahując od tych, którzy co rusz psioczą na zabezpieczenia, według mnie nie wpływają one na jakość gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 12:46, Noxbi napisał:

Oczywiście abstrahując od tych, którzy co rusz psioczą na zabezpieczenia, według mnie
nie wpływają one na jakość gry. :P


Na jakość gry również wpływają - a konkretnie na jej stronę techniczną. Problemy z zapisywaniem w grach z drakońskim DRMem Ubishitu są już przysłowiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 13:56, Vojtas napisał:

Na jakość gry również wpływają - a konkretnie na jej stronę techniczną. Problemy z zapisywaniem
w grach z drakońskim DRMem Ubishitu są już przysłowiowe.

Problemy z zapisywaniem? Nic takiego nie odnotowałem przechodząc "dwójkę" i Brotherhooda. Powiem więcej, grało mi się dzięki temu dużo wygodniej niż w tytuły zaśmiecające mi dysk plikami z zapisem. :)
Takie rozwiązanie (niekoniecznie w AC) pozwali mi również na komfortowe granie w warunkach, w których wolałbym nie pozostawiać po sobie śladu (c:\documents and settings\(..)\blablabla - zawsze zapominam opróżnić te foldery). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi :/
Ale na szczęście jeśli będą jakieś dlc wydane do tego czasu to na pewno będą za free w wersji na PC
Zawsze jakieś pocieszenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 14:12, Noxbi napisał:

Problemy z zapisywaniem? Nic takiego nie odnotowałem przechodząc "dwójkę" i Brotherhooda.
Powiem więcej, grało mi się dzięki temu dużo wygodniej niż w tytuły zaśmiecające mi dysk
plikami z zapisem. :)


Nie jesteś sam na świecie - i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,ja też nie miałem problemu z zabezpieczeniami od Ubi - ukończyłem ACII,PoP FS i prawie Brotherhood i nic
raz,podczas gry w ACII rozłączyło mnie z netem na minutę,dwie - i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 13:56, Vojtas napisał:

Na jakość gry również wpływają - a konkretnie na jej stronę techniczną. Problemy z zapisywaniem
w grach z drakońskim DRMem Ubishitu są już przysłowiowe.

?

Od 2009 roku, ani w AC 2, ani w BH nie uświadczyłem jakiegokolwiek problemu z zapisywaniem gry. Więcej, żaden z moich znajomych nie uświadczył takiego problemu. Więcej - nikt na największym w Polsce forum o AC nie skarżył się na takie coś.

Zapytam wprost - trollujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 14:43, Mercuror napisał:

Zapytam wprost - trollujesz?


O Jezu, znowu to samo. Poczytaj sobie o doświadczeniach i przeżyciach ludzi, którzy musieli się użerać z tym dziadostwem. To, że Ciebie, ani Twoich znajomych to nie spotkało, nie oznacza, że problem nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że to nie istnieje, ale Ty robisz z tego zjawisko tak powszechne jak kupowanie chleba. Zwyczajnie manipulujesz innymi, wmawiając im, że marginalny problem, jakich wiele w różnych grach, jest prawdziwą plagą "DRM Ubishitu" i jest tak częsty, że wręcz przysłowiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 14:34, Vojtas napisał:

Nie jesteś sam na świecie - i tyle na ten temat.

Jest bardzo wielu mi podobnych, na pewno więcej niż tych pechowych przypadków, o których piszesz. ;)

Dnia 30.09.2011 o 14:34, Vojtas napisał:

Poczytaj sobie o doświadczeniach i przeżyciach ludzi, którzy musieli się użerać z tym dziadostwem.

EDIT: W sumie, Mercuror powiedział już to, co chciałem napisać, nie będę powtarzał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 14:51, Mercuror napisał:

Nie twierdzę, że to nie istnieje, ale Ty robisz z tego zjawisko tak powszechne jak kupowanie
chleba.


Sprawa jest poważna. To nie są drobiazgi. Bagatelizowanie sprawy albo gadki typu "ale o sso chozi??" nie sprawiają, że jest lepiej. Wręcz przeciwnie, taka postawa zachęca krawaciarzy do wymyślania jeszcze gorszych zabezpieczeń antyużytkownikowych. Na oficjalnym forum 110 podstron od marca 2011.
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5031067519/m/9691085619/p/1

A to tylko jedna gra.

Dnia 30.09.2011 o 14:51, Mercuror napisał:

Zwyczajnie manipulujesz innymi, wmawiając im, że marginalny problem, jakich wiele
w różnych grach, jest prawdziwą plagą "DRM Ubishitu" i jest tak częsty, że wręcz przysłowiowy.


Niczym ani nikim nie manipuluję. Wystarczy chcieć dostrzec drugą stronę medalu, a nie przyjmować postawy Admina, który na opis problemu ma standardową odpowiedź: Dziwne, u mnie działa. Zatykanie uszu i powtarzanie "la-la-la", nie sprawia że o problemie nikt nie słyszał. Zamykanie oczu nie sprawia, że problem znika.
To, co robi Ubisoft, to nic innego jak rzucanie kłód pod nogi uczciwym klientom. Jeśli nie chcesz tego przyjąć do wiadomości, to pozostaje mi życzyć Ci więcej empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:56, Radekl2 napisał:

PS. Jak Wy możecie grać na padzie w AC...

Ja z kolei nie bardzo rozumiem, jak można w konsolowego AC w ogóle próbować grać na K&M... :)

A poza tym - przecież to było pewne, ktoś naprawdę się zdziwił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 15:07, Vojtas napisał:

Sprawa jest poważna. To nie są drobiazgi. Bagatelizowanie sprawy albo gadki typu "ale
o sso chozi??" nie sprawiają, że jest lepiej. Wręcz przeciwnie, taka postawa zachęca
krawaciarzy do wymyślania jeszcze gorszych zabezpieczeń antyużytkownikowych. Na oficjalnym
forum 110 podstron od marca 2011.
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5031067519/m/9691085619/p/1

Mówimy o problemach z zapisywaniem czy ogólnie o problemach z połączeniem, które swoją drogą też wcale nie są czymś szczególnie częstym? Fajnie tak przeskakiwać z kwiatka na kwiatek, nie? ;)

A co do samego tematu. 110 stron. 15 postów na stronę. Razem ok. 1600 postów. Z czego pewnie spora część to posty z rozwiązaniami problemów, a w pozostałych znajdą się duble i spam. No faktycznie, jak na te setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy to jest to bardzo "poważny" i "często występujący" problem ;)

Dnia 30.09.2011 o 15:07, Vojtas napisał:

Niczym ani nikim nie manipuluję. Wystarczy chcieć dostrzec drugą stronę medalu, a nie
przyjmować postawy Admina, który na opis problemu ma standardową odpowiedź: Dziwne,
u mnie działa
.

Poprawka. Dziwne, u mnie działa. I u tysięcy innych użytkowników. I, będąc aktywnym na polskiej scenie AC, nie spotkałem się z masowym występowaniem tego problemu. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 15:42, Vojtas napisał:

Niestety, sofizmaty nie robią na mnie wrażenia.

Szkoda, że rzeczowe fakty, jak stosunek liczby postów do liczby zakupionych egzemplarzy też nie robią na Tobie wrażenia. Troll alert. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować