Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Bronie z dusz bossów robi Kowal-Gigant w Anor Londo. Musisz mieć odpowiednią broń na poziomie + 10 (np. Włócznia +10, albo Tarcza +10) dodajesz do tego odpowiednią duszę bossa i gotowe.

Więcej info tutaj:

darksoulswiki.wikispaces.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodziłem mu pod bebech i uderzałem w nogi. Nie mógł mnie tam trafić, a jak odskakiwał to znowu czekałem na dobry moment i powtarzałem sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bracia z Anor Londo padli za...2 razem. Nie wiem,czy to ja za bardzo się nasłuchałem o tym,że gra jest straasznie trudna,czy po prostu inni podczas walki z bossem jedzą chrupki czy oglądają telewizje. Ja byłem sam w ciszy,skupiłem się i poszło baardzo prosto. Może też to,że mam za bardzo wykokszoną postać,lecz w to szczerze mówiąc wątpie (jak by co na bossach nie używałem GSoA,wtedy jeszcze normalna czarna tarcza +10). A rzekomo to są jedni z najtrudniejszych bossów...

Ale gra i tak zajebista ;)

20130513223729

20130513223741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 71 level i się cieszysz, że tak łatwo w Anor Londo? xD Z 40 siły, 38 wytrzymałości i tymi pierścionkami przechodzi się na luzie całą grę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 22:51, Feallan napisał:

Masz 71 level i się cieszysz, że tak łatwo w Anor Londo? xD Z 40 siły, 38 wytrzymałości
i tymi pierścionkami przechodzi się na luzie całą grę. xD


Przyfarmiłem sobie może z max.10 leveli,a tak to normalnie grałem :C A ile powinienem mieć na Anor Londo,i najtrudniejszych braci,20? xD

Jak narazie to nawet Sif był trudniejszy,ale to dlatego,że musiałem zdjąć pancerz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 22:54, bobobo napisał:

Jak narazie to nawet Sif był trudniejszy,ale to dlatego,że musiałem zdjąć pancerz ^^

Ja miałem statów tyle by móc nosić Średni Miecz Astory (lub Iaito, ale uwziąłem się, że zrobię go mieczem, na którego udźwigniecie pracowałem naście godzin;) i móc przyjąć jeden cios -resztę pakowałem w "mobilność" i o ile potyczka była dość monotonna o tyle wyzwanie jednak było.

BTW Początkowo nawet kombinowałem jak tu się leczyć cudami podczas walki(sic!)...i nawet czasem się udawało. Ale po jakimś czasie pojąłem, że "na tanka" nic nie zdziałam, tutaj lepiej nie dać się trafić niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie (lub do innych) jeszcze jedno pytanie: warto zrobić sobie topór z rdzenia Golema? Mój podstawowy Wielki Topór +10 ma ponad 280 dmg,a tamten tylko 150 na początku,lecz ma chyba większy bonus od siły (C). Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ulepszysz swój na +15 to masz przeliczniki B,E (siła, zręczność) i 350dmg bazowego. Golemowy na +5 ma 255 dmg i C,E. Ogólnie akcesoria z duszy bosów to syf i tylko niektóre to perełki imo. Co do tego, że gra jest łatwa to prawda, ale zawsze sam możesz poziom trudności podnieść i np:
1) grać tylko na pierwszym lvlu
2) bez ulepszania broni, lub bez tylko bez ulepszania na żywioły
3) żadnych pierścieni
4) tylko startowy ekwipunek
5) nie używać flasków na bossach
etc, etc.

Wtedy może się okazać, że gra już taka prosta nie jest i potrzeba trochę umiejętności, żeby całą przejść. Tym bardziej, że poszedłeś grubo w siłę i wytrzymałość, a to w połączeniu z ciężkim pancerzem bardzo grę ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobobo 71 lvl to sporo na flipa i flapa :) No i zabicie ich w odpowiedniej kolejności też utrudnia potyczkę i to sporo :) Osobiscie bardzo chciałem mieć zbroje ornsteina więc najpierw musiałem zabić grubasa :P. Dla mnie najgorszym bosem był i jest manus chyba a i artorias jest też fajny i super widowiskowy i kalamet jak sie chce odciąc ogon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 22:54, bobobo napisał:

Przyfarmiłem sobie może z max.10 leveli,a tak to normalnie grałem :C A ile powinienem
mieć na Anor Londo,i najtrudniejszych braci,20? xD


Ostatnio próbowałem ich załatwić na 18 lvl i za nic nie mogłem ruszyć super Ornsteina, bo moje jedyne sensowne bronie były elektryczne. :| Przyzwałbym kogoś do pomocy, ale nikt nie biega z takim levelem w Anor Londo. :)

Dnia 13.05.2013 o 22:54, bobobo napisał:

Jak narazie to nawet Sif był trudniejszy,ale to dlatego,że musiałem zdjąć pancerz ^^


Ja zdejmowałem pancerz przed większością bossów, póki nie skombinowałem tarczy z sensowną stabilnością, chyba Balder shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 20:56, Selv napisał:

Coś w ten deseń, nie można uniknąć tej walki.


Da się, można go zabić wcześniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od 28 maja do trzeciego czerwca będzie 50% przecena na dodatek Artorias of the Abyss. W związku z tym, zastanawiam się, czy nie warto tego dodatku zakupić, co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, zwięźle i na temat. Dark Souls to gra polegająca na epickich walkach z trudnymi bossami. W tym dodatku masz najtrudniejszych bossów. To chyba wystarczający powód żeby go kupić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie, grałem, aż tu nagle trach, przerwa w dostawie prądu. Po wznowieniu dostawy, odpalam grę, a tu save się nie wczytuje. Rozumiem, że oznacza to koniec zabawy w Dark Souls i pozostaje mi sprzedaż, bo tych stu godzin nie mam zamiaru odrabiać?

PS. Szkoda, że dopiero co zakupiłem dodatek i nawet pokonałem pierwszego bossa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale numer. A już myślałem, że jak pójdę z moją postacią level ok. 80, zostawić znak przyzwania na tych dwóch panów, zmarnuję czas - bo kto by z odpowiednio wysokim poziomem dopiero się miał pojawić w Anor Londo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie tak, chociaż może na necie są jakieś metody ręcznej naprawy. Skoro masz już 100h na karku to dojście do dodatku nie powinno ci zająć więcej niż 20h, w szczególności jak sobie przyzwiesz jakichś ziomków. A warto tych bossów zobaczyć, dwa z nich to naprawdę straszne badassy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować