Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Rada dodatkowa 10 humanity jako soft czyli 10 na liczniku + ring do magic find który znajdujesz w sen''s Fortress i wtedy masz większą szansę na drop.
Co do demona w Azylu to hmm trzymaj się jego tyłka jak odpala AoE kulasz się do tyłu jak wzbija się w powietrze również kulasz się do tyłu i tak aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2013 o 17:38, L33T napisał:

Co do demona w Azylu to hmm trzymaj się jego tyłka jak odpala AoE kulasz się do tyłu
jak wzbija się w powietrze również kulasz się do tyłu i tak aż do skutku.

Obejrzałem sobie z nim kilka filmików na YT i tak właśnie robiłem, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że u mnie ten demon jest inteligentniejszy... Tzn. jak próbuje wejść za niego, to stosunkowo szybko reaguje i się odwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 17:35, L33T napisał:

Ok, to może tak:
1) Zawsze możesz farmić albo w Krzystałowiej Grocie (chyba tak to w pl wersji stoi) albo
w Ash Lake. Kowal faktycznie powinien go sprzedawać jak i kilka innych bajerów dlaczego
tego nie robi nie mam pojęcia.
2) Skrót o którym mowa to: http://www.gamefaqs.com/boards/606312-/62002056

1. Okej, spróbuje tam farmić,
2. Tak, chodzi o ten skrót.
Rusty-Luke Tak to na pewno ten kowal (przechodze tą gre już drugi raz więc mam 100% pewność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 17:01, Feallan napisał:

zakładasz lekką zbroję i tą tarczę chroniącą
przed magią (ta jego nova ma dmg od magii)

Tak właśnie zrobiłem i walka okazała się całkiem prosta - zostały mi 4 flaski. Z podniesioną tarczą ten jego atak zadawał śmieszne obrażenia, od razu potem przekładałem broń oburącz, zadawałem 1-2 hity i brałem tarczę spowrotem do ręki.

W każdym razie: zdobyłem w końcu titanite slab, ulepszyłem lighning spear do +5. Nie się już nic więcej z tą bronią zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2013 o 20:45, Rusty-Luke napisał:

się już nic więcej z tą bronią zrobić?

Niestety, ulepszyłeś już ją na maksa. A chciałoby się jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 16:54, Rusty-Luke napisał:

Czy komuś stąd wypadł titanite slab z darkwraiths?


Teraz jestem w NG+4 i z 25 sztab na pewno już wypadło, chociaż czasami przez dłuższy czas ich nie widać. Raz za to miałem przy jednym przejściu 2 sztuki. Oczywiście z pierścieniem i człowieczeństwem na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie

Dnia 28.07.2013 o 21:55, seroero napisał:

on nie ma żadnych grudek, kamieni, odłamków po prostu nie ma niczego do ulepszania.

Odłamki tytanitu można zakupić u innych kupców, grudki wypadają z upiorów w New Londo Ruins i gigantów w Anor Londo, a migoczący tytanit możesz zbierać z "małży" po zabiciu smoka, ewentualnie wcześniej, w lokacji z Kamiennym Smokiem.
Ogólnie to problemy z grą pojawiają się przy nietypowej kolejności przechodzenia lokacji w grze (chociaż niby panuje dowolność).
Miałem wcześniej kłopoty z npcami , jak zostawiałem sobie niektórych bossów na później i grę zacząłem np. od katakumb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:05, Piotrek_K napisał:

Stamina rosnie jedynie do 160pkt przy 40 punktach endurance. Pozniej juz NIE rosnie i
zwieksza sie jedynie Equip Burden oraz Bleeding Resistance.

Tego się niestety obawiałem. :/

Dnia 05.08.2013 o 19:05, Piotrek_K napisał:

Jedyny przedmiot, ktory zwiekszy poziom staminy to:
http://darksouls.wikidot.com/ring-of-favor-and-protection (podnosi stamine o 20%).

Mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 21:13, Rusty-Luke napisał:

> Jedyny przedmiot, ktory zwiekszy poziom staminy to:
> http://darksouls.wikidot.com/ring-of-favor-and-protection (podnosi stamine o 20%).

Mam. :)


A ja tego pierścienia używałem, ale szybko zrezygnowałem. W Dark Souls jest sporo sytuacji, gdy potrzebujemy innych pierścieni, a ten tylko blokuje nam miejsce i na dodatek jest 1 razowego użytku. Już lepiej mieć możliwość dowolnego dobierania wyposażenia w zależności od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 10:10, KrzychW napisał:

A ja tego pierścienia używałem, ale szybko zrezygnowałem. W Dark Souls jest sporo sytuacji,
gdy potrzebujemy innych pierścieni, a ten tylko blokuje nam miejsce i na dodatek jest
1 razowego użytku. Już lepiej mieć możliwość dowolnego dobierania wyposażenia w zależności
od sytuacji.

Dlatego nigdy go nie ściągam, ale zdejmuje ten drugi. :P RoFaP jest za dobry, podnosi wszystkie staty, na których mi zależy.

Mam kolejny problem: golem w Duke''s Archives nie upuszcza Broken Pendant. Czy może być tak z tego powodu, że przechodząc grę najpierw poszedłem do Duke''s Archive i go zabiłem, a dopiero potem zabiłem hydrę i uwolniłem tę dziewczynę z Oolicile? Teraz (mając zabitą hydrę i uwolnioną dziewczynę), gdy wracam do DA po Broken Pendant, już mi nie wypada. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 17:19, Rusty-Luke napisał:

Teraz (mając zabitą
hydrę i uwolnioną dziewczynę), gdy wracam do DA po Broken Pendant, już mi nie wypada.
Jest na to jakaś rada?


Zapewne to spowodowało problem. Może coś się zmieni, jak np. kupisz wszystko co uratowana panna ma do sprzedania? A może bez naszyjnika z golema łapka pojawi się w odpowiednim miejscu? Ja podczas przechodzenia gry niezgodnie z zalecaną kolejnością też miałem problemy z grą, ale nie takie, które zamknęłyby dostęp do dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to w ten sam sposób (najpierw golem w DA, potem Hydra i dziewczyna) i wypadł mi naszyjnik. Zakładam że zabijasz odpowiedniego golema, więc to chyba po prostu paskudny bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Chasm of the Abyss, podążałem za duchemAlviny która doprowadziła mnie do windy i tu zaczyna się kłopot gdyż po prostu z niej spadam podczas jazdy, tak jakby podłoga w pewnym momencie znikała. Mieliście może taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 12:30, darkwind21 napisał:

w pewnym momencie znikała. Mieliście może taki problem?


Z windą takich problemów nigdy nie miałem, ale duch prowadzi nas do ukrytego przejścia w ścianie, za którą znajdziemy wilczka do uwolnienia, a nie do windy. Nie wiem, czy to zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy opłaca się kupować Dark Souls''y na PC, tzn czy na klawiaturze i myszce da się w to jakoś grać czy jednak bez pada to będzie strasznie denerwujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 23:23, Noma napisał:

Czy opłaca się kupować Dark Souls''y na PC, tzn czy na klawiaturze i myszce da się w
to jakoś grać czy jednak bez pada to będzie strasznie denerwujące?


Opłaca się, bo można grać na PC i padzie. Ja tak właśnie robię i jest bardzo ok. Próbowałem na klawiaturze i o ile się da, to z wygodą sterowania w DS na padzie, nie ma porównania. Jednak niektórzy zbytnio nie narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować