Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne przedpremierowe zachwyty nad Batman: Arkham City

27 postów w tym temacie

Nie wiem dlaczego ale mnie do tego Batmana wogule nie ciągnie, grałem tylko w demo 1 na PS3 i jakieś takie sobie było, w dodatku o ile samo uniwersum Batmana jest całkiem fajne to jednak nie podoba mi się on w takiej przepakowanej formie gdzie każda postać przypomina Pudziana, fajnie by było gdyby zrobili grę o Batmanie z przyszłości, kiedyś taka bajka n CN leciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam.. a za 2 lata i tak dowiemy się o nowej teorii spiskowej, że kartki do głosowania na gry były za cienkie i długopis przebijał... eee.. nie wróć, to nie tutaj, tutaj będzie , że "noty - zostały kupione" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 17:25, Zordon88 napisał:

Nie wiem dlaczego ale mnie do tego Batmana wogule nie ciągnie, grałem tylko w demo 1
na PS3 i jakieś takie sobie było, w dodatku o ile samo uniwersum Batmana jest całkiem
fajne to jednak nie podoba mi się on w takiej przepakowanej formie gdzie każda postać
przypomina Pudziana, fajnie by było gdyby zrobili grę o Batmanie z przyszłości, kiedyś
taka bajka n CN leciała.

Ta. Do Pudziana to można tylko Abramovichich przyrównać. Ew. Killer Croca, Solomona, Bane''a i tych kolesi na Venomie. Reszta normalna. Joker nawet jakiś kapkę chudy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mimo szczerych chęci nie kupię tej gry, znaczy kupie ale za jakiś czas.Tyle teraz gier wychodzi że tylko się zaszyć w domu na pół roku:)

Teraz gram w Demon souls`a zaraz wychodzi Bf3, zanim się obejrzymy wyjdzie Diablo III (oby :) )pomijając jeszcze parę mniej fajnych tytułów (moim zdaniem).I powiedzcie proszę gdzie kupić czas na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdziwe.
Mój kolega - niestety, gra na piracie ;/ - jest zachwycony grą i twierdzi, że na pewno zdobędzie tytuł GOTY. Chciał pograć godzinkę, a grał 3 - wniosek: wciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 23:02, Harrolfo napisał:

Jest prawdziwe.
Mój kolega - niestety, gra na piracie ;/ - jest zachwycony grą i twierdzi, że na pewno
zdobędzie tytuł GOTY. Chciał pograć godzinkę, a grał 3 - wniosek: wciąga :)


Już gra? Przecież premiery jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić offtop...
Mój kolega gra na piracie, które już są dostępne w sieci.
Premiera wersji oryginalnej w Stanach jest w poniedziałek, a u nas w przyszły piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować