Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego sklep gram.pl?

105 postów w tym temacie

Ja swoje gry kupuje na allegro z jednej prostej przyczyny - taniej. Sklep gram.pl nie daje mi żadnych powodów aby tam kupować . Kiedyś były jeszcze PLN'y które dawały zniżki ale się skończyło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jeśli chodzi o obsługę to jest świetnie. Generalnie wszystko dociera na czas, czasami nawet sporo szybciej, ale jeśli chodzi o ceny to po za promocjami nie są zbyt okazyjne. Odbiór osobisty w sferisie też dobry, bo taniej wychodzi niż płacić sporo za przesyłkę a i czasem wygodniej bo odbieram kiedy ja chcę, a nie kiedy przyjdzie kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie na gramie mega wiele nie kupowałem, ale zawsze wszystko było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Ceny - hm.. różnie z tym bywa, ale ceny podane na stronie nie są koniecznie tymi które trzeba zapłacić i wcale nie mam na myśli cen wyższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy sklep gram.pl może traktować w jakiś szczególny sposób klientów, którzy zamawiają tu od początku istnienia sklepu (2005), którzy zamówili kilkadziesiąt gier i wydali kilka tys. złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę, że nie tylko jak mam takie sobie zdanie o gram.pl. Niestety ilekroć chcę dać szansę gram.pl to za każdym razem sklep usilnie mnie przekonuje, żebym tego nie robił. Nie wiem może pech, a może nie, ale powodów żeby przez gram nie kupować trochę mi się nazbierało i niestety w pamięci utkwiło, więc pozwolę sobie wymienić:
1. To już nieco stare czasy, ale był to jeden z moich ostatnich zakupów na gramie, a mianowicie kolekcjonerka CoHa, zamówienie pre-oreder dotarło... tydzień po premierze...
2. To dla odmiany miałem ostatnio przy kupnie kolekcjonerki AvP, pudełko po dotarciu wyglądało jakby kilka osób urządziło sobie mecz piłki nożnej z użyciem tejże gry zamiast piłki. Figurka w środku dotarła w 3 kawałkach, po czym kazano mi odesłać gierkę, tylko po to, żebym za tydzień dostał ją z powrotem, bo już nie było na wymianę (choć przynajmniej w ramach rekompensaty mogłem wybrać jakiś tam tytuł za darmo z listy).
3. Fakt, że trzeba płacić za odbiór osobisty jest dla mnie dobrym żartem.
4. Ceny nie są jakoś szczególnie konkurencyjne, a często nawet wychodzi drożej niż w innych sklepach (choć nie zaprzeczę, że kilka promocji było naprawdę przyzwoitych).

Ale żeby nie było, że wszystko źle, to powiem, że raczej do obsługi klienta przyczepić się nie mogę - zawsze szybko odpisują i pomagają problem rozwiązać.
Przyznam, że kiedyś był okres, że w gram.pl kupowałem bardzo dużo i bardzo często, jeszcze jak WPLNy były i darmowa dostawa do domu przy zakupie za 150zł. Niestety teraz kupowanie na gram.pl zdarza mi się coraz rzadziej, ale może jeszcze się jakoś przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zazwyczaj odpuszczam sobie rodzime sklepy wysyłkowe, chociażby ze względu na naliczanie kosztów przesyłki za wszystko, nie tylko gry. Kupowałem tablet, ~750pln w zamówieniu. Przesyłka. Monitor - 1100 - to samo.
Amazon rozsyła na całą Europę za darmo od ~125 złotych.
W dniu w którym będę mógł zamówić grę w takim układzie na rodzimym rynku, pomyślę nad zmianą upodobań. Póki co - podziękuję za dopłacanie relatywnie dużych pieniędzy za coś, o co w dzisiejszych czasach powinien zadbać sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Gram.pl. DA2 Signature i Wiedźmina2+poradnik. I co? 2Xwtopa. W Saturnie miałbym Wieśka z medalionem+ Empikowy poradnik o dobrą dychę taniej. Heroes 6? Kolekcjonerka? W Gram 199PLN, Saturn 169,-I to bez przesyłki za 4 zeta. Nie mówię już ,że DA2 to totalna klapa, bonusowe przedmioty do niczego się złodziejowi nie przydały, a sama gra to dno , począwszy od walki po kompletny brak fabuły. Może kiedyś coś kupię, na pewno nie preorder...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest przerażający a jego wykonanie jest zwykłą parodią życia. Było wynająć ekipę z TVN turbo i zrobili by profesjonalną robotę a nie takie kukiełki na patyku pożal się chłopie. Uśmiałem się przy tym, że ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic i tak nie przebije allegro. Zawsze udaje mi się tam znaleźć nowe gry konsolowe krótko po premierze w o wiele niższych cenach. Już od dawna omijam szerokim łuki wszelkie Empiki,Saturny i Media Markt albo sklepy internetowe jak Ultima bo tam wciąż są te bzdurne ceny powyżej 200 zł (do cholery skąd oni biorą te ceny ?). Jeszcze dziś na przykład widziałem: Enslaved na Xboxa 360 po 220 zł a na Allegro proszę bez większego szukania http://allegro.pl/enslaved-nowa-x360-noomad-i1881828706.html Nie dość że tanie jak barszcz to jeszcze nówka folii. Za takie wysokie ceny powinno się karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem dla mnie, jak i sporej liczby innych użytkowników, są ceny. Chciałbym móc kupować tu częściej, a nie latać po innych sklepach, gdzie jest taniej. Największy sklep powinien mieć najkorzystniejsze ceny, a tutaj często takich brakuje. Ostatnie moje zakupy to gry z wyprzedaży, bo premierówki taniej kupi się w każdym markecie bez przesyłki. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes zamówiłem długo przed premierą i zawsze dostawałem gry najpóźniej w dzień premiery. A Herosy 6 dostałem dzień po premierze. Wiem że to mało i że to 1 raz się takie coś zdarzyło, ale trochę nerwów napsuło jak w media markt widziałem herosów na dzień przed premiera a do mnie doszły 2 dni później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 19:07, CatInABag napisał:

2. To dla odmiany miałem ostatnio przy kupnie kolekcjonerki AvP, pudełko po dotarciu
wyglądało jakby kilka osób urządziło sobie mecz piłki nożnej z użyciem tejże gry zamiast
piłki. Figurka w środku dotarła w 3 kawałkach, po czym kazano mi odesłać gierkę, tylko
po to, żebym za tydzień dostał ją z powrotem, bo już nie było na wymianę (choć przynajmniej
w ramach rekompensaty mogłem wybrać jakiś tam tytuł za darmo z listy).


Ja nie dość zamówiłem EK W2 to pudełko wygląda strasznie, popiersie kompletnie zniszczone, artbook ma wgniecenia ;/ i do tego czekam półtora miesiąca na nowe rzeczy po prostu szkoda słów.
I jak tu się nie wkurzyć, zamówiłem assassin creed revelations edycje specjalną nie wiem czy anulować zamówienia bo w innym sklepie znalazłem grę o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat uszkodzenia to wina tylko i wyłącznie kurierów - najgorzej chyba jest z Siódemką.. tam goście w sortowniach siedza na paczkach, rzucają nimi, nie pierniczą się w ogóle.. no i później masz fajną figurke, dostawe - jedyne wyjście to sprawdzać towar przy kurierach i spisywać protokoły.. ale to i tak długa droga do odzyskania czegokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często kupuje właśnie na gram.pl za względu na odbiór osobisty, przesyłka 4 zł.

Przykład: gra za 80 zł i przesyłka 12= 92 zl albo gra 89+4= 93 zł.

Powiem sklep gram jest moim zaufanym, nigdy nie mam problemu, czekam krótko dlatego tu kupuje.

Szkoda tylko ze jie ma żadnego programu lojalnościowego, brak dbania o stałych klientów.
Raczej osoba która kupuje pierwszy raz płaci tyle samo co osoba co kupiła tu 20-30 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, co Wam mogę zaliczyć in plus!
Kiedy rezygnowałem z zamówionej Onzy (z powodu strasznej dezinformacji i ciągłego przesuwania terminu wysyłki), to bardzo szybko oddaliście kasę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować