Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 – kilka nowych szczegółów na temat wersji PC i wymagania sprzetowe

56 postów w tym temacie

Adam Berlik

Robert Bowling z Infinity Ward ujawnił nowe informacje dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 3 w wersji na komputery osobiste. Poznaliśmy między innymi minimalne wymagania sprzętowe i dowiedzieliśmy się, ilu graczy zmieści się na jednej mapie.

Przeczytaj cały tekst "Modern Warfare 3 – kilka nowych szczegółów na temat wersji PC i wymagania sprzetowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Minimalne wymagania sprzętowe Call of Duty: Modern Warfare 3 prezentują się identycznie, jak w przypadku Call of Duty: Black Ops:"

No tak, bo po co mają zmieniać wymagania w odgrzewanym kotlecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? MW3 ma bardzo ładną grafikę : ) A do tego doszło wiele innych efektów, plus jeszcze bardziej zniszczalne środowisko (nie zapominajmy że w MW2 dodano na przykład BARDZO realistyczne tłuczone szkło, można było odstrzeliwać 1-centrymetrowe kawałki z okien). Czekamy na ósmego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:37, Sericulum napisał:

No tak, bo po co mają zmieniać wymagania w odgrzewanym kotlecie...


No ba, w końcu można zmienić wymagania i zostawić gameplay i już grę można nazywać rewolucją.

Tak, piję do pewnej strzelanki od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fps to fps każdy ma swoje gusta. Wymagania małe ale wiadomo dlaczego. Wydaje mi się, że ze zmianą silnika czekają na next-gen konsole a jeśli wpakują ten silnik do nich to będzie FAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, żałosne... Żeby zdobywać exp itp. trzeba będzie grać przez matchmaking bo dedyki nie są rankinoge... Jak dla mnie to prawie jakby nie było dedyków bo ja chcę odblokowywać nowy ekwipunek, a nie stać w miejscu ... ŻAŁOSNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: Modern Warfare 3 pozwoli na rozgrywkę maksymalnie osiemnastu użytkownikom. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że konkurencyjny Battlefield 3 zaoferuje zmagania nawet 64 graczy.

Te zdanie odbieram tylo w jeden sposob: BF3 jest lepszy bo wiecej graczy moze grac na jednej mapie. Nie wiem czy mialo to miec taki wydzwiek, ale dla mnie mialo.

W Starcrafcie 2 maksymalnie moze grac 8 graczy - co oznacza oczywiscie ze jest to totalnie denna gra.
Przeciez nie ma zadnego znaczenia, ze te gry znaczaco roznia sie od siebie gameplayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narobiło się pierdół. Jakieś "perki", DLC, CoD: Elite, Q3 z takimi wymaganiami... Ktoś z tym gra? Z tym w ogóle da się grać? Promod czy inny mod i jazda 5v5, myślę że dzięki temu MW1 utrzymuje się jeszcze przy życiu.
A porównując graczy klanowych z tymi zwykłymi, to niebo, a ziemia.
Dlaczego więc IW nie idzie w tą stronę? W e-sport?
Ach... zapomniałem, pieniądze.

Cóż, czekając na BF3 (beta), a konkurencja niech zdechnie, niech udławi się w końcu własnym przeterminowanym kotletem. Jak Guitar Hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to BF3 niby w e-sport idzie oferując ograniczone dedyki (a MW3 prawdziwe do postawienia przez każdego a nie official resellera), brak wsparcia dla LANu (MW3 ma) i brak modów (tu akurat nie wiem)? Nigga plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 19:21, gogiell napisał:

> Narobiło się pierdół. Jakieś "perki", DLC,
Mówisz o Battlefieldzie?


Nie no, przecież BF3 jest mega-oryginalny i nie ma takich pierdółek dla "dzieci/hamburgerów". W końcu jest dla poważnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Black Opsa i mi osobiście podobała się grafika. Może nie jest całkowicie realistyczna, ale jest dosyć szczegółowa, zwłaszcza modele broni. Mówię tak mimo że nie jestem fanem codów. Wolę Battlefielda, ale w nowej odsłonie grafika w ogóle nie pasuje do stylu gry. Jest za bardzo efekciarska, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście autor newsa musiał się popisać (tylko nie wiadomo czym) i dopisać, że BF3 oferuje grę dla 64 graczy (omg, ja pierdziele, fap fap fap, teraz muszę monitor wyczyścić).
To proszę wbić sobie raz na zawsze do głowy, że COD i BF3 nieco się różnią gameplayem. Jeśli, niektórzy tego nie zauważyli to... no cóż, nie mam już nic do powiedzenia.

Dedyki nie rankingowe.
Ehh o ja p**rdole.
Niech tam sobie ktoś w łeb strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować