Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zapowiedział przed chwilą GTA V, pierwsze trailer zadebiutuje we wtorek

55 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

I już nie mogę się doczekać jego premiery. Z jednej strony dlatego, że najprawdopodobniej będzie fenomenalny, a z drugiej, bo na obecną chwilę o samej grze nic nie wiadomo.

Przeczytaj cały tekst "Rockstar zapowiedział przed chwilą GTA V, pierwszy trailer zadebiutuje w kolejną środę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po logo czuć że to będzie w San Andreas... Vice City to nie jest ten klimat, chyba że gangi z Little Haiti i Little Havany przejęły kontrolę nad całym miastem to wtedy ta "latynowska piątka" ma jakieś znaczenie.

Sorry... teraz to mi się skojarzyło z dolarami... to nie wiem... może nadal jest szansa na VC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:29, Muradin_07 napisał:

Po logo czuć że to będzie w San Andreas... Vice City to nie jest ten klimat, chyba że
gangi z Little Haiti i Little Havany przejęły kontrolę nad całym miastem to wtedy ta
"latynowska piątka" ma jakieś znaczenie.


A ja mam nadzieję na jakieś zupełnie nowe klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:30, Mikex napisał:

A ja mam nadzieję na jakieś zupełnie nowe klimaty.


Na nowo zbudowane od podstaw SA albo VC jak LC w IV... bo nowe klimaty to nie wiem... może będzie tak jak w plotkach o bohaterze-gliniarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę :).


Szkoda tylko, że raczej marne są szanse na to żeby wydali równocześnie na konsole i PC. Zapewne tak jak dotychczas konsolowcy będą mieli pierwszeństwo :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się cieszyć. PC pewnie dostaną grę z opóźnieniem albo wcale. A jak dostaną to mogą dostać coś ala GTA IV które od niedawna jest dopiero jakoś normalnie grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną prośbę do Rockstara. Nie spartolcie wersji PC. Nawet jeśli będzie to konwersja z konsoli(czego osobiście nie chce) to postarajcie się by nie wyszło tak jak z GTA IV i jej kosmicznymi wymaganiami. Swoją drogą czas na upgrade kompa bo przyszły rok to wysyp naprawdę fajnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować