KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2013 o 00:57, Diverso napisał:

Póki co Michael jest moim faworytem jako postać.

E Franklin taki ogarniety, Majkel taki inteligent. Aha tez macie wrazenie ze corka Majkela jest wzorowana na

Spoiler

Paris Hilton?

A Travora
Spoiler

jeszcze nie poznalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 00:33, Diverso napisał:

Udzielasz
się w temacie o grze w którą nie grałeś i wygłaszasz poglądy tak jakbyś sam miał konsolę,
której notabene nie posiadasz. Jeszcze wczoraj Twoje wypociny "miały sens", bo większość
w GTA nie zagrała, ale dzisiaj?

To, że nie mam konsoli nie oznacza, że nie grałem w nowe GTA.

Dnia 18.09.2013 o 00:33, Diverso napisał:

Każdy użytkownik twierdzi że gra jest płynna, na metacritic średnia dobijająca prawie
do setki. Większość tutaj się zachwyca grą, możliwościami i tym jak jest zrobiona, a
Ty dalej pleciesz farmazony o klatkowaniu, ścinach, znikomych ruchu itp. Ja żadnych spadków
nie zanotowałem, a nawet jeśli, to w ogóle nie przeszkadzają w rozgrywce, ale pojawia
się taki koleś jak Ty, który stara się wmawiać wszystkim że gra klatkuje, że konsole
obecnej generacji to dno i w ogóle porażka, że gramy w półprodukt.


Co ty bredzisz? W ciągu ostatniego dnia w tym wątku przewinęło się co najmniej kilka opinii, że na xboxie 360 gra klatkuje niemiłosiernie. Poza tym, co ma napisać użytkownik konsoli, który jeszcze dzień temu podniecał się, jak to będzie "pocinał w nowe GTA" i który wydał 250zł na grę, która jest ledwo grywalna? Że wydał kasę w błoto? Oczywiście, będzie twierdził, że "śmiga mu jak ta lala".

Dnia 18.09.2013 o 00:33, Diverso napisał:

Pewnie kilkanaście razy przeczytałeś o bólu tyłka i widać jest to prawda, bo ja naprawdę
nie widzę żadnego celu w tym co Ty piszesz i w udzielaniu się w tematach o GTA. Nieważne
co tu napiszesz to i tak większość (o ile nie wszyscy) będzie grą zachwycona. Tylko się
kompromitujesz, oszczędź sobie tego.


Ale widzę, że tobie najwyraźniej też doskwiera te marne 20-25fpsów przy szybszej jeździe samochodem i byle jakiej strzelaninie :D Twój post to dopiero prawdziwy ból tyłka. Zresztą, co ty mi tu będziesz za głupoty wypisywał. Wystarczy przeczytać zagraniczne recenzje i w KAŻDEJ piszą o tragicznym framerate, szczególnie na Xboxie. A w 3/4 recenzji można przeczytać info, że "ta gra ewidentnie rozwinie skrzydła na nowej generacji". Ja od początku wiedziałem że tak się skończy.

A oto linki:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-grand-theft-auto-5-face-off

http://www.iv.pl/images/11088356876465007426.png

Dlatego cieszę się, że nie uległem temu "hajpowi" na GTA V i nie kupiłem xboxa 360 za 400zł na allegro. Tylko popsułbym sobie przyjemność z grania. I wszystkim, co nie mają konsol, a chcą zagrać w GTA V radzę to samo - poczekać na wersję PC, aniżeli użerać się z klatkowaniem na sprzęcie, który nie jest w stanie tej gry uciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wracając do samej gry: jak można było do tego stopnia spieprzyć model jazdy i zniszczenia samochodów? Wystarczyło nieco poprawić ten z GTA IV i byłoby super, to oczywiście musieli spartaczyć... I zamiast w miarę fajnego, realistycznego modelu jazdy mamy tzw. "tryb ARCADE" rodem z "CRAZY TAXI", albo Saint Row 2. No i system zniszczeń... Wydawałoby się, że po tym, co widzieliśmy w GTA IV zniszczenia pojazdów będą jeszcze lepsze, ale jak widać Rockstar wolał cofnąć się wstecz, bo teraz kilkukrotnie uderzając z impetem w ścianę widzimy LEKKO zgiętą maskę albo błotnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ pieprzyć człowieku. Model jazdy ma ograniczoną fizykę kosztem czegoś innego najwidoczniej albo R* zdecydował się go zmienić bo jednak na ten IV też wielu ludzi narzekało. Nie jest on czysto arcadeowy, nadal trzeba zwalniać aby wyrobić na zakręcie itd. Zniszczenia są, są inne niż w IV, ale też są. Z łatwością można wgnieść koło które nagle przestaje się obracać, karoseria się uszkadza, gniecie i odpada. Wszystko to wygląda naprawdę na kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uszkodzenia są i całkiem zadawalające ..fajnie można dachować autem :P co mi przypadło do gustu ..wbijanie się pod prąd na autostradzie ..karambol gwarantowany .. :) ogólne tego oczekiwałem po GTA V , aa i zauważyłem lekkie ścinki tj czasami gra w randomowych sytuacjach zawiesi się ...trwa to z 5 do 7 sekund...cholera wie..OCB , pograłem 2 misje tzn prolog i tą z autem a tak zwiedzałem ....cholera masakra mapa ...R* się wykazał .Dziś po robocie pogram dalej bo gra wciąga na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 10:35, Damianuss1 napisał:

Skończ pieprzyć człowieku. Model jazdy ma ograniczoną fizykę kosztem czegoś innego najwidoczniej
albo R* zdecydował się go zmienić bo jednak na ten IV też wielu ludzi narzekało. Nie
jest on czysto arcadeowy, nadal trzeba zwalniać aby wyrobić na zakręcie itd. Zniszczenia
są, są inne niż w IV, ale też są. Z łatwością można wgnieść koło które nagle przestaje
się obracać, karoseria się uszkadza, gniecie i odpada. Wszystko to wygląda naprawdę na
kawał dobrej roboty.


Tak :D Szczególnie kawałek dobrej roboty jest GRA działająca przy takiej ilości klatek na sekundę

http://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU#t=66

Uhahahhaha, 25 klatek podczas jazdy samochodem w bezludnym mieście i (!!!) 16-18 klatek podczas strzelaniny z JEDNYM WYBUCHEM samochodu w tle! Cholera! Naprawdę kawał dobrej roboty, kawał dobrej optymalizacji na konsole! rzeczywiście, NIC nie zacina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Olewajmy posty tego trolla, w końcu mu się znudzi i wróci do swojej nory.
A tak to dajemy mu fun odpowiadając na jego głupie zaczepki. Dawno już nie widziałem osoby która czerpie radość ze swojego durnego zaczepiania.

Report do modów już poszedł, może oni pomogą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 10:48, Blaxxta napisał:

Uhahahhaha, 25 klatek podczas jazdy samochodem w bezludnym mieście i (!!!)
16-18 klatek podczas strzelaniny z JEDNYM WYBUCHEM samochodu w tle! Cholera! Naprawdę
kawał dobrej roboty, kawał dobrej optymalizacji na konsole! rzeczywiście, NIC nie zacina
xD


Znowu podajesz ten sam moment, liczba klatek spada chwilowo. Nie wiesz w jaki sposób wpływa to na odbiór gry, czy ten moment jest odczuwalny - ale WIDZIAUEM PORUWNANJE NA YOUTUBE, KONSOLE NIE WYRABIAJO HEHS. Dalej się pocieszaj, że nie masz GTA V, bidoku, ale skończ już błaznować bo tylko irytujesz ludzi. Nie podoba się - może kiedyś doczekasz się wersji na PC, ewentualnie kupisz next gena (jeśli uzbierasz z kieszonkowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości... w czym mają Ci pomóc moderatorzy? Chyba dałem ci film z testem GTA na PS3 i Xboxie 360, który idealnie obrazuje jak ta gra działa. Czego Ty niby nie rozumiesz i co jest według Ciebie trolowaniem? Chociaż jestem w stanie Ciebie zrozumieć. TEŻ bym się wkurzył, gdyby Rockstar obiecało super optymalizację i tłumaczyło, że słabe działanie GTA IV na konsolach było spowodowane nowym silnikiem RAGE. Minęło 5 lat, wydali kolejną część i okazuje się, że działa ZNACZNIE GORZEJ od poprzedniej. Ta gra nie trzyma nawet stabilnych 28fpsów podczas jazdy samochodem, nie czaisz tego? Podczas małej strzelaniny Xbox 360 wyciąga 16-18 fpsów. Przecież to jest pokaz slajdów, kpina, paranoja i coś, co nie powinno mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 11:16, Blaxxta napisał:

Minęło 5 lat, wydali kolejną
część i okazuje się, że działa ZNACZNIE GORZEJ od poprzedniej.


BUAHAHAHAHA, czyli nie miałeś w ręku ani GTA IV, ani GTA V. Co za żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu to jest zabawne, gdy najpierw mówisz, że to nie ty masz tutaj "bół tylka", a później przez 3 strony bezcelowo krzyczysz "ALE PATRZCIE NA TE KLATKI JEZU PORAŻKA" w sytuacji, gdy wszyscy już ci powiedzieli, że wszystko im jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 11:22, Diabolicus napisał:

> Minęło 5 lat, wydali kolejną
> część i okazuje się, że działa ZNACZNIE GORZEJ od poprzedniej.

BUAHAHAHAHA, czyli nie miałeś w ręku ani GTA IV, ani GTA V. Co za żenada.


Pisząc takie głupoty przeczysz temu, co sam widzisz na ekranie, grając w GTA V na konsoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałem dodać, że siły policyjne to już nie te same lamy to z poprzednich odsłon. Naprawdę uprzykrzają życie. Blokują ostro, a ich siła ognia jest o wiele większa. Podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 11:23, Blaxxta napisał:

Pisząc takie głupoty przeczysz temu, co sam widzisz na ekranie, grając w GTA V na konsoli
:D


Po prostu stwierdzam fakt, iż ściemniasz bo gry na oczy nie widziałeś (inb4 "NIE BO GRAŁEM U ZNAJOMEGO"). Nie grasz w GTA V i narzekasz na ilość klatek jednocześnie twierdząc, że gra działa gorzej niż GTA IV. Ba, robisz to już od paru dni, w dodatku nie tylko w tym wątku - CO ZA KOMEDIA. XD

@Citkowsky

On nie łamie regulaminu, po prostu ma kompleksy i w upierdliwy sposób je przejawia, choć może moderatorzy coś z nim zdziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 10:23, Blaxxta napisał:

Wystarczyło nieco poprawić ten z GTA IV i byłoby super, to oczywiście
musieli spartaczyć... I zamiast w miarę fajnego, realistycznego modelu jazdy mamy tzw.

Panie, panie. Miliony za ten model jazdy w GTA IV. Ostatnio próbowałem grać w IV Lost and Damned.
Już po misji z kradzieżą motorów mi się odechciało przez ten "cudowny" model jazdy -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 11:26, Damianuss1 napisał:

Przy okazji chciałem dodać, że siły policyjne to już nie te same lamy to z poprzednich
odsłon. Naprawdę uprzykrzają życie. Blokują ostro, a ich siła ognia jest o wiele większa.
Podoba mi się to.

To prawda, ale są też błędy wynikające z tego że są bardziej agresywni. Raz biegnąc potrąciłem policjanta pod komisariatem, za co mnie zastrzelono ;).
Podczas pościgów fajnie jest to zrobione. Zajeżdżają drogę a jak się ich próbuje wyminąć to cofają. Pod tym względem naprawdę dobrze to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na X360 działa normalnie - wiadomo, że okolice 30 klatek (czasem jest chwilowo więcej o czym pan troll nie wspomina) ze sporadycznymi spadkami poniżej 20 (nieodczuwalne) to nie jest szczyt marzeń, ale niczego więcej nie wymagam od ośmioletniego zabytku. Gra się przyjemnie - nic nie tnie, nie klatkuje i nie ma takich dupereli.

^^ Co ma do tego wydane 200 zł ? Ja, którego serce jest po stronie konsol kumplowi doradzałem żeby cudowną Castlevanię:LoS i LA Noire brał na PC, bo na konsolach framerate nie domaga. Ten drugi tytuł brałem premierowo na iksa.

Co do GTA V mogę spokojnie wersję iksową zarekomendować, myśle że posiadacze PS3 to samo zrobią ze swoją wersją. Nie masz konsoli ? Luz - jeśli masz kupić TYLKO dla jednej gry konsole, to IMO poczekaj na wersję PC/Xone/PS4. Sam pewnie kupię jeszcze raz (na PC lub PS4) tak samo jak to zrobiłem w wypadku IV (tutaj niestety optymalizacja na PC była fatalna, ale myślę że właściwe wnioski zostały już wyciągnięte).

O modelu jazdy nie chce mi się już pisać, bo mam wrażenie, że forumowy kolega z bolącą dupką nie przyjmie żadnych argumentów, no chyba że ktoś napisze, że ten model jazdy jest do bani ;-). Prostuje jedynie nieprawdziwą informację, że modej jazdy przypomina ten z Saints Row - grałem w "jedynkę" i "trójkę" i napisze krótko i klarownie: w GTA V jest inny model jazdy, podobny do tego z Midnight Club LA.

^^ Dość w każdym razie o duperelach, bo ile można ? To ogromna gra, z mnóstwem smaczków (wiecie że w misji retrospektywnej można

Spoiler

znaleść zamrożonego aliena ?

), z ciekawie zapowiadającą się fabułą, z mnóstwem nawiązań do popkultury, z karykatularnym odbiciem współczesnych nam czasów - a tu ciągle tylko wałkujemy: model jazdy, framerate, zniszczenia, fizykę (nota bene - mocno poprawioną względem IV), bo jeden z forumowiczów ma ból tyłka :). Dość - z mojej strony ani słowa więcej na temat pierdół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się