Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Szpakowskiego nie trawie, ma beznadziejne teksty i nie umie wymawiać nazwisk piłkarzy ALE i tak jest lepszy od komentatora co komentował mecz Wisła-Legia finał pucharu ekstraklasy na TVN. Klasyfikacja najlepszych komentatorów wg stacji
1:Polsat
2:Eurosport
3:Sport club
4:TVP
99.TVN/n

nie oceniam canal + b0 niemam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:52, azure83 napisał:

> Dla mnie najlepszymi komentatorami są Szaranowicz i Szpakowski :D
O ile Szpakowskiego jeszcze można przetrawić, o tyle Szaranowicz to zupełna porażka.
Z tego co zauważyłam wsadzają go do komentowania wszystkiego, a facet jest do niczego.
Zamiast gadać co się dzieje na boisku/skoczni itp. to on wykłada historie kogoś kto się
aktualnie nawinął, stęka przy komentowaniu, a często nawet robi dłuugie pauzy (czyli
cisza, bo nie ma nic do powiedzenia bądź pogubił się w notatkach). Po prostu coś mnie
bierze jak go słyszę... nie jestem w stanie go słuchać i już.
Co do Szpakowskiego, kiedyś też myślałam że jest dobrym komentatorem. Dopóki nie usłyszałam
innych z Polsatu.



Szaranowicz juz praktycznie nic nie komentuje tylko wystepuje w studiu. A co do Szpakowskiego kiedys jak zaczynal dobrze komentowal a teraz przytrafiaja mu sie co chwila jakies smieszne zwroty itp. Komentatorzy z polsatu nie sa źli chodz mi osobiscie najlepszych komentatorow ma canal+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:06, demrenfaris napisał:

No i stało się :) http://www.chelsea.pl/news_3448.php !

Czy Jose osiągnie coś w Interze? Myślę, że... połowicznie. Zapewne - tak jak chce właściciel
klubu, powalczy w LM, Serie A spychając na boczny tor. Bardzo prawdopodobny jest scenariusz
"Liverpoolski", z tym że we Włoszech kluby aspirujące do mistrzostwa, są po prostu słabsze
niż te angielskie.

Mi tam szkoda że odszedł z Chelsea. Już się przyzwyczaiłam że Chelsea to Mourinho. Jakby nie patrzeć klub się nieźle wybił. Facet jest bardzo dobrym trenerem. A szkoda mi, bo angielska liga jest moją ulubioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:00, argetlam napisał:

Komentatorzy z polsatu nie sa źli chodz mi osobiscie najlepszych komentatorow
ma canal+

Canal+ nie mam i mieć nie będę. A mając do wyboru tylko TVP i Polsat, no sam wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:01, azure83 napisał:

Mi tam szkoda że odszedł z Chelsea. Już się przyzwyczaiłam że Chelsea to Mourinho. Jakby
nie patrzeć klub się nieźle wybił. Facet jest bardzo dobrym trenerem. A szkoda mi, bo
angielska liga jest moją ulubioną.


Jeśli będzie sie tak zachowywał jak kiedy był trenerem Chelsea. Prowokacje, negocjacje po kryjemy, knucie spisków po przegranych meczach itd to szybko wszyscy znienawidzą inter tak szybko jak Chelsea:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:59, marcinshinoda napisał:

99.TVN/n


A oglądałeś jakieś mecze prócz tego, z komentatorami n, żeś tak ocenił? -_-"

Jak dla mnie - nie licząc c + - najlepszy jest Ryczel właśnie z telewizji n. Bo buduje kapitalną, lepszą od Szpaka atmosfere, do dziś niezapomniany mecz Celtów z Milanem w Szkocji. Finał LM też pięknie komentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:59, marcinshinoda napisał:

Szpakowskiego nie trawie, ma beznadziejne teksty i nie umie wymawiać nazwisk piłkarzy
ALE i tak jest lepszy od komentatora co komentował mecz Wisła-Legia finał pucharu ekstraklasy
na TVN. Klasyfikacja najlepszych komentatorów wg stacji


Szpakowski moim zdaniem bardzo fajnie sobie komentuje mecze jeśli o mnie chodzi to mi sie to jego komentowanie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:03, azure83 napisał:

> Komentatorzy z polsatu nie sa źli chodz mi osobiscie najlepszych komentatorow
> ma canal+
Canal+ nie mam i mieć nie będę. A mając do wyboru tylko TVP i Polsat, no sam wiesz...
:)


Rozumiem wiec bez canal + nalepszych komentatorow ma polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię komentatorów z Canal+ chociaż trochę mnie wkurzył Leszek Orłowski jak mówił przed sezonem że Barca zgarnie wszystko xD Fajnie pooglądać ich magazyny i popatrzeć jak się żrą między sobą specjaliści od róznych lig. Zwłaszcza po meczach LM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:01, azure83 napisał:

Mi tam szkoda że odszedł z Chelsea. Już się przyzwyczaiłam że Chelsea to Mourinho. Jakby
nie patrzeć klub się nieźle wybił. Facet jest bardzo dobrym trenerem.

To że Chelsea się wybiła to bardziej zasługa Abramowicza i jego kasy. Mimo wszystko moim zdaniem póki co Mourinho największe sukcesy święcił w Porto.
A że przeszedł do Interu - też załuję, ale to już moje "szczęście". Mourinho to jeden z moich ulubionych trenerów. W Anglii był w Chelsea, podczas kiedy ja jestem kibicem Man United. Teraz do Włoch przeszedł do Interu, podczas kiedy moją ulubioną włoską drużyną jest Roma...
Ale o ile do Chelsea raczej miałem stosunek neutralny, to Inter - ładnie mówiąc - jest jednym z moich najmniej lubianych klubów.

Dnia 02.06.2008 o 18:01, azure83 napisał:

A szkoda mi, bo angielska liga jest moją ulubioną.

A jesteś za? :> Czy może czysty sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 22:53, azure83 napisał:

Ja chyba głupia jestem, bo nie rozumiem pytania :P


Piszesz, że liga angielska to ulubiona liga to ja pytam komu kibicujesz? Jakiemu zespołowi, drużynie, klubowi? :P

Czy może nikomu i lubisz patrzeć na dobry angielski futbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:03, Kolumb95 napisał:


Nie wiem co to za firma- Kipsta, pierwsze słyszę, ale może po prostu się na firmach nie wyznaję. Poza tym piłka jak piłka, okrągła, łaciata, fajna psrawa te bruzdki, jak się kogoś trafi w twarz to powinien wzorek zastać ;) A tak na poważnie, to jesli potrzebujesz piłki na asfalt to ta jest w sam raz, wytrzyma długo, ale ja jestem tradycjonalistą i na trawę poleciłbym Ci coś hmm... bardzej tradycyjnego. Wszystko zależy od tego gdzie będziesz grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:59, marcinshinoda napisał:

Szpakowskiego nie trawie, ma beznadziejne teksty i nie umie wymawiać nazwisk piłkarzy
ALE i tak jest lepszy od komentatora co komentował mecz Wisła-Legia finał pucharu ekstraklasy
na TVN. Klasyfikacja najlepszych komentatorów wg stacji

Ja np bardzo lubię Szpakowskiego, jego "gagi" mają swój urok. Był to pierwszy komentator z jakim miałem styczność i może właśnie dlatego lubię go słuchać:) Atutami Borka są niewątpliwie fachowość, błyskotliwość duża wiedza merytoryczna na temat piłki, no cóż do Darka te przymioty może się nie do końca odnoszą ale ma w sobie to coś co sprawi że mecze Polaków obejrzę na pewno na TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 06:30, Adidas66 napisał:

Nie wiem co to za firma- Kipsta,.....


Francuski producent odzieży i sprzętu sportowego. U nas w kraju sprzedaje go jedynie sieć sklepów Decathlon.
Z tego co wiem jest to marka stworzona dla nich i chyba nawet przez nich.
Generalnie sprzęt sportowy dla mas średnio niskiej jakości z przewagą niskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 23:34, Vaxinar napisał:

Piszesz, że liga angielska to ulubiona liga to ja pytam komu kibicujesz? Jakiemu zespołowi,
drużynie, klubowi? :P

Czy może nikomu i lubisz patrzeć na dobry angielski futbol.

Kibicuję Liverpool''owi :P Ale lubię też oglądać inne mecze angielskich klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad połowa Polaków jest przekonana, że polskim piłkarzom uda się pomyślnie przejść rywalizację w grupie B podczas Euro. W sukces wierzy 54 proc., a 17 proc. uważa, że Polacy zostaną mistrzami Europy. :)
Cytat z GW.

A Wy w której połowie jesteście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:09, azure83 napisał:

Ponad połowa Polaków jest przekonana, że polskim piłkarzom uda się pomyślnie przejść
rywalizację w grupie B podczas Euro. W sukces wierzy 54 proc., a 17 proc. uważa, że Polacy
zostaną mistrzami Europy.
:)
Cytat z GW.

A Wy w której połowie jesteście? ;)



Mistrzami nie zostaną, chociaż bardzo bym tego chciał:) Jeśli wytrzymamy mecz z Niemcami (nawet cholerny remis) to mamy realne szanse na wyjście z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować