Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Sprawa Cole''a.

1 czerwca 2005: Chelsea zszokowana
Znamy już wysokość kar nałożonych przez niezależną komisję w sprawie ''Colegate''. Chelsea musi zapłacić 300 tys. funtów oraz ma odebrane 3 punkty ligowe, ale jest to kara w zawieszeniu. Oznacza to, że The Blues stracą te punkty, jeśli dopuszczą się podobnych nielegalnych praktyk w sezonie 2005/2006. Jose Mourinho zapłaci 200 tys. funtów, a Ashley Cole połowę tej kwoty.

1 czerwca 2005: Winni!
Ashley Cole, Chelsea i Jose Mourinho zostali uznani za winnych złamania przepisów Premier League. Cole''a oskarżono o złamanie przepisu K5, który zabrania kontaktowania się z obcym klubem bez zgody aktualnego. Chelsea złamała zasadę K3, zakazującą prób pozyskania zawodnika, który ma ważny kontrakt. Jose Mourinho nie zastosował się Q, regulującej zachowanie managerów klubów angielskich. Nie ogłoszono jeszcze kar nałożonych na powyższe osoby, ale przypuszcza się, że będą one surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 20:24, mikal15 napisał:

Które nie zostało uznane.

Niestety, musze cie zasmucic. Nie mozesz juz dluzej zgrywac eksperta :( Przykro mi. Specjalnie zostawilem niedomowienie - chcialem zbadac reakcje. Zostalo uznane ;)

Dnia 29.08.2007 o 20:24, mikal15 napisał:

Nie. I szczerze mowiac malo mnie obchodzi twoje zdanie, dla mnie mozesz uwazac Izolator Boguchwała
za lepszy od Barcelony i ci tego nie zabronię. Tylko postaraj sie nie przekonywac innych do
niego, bo wielu osobom ten klub wydaje sie po prostu smieszny.

Argumenty, misiu, argumenty. Nazwiska, komu ten klub wydaje sie smieszny i czemu? Powiedz mi dlaczego Barca nie powinna mi sie wydawac smieszna, a Chelsea tak. I''m listening. :)

Dnia 29.08.2007 o 20:24, mikal15 napisał:

No, marzy zeby w nim grac, zrobi taka fryzure jak w Milanie i bedzie wymiatac na defensywnej
pomocy. Prosze o ten wywiad, bo tak to trosze dziwnie. Np. napisze ze Cech marzy o grze w Barcelonie
i powiem ze mowil kiedys o tym w jakims wywiadzie.

Lol. Nie powiedzialem ze bedzie w nim grac. Przeczytalem wzmianke o tym w GW ;) Tytul kilkulinijkowego artykulu "Rijkaard w Chelsea?" czy cos podobnego. Ten cytat to byl przyklad (dlatego uzylem sformulowania "cos w stylu")

Dnia 29.08.2007 o 20:24, mikal15 napisał:

Felieton Steca ;) A sama wypowiedz brata Ronaldinho? Pomysl kiedy to było i wpisz w wyszukiwarce
jakiejś np. na BO brat Ronaldinho albo agent Ronaldinho. Na pewno taki news tam sie znajdzie
jesli byl.

Kur... cze! Bralem wiadomosci od EKSPERTA (mimo wieku). NIE WIEM CZY R10 TAK POWIEDZIAL, PO PROSTU PRZECZYTALEM O TYM W GAZECIE! UNDERSTAND? A Stec powinien wiedziec o tym wiecej niz ty :) Czy jesli cos jest napisane w Necie jest to bardziej wiarygodnie niz w gazecie? LOL!

Dnia 29.08.2007 o 20:24, mikal15 napisał:

Napisałeś ze odszedłby za wymiane za Kakę. Ze 90 mln euro to za mało. Czyli w innym przypadku
odejdzie. I jestem ciekawy czemu tak twierdzisz.

Poniewaz tak przeczytalem na:
a) forum
b) Sport.pl
Ze BARDZO PRAWDOPODOBNE iz Laporta zgodzilBY sie na taka wymiane, tak twierdzi Don Silvio ;) A 90mln Ojro Milan oferowal rok temu ;) I nie powiedzialem ze NA PEWNO odejdzie, tylko ze cos takiego to jest chyba OK dla wladz Barcy. Naucz sie czytac, a nie oczerniasz mnie, "zaostrzasz " fakty, piszesz cos czego nie napisalem. Z takim talentem to do Faktu, a nie tutaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:26, mikal15 napisał:

Sprawa Cole''a.

1 czerwca 2005: Chelsea zszokowana
Znamy już wysokość kar nałożonych przez niezależną komisję w sprawie ''Colegate''. Chelsea
musi zapłacić 300 tys. funtów oraz ma odebrane 3 punkty ligowe, ale jest to kara w zawieszeniu.
Oznacza to, że The Blues stracą te punkty, jeśli dopuszczą się podobnych nielegalnych praktyk
w sezonie 2005/2006. Jose Mourinho zapłaci 200 tys. funtów, a Ashley Cole połowę tej kwoty.

1 czerwca 2005: Winni!
Ashley Cole, Chelsea i Jose Mourinho zostali uznani za winnych złamania przepisów Premier League.
Cole''a oskarżono o złamanie przepisu K5, który zabrania kontaktowania się z obcym klubem bez
zgody aktualnego. Chelsea złamała zasadę K3, zakazującą prób pozyskania zawodnika, który ma
ważny kontrakt. Jose Mourinho nie zastosował się Q, regulującej zachowanie managerów klubów
angielskich. Nie ogłoszono jeszcze kar nałożonych na powyższe osoby, ale przypuszcza się, że
będą one surowe.

Ladne. Spisane na zywca ze strony Arsenalu.
1 czerwca 2005: Cole złoży apelację
Ashley Cole nie zgadza się z uznaniem go winnym w aferze związanej z nakłanianiem go do przejścia do Chelsea przez przedstawicieli tego klubu. Cole nie zgadza się także z karą grzywny, która wynosi 100 tysięcy funtów. Prawnik piłkarza Graham Shear nie kryje swojego oburzenia: "Dość powiedzieć, że jesteśmy absolutnie wściekli z powodu tych decyzji i kar, które są nieuzasadnione". "Wygląda na to, że dowody, jakie przedstawili Ashley Cole i Jonathan Barnett, zupełnie nie wpłynęły na werdykt, a były one bardzo wiarygodne. Trudno nam zrozumieć jak można było podjąć taką decyzję w świetle tych dowodów. Ma się także ona nijak do niezwykle ważnego problemu ograniczeń zasad handlu, którego przedmiotem, póki co, są piłkarze i nie wyjaśnia dlaczego piłkarz nie może rozmawiać ze swoim przyszłym pracodawcą" – mówi Shear. Prawnik Cole’a zapowiedział natychmiastowe złożenie apelacji: "Możecie być pewni, że wniesiemy apelację nie tylko wobec potraktowania faktów i dowodów przez tą decyzję, ale także wobec potraktowania zasad ograniczających możliwości odejścia piłkarza. Apelację złożymy nie zwlekając i, zgodnie z instrukcjami Ashley’a, będziemy naciskać na najpełniejsze wyjaśnienie" – powiedział Shear.
A artykul "Winni" byl napisany PRZED "Chelsea zszokowana" gwoli scislosci. Piekna obrobka faktow :/
3 czerwca 2005: Jean Marc Bosman popiera Cole’a
Człowiek, który zmienił oblicze piłki nożnej wyraził swoje poparcie dla postawy Ashley’a Cole''a w sprawie kontaktów obrońcy Arsenalu z Chelsea. Tym, którzy nie pamiętają lub nie wiedzą, kim jest Jean Marc Bosman, przypomnijmy – ten belgijski piłkarz 10 lat temu pozwał swój klub przed Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Klub Bosmana żądał za niego pieniędzy od innej drużyny, mimo że kontrakt piłkarza wygasł. Trybunał uznał, że klub nie miał do tego prawa. Od tej pory piłkarze mogą swobodnie negocjować z dowolnym pracodawcą, jeżeli ich kontrakt wygasa, kluby nie mogą żądać za nich pieniędzy. Zasada ta jest znana jako "prawo Bosmana". Bosman, który uważnie śledził sprawę Cole’a uważa, że piłkarz Arsenalu został skrzywdzony. "To oburzające. Jeżeli Ashley będzie chciał, to z chęcią przyjadę do Londynu, aby publicznie go wesprzeć" – oświadczył Bosman. "To jest uniemożliwianie uprawiania zawodu i całkowicie popieram Ashley’a. Przecież gdybym pracował w banku i chciałbym zmienić go na inny bank, to mógłbym tam pójść i z nimi porozmawiać. To zupełnie szalone, że piłkarze w Anglii nie mogą rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami" – twierdzi Bosman. Jeżeli apelacja Cole’a od wyroku i kary, którą z pewnością wniesie w najbliższym czasie, zostanie uznana, to można się spodziewać, że wywróci do góry nogami zasady dokonywania transferów w Anglii, tak jak kiedyś sprawa Bosmana.
3 czerwca 2005: Szefowie i prawnicy Chelsea atakują Arsenal
Służby prawne klubu ze Stamford Bridge przygotowują apelację od kar nałożonych na ten klub po sprawie Ashley’a Cole’a i twierdzą, że przedstawiciele Arsenalu w czasie przesłuchań przed komisją Premier League nie byli uczciwi. Według prawników Chelsea winy Arsenalu to: Po pierwsze, wiceprezes Arsenalu David Dein wykorzystał swoje zeznanie do tego, by wpłynąć na komisję, aby ta nałożyła na Chelsea karę grzywny, odebrania punktów i aby Arsenal otrzymał odszkodowanie. Po drugie, prawnik Arsenalu Nigel Boardman w czasie przesłuchań siedział za stołem oskarżyciela, co stwarzało wrażenie, że władze Premier League popierają Arsenal. Po trzecie, według przedstawicieli Chelsea, Arsenal odrzucił propozycję "układu pokojowego". Chelsea twierdzi, że wystąpiła z tą propozycją 24 godziny po spotkaniu Cole’a z Peterem Kenyonem (dyrektorem wykonawczym Chelsea) i Jose Mourinho. The Blues mieli zaproponować, że zadeklarują, iż nie są zainteresowani Cole’m, a w zamian Arsenal miał nie poruszać sprawy spotkania. Szefowie Chelsea uważają, że Arsenal celowo doprowadził do ujawnienia sprawy, by w czasie śledztwa i przesłuchań wywrzeć nacisk na władze Premier League, aby te nałożyły na Chelsea grzywnę i odebrały punkty drużynie The Blues. Prezes Chelsea Bruce Buck tak skomentował nieuczciwą według niego postawę Arsenalu: "Będzie nam bardzo trudno to zapomnieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moja wina. Informacje bralem ze strony Chelsea rok temu, sprawa nie byla jeszcze zakonczona, to ty miales racje, to ty jestes ekspertem, a ja rezygnuje definitywnie z pisania na forum Pilki Noznej. Dziekuje za dobre chwile i bardzo przepraszam za nieporozumienia i klotnie. Do zobaczenia! :)
W 2005 roku, bez poinformowania włodarzy Arsenalu, Cole spotkał się działaczami Chelsea w sprawie ewentualnego transferu do tego klubu. Z powodu tego niewłaściwego posunięcia został on ukarany grzywną w wysokości £100,000 przez władze Premier League. Złożona przez Cole''a apelacja nie zmieniła wyroku skazującego, jednak zmniejszyła kwotę grzywny do £75,000. Oprócz Cole''a ukarany został także klub Chelsea (kara w wysokości £300,000) oraz trener Jose Mourinho (kara w wysokości £200,000, w wyniku apelacji zredukowana do £75,000). W autobiografii Cole ostro zaatakował włodarzy Arsenalu, zarzucając im, że w tej trudnej dla niego sytuacji potraktowali go jak "kozła ofiarnego" i "rzucili go na pożarcie rekinom", nie udzielając mu wsparcia. Ponadto w publicznym wystąpieniu piłkarz wyraził chęć opuszczenia Arsenalu. 28 lipca, vice-przewodniczący Arsenalu David Dein potwierdził, że Arsenal i Chelsea są blisko sfinalizowania transferu Cole''a. Piłkarz podpisał kontrakt z Chelsea 31 sierpnia, w ostatnich godzinach przed oficjalnym zamknięciem okna transferowego. W rozliczeniu za piłkarza Arsenal otrzymał £5,000,000 oraz Williama Gallasa. Cole po opuszczeniu Arsenalu został znienawidzony przez kibiców Arsenalu, którzy zarzucili mu "sprzedajność" i "brak honoru". W meczach ligowych Chelsea z Arsenalem piłkarz stał się celem werbalnych ataków kibiców z Emirates Stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podziele sie informacją z I rundy Pucharu Polski. IV ligowy OKS Otwock wygrał z I ligową Polonią Bytom 2:1 w dogrywce:) Pierwszą bramkę w 62(?) minucie strzelili z karnego Bytomianie. Następnie faulowany był Agu Okafor (napastnik OKSU), za co obrońca Polonii dostał 2 żółtą kartkę. Jakub Wirzchowski jednak sparował piłkę na słupek i ta wyszła na rzut rożny. OKS strzelił bramkę po tym właśnie rzucie rożnym:) W 2 połowie dogrywki ładna kontra OKS''u i w sytuacji sam na sam okazał się lepszy gracz OKS''u i 2:1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety, musze cie zasmucic. Nie mozesz juz dluzej zgrywac eksperta :( Przykro mi. Specjalnie zostawilem niedomowienie - chcialem zbadac reakcje. Zostalo uznane ;)
Nie spisana na żywca, tylko skopiowana. Nie podałem źródła, walnąłem się fakt. W 2005 roku miały miejsce dwie takie sprawy. Jedna w styczniu, o której mówiłeś ty- ukarany został agent, ale odwołanie przyniosło efekty. Druga w czerwcu i zakończyło się tak jak ja mówiłem. Po prostu zacząłeś mówić o innej sprawie niż ja i tyle. Nastepnym razem po prostu mnie nie przekonuj jak nie masz pewnosci ;]

>Argumenty, misiu, argumenty. Nazwiska, komu ten klub wydaje sie smieszny i czemu? Powiedz mi dlaczego >Barca nie powinna mi sie wydawac smieszna, a Chelsea tak. I''m listening. :)
Mam ci podawać nazwiska swoich znajomych? A ochrona danych osobowych? ;> Swoje ci moge podac. Michał Gajdek. Wydaje mi sie smieszna w porownaniu do Barcy, bo kluby pilkarskie to firmy. Jedna przynosi 200 mln strat, druga 200 mln zysków. I w dodatku kibice tej ktora przynosi te straty uwazaja ja za lepsza. Nie smieszne? Moze i nie. Żałosne.

>Lol. Nie powiedzialem ze bedzie w nim grac. Przeczytalem wzmianke o tym w GW ;) Tytul kilkulinijkowego >artykulu "Rijkaard w Chelsea?" czy cos podobnego. Ten cytat to byl przyklad (dlatego uzylem sformulowania >"cos w stylu")
>Kur... cze! Bralem wiadomosci od EKSPERTA (mimo wieku). NIE WIEM CZY R10 TAK POWIEDZIAL, PO PROSTU >PRZECZYTALEM O TYM W GAZECIE! UNDERSTAND? A Stec powinien wiedziec o tym wiecej niz ty :) Czy jesli cos >jest napisane w Necie jest to bardziej wiarygodnie niz w gazecie? LOL!
Stec nie gadał o tym osobiscie z bratem Ronaldinho. A w necie mozesz znalezc przetlumaczona na polski badz tez nie wypowiedz brata Ronaldinho. Stec tez sie opiera na necie czy raczej papierowych wydaniach prasy w tym wypadku hiszpanskiej- wielokrotnie pisal to samo co znajduje sie w felietonach Asa. A ja podaje net jako zrodlo bo to kilka sekund na sprawdzenie a nie kupowanie i przegladanie gazet z ostatniego roku. Znajomy znajomego pracuje w Przegladzie Sportowym, drugi przebywa na praktykach w dziale sportowym GW. Po tym jak sie dowiedzialem jak tam czasami wyglada praca mam wyrazna niechec do polskich gazet i dziennikarzy. Bo w wielu przypadkach jest to po prostu tlumaczenie opini dziennikarzy hiszpanskich. Czyli to samo co ja robie na codzien.

>Poniewaz tak przeczytalem na:
>a) forum
To chyba wystarczy. Laporta nie powiedział temu nikomu innemu tylko komus z forum gram.pl, a ty przeczytałeś wypowiedz tej osoby akurat...ehhh. To tera czytasz ze nie odejdzie. Tez bedziesz podawal moja opinie jako argument w dyskusji z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety, musze cie zasmucic. Nie mozesz juz dluzej zgrywac eksperta :( Przykro mi. Specjalnie zostawilem >niedomowienie - chcialem zbadac reakcje. Zostalo uznane ;)
Nie spisana na żywca, tylko skopiowana. Nie podałem źródła, walnąłem się fakt. W 2005 roku miały miejsce dwie takie sprawy. Jedna w styczniu, o której mówiłeś ty- ukarany został agent, ale odwołanie przyniosło efekty. Druga w czerwcu i zakończyło się tak jak ja mówiłem. Po prostu zacząłeś mówić o innej sprawie niż ja i tyle. Nastepnym razem po prostu mnie nie przekonuj jak nie masz pewnosci ;]

>Argumenty, misiu, argumenty. Nazwiska, komu ten klub wydaje sie smieszny i czemu? Powiedz mi dlaczego
>Barca nie powinna mi sie wydawac smieszna, a Chelsea tak. I''m listening. :)
Mam ci podawać nazwiska swoich znajomych? A ochrona danych osobowych? ;> Swoje ci moge podac. Michał Gajdek. Wydaje mi sie smieszna w porownaniu do Barcy, bo kluby pilkarskie to firmy. Jedna przynosi 200 mln strat, druga 200 mln zysków. I w dodatku kibice tej ktora przynosi te straty uwazaja ja za lepsza. Nie smieszne? Moze i nie. Żałosne.

>Lol. Nie powiedzialem ze bedzie w nim grac. Przeczytalem wzmianke o tym w GW ;) Tytul kilkulinijkowego >artykulu "Rijkaard w Chelsea?" czy cos podobnego. Ten cytat to byl przyklad (dlatego uzylem sformulowania >"cos w stylu")
>Kur... cze! Bralem wiadomosci od EKSPERTA (mimo wieku). NIE WIEM CZY R10 TAK POWIEDZIAL, PO PROSTU >PRZECZYTALEM O TYM W GAZECIE! UNDERSTAND? A Stec powinien wiedziec o tym wiecej niz ty :) Czy jesli cos >jest napisane w Necie jest to bardziej wiarygodnie niz w gazecie? LOL!
Stec nie gadał o tym osobiscie z bratem Ronaldinho. A w necie mozesz znalezc przetlumaczona na polski badz tez nie wypowiedz brata Ronaldinho. Stec tez sie opiera na necie czy raczej papierowych wydaniach prasy w tym wypadku hiszpanskiej- wielokrotnie pisal to samo co znajduje sie w felietonach Asa. A ja podaje net jako zrodlo bo to kilka sekund na sprawdzenie a nie kupowanie i przegladanie gazet z ostatniego roku. Znajomy znajomego pracuje w Przegladzie Sportowym, drugi przebywa na praktykach w dziale sportowym GW. Po tym jak sie dowiedzialem jak tam czasami wyglada praca mam wyrazna niechec do polskich gazet i dziennikarzy. Bo w wielu przypadkach jest to po prostu tlumaczenie opini dziennikarzy hiszpanskich. Czyli to samo co ja robie na codzien.

>Poniewaz tak przeczytalem na:
>a) forum
To chyba wystarczy. Laporta nie powiedział temu nikomu innemu tylko komus z forum gram.pl, a ty przeczytałeś wypowiedz tej osoby akurat...ehhh. To tera czytasz ze nie odejdzie. Tez bedziesz podawal moja opinie jako argument w dyskusji z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos sie spieprzylo z cytowaniem i w ogole, przepraszam. Jak juz pisze tego posta to sprobuje inaczej zeby wygladalo to w miare czytelnie.

Niestety, musze cie zasmucic. Nie mozesz juz dluzej zgrywac eksperta :( Przykro mi. Specjalnie zostawilem niedomowienie - chcialem zbadac reakcje. Zostalo uznane ;)
Nie spisana na żywca, tylko skopiowana. Nie podałem źródła, walnąłem się fakt. W 2005 roku miały miejsce dwie takie sprawy. Jedna w styczniu, o której mówiłeś ty- ukarany został agent, ale odwołanie przyniosło efekty. Druga w czerwcu i zakończyło się tak jak ja mówiłem. Po prostu zacząłeś mówić o innej sprawie niż ja i tyle. Nastepnym razem po prostu mnie nie przekonuj jak nie masz pewnosci ;]

Argumenty, misiu, argumenty. Nazwiska, komu ten klub wydaje sie smieszny i czemu? Powiedz mi dlaczego Barca nie powinna mi sie wydawac smieszna, a Chelsea tak. I''m listening. :)
Mam ci podawać nazwiska swoich znajomych? A ochrona danych osobowych? ;> Swoje ci moge podac. Michał Gajdek. Wydaje mi sie smieszna w porownaniu do Barcy, bo kluby pilkarskie to firmy. Jedna przynosi 200 mln strat, druga 200 mln zysków. I w dodatku kibice tej ktora przynosi te straty uwazaja ja za lepsza. Nie smieszne? Moze i nie. Żałosne.

Lol. Nie powiedzialem ze bedzie w nim grac. Przeczytalem wzmianke o tym w GW ;) Tytul kilkulinijkowego artykulu "Rijkaard w Chelsea?" czy cos podobnego. Ten cytat to byl przyklad (dlatego uzylem sformulowania "cos w stylu") Kur... cze! Bralem wiadomosci od EKSPERTA (mimo wieku). NIE WIEM CZY R10 TAK POWIEDZIAL, PO PROSTU PRZECZYTALEM O TYM W GAZECIE! UNDERSTAND? A Stec powinien wiedziec o tym wiecej niz ty :) Czy jesli cos jest napisane w Necie jest to bardziej wiarygodnie niz w gazecie? LOL!
Stec nie gadał o tym osobiscie z bratem Ronaldinho. A w necie mozesz znalezc przetlumaczona na polski badz tez nie wypowiedz brata Ronaldinho. Stec tez sie opiera na necie czy raczej papierowych wydaniach prasy w tym wypadku hiszpanskiej- wielokrotnie pisal to samo co znajduje sie w felietonach Asa. A ja podaje net jako zrodlo bo to kilka sekund na sprawdzenie a nie kupowanie i przegladanie gazet z ostatniego roku. Znajomy znajomego pracuje w Przegladzie Sportowym, drugi przebywa na praktykach w dziale sportowym GW. Po tym jak sie dowiedzialem jak tam czasami wyglada praca mam wyrazna niechec do polskich gazet i dziennikarzy. Bo w wielu przypadkach jest to po prostu tlumaczenie opini dziennikarzy hiszpanskich. Czyli to samo co ja robie na codzien.

Poniewaz tak przeczytalem na:
a) forum

To chyba wystarczy. Laporta nie powiedział temu nikomu innemu tylko komus z forum gram.pl, a ty przeczytałeś wypowiedz tej osoby akurat...ehhh. To tera czytasz ze nie odejdzie. Tez bedziesz podawal moja opinie jako argument w dyskusji z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:40, Ari Zmc napisał:

O boże ... Cóż się dzieje na tym świecie ?!
A wracając do kraju - słyszeliście że Piechna zagra w Widzewie ? Trochę mu się dziwię, bo miał jeszcze ofertę z Groclinu, ale mimo to wybrał Widzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się podzielić wrażeniami z meczu FC Kopenhaga - Benfica Lizbona, bo tylko to u mnie w TV leciało. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1, co dało awans drużynie z Portugalii (pierwszy mecz 1:2). Mecz ustawiła dość szybko strzelona bramka przez Katsouranisa w 16. minucie, po której Lizbończycy cofnęli się do obrony i próbowali szczęścia w kontratakach. W okolicach 30 minuty Duńczycy wykonywali rzut wolny z linii pola karnego dokładnie na wprost bramki, po którym piłka trafiła w słupek. Kilka minut przed przerwą w polu karnym sfaulowany został bodajże Allbäck (co moim zdaniem potwierdziły powtórki), jednak sędzia zinterpretował to zdarzenie jako próbę wymuszenia jedenastki i ukarał zawodnika żółtym kartonikiem. To chyba było decydujące zdarzenie, bo po przerwie zawodnicy z Kopenhagi grali jakoś niemrawo. Owszem, próbowali atakować, ale Benfica dobrze się broniła i raczej nie dopuszczała do groźnych sytuacji od czasu do czasu zapuszczając się pod pole karne gospodarzy. Mimo usilnych starań Duńczyków więcej goli w meczu nie padło i to Benfica zagra w tegorocznej edycji Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:19, mikal15 napisał:

Jakbym ci odpoweidział, że dla Laporty nie liczy sie kasa to bys napisal ''HAHA dobre. ROTFL/LOL".
Wiec po co sie silic skoro i tak nie da sie ciebie przekonac?

To czemu nie odwołał meczu, skoro Hiszpania pogrążona jest w rozpaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 23:57, Be-Yacz napisał:

To czemu nie odwołał meczu, skoro Hiszpania pogrążona jest w rozpaczy?

Bo liczy sie dla niego kasa. A tak serio to powody ci wymieniłem.

Gamper to nie tylko mecz. Są występy artystów, są pokazy sztucznych ogni itp. Wszystko zostało odwołane. Jest sam mecz poprzedzony minutą ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 00:13, mikal15 napisał:

> To czemu nie odwołał meczu, skoro Hiszpania pogrążona jest w rozpaczy?
Bo liczy sie dla niego kasa. A tak serio to powody ci wymieniłem.

Gamper to nie tylko mecz. Są występy artystów, są pokazy sztucznych ogni itp. Wszystko zostało
odwołane. Jest sam mecz poprzedzony minutą ciszy.

Wciąż nie odp. na moje pytanie.

Napisałeś, że Chelsea przynosi straty. Nie zapomnij za to która drużyna ma 170 mln długów ;).

Barca wygrała z Rezerwami Interu 4-0. Czemu? Bo Barca dobrze gra w meczach towarzyskich, kiedy przeciwnikowi niechce się biegać. Gdy przeciwnik powalczy to mamy obraz jak z meczu z Racingiem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 00:16, Be-Yacz napisał:

Wciąż nie odp. na moje pytanie.

Hmm bo nie rozmawialem z Laporta?

Dnia 30.08.2007 o 00:16, Be-Yacz napisał:

Napisałeś, że Chelsea przynosi straty. Nie zapomnij za to która drużyna ma 170 mln długów ;).

I która spłaciła już 130 mln. Zresztą wiekszosc hiszpanskich druzyn tez ma. No, Real juz nie. Pamietasz moze dlaczego? :)

Dnia 30.08.2007 o 00:16, Be-Yacz napisał:

Barca wygrała z Rezerwami Interu

Czemu nie Rezerwy Barcy?

Dnia 30.08.2007 o 00:16, Be-Yacz napisał:

4-0.

5-0

>Czemu?
Bo wyszedł im mecz? Ale nie...

>Bo Barca dobrze gra w meczach towarzyskich kiedy przeciwnikowi niechce się biegać. Gdy przeciwnik powalczy >to mamy obraz jak z meczu z Racingiem ;].
Spadniemy do Segunda Division ale zawsze bedziemy mocarzami meczów towarzyskich. Dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować