Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 19:18, sportowiec 7 napisał:

Ja myśle że dobrze zagramy z Niemcami


Mam nadzieję, że teraz z Niemcami zagramy przynajmniej tak dobrze jak na ostatnim mundialu, tylko będziemy lepiej przygotowani kondycyjnie i w końcówce spotkania nie padniemy na twarz, co pozwoli Niemcom strzelić gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:21, Adidas66 napisał:

> Ja myśle że dobrze zagramy z Niemcami

Mam nadzieję, że teraz z Niemcami zagramy przynajmniej tak dobrze jak na ostatnim mundialu,
tylko będziemy lepiej przygotowani kondycyjnie i w końcówce spotkania nie padniemy na
twarz, co pozwoli Niemcom strzelić gola.

No teraz z Niemcami trzeba zagrać nawet 2 razy lepiej niż na mundialu. Bo w tamtym meczu jedynie co nam wychodziło przez prawie całe spotkanie to bronienie swojej bramki. Ale z tym co widziałem wczoraj to ciężko będzie. Na szczęście dzisiaj lepszy skład będzie i myślę że już zagramy swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:17, Budep napisał:

Błeh , narazie grają fatalnie. Marne zwycięstwo nad drugoligowcem i remis z Macedonią,
ech. Mam nadzieję , że dzisiaj , z Albianią pokażą co potrafią... Jak coś potrafią :P

To są mecze kontrole, by sprawdzic taktykę, by sprawdzić wytrzymałość, by sprawdzić zmienników. Leo powiedzial jasno czego wiele osób nie rozumie (ciekawe dlaczego), wynik nie ma tu nic do rzeczy. Zauważyłeś żeby grała tu 11 przewidziana na mecz z Niemcami? Bo ja jakos nie. Chodzi o to by sprawdzic wszystko a nie sprecjalnie na takich meczach tracić siły a potem jak staruszki grać z Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:27, sportowiec 7 napisał:

Widzieliście reklame niemiecką o meczu Polka-niemcy ? A to ...

Widzieliśmy. Vaxinar wyżej podawał nawet link. Nie widzę w niej nic nadzwyczajnego motyw z kradzionym samochodem jest tak ograny,że już nikogo nie śmieszy,a użycie hymnu przekracza chyba lekko granice dobrego smaku,ale to ich problem. Mam nadzieję,że tym razem nam Polakom nie zabraknie dystansu do samych siebie i nie zrobimy z tego jakiejś afery.

Jeszcze słówko do meczu. Młody Marin jest niesamowity. Szybki,dynamiczny,genialnie wyszkolony technicznie i do tego ambitny. Dzisiaj (dosłownie) gryzie trawę. Jeżeli Loew nie weźmie go na Euro to będzie spory błąd.

2:2 atak świetny,obrona kompromitująca. Nie jest też różowo u Niemców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:23, Coxsik napisał:

No teraz z Niemcami trzeba zagrać nawet 2 razy lepiej niż na mundialu. Bo w tamtym meczu
jedynie co nam wychodziło przez prawie całe spotkanie to bronienie swojej bramki. Ale
z tym co widziałem wczoraj to ciężko będzie. Na szczęście dzisiaj lepszy skład będzie
i myślę że już zagramy swoje.


Tak po prawdzie chodziło mi o wynik, o grę w obronie również, jak Boruc będzie wyciągał takie piłki jak wtedy to będzie cudnie. A w ataku, mam nadzieję, że Smolarek, Żurawski i Krzynek będą w stanie nas pociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:33, mati285 napisał:

nie zabraknie dystansu do samych siebie i nie zrobimy z tego jakiejś afery.

Prędzej po stronie niemieckiej ktoś podniesie głos, że twórca reklamy obszczał hymn.

Dnia 27.05.2008 o 19:33, mati285 napisał:

Jeszcze słówko do meczu. Młody Marin jest niesamowity. Szybki,dynamiczny,genialnie wyszkolony
technicznie i do tego ambitny. Dzisiaj (dosłownie) gryzie trawę. Jeżeli Loew nie weźmie
go na Euro to będzie spory błąd.
2:2 atak świetny,obrona kompromitująca. Nie jest też różowo u Niemców :)

Widziałeś? Marin faktycznie genialny, ale nie tylko on dobrze się pokazał. Lehmann nie po raz pierwszy z obrońcami się kiwał.
A co do niemieckiej obrony - nie wiem czy wynik byłby taki, gdyby nie dobre akcje Hleba. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:27, sportowiec 7 napisał:

Widzieliście reklame niemiecką o meczu Polka-niemcy ? A to ...


Żenada. A czego się spodziewałeś po Niemcach? Kraju buraków i prostaków? Są tak samo żenujący jak ich bramkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:51, Smooqu napisał:

> Widzieliście reklame niemiecką o meczu Polka-niemcy ? A to ...

Żenada. A czego się spodziewałeś po Niemcach? Kraju buraków i prostaków? Są tak samo
żenujący jak ich bramkarz.


Poprostu dno...Większej porażki nie widziałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz Niemcy-Białoruś. Jaka jest przepaść między wyszkoleniem technicznym Polaków a Niemców. Ba, nawet Białorusini pokazali naprawdę dobry futbol (widziałem drugą połowę tylko). Mam nadzieję że polski pierwszy skład pokaże jaka naprawde jest nasza gra. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:51, Smooqu napisał:

Żenada. A czego się spodziewałeś po Niemcach? Kraju buraków i prostaków? Są tak samo żenujący jak ich bramkarz.


Nie rozumiem dlaczego się napinać. Nie jesteście trochę przewrażliwieni? W tej samej reklamie kibice oddają mocz podczas swojego hymnu - Niemcy powinni się obrazić. Nie róbmy z siebie obrażających się o wszystko wrażliwców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:46, Vaxinar napisał:

> nie zabraknie dystansu do samych siebie i nie zrobimy z tego jakiejś afery.
Prędzej po stronie niemieckiej ktoś podniesie głos, że twórca reklamy obszczał hymn.

Pewnie tak,ale to już-jak pisałem-nie nasz problem.

Dnia 27.05.2008 o 19:46, Vaxinar napisał:

> 2:2 atak świetny,obrona kompromitująca. Nie jest też różowo u Niemców :)
Widziałeś? Marin faktycznie genialny, ale nie tylko on dobrze się pokazał. Lehmann nie
po raz pierwszy z obrońcami się kiwał.
A co do niemieckiej obrony - nie wiem czy wynik byłby taki, gdyby nie dobre akcje Hleba.
:]

Niemieckie wieże w obronie to dzisiaj cały mecz "na stojąco" zagrały. Coś jak nasi wczoraj :) Na pewno jakiś powód do optymizmu to jest,bo w powietrzu są genialni,ale z dynamiką i motoryką u nich gorzej. Chociaż nie wyciągałbym pochopnych wniosków po tym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił gdyby ta "reklamówka" była stworzona przez jakiś kabaret. Warto zauważyć, że auto, które znika to Chevrolet (czyli typowo niemieckie auto). Mnie osobiście zupełnie nie grzeją tego typu news, które mają na celu "podgrażanie" atmosfery. Cóż nie pozostaje nam nic innego gdy nadejdzie 8 czerwca jak zaśpiewać Bogurodzie a potem krzyczeć Grunwald...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że po pierwszej połowie jestem dobrej myśli. Leo postawił za cel piłkarzom dzisiaj chyba jak najdłużej utrzymywać się przy piłce i całkiem zgrabnie nam to wychodzi. Potrafimy wymienić kilka podań z pierwszej piłki,zwolnić ,przyspieszyć. Fajnie też nam wychodzą (podobnie jak wczoraj) pułapki ofsajdowe. Słabiej grają może jedynie Dudka i Łobodziński. No i wynik też cieszy,choć on jest zdecydowanie najmniej istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż muszę przyznać że mecz wygląda dużo lepiej niż wczorajszy. Widać że trenujemy grę na utrzymanie piłki co niewątpliwie będzie bardzo ważne w starciu z Niemcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:51, Smooqu napisał:

> Widzieliście reklame niemiecką o meczu Polka-niemcy ? A to ...

Żenada. A czego się spodziewałeś po Niemcach? Kraju buraków i prostaków? Są tak samo
żenujący jak ich bramkarz.

Nie buraków tylko kartoflów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:23, Mroczny Elf99 napisał:

no cóż muszę przyznać że mecz wygląda dużo lepiej niż wczorajszy. Widać że trenujemy
grę na utrzymanie piłki co niewątpliwie będzie bardzo ważne w starciu z Niemcami:)

I widać to w wyniku. Ja stawiam na 3-0 dla Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:23, Mroczny Elf99 napisał:

no cóż muszę przyznać że mecz wygląda dużo lepiej niż wczorajszy. Widać że trenujemy
grę na utrzymanie piłki co niewątpliwie będzie bardzo ważne w starciu z Niemcami:)


Pocieszający jest fakt że Niemcom też coś wczoraj nie poszło z Białorusią ,tylko remis to jak na nich mało,mni jednak denerwuje to że prowokują naszych.A dzisiejszy mecz hmmm.... ładna bramka żurawskiego ,Roger lami ale myślę żęe musi sie wkomponować w naszą remprezentację.Chociaż ta 1 sytuacja ,jakieś 1.5/2 metry od bramki i nie trafił <ehhh> ,bedzie dobrze.Dzisiaj jeśli będzie ze 4:0 dla nas uznam że jesteśmy w dobrej formie i dobrze przygotowani ,Polska :Niemcy juz niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować