Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 16:54, mati285 napisał:

Portsmouth 2:0 Tottenham
Zaprezentowaliśmy się żałośnie, w pełnym tego słowa znaczeniu. Ramos dalej ustawia to
idiotyczne 4-5-1,które nie daje zadnych efektów. Co z tego,że Pavluychenko stara się,walczy
i rozgrywa naprawdę dobre spotkanie skoro zupełnie nie ma wsparcia z przodu. Co więcej
w 72 minucie przy stanie 0:2 Juande wprowadza Benta właśnie za Romana,no wybaczcie,ale
ja tu czegoś nie rozumiem. Druga sprawa: Gilberto w pierwszym składzie,a Lennon na ławce?
Dopiero po 45 minutach Juande zorientował się,że Brazylijczyk owszem nadaje się do pierwszej
jedenastki,ale naszych rezerw. Ja jestem zwolennikiem Ramosa,ale widząc takie decyzje
personalne zaczynam się zastanawiać czy to faktycznie odpowiedni człowiek na odpowiednim
miejscu. Skoro nie potrafi ocenić kto jest w jakiej dyspozycji. Nasza gra tak jak wspomniałem
żałosna. Poza Pavem wyróżniłbym też O''Harę,bo jako jedyny pokazał,że ma jaja i nie boi
się walki, no i Zokorę,który nie wiedzieć czemu zszedł tak szybko (kolejna niezrozumiała
decyzja Ramosa) podczas,gdy Jenas,którego gra (nie wspominając o sytuacji w której sprokurował
rzut karny) wołała o pomstę do nieba. Nie widzę zwyczajnie przesłanek,że za tydzień z
Hull będzie lepiej,bo tak źle odkąd kibicuje Spurs jeszcze nie było. W czwartek pewnie
wyeliminujemy Wisłę (bo w pucharach na razie nie zawodzimy),by w Premiership znów dać
ciała :( Gratuluje bramki Defoe i wielki szacunek,że starał się nie okazywać po niej
radości (4 lata na WHL robią jednak swoje)


W ogóle Tottenham jest bardzo dobrym klubem jednak jak Mati powiedział tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie byłbym taki pewny o wynik meczu na Reymonta.
Pamiętaj, że Wisła wywiozła z WHL dobry wynik. A po blamażu z Lechem odzyskaliśmy forme (4:0 z Arką), do zdrowia i formy wrócił Arek Głowacki i Piotr Brożek.
Patrząc jeszcze na formę Tottenhamu (jest chyba jeszcze gorsza niż przed pierwszym meczem) i pamiętając, że w Krakowie nie będzie Pavluychenki Wisła ma duże szanse na pokonanie Kogutów.
A w PUEFA jeszcze nie przegraliście, bo jak dobrze pamiętam z żadnym silnym rywalem nie graliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wisła nie pokona Tottenhamu to będzie sobie mogła pluć w brodę bo rywala w takim dołku Mistrz Polski dawno nie miał...Jeśli Anglicy odpadną to Ramos chyba poleci z klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:25, BoloMaster napisał:

Jeśli Wisła nie pokona Tottenhamu to będzie sobie mogła pluć w brodę bo rywala w takim
dołku Mistrz Polski dawno nie miał...Jeśli Anglicy odpadną to Ramos chyba poleci z klubu


Myślę, że wygrana z Wisłą to jedyna możliwość uratowania stołka dla Ramosa. W Anglii właściciele klubów są zazwyczaj bardziej cierpliwi, ale nawet tam nie trzyma się trenera, który przegrywa wszystko w lidze i dostaje w tyłek w pucharach. Spodziewałem się, że brak Keana i Berbatova osłabi Koguty, ale nie myślałem, że będzie aż tak kiepsko.

Po losowaniu wróżyłem kiepską przyszłość Wiśle, ale nie spodziewałem się tak żałosnej postawy przeciwników. Myślę, że awans dwóch polskich drużyn do kolejnej fazy jest jak najbardziej realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raul zszedł bo gdybyśmy grali na 3 obrońców to byśmy stracili jeszcze ze 2 gole. Po za tym Raul był kompletnie bezproduktywny i nawet jego zejście nic nie zmieniło w ataku. Oczywiście Ruud zagrał tak samo ale on gra tak zawsze a i tak coś ustrzeli. Po za tym 1 decyzja Schustera której nie rozumiem. Po jakiego grzyba wsadzał Javiego Garcię za De la Reda???? I co do Robbena to ten facet ma takie klapki na oczach jak Lennon. Szkoda że Igła nie zagrał ale Bernd go pewnie zostawił świeżego na mecz z Zenitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto to ten Igła?
Wie ktoś może jak za granicą Błaszczu, Żuraw i jak radzi sobie w Iraklisie Kowalewski?
P.S W sobotę mecz na szczycie, gramy z Motorem (ciekawe... typują bardzo wysokie wyniki dla nich, np. 14:0) No zobaczymy, na razie za mną mecz z Wisłą i Orlętą (z ławki, przez to że zabrakło strojów ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:29, MisticGohan_MODED napisał:

Dobrze jest :]
AC Milan prowadzi z interem 1:0 :]


W ciągu 45 minut powinno się to zmienić, ufam Jose :D
Przy tej akcji był spalony, ale Milan i tak zasłużył na bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan !!!
Mecz był naprawdę ciekawy ,a wręcz nawet bardzo emocjonujący w ostatnich 15-10 minutach :]
Widać było ,że piłkarze Milanu grali dużo lepiej :] Zwłaszcza w drugiej połowie było to widać ,kiedy Milan grał pewniej i spokojniej :]

-----
oprócz czerwonej kartki dla burdisso i materazziego ,to wręcz należała się jeszcze czerwona kartka stankovic''iowi i cambiasso xp
adriano jak zwykle pokazał jakie gówno w nim siedzi xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:25, BoloMaster napisał:

Jeśli Wisła nie pokona Tottenhamu to będzie sobie mogła pluć w brodę bo rywala w takim
dołku Mistrz Polski dawno nie miał...

jak to, a barcelona to co;-)
derby mediolanu. naprawdę dobry mecz. milan był pod każdym względem lepszy. mourinho ma chyba w kontrakcie zapisane, ze musi wstawiać adriano, bo nie wierze, że tak sam z siebie go puścił.rzadko które spotkanie serie a uda mi się obejrzeć bez bólu. to dało się i to jeszcze jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaToRo !

To trzeba przyznać :] To trójka naprawdę umie współpracować ze sobą :]
Zapomniałem też dodać ,że choć na krótko to podobał mi się występ Szewy :]
Widać ,że jest głodny gry więc myślę że szybko wróci do swojej najlepszej formy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na dwójce na żywo mecz Lech-Legia. o_O. Z chęcią sobie obejrzę, bo może być bardzo ciekawe, ale ja o czym innym - mam mianowicie nadzieję, że nie będzie to tylko pojedyńczy "wyskok", ale że mecze polskiej ekstraklasy wrócą na stałe do publicznej telewizji. Pamiętam, jeszcze jak byłem mały, jakie emocje wywoływały spotkania Widzewu z Legią. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:54, Arxel napisał:

W przyszłym tygodniu na dwójce na żywo mecz Lech-Legia. o_O. Z chęcią sobie obejrzę,
bo może być bardzo ciekawe, ale ja o czym innym - mam mianowicie nadzieję, że nie będzie
to tylko pojedyńczy "wyskok", ale że mecze polskiej ekstraklasy wrócą na stałe do publicznej
telewizji. Pamiętam, jeszcze jak byłem mały, jakie emocje wywoływały spotkania Widzewu
z Legią. ^^

Nie to chyba tylko pojedynczy wyskok. O ile mnie pamięć nie myli TVP ma prawo do pokazania dwóch meczów w pełnym wymiarze i skrótów wszystkich spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czterech dowolnych meczów oraz wszystkich bramek. Może pokażą mecz Wisły z Legią.
Ktoś tutaj mówił, że powrócił ten "klaun" Ronaldo i zaczął znowu czarować...
Tylko czy ten ktoś wie ile się trzeba uczyć takich ''tricków", opanować ich do perfekcji i jak one pomagają w grze? W tym tkwi w pewnym stopniu sukces Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 10:25, jcl99 napisał:

Czterech dowolnych meczów oraz wszystkich bramek.


A to kiszka. Chociaż w sumie na polską ligę to akurat pokażą wszystkie najlepsze mecze. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kto to ten Igła?

Igła to Higuain. Od początku sezonu to najlepszy obok van Goola napastnik Realu ale z sobie tylko znanych przyczyn Bernd Schuster uporczywie stawia na Raula.


Co do Derby Mediolanu to mecz był nudny. Ale nie można się było tego spodziewać. W końcu Jose na ławce do czegoś obliguje. Inter grał słabo. Cały czas szukali Zlatana a ten był nonstop pod opieką 2 graczy Milanu. A co do R80 to się cieszył z tego gola bardziej niż jak strzelał Realowi w barwach Barcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 08:27, Mroczny Elf99 napisał:

Nie to chyba tylko pojedynczy wyskok. O ile mnie pamięć nie myli TVP ma prawo do pokazania
dwóch meczów w pełnym wymiarze i skrótów wszystkich spotkań.

O skrótach to wiedziałem (oglądam tą Szybką Piłkę ;) Troche pieprzą w tym, ale skróty można poogladać :D), ale o tym że może 2 mecze pokazac. Też z chęcią Lech-Legia obejrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 14:04, alfega vokov napisał:

No właśnie nie wiem czy pomagają, takie zagrywki to pod publiczkę i popisanie się przed
tłumem :D


Tak tylko oprócz efektowności są czasem efektywne, a wtedy ośmieszony przeciwnik stoi z otwartą z gębą i bezradnie patrzy jak wykonawca kiwki zbliża się do bramki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować