Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 21:12, walgierz napisał:

> Nawet nie miałbym nic przeciwko Janowi Tomaszewskiemu. Tylko jest jeden problem
kto na prezesa pzpn???

Ja bym miał coś naprzeciwko Tomaszewskiemu. Wiesz, "krowa która dużo ryczy, mało mleka
daje".

A ja powiem tak. Tomaszewski dużo ryczy ale czasem jednak ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszycie mnie, że Juve przegrywa, a na szczęście już 2:2 :] Teraz już z górki będzie.

Manchester wygrywa z Aalborgiem 0:1. Mecz rozczarowuje, Duńczycy wyglądają na sparaliżowanych klasą przeciwnika, a Anglicy traktują ten mecz jakby miał się sam wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:40, gloody napisał:

Straszycie mnie, że Juve przegrywa, a na szczęście już 2:2 :] Teraz już z górki będzie.

Manchester wygrywa z Aalborgiem 0:1. Mecz rozczarowuje, Duńczycy wyglądają na sparaliżowanych
klasą przeciwnika, a Anglicy traktują ten mecz jakby miał się sam wygrać.

Dlatego przejrzałem wszystkie mecze i najciekawiej jest w Londynie gdzie Arsenal gra z Porto. Na razie 2:0 dla Arsenalu ale ten mecz się jeszcze nie skończył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:40, gloody napisał:

Straszycie mnie, że Juve przegrywa, a na szczęście już 2:2 :] Teraz już z górki będzie.

Manchester wygrywa z Aalborgiem 0:1. Mecz rozczarowuje, Duńczycy wyglądają na sparaliżowanych
klasą przeciwnika, a Anglicy traktują ten mecz jakby miał się sam wygrać.


To dobrze żę Man Utd wygrywa :) Ale wezmy pod uwawge z kim grają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester wygrał 3:0, ale tylko ostatnia bramka Berbatova, była godna uwagi w całym meczu. Równolegle oglądałem końcówkę meczu Bayernu z Lyonem i poza denerwująco proniemieckimi komentatorami to nic nie wzbudziło mojego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Lyon 1:1

Nareszcie zagraliśmy lepiej, powiedziałbym dużo lepiej. Kuriozalna bramka dla Lyonu, leciutko Demichelis trącił piłkę strzeloną z wolnego i wpadła. Rensing nawet nie drgnął... -_- Bayern zdobył gola po piękne akcji Klose, który ograł obrońców i dośrodkował do Ze Roberto, który strzelił.
Moim zdaniem należało się nam zwycięstwo. Pierwsza połowa z początku dla Bayernu, potem dla Lyonu, druga połowa zdecydowanie dla Bayernu, pod koniec obie ekipy oklapły, a na sam koneic Bayern atakował.
Ja to widzę tak - jasno widać, że problem Bayernu siedzi w głowie zawodników. Ten zespół potrafi pięknie grać i atakować co pokazał podczas pierwszych 20 minut drugiej połowy, ale zdobywają gola, jest remis i siadają... A ponoć największym plusem Klinsmanna jest motywacja, niech to do diabła pokaże. :/ Bo drużyna jest barzo dobra i nie trzeba żadnych rewolucji, najwyżej jakiś parę wzmocnień i to porządnych wzmocnień w postaci młodych ambitnych a nie super drogich nazwisk bo takich nie trzeba.
Schwiensteiger, Lahm, Klose, Ribery i w sumie Toni, który chyba ze 10 razy strzelał na bramkę Lyona z główki dobry mecz. Lahm wręcz super - powinien być kapitanem, bo van Bommel to pomyłka. Demichelis beznadziejnie, co jest do niego niepodobne, Rending jak zwykle... poniżej oczekiwać.
Nie wiem dlaczego Bawarczycy potrafią zagrać piękne 20 minut, a potem klepią tylko te dośrodkowania... To trzeba zmienić, urozmaicić.

P.S.
Fiorentina - Steaua Bucharest 0:0
Pięknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:42, Vaxinar napisał:

Kuriozalna bramka dla Lyonu,
leciutko Demichelis trącił piłkę strzeloną z wolnego i wpadła. Rensing nawet nie drgnął...

Weź poprawkę na to kto wykonywał tego wolnego ;) Tylko Juninho potrafi z takiej odległości zagrać taką piłkę, ba, on już i bramki z takiego dystansu wsadzał :-)

Dnia 30.09.2008 o 22:42, Vaxinar napisał:

Moim zdaniem należało się nam zwycięstwo. Pierwsza połowa z początku dla Bayernu, potem
dla Lyonu, druga połowa zdecydowanie dla Bayernu, pod koniec obie ekipy oklapły, a na
sam koneic Bayern atakował.

A jak dla mnie remis jest całkiem sprawiedliwy. Pierwszą połowę zapisałbym dla Lyonu (choć karny Wam się na początku należał), a drugą Bayernowi. Zwłaszcza jej początek. Wynik tak naprawdę jednak żadnej z drużyn nie urządza,ale oddaje mniej więcej to co się w tym meczu działo.

Miałem ogladać mecz Villarreal-Celtic,ale jednak zdecydowałem się na ten mecz i nie żałuje. Piłkarsko było gorzej niż Zenit-Real,ale grały naprawdę dwie godne siebie drużyny. Z innych wyników warty odnotowania jest remis BATE z Juve. Włosi stracili punkt,który w ostatecznym rozrachunku może być bardzo kosztowny. Poza tym pierwsze dwa gole Berby dla ManU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:52, mati285 napisał:

Weź poprawkę na to kto wykonywał tego wolnego ;)

Nie ma to żadnego znaczenia. To nie był strzał w stylu Juninho. Co prawda silny, ale trochę na pałkę. Jakby kropnął jak to on z takiej odległości w okno, albo wybił komuś zęby i by wpadło... A tu leci prosto w obrońców, od Demichelisa i Reinsing mógł spokojnie wybronić. Michael to chyba był zły wybór, chociaż bardzo go popierałem, a Demichelis zachował się tak, jakby chciał odbić piłkę i w ostatniej chwili się rozmyślił.

Dnia 30.09.2008 o 22:52, mati285 napisał:

A jak dla mnie remis jest całkiem sprawiedliwy. Pierwszą połowę zapisałbym dla Lyonu
(choć karny Wam się na początku należał)

Raz, że karny nam się należał, dwa na początku Bayern mocno przycisnął, potem oklapł. Moim zdaniem wygrana nam się nalezała, biorąc później pod uwagę jaką masę sytuacji miał Toni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:13, walgierz napisał:

> UEFA dowodzi że jest tak samo skorumpowana jak PZPN.

Przesadzasz, w dodatku ocierając się o pomówienie. Podaj dowody korupcji, zanim sięgniesz
po takie działa.
Po prostu mają swój własny światek i postrzegają go jako nienaruszalną domenę.


Trochę mnie poniosło bo usłyszałem że jakiś działacz UEFA mówi że możliwe jest wykluczenie polskich zespołów i reprezentacji oraz odebranie nam EURO 2012!!!

Przecież te wybory w PZPN to jest bez sensu pomysł. Tam zasiadają ludzi którzy rządzą polską piłką od zawsze i są głusi i ślepi i oni nie zrobią żadnych zmian. Więc ja kuratora uważam za dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 08:33, DanekZiom napisał:

Juventus zremisował z BATE Borysów. Chyba jest to wielki zaskoczenie, a mogli wygrać
przecież prowadzili 2:0!

jakoś mnie to nie dziwi specjalnie nawet postawiłem, że BATE strzeli gola. To jest drużyna z grona nie obliczalnych bo przecież tak trzeba nazwać ekipę, która strzela 2 gole klasowej drużynie w ciągu 20 minut by po nastęnym kwadransie dwa stracić. Niestety Real też może mieć problemy podczas wyprawy na Białoruś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 08:36, Mroczny Elf99 napisał:

> Juventus zremisował z BATE Borysów. Chyba jest to wielki zaskoczenie, a mogli wygrać

> przecież prowadzili 2:0!
jakoś mnie to nie dziwi specjalnie nawet postawiłem, że BATE strzeli gola. To jest drużyna
z grona nie obliczalnych bo przecież tak trzeba nazwać ekipę, która strzela 2 gole klasowej
drużynie w ciągu 20 minut by po nastęnym kwadransie dwa stracić. Niestety Real też może
mieć problemy podczas wyprawy na Białoruś..

Real już grał i wygrał z nimi u siebie 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 08:38, DanekZiom napisał:

Real już grał i wygrał z nimi u siebie 2:0.

Wyraźnie napisałem: "podczas wyprawy na Białoruś" , a to znaczy w meczu wyjazdowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

real-zenit. mecz był wyrównany. nie wiem czy to zenit był dobra drużyna, czy real słabą. trochę za dużo swobody zostawiają w środku pola, stad gospodarze nie mieli problemu dostawać się pod bramkę casillasa. w obronie tez cały czas rządzi chaos. w sumie gdyby real stracił jeszcze z dwie bramki, to nie mógłby narzekać. ale jest kolejna wygrana i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 08:33, DanekZiom napisał:

Juventus zremisował z BATE Borysów. Chyba jest to wielki zaskoczenie, a mogli wygrać
przecież prowadzili 2:0!

Choć jestem fanem "Starej Damy", to patrząc obiektywnie co się dzieje w piłce nożnej i konkretniej w europejskich pucharach, to muszę przyznać że zjawisko niespodzianki powoli odchodzi w zapomnienie. Poziom w Europie systematycznie się wyrównuje. Często ludzie mówią "ale zrobili niespodziankę, odebrali punkty drużnie X" - tylko często nie oglądali danego meczu. Jak się patrzy na nazwy drużyn, to czasem wygląda to jak przepaść - ale potem boisko wszystko weryfikuje. Nudno by było, gdyby była taka 8 drużyn i ciągle dzieliła sukcesy między siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanów AC Milan. Jakim systemem klub gra w tym sezonie?

Grając w demko FIFY, w której jestem skazany na 4 drużyny czy tam 5 gram Milanem i opracowałem kapitalny system. ;P 4-3-3
Trzech napastników - Szewczenko w samym środku, a po jego bokach Kaka i Ronaldinho (który na którym to już jak wygodniej, ja ustawiam Ronaldinho po lewej). W pomocy trzech pomocników, Pirlo na samym środku, a na bokach to jak już tam się uważa, to samo obrona.
Moim zdaniem to ustawienie trochę a''la Holandia mogłoby wypalić, Kaka i Ronaldinho po bokach albo dogrywają do siebie, albo na główkę do Szewy, albo samodzielne akcje....

P.S.
http://www.bayern.munchen.pl/index.php?&id_newsa=3663
Jeśli Rensing będzie dalej odwalał takie numery to jestem jak najbardziej za jakimś młodym zdolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 09:46, jaceloth napisał:

real-zenit. mecz był wyrównany. nie wiem czy to zenit był dobra drużyna, czy real słabą.
trochę za dużo swobody zostawiają w środku pola, stad gospodarze nie mieli problemu dostawać
się pod bramkę casillasa. w obronie tez cały czas rządzi chaos. w sumie gdyby real stracił
jeszcze z dwie bramki, to nie mógłby narzekać. ale jest kolejna wygrana i to się liczy.


Na szczęście wróci Sneijder w następnym meczu i niedługo później Gago więc na Juve to Królewscy będą mogli wystawić najmocniejszą ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie w rankingu głosujących na prezesa pzpn prowadzi lato, drugi jest krecina. nie wiem, śmiać się, czy płakać. nie ma dobrych kandydatów, ale chyba najbardziej strawny jest boniek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować