Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 16:58, Aragloin napisał:

Lato? Omfg. Przecież to najgorszy wybór z dostępnych opcji. :/


To jeszcze się trochę poturlamy w błocku nie ma innej opcji.

Można sytuację w PZPN podsumować słowami: "Zawsze jak myślę że to dno to ktoś rzuca mi łopatę " Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 10:42, paweusz napisał:

> Juventus zremisował z BATE Borysów. Chyba jest to wielki zaskoczenie, a mogli wygrać

> przecież prowadzili 2:0!
Choć jestem fanem "Starej Damy", to patrząc obiektywnie co się dzieje w piłce nożnej
i konkretniej w europejskich pucharach, to muszę przyznać że zjawisko niespodzianki powoli
odchodzi w zapomnienie. Poziom w Europie systematycznie się wyrównuje. Często ludzie
mówią "ale zrobili niespodziankę, odebrali punkty drużnie X" - tylko często nie oglądali
danego meczu. Jak się patrzy na nazwy drużyn, to czasem wygląda to jak przepaść - ale
potem boisko wszystko weryfikuje. Nudno by było, gdyby była taka 8 drużyn i ciągle dzieliła
sukcesy między siebie.

I to bardzo nudno by było. Poziom europejski strasznie się wyrównał. Nie ma już pewniaka na wygranie jakiegoś meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to FIFA gruchnęła z wielkim hukiem. Dali nam wybór - albo dalej będziemy tolerować ten syf w PZPNie, albo możemy spadać na drzewo względem MŚ 2010.
Dziękujemy ci FIFO.
Nie wiedziałem dotąd jak bardzo ograniczona (również intelektualnie) jest to organizacja. I przy okazji kolejny dowód, że jesteśmy tylko trzeciorzędnym państewkiem dla jej włodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, który z dzisiejszych meczów w LM powinien być najbardziej interesujący? Pytam, bo trudno mi zdecydować, które spotkanie wybrać aby jak najlepiej spędzić czas. Najbardziej kusi mnie mecz Atletico Madryt z Marsylią, ponieważ chciałbym zobaczyć w akcji drużynę z Madrytu, która tak świetnie weszła w sezon. Ale nie wiem czy klub z Francji to nie za słaby przeciwnik, a nie chcę oglądać meczu do jeden bramki jak wczoraj w Aalborgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie jest też za utrzymaniem kuratora? Po dłuższym czasie może udałoby sie przekonać FIFA i wreszcie pozbylibyśmy sie tego bajzlu z FIFA. Myśle że Boniek pogada tam z kumplem Platinim i utworzy mu oczy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:16, marcinshinoda napisał:

Czy ktoś oprócz mnie jest też za utrzymaniem kuratora? Po dłuższym czasie może udałoby
sie przekonać FIFA i wreszcie pozbylibyśmy sie tego bajzlu z FIFA. Myśle że Boniek pogada
tam z kumplem Platinim i utworzy mu oczy^^


Platini jest szefem UEFY.
Ja też jestem za wyczyszczeniem tego wrzodu jakim jest PZPN. Nawet kosztem wykluczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:16, marcinshinoda napisał:

Myśle że Boniek pogada tam z kumplem Platinim i utworzy mu oczy^^


Myśle, że w Polsce za bardzo przecenia się przyjaźń Bońka i Platiniego. Co się złego dzieje, to ma Boniek do niego lecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z walgierzem. Myślę, że jeśli udałoby się coś zmienić w PZPN''ie kosztem walkowerów, warto to zrobić. Mam tylko nadzieję, że nie oberwie się naszym drużynom w Pucharze UEFA lub naszej organizacji EURO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:13, jaceloth napisał:

tymczasem boniek ogłosił,ze jak zjazd zwoła kurator, to on nie wystartuje...


Obiecanki cacanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:16, marcinshinoda napisał:

Czy ktoś oprócz mnie jest też za utrzymaniem kuratora? Po dłuższym czasie może udałoby
sie przekonać FIFA i wreszcie pozbylibyśmy sie tego bajzlu z FIFA. Myśle że Boniek pogada
tam z kumplem Platinim i utworzy mu oczy^^

W moc Bońka nie wierzę, ale kiedyś się w końcu z tym PZPNem zrobić trzeba. Przez cały czas jak wychodziły jakieś afery, problemy to robiono tylko wszystko, aby załagodzić sytuację, pokazać, że coś się robi i zakończyć na tym. Jak będziemy się bali pogróżek UEFY, to nigdy się to nie skończy i z PZPNem nigdy nic nie zrobimy, zawsze będzie coś z czego da się nas wykluczyć. Dla mnie FIFA i UEFA wcale nie są wiele lepsze od naszego PZPN, więc trzeba się z tym liczyć, że będą chcieli swoich kryć i jeśli chce się coś w naszej piłce zmienić, to trzeba zaryzykować. Jedyny problem w całej sprawie jest dla mnie taki: czy jest jakiś plan co zrobić po rozprawieniu się z PZPN? bo jeśli jest konkretny plan co zrobić po, to ja jestem za zostawieniem kuratora i rozpoczęciu naprawy, lecz jeżeli plan kończy się na roz**** PZPN, to nie widzę w tym wszystkim sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy koszt poniesiony jest wart jeśli przyniesie efekt. wrzód w postaci pzpn trzeba usunąć, tylko jak? mam wrażenie, ze minister drzewiecki działa na fali populizmu, ale nie ma sensownego planu reformy struktur związku. przynajmniej nie słyszałem jego wypowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarząd zostanie odwołany, rozpisane zostaną wybory i jakie zmiany będą to już zalezy od nowego prezesa. Co do uważnej sytuacji to uważam że jak sie MS i kurator nie ugną do tego poniedziałku to zarząd gdyby miał honor(a już nie raz pokazywał, że go nie ma) sam by zrezygnował dla dobra polskiej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bońka się ostatnio na n sport nasłuchałem, bo został "nowym ekspertem" stacji...
I powiem Wam, że jestem pod jednym aspektem pozytywnie zaskoczony. Dobrym podejściem Bońka do szukania w każdym meczu LM "polskich akcentów". Co jakiś mecz to każdy widzi polski akcent, polskich mecz, polską parę i tak dalej. Boruc jest bramkarzem bardzo dobrym, ale też się ostatnio z niego lekkiego bożka robi, nie uważacie? Ostatni mecz Celtów z "Żółtą Łodzią Podwodną", znowu pełno komentarzy, że Boruc uratował drużynę, że jest gwiazdą, że najlepszy z Celtów. A moim zdaniem w tym meczu Boruc bronił dobrze i tylko dobrze. Cudów nie było. Ciągle przywołuje się jego fantastyczne mecze sprzed paru lat z Man United i AC Milanem, obrona karnego, strzału Kaki itd, itd...
A tymczasem z tego co oglądam skróty meczy ligi szkockiej, to Boruc zawodzi... Co prawda zespół nie przegrywa, bo strzelą po 3 gola.
I nie żebym miał coś do Boruca, ale już troszkę nudne i śmieszne robi się to co się dzieje w Polsce wokół jego osoby, a samego Boruca jak znam to i jemu się to nie podoba. Do ilu to już klubów klasy najwyższej miał przejść i po ile razy...? A co z tego wyszło? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować