Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2006 o 12:28, Kubas13 napisał:

Moim zdaniem to Paweł Janas dostał łapówkie od tp s.a albo jest tak głupi.Bo człowiek przy zdrowych zmysłach tak głupio by nie postąpił.AFEARA łAPUWKARSKA!!!

Bądź poważny. Jak wszędzie wietrzysz spisek, to napisz do Faktu. Pewnie to opublikują...
Janas jest selekcjonerem i to on wybiera skład. Uznał, że nie potrzebuje Dudka i Frankowskiego to jego sprawa. Mistrzostwa pokażą czy miał rację.
*****
A teraz z innej beczki. Afera we Włoszech zatacza coraz szersze kręgi. To już nie tylko Juventus, ale umoczone mogą być: Milan, Inter, Roma, Lazio... Założy się ktoś, że gdyby w Polsce wyszła na światło dzienne podobna sprawa, to nasze kluby byłyby wykluczone z europejskich rozgrywek na klilka lat, a reprezentacja z mundialu?
Kolejny raz widzimy, że są zwierzęta równe i równiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:/ ale we włoszech graja inny football oni sielicza w europejskich pucharach nie to co my, wiec powinni bardziej dbac o takie rzeczy a nei teraz jedna z nalepszych lig na swiecie takie coś odwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:07, Ratyn-Legia napisał:

dokładnie:/ ale we włoszech graja inny football oni sielicza w europejskich pucharach nie to co my, wiec powinni bardziej dbac o takie rzeczy a nei teraz jedna z nalepszych lig na swiecie takie coś odwala...

A powiedz mi jakie ma znaczenie czy odgrywają rolę, czy nie. Jak widać wygrywają nie tylko dzięki walorom sportowym. Mogą jeszcze liczyć na sprzyjających im sedziów.
Złodziej to złodziej, oszust to oszust. Jeżeli zarzuty się potwierdzą, a włoskie kluby nie zostaną ukarane, to stracę resztkę wiary w FIFĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale tak dokonca nie jest włoskei kluby maja burdel u siebie a nie w uefa tak naprawde milan by wygrywał serie a bo milan chyba w to zamieszany nei jest alke juve siedzi w gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mow "tylko dlatego" o druzynie ktora zajmuje trzecie miejsce w ameryce lacinskiej zaraz po brazylii i argentynie. "tylko dlatego" paragwaj swojego czasu wykopal hiszpanie z mś a tez mowili o nim ze jest to typowa druzynka broniaca sie cala ekipa bez wartosciowych zawodnikow. sedziowei nie pomagaja gospodarzom? ha gdzies ty sie chowal? portugalie sedziowie doneisli do finalu ME , koree do polfinalu, nawet japonia wyszla z grupy strzelajac 4 bramki ktore nie powinny byc zaliczone. niemcy maja zagwarantowane wyjscie z grupy z urzedu. spoko ty nic nie wiesz o kostaryce to to oznacza tylko tyle ze wypowiadasz sie o rzeczach o ktorych nie amsz pojecia a nie to ze dana druzyna jest slaba. oni sa bardzo bramkostrzelni, i moga nas zabiegac w trzecim meczu mistrzostw kiedy to polowa tych lawkowiczow z naszej kadry bedzie wychodzic do meczu zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i lepiej modlcie sie kibice polski by niemcy nie odpieprzyly czegos w meczu z kostaryka bo jesli tak bedzie to napewno przegramy z nimi ograbieni przez sedzow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 13:43, Indrid Cold napisał:

Nie mow "tylko dlatego" o druzynie ktora zajmuje trzecie miejsce w ameryce lacinskiej zaraz
po brazylii i argentynie. "tylko dlatego" paragwaj swojego czasu wykopal hiszpanie z mś a tez
mowili o nim ze jest to typowa druzynka broniaca sie cala ekipa bez wartosciowych zawodnikow.


To było jednak nieco inaczej... Gdyby tam wszystko było uczciwie to z grupy wyszła by Hiszpania. Tyle że Nigeria się Paragwajowi podłożyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większych bzdur dawno tutaj nie czytałem. Poważnie.
Po pierwsze to nie "polaczków", bo obrażasz w ten sposób naród. Po drugie nie bluźnij, bo się degrada nabawisz.
Co do twojego sformułowania o Holendrach to nie kapuje. Czemu tylko Holendrzy moga stawić czoła Brazylijczykom? To, e pokonali w eliminacjach Andorę czy Armenię (ledwo) nie świadczy o ich wielkiej sile. Co oni takiego maja, że mogą stawić czoła Brazylii? Ja tego nie widzę.
Kostaryka bramkostrzelna? Powiedzmy, ale tylko pod warunkiem słabej formy przeciwnika. Ledwo przeszli Kanadę u siebie a na wyjeździe przegrali. Nie mówię, że to słaba drużyna. Wręcz przeciwnie. Ale sądzę, że mamy szansę w tym pojedynku. Nie przekreślam ich z góry.
Niemcy nie popełnią błędu Francji z ostatnich mistrzostw. Nie zlekceważą przeciwnika. Choć Kostaryka na pewno będzie się chciała pokazać z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 14:31, HumanGhost napisał:

Co do twojego sformułowania o Holendrach to nie kapuje. Czemu tylko Holendrzy moga stawić czoła Brazylijczykom? To, e pokonali w eliminacjach Andorę czy Armenię (ledwo) nie świadczy o ich wielkiej sile. Co oni takiego maja, że mogą stawić czoła Brazylii? Ja tego nie widzę.

Holandia pod wodzą van Bastena może zamieszać. Ale też wątpię, aby można było ich uznać za faworytów. Jak na chwilę obecną to faworyt jest jeden. Na szczęście piłka rządzi się swoimi prawami.
A Holendrom i tak będę kibicował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wg. was może być czarnym koniem mistrzostw. Ja stawiam na Meksyk, Danię i Szwajcarię. W tym gronie przede wszystkim Meksyk może daleko zajść. Już na pucharze konfederacji ( w Niemczech) pokazali, że potrafią wygrać z Brazylią. Wprawdzie to nie to samo co mundial, ale prestiż i tak był wysoki.
Niemniej jednak i tak wiem, że mundial wygrają Polacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 15:48, miszehu napisał:

Niemniej jednak i tak wiem, że mundial wygrają Polacy;)

Mam mieszane uczucia. Kiedyś z kumplem po kilku piwkach postanowiliśmy, że jeżeli Polacy dojdą do półfinału to golimy się na łyso :]
A słowo rzecz święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 16:10, walgierz napisał:

A słowo rzecz święta :D


Oj tak. Ja się założyłem przed poprzednim Mundialem, że jeśli nasi nie wyjdą z grupy to dam sobie wydepilować nogi. Ojj bolało, bolało.. ;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej zakładał się w razie co zrobię w razie sukcesu nie w razie porażki... Myślę, że rzadziej bym przegrywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 15:48, miszehu napisał:

Kto wg. was może być czarnym koniem mistrzostw. Ja stawiam na Meksyk, Danię i Szwajcarię. (...)


Po pierwsze, Danii nie ma w tych MŚ ;)
Natomiast, jeżeli mam typować to czarnym koniem, według mnie, może być Australia. I nie, żebym był wielkim fanem Hiddink''a... :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Australia? Hehe, jaoś sobie tego wyobrazić nie mogę. Może na tych swoich atolach są dominującą ekipą, ale nie widze ich w swiatowej piłce.
Natomiast jesli miałbym obstawiać na czarnego konia mistrzostw to byłby nim Paragwaj. Może nie zachwycali zawsze w czasie eliminacji, ale remis z Brazylią czy wygrana z Argentyną robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja sadze ze ty tu wypisujesz bzdury... to samo co ty o kostaryce ja moge napisac o polsce ktora wyszla z najslabszej grupy w europie i wszyscy chcieli na nia trafic w grupie wiedzac ze jest czytelna i niemrawa na tyle by ja ograc bez wiekszego przygotowania do niej. holandia wyglada na naprawde silna druzyne z pewnym skladem. pomine fakt pisania o druzynie ktora od lat jest uwazana za faworyta kazdej wiekszej imprezy na podstawie ich eliminacji. rozumiem bowiem ze na takie wielkie imprezy niektorzy urywaja sie nawet z ksiezyca. niemcy wcale nie musza rozdawac kart z kostaryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co powiesz, jak zremisują z Brazylią :P xD
To takie moje przeczucia, więc nie będę się starał nic udowodadniać ;) , ale za znak można uznać pokonanie Urugwaju i dostanie się na MŚ (pomimo, że Urugwaj nie przedstawiał nic wielkiego ;).
Jeżeli bym musiał jeszcze kogoś wskazać to Wybrzeże Kości Słoniowej. Tak wiem, że są w "grupie śmierci", ale czy wtedy wyjście nie byłoby na miarę czarnego konia? ;)

BTW. Polska dla mnie zawsze jest czarnym koniem. Mam nadzieje, że nie wiecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 18:22, Indrid Cold napisał:

no a ja sadze ze ty tu wypisujesz bzdury...

Nie chciałbym urazic tak wielkiego znawcy piłki nożnej, ale niespecjalnie rozumiem tę fascynację Kostaryką...
Drogę na mundial mieli jeszcze łatwiejszą niż Polacy.
Formy zbytniej nie prezentują:
http://mundial.wp.pl/kat,26739,wid,8317749,wiadomosc.html
Myślę, że jeżeli zajmą trzecie miejsce w grupie, to i tak będą mieli się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować