Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 19:23, Yarr napisał:

Kurde, nawet wraży bramkarz nam strzelił gola ;P Ale super :D

Czegoś takiego chyba jeszcze nie byłoXD
Kiedyś jakiś polski bramkarz wbił samobója wyrzucając piłkę.Wyślizgnęła mu się przy zamachu i wpadła do bramki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają :/ Kolejny powód dla którego z Mistrzostw bede śledził wyniki :(
Szkoda Kuszczaka, ale taka bramka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś opisać mi całą sytuację, bo po pierwszej połowie machnąłem ręką na ten mecz... Z Waszych opinii to widzę, że jest jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chyab juz bym wolał żeby to był samobój. A tak to normalnie kompromitacja. Ręcę załamać i zacząc szlochać. Jak oni maja tak grać na Mundialu to ja chowam nos w książki i mam to gdzieś. Podstawowy błąd Kuszczaka. Nie wiem co on sobie myślał, że złapie tą piłkę czy co? Normalnie mi mowę odjęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolumbijski bramkarz wykopał piłkę, ta odbiła się przed naszym polem karnym od murawy i przelobowała Kuszczaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Kuszczaka bym powiedział, ze rezygnujei niech Janas powoła Dudka albo Kowalewskiego. Piłkarz, który robi taki błąd nie ma prawa jechać na mundial, nawet jako rezerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, błąd Kuszczaka. Ale nie przesadzajmy. Spróbujcie sobie wyobrazić co czuje teraz bramkarz po popełnieniu takiego błędu. Myślicie, że to podbuduje jego morale? Nie sądzę. Jeśli kibice nadal będą gwizdać i krzyczeć "Gdzie jest Dudek" to nie liczcie na jego dobry wystep. Chłopak sie załamie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie wiesz? On zbierał pieczarki na dwudziestym metrze. Dopiero cień piłki mu uświadomił, że przecież gra mecz Tylko, że wtedy to już jakby za późno było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć...
Może w moim piwie były jakieś środki halucynogenne, bo ja myślałem, że się Boruc pokpił, a tutak to coś.
Grzesiu nie potrafi kopnąć piłki, większość piłkarzy oszczędza nogi, wszystkim brakuje szybkości. Normalnie tragedia grecka.
Szkoda mi Kuszczaka, ale ten błąd zaważy na jego karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia to przecież zespół pokroju Ekwadoru, czy Kostaryki.Ostatnio zremisowali z Ekwadorem 1:1 Jeśli tak gramy u siebie to co będzie na mistrzostwach? A najlepszy będzie pewnie mecz z Niemcami...
Ale to bardzo źle dla Kuszczaka i całej drużyny, że tak się stało. Decycja Janasa o usunięciu Dudka stanęła pod dużym znakiem zapytania, tak kuriozalna sytuacja nie może pozostać bez wpływu na wszystkich.Morale -3 :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:36, walgierz napisał:

Może w moim piwie były jakieś środki halucynogenne, bo ja myślałem, że się Boruc pokpił, a

a co piłeś??? ja Becka i o tym samym myślałem:-)

Dnia 30.05.2006 o 19:36, walgierz napisał:

Szkoda mi Kuszczaka, ale ten błąd zaważy na jego karierze.

nie sądzę.on jest mocny psychicznie.

szkoda,że nie ma dudka.nie, żeby bronił lepiej.ale sam przecież przeżywał podobne sytuacje po puszczeniu szmaty (z MU),teraz pomógłby naszym "mistrzom bramki" odbudować się psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie wszyscy zamiast mu pomóc będą go jeszcze tylko dołowali. Po meczu powinni do niego podbiec kibice i dodać mu otuchy, ale niestety w Polsce jest to niemożliwe. Co do meczu to nasi podejrzanie słabo grają, nic nie sugeruję, ale nie takie strategie miały miejsce w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:31, HumanGhost napisał:

No dobra, błąd Kuszczaka. Ale nie przesadzajmy. Spróbujcie sobie wyobrazić co czuje teraz bramkarz
po popełnieniu takiego błędu. Myślicie, że to podbuduje jego morale? Nie sądzę. Jeśli kibice
nadal będą gwizdać i krzyczeć "Gdzie jest Dudek" to nie liczcie na jego dobry wystep. Chłopak
sie załamie i tyle.


Ale to nie "kółko rożańcowe" żeby wszyscy poklepywali go po plecach, "dał ciała" i tyle. A na miejscu Janasa jeszcze dzisiaj zrezygnowałbym ze stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff a mogło właśnie być 3:0...
Znając polską mentalnosć to kibice raczej go zleją niż dodadzą otuchy.
Ale tak szczerze powiedziawszy to nasi grali dziś fatalnie. Zero mocnych stron zespołu. O nikim nie mogę z czystym sumieniem powiedzieć - zrobił co mógł.
Ufff znów fart... niech to sie juz skończy.... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:44, Pablor napisał:

na miejscu Janasa jeszcze dzisiaj zrezygnowałbym ze stanowiska.


No co Ty, i kto by pojechał na mundial? Niech już poprowadzi reprezentację przynajmniej do końca mistrzostw. Pożyjemy zobaczymy =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że nie będzie dobrze, ale to jest KATASTROFA !!! Nie powołanie Dudka było od początku nieporozumieniem, dzisiaj Janas też już o tym wie. Atak z Rasiakiem, a bez Frankowskiego to nie atak. Na miejscu Dudka wysłałbym do Janasa sma-a z gratulacjami "udanych wyborów". Mam też nadzieję, że jutro prasa ich zje. A jeszcze dzisiaj publiczność w Chorzowie im dokopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 19:43, miszehu napisał:

Co do meczu to
nasi podejrzanie słabo grają, nic nie sugeruję, ale nie takie strategie miały miejsce w przeszłości.

Hehe, nasi nawet gdyby wznieśli się na wyżyny swoich możliwości w meczach towarzyskich i tak byliby lekceważeni przez resztę;) Ale dobre tłumaczenie dla Janasa podałeś : "To wszystko było zgodne z planem.Zamierzamy uśpić czujność naszych przeciwników";D

2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować