Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2010 o 23:21, Paoro napisał:

że nie ma kogo gloryfikować bo wszyscy grali piach to brak szacunku,
w poprzednim sezonie, potrafiłem pogratulować Wiśle tytułu,

Gloryfikowanie, a gratulacje to co innego. Bo w tym momencie Lechowi mistrza oczywiście też gratuluje, ale do zachwytu nad grą polskich drużyn mi daleko.

Dnia 15.05.2010 o 23:21, Paoro napisał:

Nie był to łatwy sezon, ale za to pełen emocji,

To widocznie te meczowe emocje zaczynały się w każdym spotkaniu po ponad 30 minutach, kiedy już spałem.
>życzę wszystkim kibicom by przyszły sezon był równie ciekawy jak ten mijający :)
Ja tam życzę, żeby był ciekawszy ;-)

Teraz masa czekania na europejskie puchary. Oczywiście od razu wszystkim polskim klubom życzę powodzenia i mam nadzieję, że na wiosnę ktoś jeszcze od nas w europie będzie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 23:21, Paoro napisał:

pisanie, że nie ma kogo gloryfikować bo wszyscy grali piach to brak szacunku,
w poprzednim sezonie, potrafiłem pogratulować Wiśle tytułu, mimo że uważałem że sezon
lepszy miał Lech (udana gra w pucharach).



Ale to jest piach. Naprawdę, próbowałem obejrzeć parę meczy polskiej ligi i to mecze zespołów z górnej połowy tabeli. 15-20 minut i kima, albo zmiana kanału. 0,000423743277 ambicjii, 0,000000432473274 umiejętności + kiepska oprawa.

Na koniec przytoczę tylko znany cytat: "W krainie ślepych, jednooki jest królem."

Odszczekam to jak Lech awansuje do LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 01:16, Smooqu napisał:

Odszczekam to jak Lech awansuje do LM.

Trzymam za słowo :)

Ja za to muszę się przyznać co do błędnej oceny pana Zielińskiego, udało mu się to co nie udało się Smudzie, może mniej efektowną grą, ale liczy się efekt końcowy. Brawo panie Jacku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 09:07, Magok napisał:

Lech to ma już plany żeby dość do fazy grupowej w lidze mistrzów a będzie dupa.


A może zaskoczy wszystkich i dojdzie do tej fazy i trochę pobędzie w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JopJopJopJopJop:D

Stary Rynek<3

Jakoś nie uważam, by wszyscy grali w tym sezonie piach. Wisła w pierwszej części sezonu, Kolejorz na wiosnę, Zagłębie też na wiosnę grało ładną piłkę. Wiadomo, że nie jest to poziom Realu Madryt czy innej Chelsea ale nie przesadzajmy. Popatrzcie na stadiony, zobaczcie ilu ludzi interesuje ta nasza "marna" Ekstraklasa, jak potrafią cieszyć się z trofeum. Nie mam wątpliwości, że za parę lat najlepsze polskie kluby będą walczyły o awans z grupy w LM, a na pewno ktoś na wiosnę pozostanie w LE.

@Magok - A jakie ma plany mieć? Odpaść w drugiej rundzie eliminacji? Osiągnięcie LM będzie, moim zdaniem, końcem pewnej epoki, epoki marnych drużyn, których nie boją się nawet w Estonii, o Gruzji nie wspominając. Jeśli mógł Debrecen ,jeśli mógł Levski Sofia, jeśli mógł Anorthosis Famagusta, to co zabroni Lechowi? Ano wyprzedaż, do której, jak mam nadzieję, nie dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 21:48, Smooqu napisał:

nie rozumiem czemu się tak
gloryfikuje ten Lech? Moda z wyborczej?

Hahahahahaha... Widać, że jesteś ogarnięty w polskim futbolu. Wyborcza wspiera Lecha? :DDD

A WL odwdzięcza się bojkotem "GW" :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech to chyba nawet podał do sądu ostatnio Gazetę Wyborczą i Uwagę ponieważ zrobili o ich kibicach reportaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o Wiarę Lecha. Generalnie, jeśli chodzi o kibolstwo to GW rozdmucha najmniejszą nawet aferkę w polskiej piłce, a te w zachodniej całkowicie przemilczy.

Wystarczy poczytać GW, a się odnosi wrażenie, że jadą po Legii i Wiśle równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Juventus 3:0

Bardzo ładne zwycięstwo na koniec sezonu i pożegnanie Leonardo :]
To był bardzo trudny sezon pełen kontuzji i ciężkich prób ,a mimo to udało się zajść wysoko w tabeli i zapewnić se występ w LM :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 z rzędu mistrzostwo dla Interu :D Kosmos, kilka lat temu nie spodziewałem się czegoś takiego. Wspaniały Milito strzela gola i w końcu zdobywa mistrzostwo ligi, w której gra :> Trzecia korona 22 maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 16:57, zlo169 napisał:

5 z rzędu mistrzostwo dla Interu :D Kosmos, kilka lat temu nie spodziewałem się
czegoś takiego. Wspaniały Milito strzela gola i w końcu zdobywa mistrzostwo ligi, w której
gra :> Trzecia korona 22 maja!


I pewnie długo by tak nie było gdyby nie ta afera.. nie lubię Interu ale postawiłem na niego, więc też się w sumie ciesze że dziś wygrał :D jeszcze wejdą mi Barca i Real i będzie git, bo Lech i Chelsea zrobił swoje już wczoraj. Co do Interu jeszcze to ma szanse na potrójną koronę, zresztą jak Bayern. W finale LM moim faworytem jest Inter, Mourinho tak ich tam poustawia, że finał będzie jak Porto-Monaco parę lat wcześniej. Gra Bayernu w LM bardzo mi się podobała, ale Inter ma super trenera. Jeśli Mourinho przejdzie to Realu to ze sportowego pkt. widzenia Królewscy żadnych wzmocnień nie potrzebują, nom chyba że kupią kogoś by im sprzedaż koszulek wzrosła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby właśnie nie Afera Calciopoli, to teraz o tytuł Interowi nie byłoby tak łatwo zdobywać mistrzostwa. Jednak jeśli Milan, Juventus (i kilka innych klubów) oszukiwali to teraz mają za swoje. Szkoda tylko, że widowisko na tym ucierpiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 16:57, zlo169 napisał:

5 z rzędu mistrzostwo dla Interu :D Kosmos, kilka lat temu nie spodziewałem się
czegoś takiego. Wspaniały Milito strzela gola i w końcu zdobywa mistrzostwo ligi, w której
gra :> Trzecia korona 22 maja!


22 maja będzie trzecia korona w tym sezonie, ale dla Bayernu ;PP Gratulacje dla Interu bo 5 mistrzostw z rzędu to juz nie przypadek, a w tym sezonie ich gra moze sie podobac. Mourinho wie jak poukladac ta druzyne...
Mam nadzieje, ze final CL bedzie ciekawy i zaciety, z duza iloscia bramek oraz , ze wygra go oczywiscie Bayern ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Interowi, i czekam teraz na pewna wygraną Barcy :D Jeszcze półtorej godziny i mam nadzieję że Katalończycy rozpoczną festiwal strzelecki. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to jutro z kumplami opijamy kolejne mistrzostwo Hiszpanii ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z Valladolid u siebie ciężko spodziewać się straty punktów ;) Mam nadzieję, że mistrzostwo zostanie przypieczętowane jakimś pokaźnym zwycięstwem, tak od 3 bramek wzwyż. W sumie fajny sezon w Hiszpanii, mistrzostwo teoretycznie nie rozstrzygnięte do ostatniej kolejki, kosmiczne ilości punktów dwóch drużyn. Taki rok może się długo nie powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki rok prawdopodobnie się powtórzy, jeśli nie zmienią się zasady sprzedaży praw telewizyjnych w lidze Hiszpańskiej. Jeśli wszystko zostanie po staremu to znów lwią część pieniędzy zgarną Barcelona i Real co oczywiście nie służy konkurencyjności tej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn fajny sezon z punktu widzenia kibiców Realu/Barcy. Liga Hiszpańska w ostatnich latach popsuła się znacznie. Co prawda Atletico wygrało Ligę Europejską, ale chodzi o same rozgrywki w Primera Division. Moim zdaniem pozostałe kluby słusznie domagają się zmian. Na początek chcą by prawa do transmisji sprzedawała liga, a nie poszczególne kluby. Real i Barca zbijają na tym miliony, co zdecydowanie powiększa ich budżet. Zauważmy że trzeciej Sevilli bliżej jest do spadku, niż do wicelidera ... Zrobiła nam się tu trochę liga szkocka. Wcześniej czy Valencia, czy Sevilla była tuż tuż za prowadzącą dwójką. Teraz Real i Barca totalnie się odcieły, pozostałe kluby bardziej muszą się zastanawiać jaki wymiar kary dostaną od Królewskich czy Katalończyków, czy będzie to pogrom czy skromne zwycięstwo, bo punktów raczej nie urwią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Congratulazioni Internazionale Milano!

Inter miał na początku sezonu malutkie potknięcia, ale potem - nudna, nieefektowna gra. Ale cóż z tego, jeśli EFEKTYWNA? Ja, fan Milanu, tylko zazdroszczę. Zazdroszczę trenera, piłkarzy, właściciela - właściciela, który mnie jako Milanistę strasznie irytuje wypowiedziami, ale również właściciela, którego podziwiam za inwestowanie w futbol, za miłość do futbolu.

Jose Mourinho - padam na kolana. Wielki człowiek, mistrz. Jednak nie jest tylko chamem i prostakiem, jak zdecydowana część kibiców piłkarskich uważa. Wzruszony The Special One - niecodzienny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować