Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dość.

Chile nie grało jak większość zespołów mierzących się z Hiszpanią czy Barceloną, wyszli ofensywnie, narzucali swój styl i moim zdaniem grali lepiej niż Hiszpania, dwa błędy i wszystko prysło. Mimo to szacun dla nich, mają jeszcze 45 minut, może stać się wszystko.

Torres jak Busquets. Nie mogę na to patrzeć, Chile tak ładnie pogrywało, byli blisko. Jeden błąd, bramkarz zamiast do boku wybija do przodu i gol. Drugi błąd, strata piłki na własnej połowie w głupiej sytuacji i gol. Jeszcze Torres, idealnie to wykorzystał. Tak przekonująco się zwijał z bólu, że poszła druga żółta. Jak Busquets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:17, Miklak napisał:

Sędzia chyba krzywdził Chile. Powtarzałem tę sytuację kilkanaście razy w zwolnionym tempie
i nie widziałem faulu. Czerwona kartka moim zdaniem niesłuszna.

Zgadzam sie, zanurkowal, ale fakt faktem ze reszta kartek zasluzona bo Chile gralo bardzo agresywnie. Obstawiam 4-5:0 dla Czerwonej Furii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też tam nic nie widziałem musiał bym to zobaczyć dokładnie kilka razy.
Hiszpania gra co raz lepiej ale jedno pytanie zdaje sobię cały czas tak samo jak tydzień temu co tam robi Torrres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:20, Magok napisał:

Ja właśnie też tam nic nie widziałem musiał bym to zobaczyć dokładnie kilka razy.
Hiszpania gra co raz lepiej ale jedno pytanie zdaje sobię cały czas tak samo jak tydzień
temu co tam robi Torrres ?

Torres jest bez formy niestety ale nie przekreslalbym go. Pedro tez nie jest jakis swietny jako rezerwa, Hiszpanie mogli wziasc Bojana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie szkoda Chilijczyków. Grali fenomenalnie do momentu bramki dla Hiszpanów (z niczego), a później coś się posypało. Teraz w dziesiątkę (chociaż za co wyleciał Estrada nie mam pojęcia) będzie im bardzo ciężko, a jeżeli nie zmienią stylu gry to może się to skończyć rzeźnią. Pozostaje trzymać kciuki za Honduras, bo nikt przecież nie chce oglądać w 1/8 defensywnych Szwajcarów zamiast pięknie grającego Chile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan powinien dostać kartkę za udawanie, dodatkowo w tej samej akcji (a raczej po akcji) Iniesta też powinien dostać kartonik za specjalne zniszczenie chorągiewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalnie?
Agresywnie, brzydko i brutalnie. Rzucili sie na bramke Hiszpanow jak wsciekle psy, wykreowali pare swietnych sytuacji ale nie potrafili wykonczyc. W ich grze nie ma finezji, potrafia sie ustawiac i to wszystko. Teraz bez 1 gracza nie maja zadnych szans bo ich taktyka polegajaca na bardzo bliskim kryciu sie automatycznie rozpada. Graja dobrze, ale to wszystko. Powinni uwazac zeby nie skonczyc meczu w 10 albo nawet 9.
HISZPANIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Fenomenalnie. Wyszli na boisko nastawieni, by strzelić Hiszpanom gola (co jest teoretycznie samobójstwem) i udało im się ich kompletnie zdominować w pierwszych minutach. Owszem grali trochę za ostro, gdyby Estrada wcześniej nie złapał żółtej kartki teraz pewnie byliby na boisku w komplecie i kwestia wyniku byłaby otwarta.
Jak wściekłe psy? Ach, no tak. Hiszpanie atakują jak bogowie futbolu, a inne drużyny jak wściekłe psy.

PS. Gol dla Chile!!! Brawo, może być kluczowy w sprawie awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2010 o 21:36, mati285 napisał:

PS. Gol dla Chile!!! Brawo, może być kluczowy w sprawie awansu.

Hiszpanie zaspali. Kubel zimnej wody dobrze im zrobi. Rozwala twoje Czile 5 bramkami

Dnia 25.06.2010 o 21:36, mati285 napisał:

Wyszli na boisko nastawieni, by strzelić Hiszpanom gola (co jest teoretycznie samobójstwem)

Tu idzie o awans, wiec musieli tak zrobic. Poza tym oni nie maja zbyt dobrej obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem skróty meczów z udziałem drużyny Urugwaju i tak mi się rzuciło jedno w oczy że na ich koszulkach brak jak by gwiazd za zwycięstwa za 1930 i 1950 MŚ a zamiast tego maja 4 gwiazdki w logo :< które są prawdopodobnie za owe MŚ i 2x złoto na olimpiadzie co jest dość dziwne bo chyba żadna inna drużyna nie ma gwiazd na koszulkach za złoto z olimpiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Honduras 0:0
Hiszpania - Chile 2:1 - obie te drużyny awansowały do 1/8 finału. Jak dla mnie Chile było w tym meczu lepsze.

Tabela:
Hiszpania 6 pkt.
Chile 6 pkt.

Szwajcaria 4 pkt.
Honduras 1pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 22:29, AssaxoN napisał:

Szwajcaria - Honduras 0:0
Hiszpania - Chile 2:1 - obie te drużyny awansowały do 1/8 finału. Jak dla mnie
Chile było w tym meczu lepsze.

Potwierdzam. Chciałem o napisać ale obawiałem się zbluzgania przez fanatyków (Starscream na przykład:P), ale podzielam zdanie- o wiele lepsze. Brazylia może mieć problemy.

Dnia 25.06.2010 o 22:29, AssaxoN napisał:


Tabela:
Hiszpania 6 pkt.
Chile 6 pkt.

Szwajcaria 4 pkt.
Honduras 1pkt.

Szwajcaria, podobnie jak Serbia, pokonała faworyta grupy i odpadła- i dobrze, w porównaniu do Chile jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 22:33, Bithda napisał:

Szwajcaria, podobnie jak Serbia, pokonała faworyta grupy i odpadła- i dobrze, w porównaniu
do Chile jest słaba.

Wygrali mecze z faworytami, ale z dali ciała z z najgorszymi w grupie ;D. Wychodzi na jaw, że wygrali tamte mecze picarsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że skończyła się ta faza grupowa. Skończyły się szachy, kalkulowanie, oszczędzanie sił itd. Teraz w każdym meczu trzeba będzie grać o wszystko i zaczną się prawdziwe Mistrzostwa.
4 dni - i zostanie tylko 8 drużyn. A potem ... wreszcie 2 dni oddechu. Trzeba będzie zobaczyć jak świat wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo pokrzywdzeni Chilijczycy tą żółtą kartką. Ale nawet w 10 wdusili Hiszpanom bramkę, ogólnie świetny mecz, kibicowałem Chilijczykom, ale przegrali... trudno. Sędzia im przeszkodził, ale i tak jestem happy, bo awansowali i pokazali naprawdę dobrą piłkę. O ile się nie mylę, to grają teraz z Portugalią... rozjadą ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chile gra z Brazylią, nie Portugalią. W sumie szkoda, że już po fazie grupowej taki fajny zespół spotyka się z faworytem do tytułu, który pewnie nie pozostawi złudzeń. Chile to na pewno pozytywna niespodzianka, na mistrzostwach obfitujących w te negatywne (od wuwuzeli przez 1 kolejkę do postawy Włochów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chile z Brazylią? No to będzie problem, ale i tak będzie dobre widowisko. To nie chłopcy do bicia, pokazali dobitnie, że potrafią grać z najlepszymi dzisiaj, byle sędzia był sprawiedliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować