Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Panowie jesteśmy już bardzo blisko. Wystarczy, że jutro Wisła nie strzeli ani jednego gola i Jaga da ciała, a będziemy z piłką nożną w naszym kraju w ciemnej d*pie. Z czego ma Smuda do reprezentacji wybierać? Oczywiście ze samych obcokrajowców, którzy nawet po polskiemu nie umieją mówić. Jednak jest jedna, dobra wiadomość, Krzynówek nie kończy kariery, będzie rządził w drugiej linii. Buc Lato jest kukiełką (bez urazy dla Mariusza), która myśli o ananasach, a nie polskiej piłce. Do tego jeszcze dorwaliśmy super sponsora (Biedronka RULLEZ!). Bawmy się i radujmy. A potem się ludzie dziwią, że fan piłki polskiej ligi nie ogląda. Ta walka o mistrza Polski może się znudzić, bo kluby nie grają w międzynarodowych pucharach, które zawsze dodają smaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć naprawdę pusto we łbie, żeby prowadzić 2:0 w dwumeczu i zbierać czerwone kartki. A ta czerwień dla Bosackiego to parodia czystej z najwyższej półki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku Polskie drużyny odpadają z LM.reszta polskich drużnych w pucharach tez ma nie ciekawie wszystkie przegrały swoje pierwsze spotkania wiec będzie ciężko o awans do następnej rundy.
Lech będzie grał jeszcze w LE czy już odpad z pucharów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:54, blep napisał:

Lech będzie grał jeszcze w LE czy już odpad z pucharów?


No niestety piłkarze Lecha będą jeszcze musieli się pomęczyć w jednej rundzie eliminacji do LE, a później dadzą im spokój.

I po co było w tych karnych wygrywać? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz ustawiony został przez fatalną a wręcz "sierocką" grę Lecha który pokazał jak się nie powinno grać w piłkę, przez cały mecz nie POKAZALI NIC wartego uwagi, marność nad marnościami jakby ci co wybiegli na boisko byli miast piłkarzy, jakąś zbieraniną spawaczy okrętowych, ściąganiętych na szybko bowiem trzeba w końcu zagrać mecz, karny nie był aż tak bardzo ustawiony, niemniej jednak jak to przy karnych w większości wypadków jest, poczuł nogę to się podłożył i tyle - reszta - Sparta która nie grała zupełnie nic - prawi tyle samo co Lech gra dalej, okazała się lepsza - nie ma się co dziwić od Lecha to każda drużyna może być lepsza, w końcu nie ma się czemu dziwić 10 ostatnich meczy i tylko 4 strzelone bramki - oto obraz mistrza Polski - żal dupsko ściska i nic więcej - jutro polecą pozostałe drużyny i będziemy mieli to co zwykle - czekać tylko kiedy nasze drużyny przestaną być rozstawiana, wychodzi na to, że nasza liga to dno - sport dla kiboli którzy mają okazję raz na tydzień wywołać gdzieś jakąś burdę.

Chciałbym by polska liga zdechła - bowiem nic z sobą nie reprezentuje, lecz cuda się nie zdarzają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział co wiedział. Żal dupę ściska jak czytam takie wypociny. Znawca sie znalazł. Jeszcze na kibiców najeżdża, cwaniaczek z neta. Osobiście nie pamiętam kiedy ostatni raz była burda na Lechu.(chyba w 2005)

Karny to wina głównie Kotorowskiego, który zrobił swój klasyczny ruch czyli pomyślał "Wychodzę do piłki" po czym po trzech krokach " A może jednak nie" i się o dwa cofnął. Z poziomu trybun, to dla mnie karnego nie było, ale muszę jeszcze powtórkę obejrzeć. Za co kartkę Bosy dostał tez nie wiem. Co innego Peszko on powinien zarobić.

W sumie Sparta nie była zespołem lepszy znacząco, ale jednak wygrała. Teraz to tylko IV LE. i pewno Juve albo inny Besiktas.

A jutro szykuje sie piekna tragedia czyli 3 PL drużyny out z pucharów. Może Wisła awansuje, ale będzie mieć problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUU zostałem zbesztany przez wielkiego Trenera oj, oj to ja podkulę ogon i będę uciekał, nie wiem skąd wytrzasnąłeś moje określenie obrażające kibiców Lecha, nie o nich pisałem - tylko o kibolach których dość często można spotkać, swego czasu mieszkałem w Katowicach i nie chciej wiedzieć jak tam sprawy wyglądały gdy grały pewne drużyny i może nie chodzi tutaj o pierwszą ligę ale jednak.....

Faul w wapnie był Bosadzki wsadził nogę między nogi knedlika ten poczuł jak go kopie no i się przewrócił - kartka czerwona powinna być dla Peszki sędzia się po prostu pomylił i tyle..
Co do IV rundy LE to przy takiej grze jak wczoraj to każda drużyna będzie nie do przejścia - a Sparta cóż ona też mierzy do LE tylko już bez eliminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny pozytyw, który dostrzegłem po wczorajszym meczu - Polska wcale nie odstaje od Europy, jeśli chodzi o poziom sędziowania ;-) Najlepsza sytuacja była, gdy Bosacki oberwał łokciem w brzuch, a później jeszcze za to otrzymał czerwoną kartkę. A aniołkowi Peszko znów się upiekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech odpadł przez opieszałość i nieudolność działaczy na rynku transferowym. Kogo oni ściągnęli, to śmiech na sali. A pieniądze mają i spokojnie mogli kogoś kupić... DOBREGO i wartościowego, który były coś w stanie zdziałać na europejskiej arenie. A na gadaniu się skończyło. I dobrze, chytry dwa razy traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 11:02, Budep napisał:

Lech odpadł przez opieszałość i nieudolność działaczy na rynku transferowym. Kogo oni
ściągnęli, to śmiech na sali. A pieniądze mają i spokojnie mogli kogoś kupić... DOBREGO
i wartościowego, który były coś w stanie zdziałać na europejskiej arenie. A na gadaniu
się skończyło.


Kto dobry i wartościowy poszedłby do klubu z ligi, która nie liczy się w Europie?

Polskie kluby mogą liczyć jedynie na sprowadzenie:
-utalentowanych juniorów z niższych klas rozgrywkowych, spośród których 1 na 50 to taka perełka jak Lewandowski
-solidnych kopaczy ligowych, którzy dużo kosztują a na Europę są za słabi
-piłkarskiego złomu z Ameryki Południowej/Środkowej/Bałkanów/Afryki, przebranego przez najlepszych scoutów z silniejszych lig i naprawdę trzeba mieć szczęście, by trafić na kogoś na poziomie
-emerytów kończących karierę na zachodzie, za cienkich by tam się utrzymać, ale chcących pokopać sobie dla relaksu i za wielkie (jak na nasze warunki) pieniądze

Gdybym ja był jakimś utalentowanym piłkarzem z perspektywą niezłej kariery, to za żadne pieniądze bym do polskiej ligi nie poszedł. Bo można bezpowrotnie stracić szanse na zaistnienie w świecie futbolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 11:32, Kadaj napisał:

> Lech odpadł przez opieszałość i nieudolność działaczy na rynku transferowym. Kogo
oni
> ściągnęli, to śmiech na sali. A pieniądze mają i spokojnie mogli kogoś kupić...
DOBREGO
> i wartościowego, który były coś w stanie zdziałać na europejskiej arenie. A na gadaniu

> się skończyło.

Kto dobry i wartościowy poszedłby do klubu z ligi, która nie liczy się w Europie?

Polskie kluby mogą liczyć jedynie na sprowadzenie:
-utalentowanych juniorów z niższych klas rozgrywkowych, spośród których 1 na 50 to taka
perełka jak Lewandowski
-solidnych kopaczy ligowych, którzy dużo kosztują a na Europę są za słabi
-piłkarskiego złomu z Ameryki Południowej/Środkowej/Bałkanów/Afryki, przebranego przez
najlepszych scoutów z silniejszych lig i naprawdę trzeba mieć szczęście, by trafić na
kogoś na poziomie
-emerytów kończących karierę na zachodzie, za cienkich by tam się utrzymać, ale chcących
pokopać sobie dla relaksu i za wielkie (jak na nasze warunki) pieniądze


Bredzisz. Legia ściągnęła np. Manu, który GRAŁ w PODSTAWOWYM SKŁADZIE w poprzednim sezonie w Maritimo. A liga portugalska jest 5 jak nie 10 razy silniejsza od polskiej. Do tego podstawowych piłkarzy z ligi chorwackiej - Antolović, Vrdoljak. Szrot? Wątpię. Jak by Lech wydał pieniądze, to by ściągnął porządnego piłkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 11:43, Budep napisał:

Bredzisz. Legia ściągnęła np. Manu, który GRAŁ w PODSTAWOWYM SKŁADZIE w poprzednim sezonie
w Maritimo. A liga portugalska jest 5 jak nie 10 razy silniejsza od polskiej. Do tego
podstawowych piłkarzy z ligi chorwackiej - Antolović, Vrdoljak. Szrot? Wątpię. Jak by
Lech wydał pieniądze, to by ściągnął porządnego piłkarza.


Widocznie ktoś owych piłkarzy zrobił w konia i nie wiedzieli w jakie bagno się pakują. :P

Albo po prostu woleli obijać się w marnej lidze. Nie rozwijasz się grając ze słabymi partnerami przeciwko jeszcze słabszym rywalom.

I jeśli którykolwiek z tych zawodników okaże się zdolnym w przyszłości walczyć jak równy z równym z piłkarzami średnich lig europejskich, to przyznam ci racje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 11:43, Budep napisał:

Bredzisz. Legia ściągnęła np. Manu, który GRAŁ w PODSTAWOWYM SKŁADZIE w poprzednim sezonie
w Maritimo. A liga portugalska jest 5 jak nie 10 razy silniejsza od polskiej. Do tego
podstawowych piłkarzy z ligi chorwackiej - Antolović, Vrdoljak. Szrot?


Boże, Ci piłkarze to istni geniusze. Przyszli do polskiej ligi, gdzie BĘDĄ SIĘ OBIJAĆ JAK POLACZKI, za PENSJĘ pewnie 2 razy większą niż tam dostawali za tyranie.

Dodatkowo sezon w Polsce pewnie jest krótszy nich u nich, więc będą mieli więcej wakacji. No chyba że któryś wykaże się ambicją, praktycznie niespotykaną u polskich biegaczo-kopaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczorajszy "popis" Lecha, bardzo brakowało mi nie Lewandowskiego, a Rengifo i Murawskiego. To były motory napędowe Lecha. Duży(i jedyny!) pozytyw to dla mnie Drygas. Może nie zagrał koncertowo, ale też nie był tragiczny, co jak na jego wiek i naszą lige jest sporym osiągnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie polskie kluby są przegran ei życze im samych przegranych jak nic nie zrobią z polska piłką to i zadnych sukcesów nie bedzie jedynie kompromitacja na cały świat. Tak trzymać , już się nawet powoli przyzwyczajam jak polskie kluby nic nie osiągają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować