Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 16:51, Diverso napisał:

Nie pierdziel, grają żałośnie, trzeba wywalić Fergusona ;/

właściwie to miałem pisać że aż miło się patrzy, jak sam powrót Rooneya ( nawet nie w formie ) tak dużo daje drużyny i wszyscy zaczynają ogarniać co mają robić na boisku, ale chyba sobie daruję. :>
@Avalon67 - Twoje drugie zdanie, ciezko sie nie zgodzic. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że:
1. gdybyśmy nie stracili tej ostatniej bramki
2. gdyby Chelsea wygrało dziś 1:0

To byśmy byli na fotelu lidera po tej kolejce, bo z tego co wiem to po punktach, bilansie bramek liczą się strzelone, a tych mamy więcej. Chyba się nie mylę, co?

Pozostaje trzymać kciuki za Newcastle, a Ci potrafią robić różne rzeczy (od 5:0 do 0:5) ;D

Tylko to Dortmund nam naklepało i nadal ostatni jesteśmy, a Reus taką epicką bramkę walnął i nawet prowadzenie było, ah, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 22:57, karolekx23x napisał:

Ja licze ze 1 grudnia będzie dniem szczęśliwym dla Lecha i zapewni sobie awans.

Jak Juve będzie tak nie skuteczne jak w meczu z Fiorentiną to mamy szanse ;P albo inaczej jeśli Kotor będzie bronił tak dobrze jak Borubar. Warunek jest jeszcze jeden Lech musi zagrać o niebo lepiej niż w meczu z Koroną. Choć z drugiej strony wydaje mi się że w ostatnich minutach należał się Kolejorzowi karny, ale co tam w przerwie, pojawi się jakiś nowy obrońca, defensywny pomocnik (Tomasz Sokołowski) i z dwóch napastników i idziemy na majstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 12:16, Paoro napisał:

(...) ale co tam w przerwie, pojawi się jakiś
nowy obrońca, defensywny pomocnik (Tomasz Sokołowski) i z dwóch napastników i idziemy
na majstra :)

Napastnicy na pewno. Bo to co dzieje sie w tym momencie jest ewenementem na skalę światową. Mistrz kraju z jednym napastnikiem! Bo Bartek Bereszyński ma z Lechem tyle wspólnego, że zapisany jest w kadrze, praktycznie cały czas spędza na reprezentacji U-19;s Z drugiej strony jeśli pogłoski o zainteresowaniu Salzburga Tshibamba maja w sobie krztynę prawdy - sprzedawać!

Sokołowski może być ciekawym pomysłem, uważam jednak, że przydałby się nam jakiś rozgrywający, bo Stilic osiadł już definitywnie na laurach. Może konkurencja zmobilizowałaby go do przypomnienia dawnych czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś miejsce gdzie można obejrzeć w internecie transmisję meczu Realu z Barcą w dobrej jakości i bez przerywania? Czy wszędzie są takie samie i nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 13:26, Hartus napisał:

Czy zna ktoś miejsce gdzie można obejrzeć w internecie transmisję meczu Realu z Barcą
w dobrej jakości i bez przerywania? Czy wszędzie są takie samie i nic się na to nie poradzi.


Na soccer live na pewno będzie przez Sop Casta jakaś bez zacinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 13:26, Hartus napisał:

Czy zna ktoś miejsce gdzie można obejrzeć w internecie transmisję meczu Realu z Barcą
w dobrej jakości i bez przerywania? Czy wszędzie są takie samie i nic się na to nie poradzi.


Poszukaj czegoś na meczenazywo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh kolejna strata punktów. Remis z Newcastle i utrata lidera. Niedobrze to wygląda. Piersza połowa, to fatalna gra naszych, jedyny pozytywny aspekt to gol Kalou. Druga połowa lepsza, w końcu coś zaczeli grac ale rażąca nieskuteczność i wynk remisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam portal meczyki.pl - każdy mecz w przyzwoitej jakości, często z polskim komentarzem, oraz dużo możliwych źródeł transmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 19:56, Rogalenko napisał:

Sampdoria 1:1 Milan


Wniosek z tego meczu nasuwa się jeden. Seedorf nie powinien wychodzić sam na sam.


Milan mnie zawiódł , jak tak bedzie grał to ktoś odbierze szanse na tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka scenka rodzajowa z mojego życia (jak ktoś nie kibicuje Realowi ni Barcie, niech oleje)
Dostaję 9/20 z kolokwium z programowania (bo wykładowcy nie chce się sprawdzać mojego wypaśnego schematu blokowego, który fakt faktem był nieco... skomplikowany), siedzę 4 godziny w jednym miejscu nawalając Unity z Murphy''ego Advanced, będąc wciśniętym między typowego informatyka walącego nieśmieszne żarty i jedyną dziewczynę w grupie, przy której wiadomo- trzeba trzymać klasę, jadę zawalonym metrem na Imielin, próbując być zabawny i elokwentny wobec wspomnianej dziewczyny z grupy, przedzieram się przez 800 metrów najgorszego śniegu, idąc pod wiatr, żeby odebrać w Merlinie Lego Quidditch dla brata, wracając paczkę mi wywiewa maksymalnie i znowu mam wiatr w oczy (!!), wracam na Ursynów, czekam 20 minut na autobus, nie nadjeżdża, więc łapię bulwersa, biegnę do domu- bez słuchawek, bo dziś rano mi się popsuły- i zły, zmarnięty, głodny, mając w perspektywie wspomnianego Murphyego i 4 kolokwia w 20 dni przychodzę do domu.

I cała ta nudna opowieść służy mi po to, żeby ukazać moje głębokie wkur**enie, gdy przeczytałem, że Higuain nie zagra. No po prostu nie wytrzymam zaraz, rzucę studia i zostanę ninja.

Nie wiem, przepraszam Karima za wszystkie złe słowa pod jego adresem, jeśli dziś dobrze zagra, to nawet wybaczę latanie na nastoletnie panienki (bo kobiet o wiek się nie pyta) i będę jego fanem od dziś. No błagam Cię chłopie, pokaż że potrafisz trafiać nie tylko w drzewa. Co prawda, wychodzenie na GD bez żadnego napastnika na ławce na nowo definiuje słowo "hardkor", no ale już Karim- błagam Cię!!

Tak jak pisałem poprzednio, remis po dobrej grze biorę w ciemno, nieszczęśliwą porażkę też- czyli taką, gdzie będziemy równorzędnym przeciwnikiem, a zabraknie nam doświadczenia czy zgrania. Bo zdaję sobie sprawę, że jeszcze teraz zwycięstwo nam się "nie należy" z urzędu. Nie wiem, czy będzie pomeczówka, to zależy po pierwsze od wyniku (:)), po drugie czy jeszcze będę widział na oczy po dzisiejszych przygodach. Także- jeśli zagramy dobrze, to wynik mnie mniej interesuje- liczy się progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie były wyniki koła z matmy i na 120 osób zdało 8... pozdro ;) Do tego 1,5h powrotu z uczelnii więc jest fajnie :)

Ale bulwers jest że Igła nie zagra. Benzema za bardzo się w asystowanie bawi, więc jak Ronaldo zagra słabo to po nas :( Ozil mam nadzieje przeżyje 90 min. Bo innej opcji nie mamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:08, Hartus napisał:

No właśnie, ogląda ktoś z dobrego linku? Bo mi żadne nie działają...
Edit: No i już cholera 1:0 :/ Ja oglądam tu, ale słaba jakość: http://pl.justin.tv/cholillo_830#/w/596535616/14

Czek: http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
Jakość ok, brak ścinek!
e: tylko zainstaluj jakieś gówno w firefoxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszli zestresowani niesamowicie. Cóż, to Camp Nou i przepiękna oprawa (chamskich) kibiców, ale na takich drewnianych nogach wyjść? Aż się wierzyć nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować