Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2006 o 23:37, Pablor napisał:

A tak jutro wszyscy
będą pisać o szczęściu Włochów.


I bezmyślności Zizu =P tak jak niedawno o Rooney''u i osiem lat temu Beckhama.
Po za tym dobry mecz, od początku kibicowałem Włochom, a zwłaszcza Luca Toniemu, szkoda że trafił w poprzeczkę :/ i sędzia pokazał spalony, ale tak bywa.
No i "Trezege" (nie wiem jak sie piszę =]) mam za swoje za finał Euro 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta afera z Zidanem została rozdmuchana Bo tak naprawdę to było tak:
Zidane: Ale jestem zmęczony...
Materazzi: To może sobie odpocznij...
Z. (uśmiecha się)
M: Złóż główkę na mej klatce piersiowej...
Z (wraca i kładzie głowę, ale się potknął i trochę impetu nabrał)
I ot cała afera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny mecz, bramki szybko padły. Z przekroju meczu Francja byla lepszy zespołem, jednak za całokształt mistrzostwo nalezy sie Włochom. W mojej ocenie Cannavaro był najlepszym piłkarzem tych mistrzostw. Same rzuty karne były wykonywane bardzo pewnie, mimo ze Bartez 2 razy wyczuł intencje strzelajacego.Dziadzio Zidan kończący karierę zagrał bardzo chamsko i dobrze ze go wyrzucili z boiska, chociaz taka głowka pierwsza klasa, szkoda ze w klatke piersiową a nie w nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:39, walgierz napisał:

Hmmm. Szpaku już wyjaśnił całą sytuację z prowokacją Materazziego. On powiedział coś rasistowskiego


Zapewne Bialy, Bialego nazwal Czarnuchem (bez obrazy dla Murzynów). Wkońcu Szpak tam byl i dokladnie slyszal.
Napisze jedno. Nie wiem kto więcej baboli popelnil Polscy komentatorzy czy może sędziowie na turnieju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:39, walgierz napisał:

Hmmm. Szpaku już wyjaśnił całą sytuację z prowokacją Materazziego. On powiedział coś rasistowskiego
;>
Normalnie nie mogę jak takie coś słyszę. Komentator-śledczy. Co on, z ruchu warg wyczytał?
(...)


Najprościej zwalić wszystko na rasizm :]
Gdyby Zidane był wyznania żydowskiego albo należał do zboczonej mniejszości seksualnej, to dopiero byłby skandal :P

Bardzo się martwię, że Zidane właśnie w taki sposób (rasistowskie odzywki) będzie argumentował swoją reakcję. A chorobliwie przewrażliwieni do granic możliwości na tym punkcie Francuzi od razu go rozgrzeszą i zrozumieją taką postawę. Zaś Materazzi to już w ogóle nad Sekwaną nie będzie miał czego szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:39, Pablor napisał:

Dwóch najlepszych piłkarzy turnieju: Cannavaro i Pirlo.


Zdecydowanie Cannavaro. Wlosi stracili wsumie dwie bramki. Jedna to swojak, a druga to karny. Cannavaro kierowal obroną niczym Schumacher bolidem F1, w swoim najlepszym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:52, Prezydent13 napisał:

FRANCJA!!!!!!!! To ona była od samego początku lepsza, i to wszyscy widzieli. A Włosi to farciarze
i tyle.................................


Włosi w przekroju całych mistrzostw byli lepsi:) Grancja nie potrafiła wygrać, zachowanie Zidana.. Włochy mistrzem i bardzo dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:49, .Darnok napisał:

Najprościej zwalić wszystko na rasizm :]
Gdyby Zidane był wyznania żydowskiego albo należał do zboczonej mniejszości seksualnej, to
dopiero byłby skandal :P


Powiedz mi proszę od kiedy homoseksuaizm to zboczenie??? Nie jestem gejem, nie popieram mniejszości seksulanej, ale z mojej strony daje im prawo do wyrażania swoich poglądów. Geje i Lzesbijki są integralna częścią spoleczeństwa. Czy tego chcemy czy nie. Także proszę nie wyzywaj ich od zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz wszyscy zapomnieli o niezauwazonym 2 faulu na maloudzie kolo bramki wloskiej normalnie powinien byc karny i byloby 2:1 i niebyloby tego cyrku :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:58, Quire napisał:

(...)
Powiedz mi proszę od kiedy homoseksuaizm to zboczenie??? Nie jestem gejem, nie popieram mniejszości
seksulanej, ale z mojej strony daje im prawo do wyrażania swoich poglądów. Geje i Lzesbijki
są integralna częścią spoleczeństwa. Czy tego chcemy czy nie. Także proszę nie wyzywaj ich
od zboczeńców.


Wiedziałem, że ktoś się przyczepi :)
To jest temat-rzeka, można gadać w nieskończoność i do niczego się nie dojdzie.
Skupmy się na mundialu, a jak Ci bardzo zależy to można pogadać na ten temat na priva.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 00:01, BlackGuy napisał:

teraz wszyscy zapomnieli o niezauwazonym 2 faulu na maloudzie kolo bramki wloskiej normalnie
powinien byc karny i byloby 2:1 i niebyloby tego cyrku :////


tiaa, ciekawe co powiesz o nieuznanej drugiej bramce Włochów :> ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 00:02, .Darnok napisał:

Wiedziałem, że ktoś się przyczepi :)


Trafilem się ja:P

Dnia 10.07.2006 o 00:02, .Darnok napisał:

To jest temat-rzeka, można gadać w nieskończoność i do niczego się nie dojdzie.
Skupmy się na mundialu, a jak Ci bardzo zależy to można pogadać na ten temat na priva.


Ciężko jest dyskutować na temat subiektywnego poglądu na daną sytuację/odczucie. Możemy dyskutować czy są to zboczeńcy czy nie. Pisz na maila ew. na GG. Zapewne nie pozostawie tego bez odpowiedzi:)
Co do Zidane. G.... mnie obchodzi co powiedzial Materazzi. Zawodowiec nie powinien zachować się w ten sposób co Zidane. Szczególnie w czasach gdy prowokacja stala się elemetem gry.

Dnia 10.07.2006 o 00:02, .Darnok napisał:

Pozdro.


Ja Ciebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:52, Prezydent13 napisał:

FRANCJA!!!!!!!! To ona była od samego początku lepsza, i to wszyscy widzieli. A Włosi to farciarze
i tyle.................................


Zwłaszcza w fazie grupowej pokazali piękny football...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:51, mistrzgry napisał:

Cały czas zastanawiam się co ta kluska powiedziała Zidanowi, że aż tak go z równowagi wyprowadziła :o :x

Też się zastanawiam co mogło aż tak wyprowadzić z równowagi Zidana, że posłużył się tak prymitywnym argumentem. Z tego co o nim słyszę, jest to bardzo spokojny i zrównoważony człowiek. Stawia się go nieomal za wzór zachowania fair. A tu taka reakcja.
Bardzo dziwne...
Jednak jego zejście z boiska już na wynik meczu nie wpłynęło, ponieważ do końca zostało tylko kilka minut.
(chyba, że to on by strzelał karnego zamiast Trezegueta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 00:25, A-cis napisał:

> Cały czas zastanawiam się co ta kluska powiedziała Zidanowi, że aż tak go z równowagi
wyprowadziła :o :x
Też się zastanawiam co mogło aż tak wyprowadzić z równowagi Zidana, że posłużył się tak prymitywnym
argumentem. Z tego co o nim słyszę, jest to bardzo spokojny i zrównoważony człowiek. Stawia
się go nieomal za wzór zachowania fair. A tu taka reakcja.
Bardzo dziwne...


Coś z jego psychiką musi być na rzeczy.
98 rok. Mecz z Arabia Saudyjską - atak z byka i dwa mecze kary.
99 rok bodajże. Mecz jeszcze w barwach Juve. Atak z byka na przeciwniku. Dpdatkowo za lnią boczną. 3 mecze kary.

Odezwaly sie po prostu stare prymitywne instynkty.

Chamstwo precz z boiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2006 o 00:11, Quire napisał:

Ciężko jest dyskutować na temat subiektywnego poglądu na daną sytuację/odczucie. Możemy dyskutować
czy są to zboczeńcy czy nie. Pisz na maila ew. na GG. Zapewne nie pozostawie tego bez odpowiedzi:)
Co do Zidane. G.... mnie obchodzi co powiedzial Materazzi. Zawodowiec nie powinien zachować
się w ten sposób co Zidane. Szczególnie w czasach gdy prowokacja stala się elemetem gry.


Skoro za prowokacje nie ma kary i można obrażać innych zawodników to szkoda mi tej pilki... Poza tym moim zdaniem Zidan nie zawinił, bo jeśli dobrze obejrzeć, to co kilka sekund wcześniej zrobił Włoch, to powinno być ukarane, bo Włoszek złapał Zidana za koszule i przytrzymywał go... a jak potem jeszcze obrażał Zidana to sie doigrał;p Szkoda, że go nie zabił xD Ale z drugiej strony, to i dobrze może głupi Włoch nauczy się odzywać na tyle by nie prowokować :P Sam mam kolege Włocha, więxc wiem do czego Włosi są zdolni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 23:54, Stwór napisał:

> FRANCJA!!!!!!!! To ona była od samego początku lepsza, i to wszyscy widzieli. A Włosi
to farciarze
> i tyle.................................

Włosi w przekroju całych mistrzostw byli lepsi:) Grancja nie potrafiła wygrać, zachowanie Zidana..
Włochy mistrzem i bardzo dobrze!:)

Ale w pucharze nie liczy się przekój całego turnieju tylko finał. Włosi wygrali, bo im sie poszczęściło, ale Francja w finale grała lepiej. Gdyby nie Zidane to finał skończyłby się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować