Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2013 o 22:56, Paoro napisał:

Jak tam zagrał Borubar w meczu z MU?

Bardzo dobrze.
W pierwszej połowie niczym się nie wyróżnił, ale nie zawalił bramek.
W drugiej miał kilka niezłych interwencjji w tym jedną kapitalną- strzał RvP z główki z 2 metrów.
Jak trochę schudnie to może powalczyć ze Szczęsnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 22:57, Szejkon napisał:

Co do GD to świetny mecz. Masa sytuacji dla obu stron, wynik chyba sprawiedliwy. Rewanż
za miesiąc, Real już w pełnym składzie będzie. Varane to jest fenomen straszny.


Akurat GD bardzo wyrównane, dawno już takiego nie oglądałem. Za dużo bezbramkowych akcji po obu stronach. Mimo wszystko, uważam, że wygrać powinna, minimalnie, ale jednak Barca. Miała" lepsze 100%", a Pedro po raz kolejny (spieprzył 2 akcje, z naciską na tą, gdy przestrzelił nad bramką) pokazał, że przez niego to tylko klnąć można. Z drugiej strony, remis jest o tyle fajny, że kolejny mecz będzie bardziej emocjonujący, bo po prostu ktoś wygrać musi, żadnego grania na remis, itd. Stąd będą emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 23:14, vonArnold napisał:

Akurat GD bardzo wyrównane, dawno już takiego nie oglądałem. Za dużo bezbramkowych akcji
po obu stronach. Mimo wszystko, uważam, że wygrać powinna, minimalnie, ale jednak Barca.
Miała" lepsze 100%", a Pedro po raz kolejny (spieprzył 2 akcje, z naciską na tą, gdy
przestrzelił nad bramką) pokazał, że przez niego to tylko klnąć można. Z drugiej strony,
remis jest o tyle fajny, że kolejny mecz będzie bardziej emocjonujący, bo po prostu ktoś
wygrać musi, żadnego grania na remis, itd. Stąd będą emocje.

Ronaldo też z metra nie trafił do bramy, do tego Benzema zepsuł kilka okazji. Do tego jeszcze Alves i Pique w ostatniej sekundzie zdejmowali piłkę z nogi graczom realu gdy już ją mieli pakować do pustej bramki. Dla mnie sprawiedliwy wynik i w statystykach to się na pewno potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 23:14, vonArnold napisał:

Z drugiej strony,
remis jest o tyle fajny, że kolejny mecz będzie bardziej emocjonujący, bo po prostu ktoś
wygrać musi, żadnego grania na remis, itd. Stąd będą emocje.


Akurat nie do końca, bo 0:0 jk najbardziej daje awans Barcelonie. No ale Katalończycy na 0:0 grać na pewno nie będą więc jakieś bramki paść powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 23:03, ManweKallahan napisał:

Co w tym takiego nie do przyjęcia, że najlepszym klubem Europy jest Atletico? To nie
do pomyślenia dla kogoś zapatrzonego w Real i Barcelonę, że na własnym podwórku może
wyrosnąć klub, który zdobywa Superpuchar Europy?


No i super, tylko zauważ, że potem w lidze to samo Atletico przegrało mecze zarówno z Realem jak i z Barcą. Nikt im tego trofeum już nei odbierze, ale fakt jest taki, że nie grali o to z najsilniejszym triumfatorem LM ostatnich lat.

Dnia 30.01.2013 o 23:03, ManweKallahan napisał:

Czyli według Ciebie wygrywanie trofeów
się nie liczy, ok, spoko, jak kto woli. Choć zgaduję, że liczyłoby się gdyby to Real
lub Barcelona je zdobyła, wtedy to byłby najlepszy wyznacznik.


Ekhm, jak Barca wygrywała wszystko co się dało to i tak kibice piłki angielskiej się kłócili, że to nic nie znaczy, bo liga hiszpańska jest nierówna (zupełnie zresztą ignorując fakt, że licząc od 2000 roku do poprzedniego sezonu w obu krajach mistrzostwa zdobywały głównie dwa zespoły + jakiś rodzynek okazjonalnie). Sam puchar Króla też potrafi być mega prestizowy (kiedy to wygrywał go Real jako jedyne trofeum w sezonie) albo taka tam nagroda pocieszenia (kiedy to było jedyne trofeum Barcy). Kibice piłkarscy są straszynmi hipokrytami i tak już jest, chyba nie ma na świecie czołowego klubu, którego kibice by nie zmieniali zdania co 5 minut w zalezności od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko powiedzieć, że ostatni raz puchar uefa, lige europejska angielska druzyna wygrala 13 lat temu. od tego czasu, zespoly z la liga wygrywaly to trofeum 5 razy! tak tego la liga, gdzie real i barca zabieraja cale pieniadze, a liga jest tak salba, ze tylko real i barca sie licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ci się nie znudziło to jęczenie? Bo nam tak, więc skończ łaskawie.

@do reszty
Przestańcie odpowiadać na jego posty, bo on i tak zawsze będzie czymś kontrował. Byle pierdołą, ale będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 00:21, sirufok napisał:

> @do reszty
Przestańcie odpowiadać na jego posty, bo on i tak zawsze będzie czymś kontrował. Byle
pierdołą, ale będzie.

Poleć temu panu :) Tak btw to on przypomina mi podobnego jegomościa który też prowadził podobną krucjatę na tym foru. Moutywator chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 00:31, Diverso napisał:

Moutywator! Stare dzieje. A jeszcze wcześniej - Vaako(ileśtam) :D Jedna gildia chyba
:D

Be-Yacz/mesiu89 i jego kłótnie z mikal15 ;) Ale to już dawno było, stare czasy, jakieś 6 lat temu :D I nadal nic się nie zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 00:21, sirufok napisał:

Przestańcie odpowiadać na jego posty, bo on i tak zawsze będzie czymś kontrował. Byle
pierdołą, ale będzie.

Nic mnie tak nie raduje jak brak argumentów u rozmówcy, który jest zmuszony do wycieczek osobistych i pierdzenia, zamiast merytorycznej rozmowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z wyniku Barcelony, ponieważ patrząc z przebiegu meczu, to Real powinien wygrać. Messi wykluczony z meczu, niedokładne podania, słaby mecz Barcy, no i to pudło Pedro :/. Real ma już bardzo dobrze rozpracowaną Barcelonę i było to widać wczoraj. Katalończycy są w dogodniejszej sytuacji przed rewanżem, ale z taką obroną będzie problem. W środku pola były straszne luki i stamtąd szły kontrataki Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 00:31, Diverso napisał:

Moutywator! Stare dzieje. A jeszcze wcześniej - Vaako(ileśtam) :D Jedna gildia chyba
:D

Może to jego nowe wcielenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie kompleksy? Jak macie coś do powiedzenia, to mówcie, a nie jakieś brednie opowiadacie. Tp jest temat o piłce nożnej, a nie o "Moutywator" czy "Vakko(ileśtam)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salamon w AC Milan, miałem nadzieje, że tam zagra nie np. w Zenicie. Z drugiej strony zastanawiam się czy dostanie tam w ogóle szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest "hit transferowy" ostatniego dnia okienka, przynajmniej jeśli chodzi o nazwisko. David Beckham podpisał kontrakt z PSG. Co ciekawe 100% wynagrodzenia Anglika zostanie przeznaczone na cele dobroczynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 18:37, Paoro napisał:

Salamon w AC Milan, miałem nadzieje, że tam zagra nie np. w Zenicie. Z drugiej strony
zastanawiam się czy dostanie tam w ogóle szanse..

Ponoć ma grać jako obrońca ,a nie jako stoper jak to zwykle robił.
Jeśli tak będzie to mam nadzieję ,że zastąpi Mexesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 19:05, mati285 napisał:

No i jest "hit transferowy" ostatniego dnia okienka, przynajmniej jeśli chodzi o nazwisko.
David Beckham podpisał kontrakt z PSG.


Ciekawe czy będzie tam regularnie grał, czy to raczej taka pomoc w trudnych chwilach, szczególnie w bataliach LM. Coś w stylu zatrudnienia Henry''ego w Arsenalu na krótki okres. Z tego co pamiętam Beckham po pierwszym pobycie w USA, trafił do Milanu, ale nie przypominam sobie by czarował tam jakimiś świetnymi występami. Pewnie w PSG będzie pełnił funkcję mentora dla młodszych zawodników, no i jego ogromne doświadczenie w tych najważniejszych meczach może się okazać bardzo pomocne drużynie. No i oczywiście aspekt medialno-marketingowy jest tutaj bardzo istotny, produkcja koszulek PSG z nazwiskiem Beckhama zapewne idzie już pełną parą ;]

Dnia 31.01.2013 o 19:05, mati285 napisał:

Co ciekawe 100% wynagrodzenia Anglika zostanie przeznaczone na cele dobroczynne.


Jak się już zarobiło tyle, że nie ma się co z kasą robić to można sobie pozwolić na takie zagrywki ;p Ale mimo wszystko bardzo miły gest Anglika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 19:58, MisticGohan_MODED napisał:

Ponoć ma grać jako obrońca ,a nie jako stoper jak to zwykle robił.

Que?
Stoper = Obrońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 19:58, MisticGohan_MODED napisał:

> Salamon w AC Milan, miałem nadzieje, że tam zagra nie np. w Zenicie. Z drugiej strony

> zastanawiam się czy dostanie tam w ogóle szanse..
Ponoć ma grać jako obrońca ,a nie jako stoper jak to zwykle robił.
Jeśli tak będzie to mam nadzieję ,że zastąpi Mexesa :P

Co ty mówisz? Ma grać jako obrońca a nie stoper? chyba chciałeś powiedzieć pomocnik... chciałem jednak zaznaczyć, że ostatnio grał głównie jako obrońca i stoper jednocześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować