Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 12:59, spider88 napisał:

> I to nasz Grzesiu Szamotulski wybronił tego karniaka/
Oj tak,tak .Coś czuję że jeszcze o sobie nam przypomni ;))

Mam nadzieję, bo to nie taki zły bramkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest porozumienie z Chelsea i Feyenoordem

Transfer Robbena będzie kosztował 30 mln euro, a Drenthe 10mln. Teraz Real zagina parol na 19 letniego rozgrywającego reprezentacji Francji, czyli Nasriego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasri będzie pewnie kosztował z 25-30 milionów euro.Widać, że Schuster będzie stawiał na młodzież i bardzo mnie to cieszy, choć może być gorzej jeśli coś nie zatrybi i ich organizmy nie wytrzymają trudów sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:09, fataem napisał:

Nasri będzie pewnie kosztował z 25-30 milionów euro.Widać, że Schuster będzie stawiał na młodzież
i bardzo mnie to cieszy, choć może być gorzej jeśli coś nie zatrybi i ich organizmy nie wytrzymają
trudów sezonu...

Ja myśle, że około 15mln ;]. No właśnie dlatego Real ma niesamowicie szeroką kadre. Załóżmy, że Nasri przejdzie do Realu i 2 jedenastki, obie BARDZO mocne. Podstawowy skład może wyglądać np. tak (zdjęcie), a rezerwowy: Jerzy Dudek, Torres, Metzelder, Mejia, Cicinho, Gago, Guti, Reyes, Higuain, Saviola i Soldado ;]. Mają 2 kompletne drużyny ;]. Nie wymieniłem piłkarzy których Real chce się pozbyc czyli np. Emerson i Cassano.

20070728195215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu mecz Legia - Cracovia został przełożony? Bo własnie usłyszałem i sam sie zdziwiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:58, wip_01 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu mecz Legia - Cracovia został przełożony? Bo własnie usłyszałem
i sam sie zdziwiłem :P


Jak to przełożony ?
Skąd masz takie info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:02, temek napisał:

Jak to przełożony ?
Skąd masz takie info ?

No normalnbie, na 14 sierpnia. A wiem z tv, ale przeyczyny nie podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:05, wip_01 napisał:

> Jak to przełożony ?
> Skąd masz takie info ?
No normalnbie, na 14 sierpnia. A wiem z tv, ale przeyczyny nie podali.


Hmmm.....
Na 14 sierpnia został przełożony mecz Wisła Kraków - Gornik Zabrze
a mecz legi z cracowią jest jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:09, temek napisał:

Hmmm.....
Na 14 sierpnia został przełożony mecz Wisła Kraków - Gornik Zabrze
a mecz legi z cracowią jest jutro


Wisły to ja wiem że przełożony, ale co do Legii...nie wiem, zdaję mi się że dobrze usłyszłem :P Ale jutro się okaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kolejka, a już takie emocje w naszej lidze. :-)
Chodzi mi o mecz Lech Poznań z Zagłębiem Sosnowiec. Było 3:0 dla Kolejorza, ale bramkę zdobyło Zagłębie, potem przed samą końcówką został podyktowany karny dla zagłębia, którego klub z Sosnowca zamienił na bramkę. I było już 3:2. Końcowe minuty bywają bardzo nerwowe to też martwiłem się bardzo o wynik, ale na szczęście Reiss zdołał strzelić bramkę na 4:2 i przesądzić o zwycięstwie Lecha. :-)

A inne wyniki ? Groclin przegrywa z Ruchem 1:4, Jagiellonia pokonuje innego beniaminka z Bytomia 2:1, mistrz Polski Zagłębie Lubin wygrywa z Widzewem 2:1, a Odra remisuje ostatecznie z ŁKSem 2:2 - choć przegrywała 0:2. Trwa jeszcze mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce, gdzie Bełchatowianie wygrywają na razie 2:0.

Jutro Legia - Cracovia, mecz Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze odbędzie się 15.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:08, spider88 napisał:

Borussia zagrała sparing .Strzelili cztery braki .Dwie Smolarek a jedną Błaszczykowski .To
może być wspaniały sezon dla kibiców ligi niemieckiej ;))


Co tam kibice ligi niemieckiej, tu chodzi o kibiców BVB :)
Oby wyniki sparingów przełożyły się na postawę w lidze. Klub z taką frekwencją i oddaniem kibiców zasługuje co najmniej na puchary.

Nawiązując do naszej ligi - skoro Zagłębie strzeliło 2 gole Lechowi, to chyba jednak nadal defensywa jest ich główną bolączką. Chociaż dopóki będą z przodu na plusie, to kibice pewno nie będą na to zwracać specjalnej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak. Póki Lech nie kupi porządnego obrońcy, a będzie w tej formacji wystawiał pomocników lub stoperów na bokach to tak będzie. Owszem gramy piękny ofensywny futbol, ale obrona niezbyt kumata. Dlatego niezbyt mnie cieszy wynik 4-2, zwłaszcza, że Zagłębie nie miało kim grać. Jak przyjdzie co do czego to Iwański z Golińskim będą przez naszą defensywę przechodzić jak husaria przez chłopów.
Jutro Orkan Konarzewo - Stell Luboń. :D:D Jako bramkarz w tej pierwszej zagram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:46, pretorianie napisał:

No to się Błaszczykowski ze Smolarkiem rozstrzelali. Oby tylko tak grali w Bundeslidze i będzie
super.


Jak tak będzie to w następnym sezonie Błaszczykowski przejdzie do jakiegoś lepszego klubu.
I będziemy mieli pierwszego polskiego piłkarza z pola w naprawdę porządnym klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:46, pretorianie napisał:

No to się Błaszczykowski ze Smolarkiem rozstrzelali. Oby tylko tak grali w Bundeslidze i będzie
super.

Nom! Smolarek, Błaszczykowski właściwe to nasi najlepsi reprezentacyjni pomocnicy razem w Dortmundzie. To musi pozytywnie wpłynąć na wyniki Borussi w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:51, temek napisał:

I będziemy mieli pierwszego polskiego piłkarza z pola w naprawdę porządnym klubie :)


Czyli ze Boniek albo nie byl pilkarzem z pola albo Juve nie jest porzadnym klubem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:54, Vuko Drakkainen napisał:

> No to się Błaszczykowski ze Smolarkiem rozstrzelali. Oby tylko tak grali w Bundeslidze
i będzie
> super.
Nom! Smolarek, Błaszczykowski właściwe to nasi najlepsi reprezentacyjni pomocnicy razem w Dortmundzie.
To musi pozytywnie wpłynąć na wyniki Borussi w tym sezonie.

No ja mam nadzieję, że po tym sezonie Borussia załapie się na jakieś porządne puchary, (może LM?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować