Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 00:27, Be-Yacz napisał:


Jak to jest zasłużone zwycięstwo to ja jestem murzynem. xD Sevilla nie zasłużyła nawet na remis.


Hahahahaha. Lol. Rzeczywiście Sevilla nie zasłużyła na puchar. Była gorsza w obydwu spotkaniach, ale niestety wygrała je oba... Śmiech na sali. XD

PS: Szpakowski dał dzisiaj popis. Dawno się tak nie uśmiałem. Snajders i Gutti wymiatali na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 01:01, Bambusek napisał:

(...) a liga hiszpańska ma start za tydzień, więc Hiszpanie zmęczeni raczej
nie byli.


Poczekajmy na rozpoczęcie ligi, może się okazać, że Osasuna jest w sporym dołku i zanotuje serię porażek ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 00:08, Be-Yacz napisał:

Fakt. Real tracił dziecinnie głupie bramki bo w drugiej połowie całkowicie zmiażdżył Seville.
Statystyk nie widziałem, ale Sevilla miała chyba 2 strzały na bramke Ikera w drugiej części
gry. Gdyby Real był skuteczniejszy to kto wie... Drenthe pozamiatał i był najlepszy na boisku.

Sevilla najlepsza w Hiszpani jest i kropka!!! Ale ty swoje ;> Gdyby Real byl klubem dobrym to nie musialbys go usprawiedliwiac ;) i skoro zmiazdzyl ich w 2. polowie to powinno skonczyc sie 5-3, ale dla Krolewskich ;P Skutecznosc jest wazniejsza od przewazania. Po za tym to Sevilla prowadzila gre, Real byl tlem dla druzyny zdobywcy PH. Teraz czas na mistrza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 09:22, demrenfaris napisał:

Sevilla najlepsza w Hiszpani jest i kropka!!! Ale ty swoje ;> Gdyby Real byl klubem dobrym
to nie musialbys go usprawiedliwiac ;) i skoro zmiazdzyl ich w 2. polowie to powinno skonczyc
sie 5-3, ale dla Krolewskich ;P Skutecznosc jest wazniejsza od przewazania. Po za tym to Sevilla
prowadzila gre, Real byl tlem dla druzyny zdobywcy PH. Teraz czas na mistrza ;P

Jestem tego samego zdania. Nie liczy się marka drużyny tylko jej aktualna forma, a tej piłkarze Realu nie mają. Muszą ją gdzieś znaleźć bo w przeciwnym razie nie widzę niczego dobrego dla tej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 00:27, Be-Yacz napisał:

Jak to jest zasłużone zwycięstwo to ja jestem murzynem. xD Sevilla nie zasłużyła nawet na remis.

Nie ma to jak obiektywizm w wykonaniu fanatyka ;D Jesli sie frajersko traci gole to sie nie zasluguje na zwyciestwo ;) Po za tym Sevilla przewazala w 1. polowie, a w 2. grala madrze ;P Powiem ci jedno - wygrywa wlasnie ten ktory jest lepszy. Chyba ze wynajesz zasade "widac ze przewazalismy, bramki to przeciez nie wszystko" :) Real z taka defensywa nie zasluguje nawet na miejsce w LM... A Sevilla z takim atakiem powinna dojsc do finalu ChL (i poledz na Chelsea ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie ten sam Real, który królował na boiskach i wszyscy się go bali. Tak szczerze mówiąc to gdyby Barcelona im nie pomogła swoją słabą grą w końcówce sezonu to nie zdobyliby mistrzostwa kraju. A w tym sezonie moim zdaniem mistrzostwo w Hiszpanii w końcu zdobędzie Sevilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:37, mati285 napisał:

A ja mam takie pytanko czy ktoś wie,czy w temacie "Typujemy..." będzie można obstawiać mecz
Polska-Rosja?

Na pewno , jeśli tylko będą chętni to taki mecz będzie obstawiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:33, pretorianie napisał:

To już nie ten sam Real, który królował na boiskach i wszyscy się go bali.

Fakt, przecież od 2002 roku nie zdobyli nic w Europie. To już nie ta sama drużyna. To już nie ci sami Królewscy. Myślę, choć może się mylę, że zadecydowało tu to, że zamiast dobrych zawodników, kupowano zawodników z nazwiskami. Za dużo gwiazd w jednym zespole też nie jest dobre...

Dnia 20.08.2007 o 09:33, pretorianie napisał:

Tak szczerze mówiąc
to gdyby Barcelona im nie pomogła swoją słabą grą w końcówce sezonu to nie zdobyliby mistrzostwa
kraju.

Tym bardziej mi przykro, że moja ukochana Barca nie została Mistrzem =(

Dnia 20.08.2007 o 09:33, pretorianie napisał:

A w tym sezonie moim zdaniem mistrzostwo w Hiszpanii w końcu zdobędzie Sevilla.

Jeśli nie Barcelona to może być i ta Sevilla. Albo Valencia. Byle nie Real xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, za dużo gwiazd w jednym zespole. W Sevilli nie ma tylu gwiazd, tylu słynnych nazwisk. Facet wziął i zrobił z nich drużynę, a zakupy prowadził rozsądnie. Ktoś w Realu zapomniał, że piłka nożna to gra zespołowa i nie polega na tym, że kto ma więcej gwiazd w drużynie ten wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:37, mati285 napisał:

A ja mam takie pytanko czy ktoś wie,czy w temacie "Typujemy..." będzie można obstawiać mecz
Polska-Rosja?


Generalnie obstawiamy wszystkie mecze I Ligi Polskiej, mecze polskich drużyn w europejskich pucharach oraz mecze pierwszej reprezentacji. Kiedyś dawno dawno temu był jeszcze Puchar Polski, ale z niego zrezygnowano. Nie wiem natomiast jak jest z meczami reprezentacji młodzieżowych. Kiedyś również były, ale w trakcie ostatnich MŚ zdaje się, że nie typowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tego zdania od kiedy Real zaczął kupywać od 2001 co roku jakieś gwiazdy. Kiedyś musiał przyjść ich koniec. Pepe - 30 mln, a był chyba najgorszy na boisku ;/ ALe rozumiem to pierwszy mecz. Sevilla ma jakieś gwiazdy za małe pieniądze, które "rozkwitły" w Sevilli. Be-yacz nie broń Realu, bo nikt Ci racji nie przyzna. Ja np. ManU po meczu z ManC nie broniłem. Co z tego, że stworzyli 8-iem dobrych akcij, skoro żadnych nie wykorzystali?;/ Seviila ma zespół, coś czego Real nie ma, i raczej szybko mieć nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 10:55, pretorianie napisał:

Zgadzam się, za dużo gwiazd w jednym zespole. W Sevilli nie ma tylu gwiazd, tylu słynnych nazwisk.
Facet wziął i zrobił z nich drużynę, a zakupy prowadził rozsądnie. Ktoś w Realu zapomniał,
że piłka nożna to gra zespołowa i nie polega na tym, że kto ma więcej gwiazd w drużynie ten
wygrywa.

A poza tym ja myślę, że niedługo takie masowe przychodzenie gwiazd do Realu ustanie bo może piłkarze zdadzą sobie sprawę, że tam wielu się marnuje przez to choćby, że siedzi cały sezon na ławce. Jeśli zawodnik jest młody i np. gra w reprezentacji to raczej będzie wybierał taki klub gdzie ma prawie pewną grę zapewnioną... bo w końcu nikt go do kadry nie weźmie bo gra w Realu... "gra" choć nie powiem, Real jest na topie bo chyba nigdzie takiej konkurencji nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:10, Sob-styl napisał:

Ja jestem tego zdania od kiedy Real zaczął kupywać od 2001 co roku jakieś gwiazdy. Kiedyś musiał
przyjść ich koniec. Pepe - 30 mln, a był chyba najgorszy na boisku ;/ ALe rozumiem to pierwszy
mecz. Sevilla ma jakieś gwiazdy za małe pieniądze, które "rozkwitły" w Sevilli. Be-yacz nie
broń Realu, bo nikt Ci racji nie przyzna. Ja np. ManU po meczu z ManC nie broniłem. Co z tego,
że stworzyli 8-iem dobrych akcij, skoro żadnych nie wykorzystali?;/ Seviila ma zespół, coś
czego Real nie ma, i raczej szybko mieć nie będzie...

Dokładnie tak jest. I co najgorsze nie wiem czy Schuster jest w stanie zrobić z nich zespół. Ale zobaczymy, szkoda by było gdyby Real się rozpadł bo to jednak kawał klubowej historii w Europie. Ale mam nadzieję, że się jakoś podniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 11:11, mała16 napisał:

A poza tym ja myślę, że niedługo takie masowe przychodzenie gwiazd do Realu ustanie bo może
piłkarze zdadzą sobie sprawę, że tam wielu się marnuje przez to choćby, że siedzi cały sezon
na ławce. Jeśli zawodnik jest młody i np. gra w reprezentacji to raczej będzie wybierał taki
klub gdzie ma prawie pewną grę zapewnioną... bo w końcu nikt go do kadry nie weźmie bo gra
w Realu... "gra" choć nie powiem, Real jest na topie bo chyba nigdzie takiej konkurencji nie
ma xD

I właśnie o to mi chodziło jak kiedyś mówiłem, że to największy błąd Dudka jak przeszedł do Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 11:13, pretorianie napisał:

I właśnie o to mi chodziło jak kiedyś mówiłem, że to największy błąd Dudka jak przeszedł do
Realu.


Ale czego się nie robi dla kasy...(przecież wiedział że będzie 2-gim bramkarzem, jak w L''poolu :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:13, pretorianie napisał:

I właśnie o to mi chodziło jak kiedyś mówiłem, że to największy błąd Dudka jak przeszedł do
Realu.

Ja to odebrałam nie tyle jako jego błąd co jako wielką niejasność. Coś było nie tak. Najpierw koleś mówił, że chce grać, że wierzy, że jeszcze do kadry wróci (bo przecież drzwi mu nie zamknęło to, że słabo grał, tylko, że nie grał) a tu nagle wybiera klub, gdzie bramkarz jest znakomity (jest wychowankiem tak?) i mało tego nie miał kontuzji odkąd zostałam kibicem, przynajmniej ja nic nie słyszałam na ten temat.

PS. Dzięki za zaproszenie do znajomych :) Oczywiście przyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:17, Sob-styl napisał:


> I właśnie o to mi chodziło jak kiedyś mówiłem, że to największy błąd Dudka jak przeszedł
do
> Realu.

Ale czego się nie robi dla kasy...(przecież wiedział że będzie 2-gim bramkarzem, jak w L''poolu
:/)

Dokładnie, jest to zrobione tylko dla kasy. Tylko Be-Yacz się upierał, że to dobrze posłuży jego karierze, Ale co tu dużo gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:19, mała16 napisał:

> I właśnie o to mi chodziło jak kiedyś mówiłem, że to największy błąd Dudka jak przeszedł
do
> Realu.
Ja to odebrałam nie tyle jako jego błąd co jako wielką niejasność. Coś było nie tak. Najpierw
koleś mówił, że chce grać, że wierzy, że jeszcze do kadry wróci (bo przecież drzwi mu nie zamknęło
to, że słabo grał, tylko, że nie grał) a tu nagle wybiera klub, gdzie bramkarz jest znakomity
(jest wychowankiem tak?) i mało tego nie miał kontuzji odkąd zostałam kibicem, przynajmniej
ja nic nie słyszałam na ten temat.

PS. Dzięki za zaproszenie do znajomych :) Oczywiście przyjęte

Szkoda gadać, tak jak Sob-styl powiedział "czego się nie robi dla kasy"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:27, demrenfaris napisał:

Nie ma to jak obiektywizm w wykonaniu fanatyka ;D Jesli sie frajersko traci gole to sie nie
zasluguje na zwyciestwo ;) Po za tym Sevilla przewazala w 1. polowie, a w 2. grala madrze ;P
Powiem ci jedno - wygrywa wlasnie ten ktory jest lepszy. Chyba ze wynajesz zasade "widac ze
przewazalismy, bramki to przeciez nie wszystko" :) Real z taka defensywa nie zasluguje nawet
na miejsce w LM... A Sevilla z takim atakiem powinna dojsc do finalu ChL (i poledz na Chelsea
;D)

Oceniałem gre. Gdyby Real był tak skuteczny to wynik byłby 10-5 dla Realu. Niemożna też zapomnieć o wypaczonym wyniku w pierwszym meczu. To, że twoja Chelsea zawsze wymęcza wyniki, to nieznaczy, że tak należy grać w piłke. Real ma bardzo dobrą defensywe. To, że gubiła się jak dzieci o niczym nie świadczy. Trener musi przecież poukładać to i owo, a tego nieda się zrobić w jeden dzień. Ja daje jeszcze jakieś pół roku Schusterowi, i nie będe go krytykował. Tak samo zrobiłem z Capello i jak to się skończyło wszyscy wiedzą ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować