Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 13:01, Be-Yacz napisał:

Zgadzam się w 100% ;]. I właśnie takiego Capello potrzebuje Barcelona, by zrobił porządek z
gwiazdami.

Naprawdę rośnie mój podziw dla ciebie. Mówisz o zwolnienu trenera Chelsea, ale jednocześnie potrafisz zrobić zarzut pod adresem piłkarzy Barcelony. Ciekawe co następne...może jak o polityce będziesz mowił to porównasz Kaczyńskiego do Rijkaarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:03, mikal15 napisał:

Naprawdę rośnie mój podziw dla ciebie. Mówisz o zwolnienu trenera Chelsea, ale jednocześnie
potrafisz zrobić zarzut pod adresem piłkarzy Barcelony. Ciekawe co następne...może jak o polityce
będziesz mowił to porównasz Kaczyńskiego do Rijkaarda?

To ma bezpośredni związek z Mourinho, bo może wyląduje on w Barcelonie, więc twój zarzut jest bez sensu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 12:57, paweusz napisał:

Transfer Schneidera, to był strzał w dziesiątkę.


Serio? A ja sądziłem, że dalej gra w Leverkusen? A tu transfer... hm hm... A gdzie?

Jeśli zaś chodzi o Chelsea to przeczytałem przed chwilą komentarz, że Klinsmann, czyli trener kadry Niemiec z mundialu może zastąpić Murinho w Chelsea.
Gdyby to było rok temu to chciałbym bardzo Murinho w Bayernie, jakkolwiek to mało prawdopodobne. Teraz Ottmar ma wyniki, Bayern gra super, nie jak niemiecki czołg, więc nie warto tego przerywać.
Ja mam jedną nadzieję, że Murinho trafi do klubu, który lubię... czyli oby nie Barca ani reprezentacja Portugalii... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Publicznie? Link. Link do wypowiedzi Laporty. Dosłownego wywiadu: "Daję Rijkaardowi 3 mecze, które nie tylko musi wygrać, ale styl jaki zaprezentuje Barca ma rzucać na kolana". Skąd prasa się dowiedziała o ultimatum jeśli takie sprawy omawia się w 4 oczy wg ciebie? Rijkaard się tym podzielił, czy Laporta chciał zwiększyć presję, żeby udupić Ryjka, bo przecież ten cały czas wciąż narzeka na zbyt dużą presję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:05, mikal15 napisał:

Publicznie? Link. Link do wypowiedzi Laporty. Dosłownego wywiadu: "Daję Rijkaardowi 3 mecze,
które nie tylko musi wygrać, ale styl jaki zaprezentuje Barca ma rzucać na kolana". Skąd prasa
się dowiedziała o ultimatum jeśli takie sprawy omawia się w 4 oczy wg ciebie? Rijkaard się
tym podzielił, czy Laporta chciał zwiększyć presję, żeby udupić Ryjka, bo przecież ten cały
czas wciąż narzeka na zbyt dużą presję?

Ciągle mówili o tym w telewizji i w studiu LM, zresztą jak Barca strzeliła gola to Ryjek cieszył się jak mała dzidzia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:05, mikal15 napisał:

Publicznie? Link. Link do wypowiedzi Laporty. Dosłownego wywiadu: "Daję Rijkaardowi 3 mecze,
które nie tylko musi wygrać, ale styl jaki zaprezentuje Barca ma rzucać na kolana". Skąd prasa
się dowiedziała o ultimatum jeśli takie sprawy omawia się w 4 oczy wg ciebie? Rijkaard się
tym podzielił, czy Laporta chciał zwiększyć presję, żeby udupić Ryjka, bo przecież ten cały
czas wciąż narzeka na zbyt dużą presję?

Aha, chcesz link? Znajdź sobie. Ja znalazłem więc ty też możesz ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciągle mówili o tym w telewizji i w studiu LM
Hehee to mnie rozwalło juz naprawdę. Mówili też, że od Valdesa jest czterech lepszych bramkarzy w Polsce. Prawda objawiona,w końcu mowili o tym w telewizji...

Linka nie znalazłeś, bo go nie ma- typowe ; )

Koniec tematu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
Jeśli chodzi o Mourinho to stawiam, że jeszcze kilka takich meczów jak wczorajszy i wyląduje w Interze, kto wie co Morattiemu do głowy znowu strzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:05, Vaxinar napisał:

Serio? A ja sądziłem, że dalej gra w Leverkusen? A tu transfer... hm hm... A gdzie?

Ale się czepiasz, oczywiście chodziło o Wesley Sneider''a, a nie o Berndt''a Schneider. Mój błąd.

Dnia 20.09.2007 o 13:05, Vaxinar napisał:

Jeśli zaś chodzi o Chelsea to przeczytałem przed chwilą komentarz, że Klinsmann, czyli trener
kadry Niemiec z mundialu może zastąpić Murinho w Chelsea.

Jak na razie, to Chelsea ponoć ma już trenera a jest nim Avram Grant. Na pewno wszyscy go znają :D

Dnia 20.09.2007 o 13:05, Vaxinar napisał:

Ja mam jedną nadzieję, że Murinho trafi do klubu, który lubię... czyli oby nie Barca ani reprezentacja
Portugalii... :(

Może od razu do Interu ?! ;)) Tym by się przydała szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:11, mikal15 napisał:

Linka nie znalazłeś, bo go nie ma- typowe ; )

Znalazłem. Ale jak ja ostatnio prosiłem cię o linka to mi nie dałeś.

Dnia 20.09.2007 o 13:11, mikal15 napisał:

Koniec tematu.

Który to już raz mówisz? LOL

A w weekend Chelsea gra z ManU na wyjeździe :). W takim momencie wyrzucili Jose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:13, paweusz napisał:

Ale się czepiasz, oczywiście chodziło o Wesley Sneider''a, a nie o Berndt''a Schneider. Mój błąd.

Ano się czepiam, bo Schneidera lubię a i tak wkurzył mnie podczas ostatniego meczu Trzeciak jak komentował spotkanie Realu i napieprzał ciągle "Sznajder" zamiast "Snejder".
Swoją drogą kto Trzeciakowi dał mecz komentować? -_-"

Dnia 20.09.2007 o 13:13, paweusz napisał:

Jak na razie, to Chelsea ponoć ma już trenera a jest nim Avram Grant. Na pewno wszyscy go znają :D

Jest poczatek sezonu i zaczęła się CL, to norma że narazie dali asystenta.... :) Narazie....

Dnia 20.09.2007 o 13:13, paweusz napisał:

Może od razu do Interu ?! ;)) Tym by się przydała szkoła.

Inter? Gorzego nie ma na całe Włochy jak dla mnie. :) Ale AS Roma... tak! Forza Roma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 13:20, Vaxinar napisał:

Inter? Gorzego nie ma na całe Włochy jak dla mnie. :) Ale AS Roma... tak! Forza Roma!

Interu to ja nie cierpię, wystarczy że dodam iż jestem fanem Juventusu. To był tylko żarcik z Mourinho i Interem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:18, paweusz napisał:

Interu to ja nie cierpię, wystarczy że dodam iż jestem fanem Juventusu. To był tylko żarcik
z Mourinho i Interem.


A wiem, wiem że nie cierpisz. Ja też chciałem tylko wyrazić swą "lubę" do Interu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:53, MisticGohan_MODED napisał:

> nie lubię piłki nie na widzę :/
to po co tu piszesz ? :P

Radze nie odp. na takie posty bo to spam :).

Arsenal wczoraj pojechał z Sevillą 3-0, jest liderem Premiership i ma zaległy mecz. A gdy przed sezonem mówiłem, że Arsenal jest głównym kandydatem do majstra obok Liverpoolu to się ze mnei śmieliście ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:02, Be-Yacz napisał:

Arsenal wczoraj pojechał z Sevillą 3-0, jest liderem Premiership i ma zaległy mecz. A gdy przed
sezonem mówiłem, że Arsenal jest głównym kandydatem do majstra obok Liverpoolu to się ze mnei
śmieliście ;).


To jest ostatnio popularny syndrom... z Man United odchodzi niby najskuteczniejszy napastnik - RvN - do Realu i United zdobywają mistrza, teraz to samo z Henry''m i Arsenalem. Obaj się wypalili moim zdaniem to raz.
A dwa śmiać się z tego, że ktoś typuje Arsenal na mistrza... Dla mnie to niezrozumiałe, ponieważ Man United, LFC, Arsenal i Chelsea zawsze walczą o mistrza i zawsze można ich typować.
United również trapi dużo kontuzji, więc to że grają słabo można zrozumieć... sir Alex musi kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:39, SinClers napisał:

nie lubię piłki nie na widzę :/


Dziwny z ciebie czlowiek:P.

Be-Yacz, jakos mnie miejsce Arsenalu nie zdziwilo, od jakichs 2 lat mialem wrazenie ze niepotrzebnie gra opierala sie na Henrym. Temu zespolowi potrzeba bylo zmiany. Ta zmiana nastapila w tym roku ijak widac poki co dobrze sie stalo. Mam tylko nadzieje ze Arsenal utrzyma swa forme i zdobedzie majstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Z Chelsea odszedł mój "ulubiony" trner. Z jednej strony - będą kibicem ManU powinnienem sie cieszyć, z drugiej - kto będzie się napinał, i gadał bzdury o Roo, CR itp. :/ Trochę będzie mi brakować tej przedmeczowej napinki Jose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:22, Sob-styl napisał:

Stało się. Z Chelsea odszedł mój "ulubiony" trner. Z jednej strony - będą kibicem ManU powinnienem
sie cieszyć, z drugiej - kto będzie się napinał, i gadał bzdury o Roo, CR itp. :/ Trochę będzie
mi brakować tej przedmeczowej napinki Jose.

Mi też będzie tego cholernie brakować... cóż. Odszedł trener z jednego z bardziej lubianych przeze mnie klubów... zobaczymy jak to na nich wpłynie. Naprawdę osobowość Jose mi imponowała.
Avram Grant - kojarzy ktoś gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować