Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 15:02, Vaxinar napisał:

Nic, a co ma być?

Koniec Świata? :P

Dnia 21.09.2007 o 15:02, Vaxinar napisał:

Niech Franek przyjdzie i z Kosą koszą polską ligę i trochę
Europy, a Bednarz niech już patrzy następców.

W sumie też to jest jakieś rozwiązanie tylko niech ten Bednarz wyszukuje sumiennie tych zastępców. Bo żeby potem nie doszło do sytuacji, że pół Wisły na emeryture pójdzie :P
Co do Franka... zobaczymy. Oby tylko w formie był jak chce wrócić. W końcu nie ja odpowiadam za polityke transferową Wisły :P ja co najwyżej mogę iść sie powydzierać xD poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:13, mała16 napisał:

W sumie też to jest jakieś rozwiązanie tylko niech ten Bednarz wyszukuje sumiennie tych zastępców.
Bo żeby potem nie doszło do sytuacji, że pół Wisły na emeryture pójdzie :P

Takie jaja są nierealne w piłce zawodowej... Tak to możesz mieć wiesz gdzie? W klasie B i bynajmiej nie chodzi tu o Seriea B. :P

Dnia 21.09.2007 o 15:13, mała16 napisał:

Co do Franka... zobaczymy. Oby tylko w formie był jak chce wrócić.

Kosa też nic prawie nie grał a szaleje, będzie dobrze. :P
Dwie bramki Brożek (:P) i dwie Frankowski i Wisła jest mistrzem Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak to możesz mieć wiesz gdzie? W klasie B i bynajmiej

Dnia 21.09.2007 o 15:21, Vaxinar napisał:

nie chodzi tu o Seriea B. :P

B Klasa? Ruch Radzionków? xD A nie... to "aż" 4 liga :P

Dnia 21.09.2007 o 15:21, Vaxinar napisał:

Kosa też nic prawie nie grał a szaleje, będzie dobrze. :P

Do Kosy też podchodziłam sceptycznie na początku :P pewnie taka już jestem i tyle ;P No ale jak napisałam, poczekamy zobaczymy.

Dnia 21.09.2007 o 15:21, Vaxinar napisał:

Dwie bramki Brożek (:P) i dwie Frankowski i Wisła jest mistrzem Polski!

Hehe ;) ostatnio przypomniało mi sie jak na jednym z meczów śpiewając ową piosenkę zgubiliśmy rytm... a użyliśmy
Baszczyńskiego i Błaszczykowskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:25, mała16 napisał:

B Klasa? Ruch Radzionków? xD A nie... to "aż" 4 liga :P

B klasa to amatorka... Zapisujesz się i po prostu grasz... :D

Dnia 21.09.2007 o 15:25, mała16 napisał:

Do Kosy też podchodziłam sceptycznie na początku :P pewnie taka już jestem i tyle ;P No ale
jak napisałam, poczekamy zobaczymy.

Wręcz przeciwnie właśnie. Pisałaś mi że się sprawdzi, a ja byłem sceptyczny. Na dodatek jeszcze twierdziłaś, że pewnie będzie na moje bo się lepiej znam, a tu dokładnie na odwrót. Zwracałem honor za to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:30, Vaxinar napisał:

B klasa to amatorka... Zapisujesz się i po prostu grasz... :D

Znam to :P

Dnia 21.09.2007 o 15:30, Vaxinar napisał:

Wręcz przeciwnie właśnie. Pisałaś mi że się sprawdzi, a ja byłem sceptyczny. Na dodatek jeszcze
twierdziłaś, że pewnie będzie na moje bo się lepiej znam, a tu dokładnie na odwrót. Zwracałem
honor za to. :)

Kurde rzeczywiście. Pomyliłam Kosę z Niedzielanem. Rzeczywiscie sobie przypominam ten tekst że wyjdzie na Twoje :P wybacz... widzisz... wpływ szkoły na człowieka :P
Jak to sie mówi... zwracan honor, mój błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 23:43, buraczek18 napisał:

> To się nazywa wiara w swój zespół.
Tylko nie zbierać petycji pod naszym zespołem:)
Austria nie jest raczej drużyną z pierwszej półki nawet za janasa to ich pokonaliśmy.
Oni za to mają euro u siebie a my raczej nie mamy na co liczyć.

Nie rozumie dlaczego nie mamy na co liczyć? Awansujemy do Euro i więcej niż połowa Polski jest o tym przekonana. A jeśli chodzi o organizację następnych ME to my jesteśmy gospodarzami, mimo tego o czym wielu ludzi mówi, że Włosi zabiorą nam te mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:36, pretorianie napisał:

mimo tego o czym wielu ludzi mówi, że Włosi zabiorą nam te mistrzostwa.


Co?! A to niby jakim prawem? -_-
Tylko raz w historii takiej imprezy trzeba było przekładać, ale UEFA mówi, że w dzisiejszych czasach nawet MOWY O TYM NIE MA.
Nikt nam niczego nie zabierze, najwyżej pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 15:39, Vaxinar napisał:


Co?! A to niby jakim prawem? -_-
Tylko raz w historii takiej imprezy trzeba było przekładać, ale UEFA mówi, że w dzisiejszych
czasach nawet MOWY O TYM NIE MA.
Nikt nam niczego nie zabierze, najwyżej pomoże.

I tak mówią i myślą wszyscy, którzy wierzą i chcą mistrzostw w Polsce, ale ci którzy czekają aż nam się noga powinie (Włosi) wymyślają sobie niestworzone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:52, pretorianie napisał:

I tak mówią i myślą wszyscy, którzy wierzą i chcą mistrzostw w Polsce, ale ci którzy czekają
aż nam się noga powinie (Włosi) wymyślają sobie niestworzone rzeczy.


Tak mówią i myślą wszyscy, którzy zdrowo patrzą na świat. Polska i Ukraina to po prostu kolejni gospodarze i tyle. Włosi się łudzą, że coś się nie powiedzie, bo nie chcą przyznać się do porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:52, pretorianie napisał:

aż nam się noga powinie (Włosi) wymyślają sobie niestworzone rzeczy.

Bo Włosi tylko na nas dybią. Nie mogą się pogodzić, że dostaliśmy tę organizacje. Byłam tam dwa razy i mogę stwierdzić, że to dość pyszny naród. Jak Ty przyjedziesz do nich to jasne, że się uczysz ich jezyka. Ale jak jeden znajomy mojej mamy wypalił, że jak przyjedzie do Polski i będzie gadać po włosku to żal...
Nawet trąbili, że Polska już spóźniona jest i możemy stracić organizację xD żal... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:52, pretorianie napisał:

I tak mówią i myślą wszyscy, którzy wierzą i chcą mistrzostw w Polsce, ale ci którzy czekają
aż nam się noga powinie (Włosi) wymyślają sobie niestworzone rzeczy.

Z całym szacunkiem dla opinii, ale pamiętasz jak Grecja się przygotowywała na Igrzyska Olimpijskie w Atenach ? Tam też nie wzięto się do prac od razu, a ostatnie obiekty zakończono tuż przed otwarciem olimpiady. Nie jestem ślepym optymistą, ale to nie jest tak że hop-siup i Euro mają Włosi. Jeszcze trochę czasu mam - nie co liczyć, że stadiony zaczniemy budować w tym roku, ale myślę że w 2008 ruszą prace. Ośrodki przygotowawcze już są w budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami wszystkimi, a z drugiej strony mam nadzieję, że nie pomyśleliście sobie, że ja myślę, że stracimy organizację mistrzostw. Chodziło mi tylko o głosy "tych innych"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:33, pretorianie napisał:

Zgadzam się z Wami wszystkimi, a z drugiej strony mam nadzieję, że nie pomyśleliście sobie,
że ja myślę, że stracimy organizację mistrzostw.

Napisałeś opinię zupełnie przeciwną ;P a Włosi dybią... cóż taki naród. Ja rozumiem rozczarowanie, żal itd, ale trzeba dać komuś nowemu szansę. Takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 16:35, mała16 napisał:


> że ja myślę, że stracimy organizację mistrzostw.
Napisałeś opinię zupełnie przeciwną ;P a Włosi dybią... cóż taki naród. Ja rozumiem rozczarowanie,
żal itd, ale trzeba dać komuś nowemu szansę. Takie życie...

`Nie, napisałem tylko , że tak niektórzy myślą i to przez nich właśnie są od czasu do czasu jakieś niezrozumiałe burze wokół ME 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:44, pretorianie napisał:

`Nie, napisałem tylko , że tak niektórzy myślą i to przez nich właśnie są od czasu do czasu
jakieś niezrozumiałe burze wokół ME 2012.

Taa... racja. Bo niektórzy to zrozumieć nie mogą. Skoro wybrali nas i Ukrainę to my to zorganizujemy. Nikt inny. A już szczególnie Włosi nie mogą tej prostej prawdy pojąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, Lechici i Wiślacy sobie teraz kompleksy leczą :P A ten niepodyktowany ewidentny karny dla Legii to niby co? Co prawda czerwonej bym nie dawał, bo specjalne to nie było, ale piłkarz Korony zablokował ręką piłkę zmierzającą do bramki - więc karny być musiał. Tylko, że to Polska, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:11, buraczek18 napisał:

Wiedziałem że Legia jest dobra tylko z ogórami zagrali z kimś lepszym i już w drugiej minucie
gol nic dodać nic ująć.

HAHA xD
Śmieszne bardzo. Zagłębie lublin, ogórki. LOL

Legia gra bardzo dobrze, szczególnie przez pierwsze 30 minut.Sprawiedliwy byłby remis ale cóż, jest jeszcze druga połowa :). Karny powinien być dla Legii jak nic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:00, Arclight napisał:

Na powtórce wyraźnie było widać, że nie dostał w rękę tylko "klatę", pod pachę. A więc żadnego
karnego być nie powinno.

Nie dostał pod pache tylko w "muła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować