Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 21:01, Be-Yacz napisał:

> Na powtórce wyraźnie było widać, że nie dostał w rękę tylko "klatę", pod pachę. A więc
żadnego
> karnego być nie powinno.
Nie dostał pod pache tylko w "muła" ;)

Zresztą oglądając ponownie powtórki widać, że zawodnik dostał w "muła", ale zawodnik Korony nie wykonał ruchu do piłki, więc ja bym karnego jednak nie gwizdał ;). Tak czy siak, Legia gra ładnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że Legia przegrywa. Niech tak sie mecz skończy. Wtedy może ktoś ją dogoni wtedy liga będzie ciekawsza. Niech Legia przegra.
Bambusek - Powiem Ci, że to ty chyba jakieś kompleksy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:05, stanlee napisał:

Bardzo dobrze, że Legia przegrywa. Niech tak sie mecz skończy. Wtedy może ktoś ją dogoni wtedy
liga będzie ciekawsza. Niech Legia przegra.
Bambusek - Powiem Ci, że to ty chyba jakieś kompleksy masz.

Fakt, będzie ciekawsza. Ale kompleksów to bambusek nie ma, tylko ci którzy podważają świetną gre Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:55, Be-Yacz napisał:

> Wiedziałem że Legia jest dobra tylko z ogórami zagrali z kimś lepszym i już w drugiej
minucie
> gol nic dodać nic ująć.
HAHA xD
Śmieszne bardzo. Zagłębie lublin, ogórki. LOL

Widzę, że po degradzie wracasz do starego stylu pisania? :P

Dnia 21.09.2007 o 20:55, Be-Yacz napisał:

Legia gra bardzo dobrze, szczególnie przez pierwsze 30 minut.Sprawiedliwy byłby remis ale cóż,
jest jeszcze druga połowa :). Karny powinien być dla Legii jak nic :).

Legia gra słabo, a karnego nie powinno być :) Zielarz niszczy Legie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:09, demrenfaris napisał:

> jest jeszcze druga połowa :). Karny powinien być dla Legii jak nic :).
Legia gra słabo, a karnego nie powinno być :) Zielarz niszczy Legie :)

Nie no zaraz z krzesła przez ciebie spadne. Legia gra słabo. hahaha. Nie wytrzymam. A te 100% sytuacje to kto tworzy? Nie Legia tylko korona jej w prezencie? Przed chwilą kolejna świetna okazja dla Legii. Legia tu gra sporo lepiej niż Korona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:06, Be-Yacz napisał:

Fakt, będzie ciekawsza. Ale kompleksów to bambusek nie ma, tylko ci którzy podważają świetną
gre Legii.

Nie gra świetnie, gra dobrze, niekiedy bardzo dobrze, ale nie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:17, stanlee napisał:

> Fakt, będzie ciekawsza. Ale kompleksów to bambusek nie ma, tylko ci którzy podważają świetną

> gre Legii.
Nie gra świetnie, gra dobrze, niekiedy bardzo dobrze, ale nie świetnie.

Oki, no to dobrze, albo bardz dobrze, ale mówienie, że Legia tylko ogórki ogrywa jest poprostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:05, stanlee napisał:

Bambusek - Powiem Ci, że to ty chyba jakieś kompleksy masz.


No wybacz, ale to nie ja negowałem każde zwycięstwo Legii, ja nie krzyczałem, jaki to fart był, jak oddychali rękawami. Teraz Legia gra dobrze, stracili bramkę i od razu komentarze, że z ogórami potrafią, a z kimś lepszym już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:24, Bambusek napisał:

No wybacz, ale to nie ja negowałem każde zwycięstwo Legii, ja nie krzyczałem, jaki to fart
był, jak oddychali rękawami. Teraz Legia gra dobrze, stracili bramkę i od razu komentarze,
że z ogórami potrafią, a z kimś lepszym już nie.


Ale powiedz mi, z jakim lepszym zespołem(oprócz Zagłębia L.) grała Legia. Nie przypominam sobie. W dodatku w pierwszych meczach grali taka padake, że szkoda na te mecze było patrzeć(trzeba poznać wroga swego;)). Teraz gra lepiej, ale czy najlepiej w lidze, chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:30, stanlee napisał:

Ale powiedz mi, z jakim lepszym zespołem(oprócz Zagłębia L.) grała Legia. Nie przypominam sobie.
W dodatku w pierwszych meczach grali taka padake, że szkoda na te mecze było patrzeć(trzeba
poznać wroga swego;)). Teraz gra lepiej, ale czy najlepiej w lidze, chyba nie.

No grali taką padake, że nie tracili bramek, a jeszcze je strzelali, i to sporo. To czy Legia gra najlepiej w lidze to trudno powiedzieć, ale mówienie że jest słaba, gra słabo, a wygrywa z ogórkami jest niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:37, Be-Yacz napisał:

No grali taką padake, że nie tracili bramek, a jeszcze je strzelali, i to sporo. To czy Legia
gra najlepiej w lidze to trudno powiedzieć, ale mówienie że jest słaba, gra słabo, a wygrywa
z ogórkami jest niedorzeczne.


Chodzi mi o początkowe 2-3 mecze, gdzie może nie tracili goli, ale nie strzelali ich tez tak dużo i po 1/2 meczu, nie mogli biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:42, stanlee napisał:

Chodzi mi o początkowe 2-3 mecze, gdzie może nie tracili goli, ale nie strzelali ich tez tak
dużo i po 1/2 meczu, nie mogli biegać.


No nie biegalie przez połowe meczu, ale nie grali padaki. W połowie w której biegali grali bardzo ładnie ;]. W tym meczu Korona świetnie się broni i wyprowadza kontry. Agresywny pressing i zagęszczenie pola i świetne okazje do kontry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:30, stanlee napisał:

Ale powiedz mi, z jakim lepszym zespołem(oprócz Zagłębia L.) grała Legia. Nie przypominam sobie.
W dodatku w pierwszych meczach grali taka padake, że szkoda na te mecze było patrzeć(trzeba
poznać wroga swego;)). Teraz gra lepiej, ale czy najlepiej w lidze, chyba nie.


Ale potrafili to wykorzystać. To też sztuka. Nawet ogórek się mobilizuje na mecz z sławniejszym zespołem. Wisła teraz grała w najwyżej średnią Odrą (Odra to taki klub, że z ligi nie spadnie, ale też nigdy nic wielkiego nie ugra) i tylko zremisowali. Grali lepiej od przeciwnika, ale zdobyli tylko punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:00, Bambusek napisał:

Ale potrafili to wykorzystać. To też sztuka. Nawet ogórek się mobilizuje na mecz z sławniejszym
zespołem. Wisła teraz grała w najwyżej średnią Odrą (Odra to taki klub, że z ligi nie spadnie,
ale też nigdy nic wielkiego nie ugra) i tylko zremisowali. Grali lepiej od przeciwnika, ale
zdobyli tylko punkt.


Mecz dzisiaj był naprawdę fajny. Legia słabo nie grała, ale Korona wygrała konsekwencją.
Chilyama za to zmasakrował mnie swoją nieskutecznością ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
W pewnym sensie prawda. Ale czy PE to miernik formy, raczej nie.
No i legia przegrała swój pierwszy mecz w sezonie. Według mnie dobrze sie stało, bo inne kluby do niej nadrobią dystansu i będzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:02, walgierz napisał:

Mecz dzisiaj był naprawdę fajny. Legia słabo nie grała, ale Korona wygrała konsekwencją.
Chilyama za to zmasakrował mnie swoją nieskutecznością ^^

Hehe no to Legia mo nowego Włodara,bo już po wcześniejszych meczach widać było,że mocną stroną Chinyamy na pewno nie jest skuteczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:02, walgierz napisał:

Chilyama za to zmasakrował mnie swoją nieskutecznością ^^


On ostatnio nie szaleje coś... I w ogóle najgorsze, że już nie świetuje bramek "tańcem ptaka z Ulicy Sezamkowej". :P
Wisła po prostu musi wygrać z Polonią Bytom... Bo jeśli nie, to posada pana Skorży pod Wawelem może stać się bardziej niestabilna... Z jednej strony do Skorży mnie nic prócz wyników nie przekonywało nigdy, z drugiej strony karuzela zmian trenera nigdy na dobre nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:05, mati285 napisał:

Hehe no to Legia mo nowego Włodara,bo już po wcześniejszych meczach widać było,że mocną stroną
Chinyamy na pewno nie jest skuteczność ;)

Chinyama nie jest nowym Włodarem. O ile skutecznością mu doruwnuje tak innymi cechami nie :). Jest silny, przestawia obrońców jak chce i wypracowuje sobie sam sytuacje. Lubie tego napastnika ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:02, walgierz napisał:

Mecz dzisiaj był naprawdę fajny. Legia słabo nie grała, ale Korona wygrała konsekwencją.
Chilyama za to zmasakrował mnie swoją nieskutecznością ^^


Wiem. Dlatego teksty typu "ogóry z Legii potrafią wygrywać tylko z innymi ogórami są śmieszne". Gdyby Chinyama był skuteczniejszy to byłoby z 3:1 dla Legii.

Ale od Włodara to jednak nieco lepszy jest. Włodar jak coś strzelił to zwykle na koniec sezonu, wcześniej mając po 20 sytuacji w meczu ^^ Ewentualnie zupełnym przypadkiem, jak się piłka dobrze odbiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż teraz będzie seria porażek bo z GKSem nie wygrali od dawien dawna.Pozatym zauważyłem że błędem Legi było to (z relacji na żywo) że za dużo strzałów oddawali z daleka a nie angażowali się by wejść w pole karne przeciwnika.To jest kolejny dowód na to żę Działacze tego klubu popełnili w zeszłym sezonie kilkanaście poważnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować