Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 15:50, Vaxinar napisał:

Żurawskiemu - moim zdaniem - nie wyszło. Jeden sezon dobry.

Właśnie o ten jeden sezon mi chodziło.

Dnia 04.11.2007 o 15:50, Vaxinar napisał:

Krzynówkowi moim zdaniem wyszło, z Bayerem w LM... co prawda później gość wygryzł Krzynia ze składu, ale > dobrze jest.

I teraz w Wolfsburgu także nieźle gra, sporo strzela.

Dnia 04.11.2007 o 15:50, Vaxinar napisał:

Jeleń? No nie wiem...

Też jeden sezon niezły w Axeuree (nie wiem jak to się pisze :P). Teraz też zaczął nieźle grać - hat-tricka ostatnio strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:53, kolektor napisał:

I teraz w Wolfsburgu także nieźle gra, sporo strzela.

Tam jest dziwnie u Wilków, Krzynio winien z tamtąd odejść chyba, bo się z Magathem nie mogą dogadać. W prawie każdym spotkaniu jest tam jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem, a nie zawsze gra w podstawowym składzie.
Zapomnieliśmy wspomnieć o Kubie, jemu napewno wyjdzie... :)

Dnia 04.11.2007 o 15:53, kolektor napisał:

Też jeden sezon niezły w Axeuree (nie wiem jak to się pisze :P). Teraz też zaczął nieźle grać
- hat-tricka ostatnio strzelił

Ostatnio to był najgorszy na boisku... :P A hard tricka to walnął dwa tygodnie temu jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:0

O wszystkim bodaj przesądziła sytuacja z 45 mniej więcej minuty, kiedy to bramkarz Lechii złapał piłkę przed polem karnym i zobaczył czerwony kartonik. Drugi bramkarz Lechii co prawda sprawował się bardzo dobrze, ale przy straconym golu błąd popełnił, ponieważ nawet ręki nie wyciągnął.
Z żalem stwierdzam, że Arka wygrywa zasłużenie, pierwsza połowa dość wyrównana, trochę szarpanej nerwowej gry. W drugiej połowie już widoczna przewaga Arki, akcje ładnie wychodziło, prócz paru z początku wyglądających groźnie kontr Lechia nic nie poczyniła, ale nie ma się co dziwić.
Świetna oprawa kibiców Arki i atmosfera na stadionie w Gdyni - to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:48, Vaxinar napisał:

Świetna oprawa kibiców Arki i atmosfera na stadionie w Gdyni - to się chwali.

Faktycznie , mecz naprawdę mi się podobał . W dodatku wielkie brawa dla TVP , w końcu pokazali mecz do końca ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:00, Vaxinar napisał:

Zapomnieliśmy wspomnieć o Kubie, jemu napewno wyjdzie... :)

Fakt xD Niby można by dodać jeszcze Smolarka, ale ten nie grał przecież w Polskiej Lidze :)

Dnia 04.11.2007 o 16:00, Vaxinar napisał:

Ostatnio to był najgorszy na boisku... :P A hard tricka to walnął dwa tygodnie temu jakoś...

Ufff ... Może w jakimś innym klubie by się odrodził ? Przecież kurde na MŚ 2006 zapowiadał się bardzo dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:05, spider88 napisał:

W dodatku wielkie brawa dla TVP , w końcu pokazali mecz do końca ;))


Eh, już mnie irytuje lekko ta nagonka... Raz mecz przerwali i wielkie halo się zrobiło. Źle, bo źle ale bez przesady.
I nie mówię tu o Tobie. :)

Niedługo Juve - Inter, Roma niestety straciła pkt w meczu z jakąś niskonotowaną drużyną, ale cóż... Forza Juve! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:25, Vaxinar napisał:

Niedługo Juve - Inter, Roma niestety straciła pkt w meczu z jakąś niskonotowaną drużyną, ale
cóż... Forza Juve! :)

Juve chyba będzie musiał czekać na mistrza do przyszłego sezonu. W tym raczej Inter tytuł obroni. Ale lepszy już Inter niż Milan. Milanu nienawidzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:34, kolektor napisał:

Juve chyba będzie musiał czekać na mistrza do przyszłego sezonu. W tym raczej Inter tytuł obroni.
Ale lepszy już Inter niż Milan. Milanu nienawidzę xD


Nie wiadomo z tym Interem. Milan pewnie jak prawie zawsze w Seriea A, ale może ta Roma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:37, Vaxinar napisał:

Nie wiadomo z tym Interem. Milan pewnie jak prawie zawsze w Seriea A, ale może ta Roma... :)

Szczerze mówiąc mnie tam Liga Włoska nie pociąga ... Oczywiście orientuję się jaka tam sytuacja w tabeli itd., ale nie oglądam meczów, sympatię czuję tylko do Juve (może do Interu też trochę) i tyle. Dużo bardziej lubię Primiera Division i Premier League :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:34, kolektor napisał:

> Niedługo Juve - Inter, Roma niestety straciła pkt w meczu z jakąś niskonotowaną drużyną,
ale
> cóż... Forza Juve! :)
Juve chyba będzie musiał czekać na mistrza do przyszłego sezonu. W tym raczej Inter tytuł obroni.
Ale lepszy już Inter niż Milan. Milanu nienawidzę xD

A za kim jesteś, że tak Milanu nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:41, kolektor napisał:

Szczerze mówiąc mnie tam Liga Włoska nie pociąga ... Oczywiście orientuję się jaka tam sytuacja
w tabeli itd., ale nie oglądam meczów, sympatię czuję tylko do Juve (może do Interu też trochę)
i tyle. Dużo bardziej lubię Primiera Division i Premier League :P


Mam tak samo, sympatyzuje z Romą i Juve, nie lubię Interu. Jednak taki mecz Juve - Inter czy Roma - Lazio zawsze mnie jako tako interesuje... :)

Oglądam właśnie mecz VfL Bochum - Wolfsburg. Do przerwy... 4:0 dla Bochum, Krzynówek na ławie i Wilki nic nie mogą zdziałać, chociaż w sumie pełno sytuacji z jednej jak i drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:25, Vaxinar napisał:

Eh, już mnie irytuje lekko ta nagonka... Raz mecz przerwali i wielkie halo się zrobiło. Źle,
bo źle ale bez przesady.


To był mój trzeci mecz , który oglądałem i pierwszy dokończony .Kiedyś na początku załapałem się na Śląsk Wrocław to przerwali , później Lechia też była przerwana a teraz załapałem się na ten . Może po prostu miałem pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:41, kolektor napisał:

Szczerze mówiąc mnie tam Liga Włoska nie pociąga ... Oczywiście orientuję się jaka tam sytuacja w tabeli itd., ale nie oglądam meczów, sympatię czuję tylko do Juve (może do Interu też trochę) i tyle. Dużo bardziej lubię Primiera Division i Premier League :P


Hehehe. Mam to samo ^^ Ja nawet wyników nie sprawdzam, a co tam się dzieje dowiaduję się tylko z magazynu C+ ;)
I pojęcia nie mam z czego wynika ta moja niechęć do ligi włoskiej. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:53, spider88 napisał:

To był mój trzeci mecz , który oglądałem i pierwszy dokończony .Kiedyś na początku załapałem
się na Śląsk Wrocław to przerwali , później Lechia też była przerwana a teraz załapałem się
na ten . Może po prostu miałem pecha ;)

Chyba miałeś. Ja oglądam to w miarę regularnie i tylko raz przerwali... :)

----> walgierz
Może z niechęci do nacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:10, spider88 napisał:

Legia prowadzi , oby tak pozostało . Brameczke strzelił Edson .

O nie, nie, nie. Oby tak nie pozostało bo Legia punkty do Korony odzyska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:08, kolektor napisał:

> Legia prowadzi , oby tak pozostało . Brameczke strzelił Edson .
O nie, nie, nie. Oby tak nie pozostało bo Legia punkty do Korony odzyska :P

Zostało xD Legia wygrała 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:48, ostry3000 napisał:

Jakie są państwa przewidywania co do rozpoczętego właśnie meczu Juve-Inter?

Juventus wygra 2-0 lub 3-1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować