Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

ciekawe, czy leo postawi na błaszczykowskiego, czy łobodzińskiego. to jedyna niewiadoma składzie. szkoda, ze w kiepskiej formie jest garguła, bo bardzo by sie przydał zawodnik zagrywający dokładnie długie piłki. najbardziej boję sie właśnie chaosu, żeby naszym nie zagotowało się w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:39, jaceloth napisał:

ciekawe, czy leo postawi na błaszczykowskiego, czy łobodzińskiego. to jedyna niewiadoma składzie.
szkoda, ze w kiepskiej formie jest garguła, bo bardzo by sie przydał zawodnik zagrywający dokładnie
długie piłki. najbardziej boję sie właśnie chaosu, żeby naszym nie zagotowało się w głowach.


No właśnie, bo w wielu meczach Polacy grają słabo w pierwszej połowie, a dobrze a nawet świetnie w drugiej. W tym meczu muszą pierwszą połowę zakończyć zwycięstwem lub chociaż remisem, bo potem może być nerwowo (znowu) a Belgia będzie się bronić, nie można dopuścić do takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:43, Mixon1988 napisał:

No właśnie, bo w wielu meczach Polacy grają słabo w pierwszej połowie, a dobrze a nawet świetnie
w drugiej. W tym meczu muszą pierwszą połowę zakończyć zwycięstwem lub chociaż remisem, bo
potem może być nerwowo (znowu) a Belgia będzie się bronić, nie można dopuścić do takiej sytuacji.


marzy mi sie powtórka z meczu z norwegią i gol "do szatni" kryszałowicza. strzelenie szybko bramki bardzo ułatwi nam grę, bo belgowie bardziej otworzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:39, jaceloth napisał:

ciekawe, czy leo postawi na błaszczykowskiego, czy łobodzińskiego. to jedyna niewiadoma składzie.
szkoda, ze w kiepskiej formie jest garguła, bo bardzo by sie przydał zawodnik zagrywający dokładnie
długie piłki. najbardziej boję sie właśnie chaosu, żeby naszym nie zagotowało się w głowach.


Błaszczykowski umie w miare dobrze grać bokiem a łobodziński gra poprostu słabo nie umie się przebić tak więc stawiam na Błaszczykowskiego.
Mnie głównie zależy byśmy pokazali się z tej dobrej strony ja nie patzrę kategoriami zwycięstwo to dobrze przegrana nie nawet najsłanbsza drużyna może dobrze zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:09, Vaxinar napisał:

No i o wiele lepiej patrzy mi się na mecz Anglia - Feancja, niż na Izrael - Rosja...


Ja mam przesyt takich spotkań. Lubię jakieś świeże zespoły w turnieju raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:15, walgierz napisał:

Ja mam przesyt takich spotkań. Lubię jakieś świeże zespoły w turnieju raz na jakiś czas.


Przesyt? A gdzie, kiedy i z jakiej okazji je oglądasz? Takie typowe "hity" jak Anglia - Niemcy, czy Anglia - Francja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:20, Vaxinar napisał:

> Ja mam przesyt takich spotkań. Lubię jakieś świeże zespoły w turnieju raz na jakiś czas.


Przesyt? A gdzie, kiedy i z jakiej okazji je oglądasz? Takie typowe "hity" jak Anglia - Niemcy,
czy Anglia - Francja?


Anglicy grają ostatnio znacznie gorzej od Rosjan co było widać na spotakniu. Ostatnimi czasy znacznie przyjemniej ogląda się ambitnych Rosjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:01, pretorianie napisał:

A ja bym chciał żeby wygrali, nic więcej.
Niech scenariusz sam się ułoży byle był dla nas szczęśliwy.

będę sie o to modlił.bramkę mogą strzelić jakkolwiek, nawet d...pą.
a na zczuba.pl już trwa relacja na żywo z meczu! to chyba będzie najdłuższa relacja świata z jednego meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:47, Vuko Drakkainen napisał:

ja jak zwykle obstawiam że polska przegra! ale co mi tam może tym razem bede miał racje :PP


Nie spodziewałbym się niczego innego po osobniku, który pisze nazwę własnego kraju z małej litery. No, chyba, że pomyliłem narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie spodziewal, jesli ktos calego posta pisze z malych liter, takze wyraz po wykrzykniku. Sam tak czesto robie i wtedy nie pisze niczego z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrać pewnie wygramy, ale zwycięstwo na pewno łatwo nam nie przyjdzie. Rywal będzie bardzo osłabiony poprzez kontuzje i nie możemy tego zmarnować. Zresztą nawet gdyby tych kontuzji nie było to i tak to my byśmy byli faworytami tego spotkania. Obstawiam 1-0 dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:07, mikal15 napisał:

A ja bym sie spodziewal, jesli ktos calego posta pisze z malych liter, takze wyraz po wykrzykniku.
Sam tak czesto robie i wtedy nie pisze niczego z wielkiej litery.


Skoro starasz się bronić takiej postawy, to współczuję.
Lepiej zakończmy tą rozmowę.

A jutro 3mam kciuki za naszych i Rosję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:20, Vaxinar napisał:

Przesyt? A gdzie, kiedy i z jakiej okazji je oglądasz? Takie typowe "hity" jak Anglia - Niemcy, czy Anglia - Francja?


Anglii, Francji i Niemiec naoglądałem się co wielką imprezę. A lubię jak pojawia się trochę świeżości. Zresztą jak taki Izrael czy Rosja są lepsze od wymienionych ekip, to chyba lepiej, że one zagrają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:49, walgierz napisał:

Anglii, Francji i Niemiec naoglądałem się co wielką imprezę.

Aha... Wielkie imprezy są co dwa lata, mi wciąż mało wielkich meczy. Młody jestem.... :P

Dnia 16.11.2007 o 23:49, walgierz napisał:

Zresztą jak taki Izrael czy Rosja są lepsze od wymienionych ekip, to chyba lepiej, że one zagrają? :)

Niby lepsze... Ale ja chyba wolę i tak zobaczyć jakąs piękną bombę w okienko Gerrarda, albo interwencje Buffona niż Izraelczyków...
Anglię lubię, ale nie chodzi tylko o Anglię. Bo np. Francuzów bardzo nie lubię, a i tak wolę ich i z chęcią mecz obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:57, Rzezim napisał:

Żurawski od dłuższego czasu cierpi na niemoc strzelecką, choć mimo wszystko jest zawodnikiem groźnym
(pamietasz jak spieraliśmy się o to czy jest produktywny i potrafi widzieć co się dzieje na boisku czy też nie;-)

Mam niezłą sklerozę, ale to akurat doskonale pamiętam :-D

Dnia 16.11.2007 o 14:57, Rzezim napisał:

jeśli Belgowie zostawią Żurawskiemu więcej miejsca to może wygenerować jakoś bramkę. Jeśli zaś będą pilnować
go lepiej to zostawią więcej miejsca dla skrzydłowych, którzy będą mogli wygenerować jakoś bramkę.

Oby tylko nie było tak, że Belgowie znając aktualną "dyspozycję" strzelecką Żurawskiego nie olali go i nie zaczęli pilnować skrzydłowych. Bo wtedy ani on nie strzeli (nie trafi w bramkę) ani skrzydłowi sobie nie postrzelają ;-)
Ale nie będę krakał i wolę trzymać kciuki za nasze zwycięstwo obojętnie kto będzie dla nas zdobywał bramki. Choćby sami Belgowie sobie mieli strzelać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:49, walgierz napisał:

Anglii, Francji i Niemiec naoglądałem się co wielką imprezę. A lubię jak pojawia się trochę
świeżości. Zresztą jak taki Izrael czy Rosja są lepsze od wymienionych ekip, to chyba lepiej,
że one zagrają? :)


A pamiętacje greków z EURO 2004? To było coś...

Vaxinar dla Ciebie wielki mecz, to coś pokroju: Francja vs Portugalia? Popatrzmy na mecz Francji i Italii w el. właśnie do EURO 2008. Wynik: 0:0 i potworne nudy przez 90min. Więc akurat może mecz rusków z Polską(przykład), będzie bardziej ekscytujący dla postronnego widza?(dla polaka to będą emocje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować