Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 09:09, przemas15 napisał:

Są jakieś dzisiaj dobre mecze oprócz Benfica-Porto??


Między innymi klasyk Serie A: AC Milan - Juventus Turyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:11, Klimos napisał:

Między innymi klasyk Serie A: AC Milan - Juventus Turyn.


I dla fanów Bundesligi też - HSV - Werder.
Nie dość, że klasowe zespoły to jeszcze obecnie zajmują 2 i 3 miejsce. Obydwóm ekipom ostatnio świetnie się wiedzie. Ciekawe która gwiazda wypadnie lepiej - Diego czy van der Vaart.

Pamiętam, że była w tym roku taka kolejka, w której to Arsenal ścierał się z Czerwonymi Diabłami, Inter z Juve i Sevilla z Valencią (nie jestem pewny co do ostatnich par, w każdym razie klasyk), a jakby tego było mało u nas był mecz Wisły z Legią. :P
Pamiętam relacje "z czuba" - "kibice opuszczają szybko trybuny Emirates Stadium śpiesząc na klasyk Orange Ekstraklasy"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:11, Klimos napisał:

> Są jakieś dzisiaj dobre mecze oprócz Benfica-Porto??

Między innymi klasyk Serie A: AC Milan - Juventus Turyn.

A to dopiero klasyk może będzie na Polsacie Sport to obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:17, przemas15 napisał:

A to dopiero klasyk może będzie na Polsacie Sport to obejrzę


W Polsce to ostatnio rzadko bywam, ale z tego co kojarzę, to prawa do ligi włoskiej posiada Canal+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:32, Klimos napisał:

> A to dopiero klasyk może będzie na Polsacie Sport to obejrzę

W Polsce to ostatnio rzadko bywam, ale z tego co kojarzę, to prawa do ligi włoskiej posiada
Canal+

Na Polsacie Sport też lecą czasem mecze ligi włoskiej bo oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się odniosę do wczorajszych spotkań OE.
Ruch - Groclin
Spotkanie, które obstawiłam na 1-1. Dlaczego? Nie wiem. Ruch, choć grający na Stadionie Śląski wydawał mi się równorzędnym rywalem dla Groclinu, który na 8 wyjazdowych spotkań wygrał i przegrał po 4. Tym razem udało się zdobyć 3 punkty Grodziszczanom, ale nie było łatwo. Dość powiedzieć, że Adrian Sikora zwycięskiego gola strzelił dopiero w 90 minucie. Tu akurat punktów w typowaniach nie będzie :P ale..
ŁKS - Odra Wodzisław
Spotkanie wytypowane (i trafione! Ha!) przeze mnie na 0-1. Wydawało mi się, iż ŁKS często u siebie jest o tą jedną bramkę słabszy od rywala. Bez względu na to, kto przyjeżdża do Łodzi. Dość powiedzieć, że to piąty rezultat 0-1 u siebie dla Łodzian. Nie było niespodzianki, Odra, która jest obecnie lepsza wygrała. ŁKS dołuje i jest dla mnie jednym z zespołów do spadku. A szkoda.
Cracovia - Legia.
Obstawiłam 0-2 dla Legii tylko dlatego, że wydawała mi się lepsza (choć Pasy u siebie są mocne). Żadnych sympatii sie tu nie doszukujcie :P Dość pewne zwycięstwo, które pokazuje obecną różnicę między oboma zespołami. Wszystko rozstrzygnęło się w 2 połowie po golach Takesure Chinyama. Czy mnie wynik cieszy? Jest mi obojętny :D

A ja już czekam na jutrzejszy pojedynek Górnik Zabrze - Wisła Kraków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2007 o 17:41, mała16 napisał:

Cracovia - Legia.
Obstawiłam 0-2 dla Legii tylko dlatego, że wydawała mi się lepsza (choć Pasy u siebie są mocne).
Żadnych sympatii sie tu nie doszukujcie :P Dość pewne zwycięstwo, które pokazuje obecną różnicę
między oboma zespołami. Wszystko rozstrzygnęło się w 2 połowie po golach Takesure Chinyama.
Czy mnie wynik cieszy? Jest mi obojętny :D

A ja już czekam na jutrzejszy pojedynek Górnik Zabrze - Wisła Kraków :P


A ja muszę powiedzieć, że zadowolił mnie rezultat uzyskany przez Legię... Wygrana na stadionie Cracovii, która w tym sezonie świetnie gra, to dobre osiągnięcie... Póki co dystans do Wisły zmniejszony, ale wszystko wyjaśni się jutro:) No i im większa rywalizacja na czele tabeli tym lepiej dla widowiskowości walki o tytuł mistrza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:02, przemas15 napisał:

Kurde jestem zasmucony bo Korona z Bełchatowem zremisowała 2:2

O to ja sie odniose do tego spotkania. Z tego co można wyczytać na onecie było to dobre, szybkie spotkanie. I kolejna utrata punktów przez zespół z Kielc. Zadyszka? Spadek formy? Czy ten vicelider to był przypadek? Nie wiem, zobaczymy, ale sytuacja w Kielcach nieco sie pogorszyła.

Wiadomo co ze spotkaniem Zagłębia Sosnowiec z Lechem Poznań? Coś ponoć mieli z oświetleniem? ;]

@@@Nat-Sem

Dnia 01.12.2007 o 18:02, przemas15 napisał:

A ja muszę powiedzieć, że zadowolił mnie rezultat uzyskany przez Legię... Wygrana na stadionie Cracovii, która w >tym sezonie świetnie gra, to dobre osiągnięcie...

Cracovia w tym sezonie może świetnie gra, ale u siebie :) Na wyjazdach spisują się średnio, by nie powiedzieć słabo. Mają podobny problem co Lech, tylko jest to nieco słabszy zespół. Mnie z punktu widzenia Wiślaka najbardziej uradowałby remis, ale z drugiej strony zwycięstwo Legii nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:13, mała16 napisał:

Wiadomo co ze spotkaniem Zagłębia Sosnowiec z Lechem Poznań? Coś ponoć mieli z oświetleniem?
;]


Odwołane. Tak przynajmniej mówili podczas transmisji meczu Kolportera z GKS.
Sam mecz - ciekawy, obawiałem się, że po utracie prowadzenia przez GKS mecz stanie się nudny, ale na szczęście myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:24, Arclight napisał:

> Wiadomo co ze spotkaniem Zagłębia Sosnowiec z Lechem Poznań? Coś ponoć mieli z oświetleniem?

> ;]

Odwołane. Tak przynajmniej mówili podczas transmisji meczu Kolportera z GKS.
Sam mecz - ciekawy, obawiałem się, że po utracie prowadzenia przez GKS mecz stanie się nudny,
ale na szczęście myliłem się.

Mecz był naprawdę dobry szkoda że skończył się takim wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak mecz lecha z zagłębiem sosnowiec dojdzie do skutku naprawili usterkę.
Poza tym ciesz się, że Kolporter zremisował z GKS Bełchatów Legia wysunęła się na 2 miejsce:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:13, mała16 napisał:

Wiadomo co ze spotkaniem Zagłębia Sosnowiec z Lechem Poznań? Coś ponoć mieli z oświetleniem?

Mecz został przesunięty na 18:30, przynajmniej napisali na telegazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:24, Arclight napisał:

Odwołane. Tak przynajmniej mówili podczas transmisji meczu Kolportera z GKS.

To, że odwołane to ja wiem, ale wiadomo kiedy rozegrają, albo coś w tym stylu? Jak widać, Zagłębie Sosnowiec jest "zwarte i gotowe" by grać na swoim stadionie :P

Dnia 01.12.2007 o 18:24, Arclight napisał:

Sam mecz - ciekawy, obawiałem się, że po utracie prowadzenia przez GKS mecz stanie się nudny,
ale na szczęście myliłem się.

Ja nie oglądałam, czytałam tylko na onecie. Dobrze, że był dobry mecz. Ja tam Koronie źle nie życzę, ale cóż... coś im nie idzie ostatnio...
Wiadomo jak reszta dzisiejszych spotkań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:43, mati285 napisał:

Wiadomo.
http://www.livescore.com/
Klikamy Poland i mamy komplet wyników.

Wiem gdzie znaleźć komplet wyników, dyskusję chciałam zacząć :D
Swoją drogą cieszy mnie ledwie remis Zagłębia, bo jak Górnik jutro przegra to nie będzie tragedii (zarówno Górnik, Bełchatów jak i Zagłębie są dość blisko siebie w tabeli), cieszy mnie zwycięstwo Chelsea, choć skromne. Zobaczymy jak sobie Barca poradzi.
No i zobaczymy jak z tym meczem w Sosnowcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. To przepraszam nie zrozumiałem intencji :)
W Orange Ekstraklasie trochę zaskakujące wyniki,może bez sensacji,ale...spodziewałem się innych. Dośc powiedzieć,że z typowania mam na razie dwa punkty ;) W Anglii jak to w Anglii. Wyniki można było przwidzieć. Derby Londynu tak jak myślałem dla Chelsea zobaczymy jak sobie poradzą z innym sąsiadem. Z Kogutami xD. Na razie jednak jutrzejszy mecz z Birmingham. Trzeba uważać bo to najgroźniejszy z beniaminków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować