Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 19:04, Hoplita napisał:

Paoro - to ja chyba czytam inne media ;-)


Radzę czytaj inne, bo te kłamią:

Dnia 05.05.2009 o 19:04, Hoplita napisał:

Jest lepsza... o 4 punkty ;-)


Legia ma 3 pkt przewagi nad Lechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 20:06, Paoro napisał:

Radzę czytaj inne, bo te kłamią:
Legia ma 3 pkt przewagi nad Lechem ;)

To akurat mój błąd ;-)
Zresztą sam nie zauważyłeś go od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś obejrzeć dzisiejszy mecz LM? Właśnie szukam na tvp sport (na stronie), ale kiepsko mi idzie szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:04, Hoplita napisał:

Jeżeli przyjdzie dobra, kilku milionowa oferta to nawet właściciel zmięknie. Zresztą
z niewolnika nie ma robotnika - jeżeli któryś z piłkarzy będzie chciał odejść (a jeśli
dostanie dobrą propozycje to pewnie tak będzie) to lepiej dla Lecha będzie, żeby takiego
zawodnika puścił, niż zatrzymywał go na siłę, bo później motywacja dla jego gry w tym
klubie będzie zerowa. Wisła już kiedyś przez to przechodziła.

Ale nie po pierwszym sezonie. Może zobrazuję ostatnią sytuację - były pogłoski o tym, że Stilić gra słabiej bo chce odejść z klubu. Kadziński powiedział, że taka sytuacja w ogóle nie istnieje, bo Stilić gra na wyższym poziomie dopiero pół roku i wie, że jeżeli będzie grał słabiej, to kluby z niego zrezygnują. A nawet gdyby istniała, to Stilić ma 4-letni kontrakt i ma się z niego wywiązać, choćby miał grać w Młodej Ekstraklasie ;P Metody motywacji może i dziwne, ale myślę trafione ;)
I nie myśl, że ofert nie było ;) Było już nawet o 7-milionowym transferze Lewego do Panathinaikosu, ale ja osobiście niezbyt w to wierzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra ManU? To chyba jakiś żart :-) Grają kolejny średni mecz, Krystyna się pokłada, sędzia daje rzuty wolne dla mułów za nic, aż szkoda, że mało który mecz między angielskimi drużynami w LM wygląda tak jak spotkanie Chelsea - Liverpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Emirates Stadium :D
GLORY GLORY :D
Ronaldo w końcu coś sensownego z wolnym zrobił... ogółem gramy dobrze, ale troche za dużo strat w środku boiska. Kibice wyglądają na załamanych, to samo zresztą piłkarze arsenalu, jak widziałem minę fabregasa to skręcałem się że smiechu. Zapowiadali że finał jest ich... Diabły zrobiły na początku to co miały zrobić, i robią to dalej. Wyszli na boisko bez zadnego strachu, stresu. I to widać. graja swoją piłkę... puchar jest nasz:D
@BoloMaster
Żeby Arsenal przeszedł, musza strzelić 6 bramek. Jedną diabły mają z poprzedniego spotkania, i 4 teraz.
@Mistic
KOLEJNY średni mecz? To dlaczego są faworytem bukmacherów ? Dlaczego są uwazani za najlepszą drużyne? I dlaczego im tak dobrze idzie? I jeżeli dla ciebie wolny nie należy się po faulu prosto w nogi, to pozdrawiam i życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 17:39, Vaako1902 napisał:

> Według mnie miarą siły ligi są sukcesy zespołów w nich grających. W tym aspekcie
Premiership
> jest bezkonkurencyjna.
Fakty mówią co innego. Przykro mi. :(


To przytocz te fakty :] Trzech półfinalistów jest z Anglii, jeden z Hiszpanii. Zeszły rok to też dominacja zespołów z Premiership w LM. Czego chcesz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:37, Pernia napisał:

Żeby Arsenal przeszedł, musza strzelić 6 bramek. Jedną diabły mają z poprzedniego spotkania,
i 4 teraz.

Sorry, że się wtrącam w dyskusję, ale- 4 bramki. Gdyby Arsenal strzelił 3 bramki, w sumie w bramkach byłoby 3-3 a wtedy decyduje kto strzelił więcej na wyjeździe, a w tym wypadku tak czy siak wygrywa Manchester. Natomiast jeśli Arsenal strzeli 4 gole to w bramkach będzie 4-3 i nikogo nie będzie obchodzić, kto gdzie strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:47, Erton napisał:

> Żeby Arsenal przeszedł, musza strzelić 6 bramek. Jedną diabły mają z poprzedniego
spotkania,
> i 4 teraz.
Sorry, że się wtrącam w dyskusję, ale- 4 bramki. Gdyby Arsenal strzelił 3 bramki, w sumie
w bramkach byłoby 3-3 a wtedy decyduje kto strzelił więcej na wyjeździe, a w tym wypadku
tak czy siak wygrywa Manchester. Natomiast jeśli Arsenal strzeli 4 gole to w bramkach
będzie 4-3 i nikogo nie będzie obchodzić, kto gdzie strzelił


e, to już się nie liczy tak że bramka strzelona na wyjeżdzie liczy się podwójnie? to ide sie schowac, i przepraszam za herezje :P. A nawet jeżeli musza strzelić 4 bramki, to nie wierze żeby dali rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 15:51, Black-Hawk napisał:

Żal. Dla czego wszyscy chcą zrobić krzywdę dla polskich piłkarzy?:D
> A co sadzicie o dzisiejszym meczu Arsenal - Man Udt?:D Jak sadzicie kto wygra?
Ja jestem za Arsenalem więc obstawiam 3:1 dla Kanonierów.:P Nie chcę żeby wygrał Manchester,
ponieważ nie mogą obronić tytułu.

Ech juz chyba nici z naszych dzisiejszych obstawien i wyliczen i nadziei;d Arsenal musi pyknac 4 siaty w 45 minut :< pozwole sobie zacytowac przyslowie: To juz "po ptokach".
Miejmy nadziieje ze Cheslea jutro wygra.
P.S Wiem dlaczego Arsenal przygrywa. Mam magiczny kalendarz z BravoSport i glowa druzyny czyli Fabregas mial 3 maja urodziny. Wiec pewnie wypil troszke i dzis nie moze w pilke trafic;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:51, Pernia napisał:

e, to już się nie liczy tak że bramka strzelona na wyjeżdzie liczy się podwójnie? to
ide sie schowac, i przepraszam za herezje :P. A nawet jeżeli musza strzelić 4 bramki,
to nie wierze żeby dali rade...

Z tego co wiem (ale tutaj to ja mogę się mylić) to nigdy się nie liczyły. Po prostu bramki wyjazdowe są ważniejsze i wykorzystywane przy sytuacjach, gdy w dwumeczu padnie taka sama liczba bramek. I tylko w takim przypadku- w każdym innym to zwykłe gole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:53, Erton napisał:

> e, to już się nie liczy tak że bramka strzelona na wyjeżdzie liczy się podwójnie?
to
> ide sie schowac, i przepraszam za herezje :P. A nawet jeżeli musza strzelić 4 bramki,

> to nie wierze żeby dali rade...
Z tego co wiem (ale tutaj to ja mogę się mylić) to nigdy się nie liczyły. Po prostu bramki
wyjazdowe są ważniejsze i wykorzystywane przy sytuacjach, gdy w dwumeczu padnie taka
sama liczba bramek. I tylko w takim przypadku- w każdym innym to zwykłe gole :)


tutaj może to troche dziwnie zabrzmi, ale moja mama sie tak troche kiedyś interesowała, i jak byłem troszkę mniejszy ( tzn kilka lat temu) to mowila mi ze bramki na wyjezdzie licza sie podwojnie... no coz, zle myslalem, to przepraszam za blad i dzieki za poprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:21, ibisz napisał:

Ale nie po pierwszym sezonie.

A jaka to różnica? Oferty mogą przyjść zarówno po pierwszym, jak i po trzecim sezonie.

Dnia 05.05.2009 o 21:21, ibisz napisał:

A nawet gdyby istniała, to Stilić ma
4-letni kontrakt i ma się z niego wywiązać, choćby miał grać w Młodej Ekstraklasie ;P
Metody motywacji może i dziwne, ale myślę trafione ;)

Właśnie o to mi chodzi - chyba lepiej było by go sprzedać za parę milionów, niż upychać nim ME. To samo było z Uche parę lat temu w Wiśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:06, Pernia napisał:

3:0, dziękuje za uwagę. Nokaut ;)

3:1*:D Van Persie z karniaka. Ja widzialem jak po golu Ronaldo na 3:0 kibice Arsenalu zaczeli opuszczac stadion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:24, HeadMaaaster napisał:

> 3:0, dziękuje za uwagę. Nokaut ;)
3:1*:D Van Persie z karniaka. Ja widzialem jak po golu Ronaldo na 3:0 kibice Arsenalu
zaczeli opuszczac stadion:D


karny, to nie mam wątpliwości. Karny jak najbardziej słuszny, i mimo że kibicuje manu to nie mogę powiedziec że decyzja niesłuszna. Ale za takie coś, CZERWONA KARTKA, MIMO ŻE FAUL BYŁ W POLU KARNYM to przesada. I to duża. Zółta jak najbardziej, ale nie czerwona do jasnej cholery, skoro on się zasłaniał, a jak już nie wytrzymywał to Van Persie czy kto tam się wyrąbał o jego nogi... to była przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:43, gloody napisał:

To przytocz te fakty :] Trzech półfinalistów jest z Anglii, jeden z Hiszpanii. Zeszły
rok to też dominacja zespołów z Premiership w LM. Czego chcesz więcej?

A co to ma za znaczenie? xD
Weźmy np. ostatnie 5 lat, zobaczmy kto wygrywał puchar UEFA i LM. Jeszcze można dodać do tego puchar Intertoto jak chcesz. Podlicz sobie ile razy wygrywały drużyny z Hiszpanii, ile z Anglii, wtedy będziesz miał w miarę obiektywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować