Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Przed meczem miałem obawy, z resztą czy to były obawy, z jednej strony potrzebne było nam to zwycięstwa w walce o puchary i niepewnym jeszcze awansie do finału PP, z drugiej ewentualna porażka w i tak już nieudanym sezonie dla Kolejorza zwolniłaby tego nieudacznika Bakero i nie musiałbym już go więcej oglądać ;P także w Poznaniu bez napinki przed meczem z Legią.
Aczkolwiek udało się wygrać, po słabym meczu, choć tak oglądając tą drugą połowe to muszę stwierdzić, że nie była zła - w polskiej lidze czasem dzieje się w całym meczu mniej niż po przerwie tego meczui. Co do kontrowersji to po pierwsze nieuznany gol Rudnevsa, którego nikt dzis nie mógł powstrzymać przed strzeleniem gola, nawet sędziowie. Oraz sytuacja co Kotor faulował przed polem karnym jakiegos gostka z Legii (gdyby Lech prowadzi już 1:0, a powinien to nawet do takiej sytuacji by nie doszło ;P a tak sędzia się zrehabilitował, szkoda ze błąd naprawiał błędem bo potem taki sędzia wychodzi na durnia, ale to już taka specjalność polskich sędziów). Skorża najwyraźniej wyleci i tylko się zastanawiam czy warto go brać do Lecha. Podobno by Rutkowskiemu pasował, ale czy to trener dobry do Lecha? gdzie presja jeszcze większa niż w Legii - w warszawie odpaść z pucharów w eliminacjach to nic szczególnego, w Lechu coś niewyobrażalnego.
Świetne wrażenie pozostawił świeżo upieczony tatuś, który strzelił 2 gole i potrzebował na to tylko 40 minut. Co do reszty to raczej mam negatywne zdanie, ale graliśmy bez Stilicia, przez 60 minut z balastem minus dwóch zawodników - Ślusarski i Mikołajaczak więcej przeszkadzali swoim niż cokolwiek grali. Do tego Wilk kolejny tego typu grał cały mecz!? Także się nie dziwie że Lech przez pierwszą i trochę drugiej połowy grał piach. Taktyka rotacji twórczości Jose Marii Bakero w Lechu polega na tym, że grając co tydzień jeden mecz (w takim układzie Smuda spokojnie grał niemal jedną żelazną 11 przez cały sezon) kluczowych zawodników sadza na ławce, a wystawia jakieś łamagi.. nom rozumiem jakby grali jeszcze w Lidze Europy i mecze co 3 dni, ale oni nie grają tak często by trzeba robić rotację.. Na szczęście mamy takich jak Artjoms, czy Semir, którzy zerwani z łańcucha w kilka minut potrafią rozstrzygnąć mecz :)

Jesteśmy przed Legią w tabeli i jeśli nawet obie drużyny zdobędą tyle samo punktów to będziemy przed nimi, dzięki lepszemu bilansowi (2:2 w tym jedna bramka Lecha na Łazienkowskiej :) teraz jeszcze wyprzedzić słabą Lechię (z nimi też mamy lepszy bilans w tej chwili 2:0), może Jage (która na wiosne prawie nic nie gra) i chociaż ten wicemajster będzie :/ tak naprawdę cała liga podarowała Wiśle majstra, ale cóż bywa.

Dodam, choć to norma, że kolejny raz kibice Legii ukazali swoje chamstwo

Co do innych wyników polskiej ligi to na uwagę zasługuje kolejne zwycięstwo zawodników Zielińskiego, Polonia w 3 meczach, z nim na ławce, zgarnęła 9 pkt.

No nic to teraz Gran Derbi nas czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ManUtd : ManCity 0:1
eh.... TO nie była ta drużyna która pokonała Chelsea. Szkoda się rozpisywać. Niepotrzeba czerwień. Bramka tez mogła nie paść.
Czekam na Real :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I the Citiziens w finale pucharu anglii chociaż de jong powinien dostać za to co wyprawiał w meczu drugą żółtą kartkę, a kartka dla scholsa była słuszna bardzo ostre starcie, ale mecz ogólnie mi się podobał.

Teraz poczekać na Gran Derbi tylko. Liczę na Barce, ale Real gra u siebie i wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 21:45, lydathegreat napisał:

Wszyscy kibice Realu przezywaja ten mecz jak pierwsza randke czy tylko ja tak mam? Zaraz
mi serce wyskoczy chyba haha.


Mi jest to obojętne, nie spodziewam się nawet remisu o wygranej nie mówiąc...nie po tym co było w październiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi, jako kibicowi Wisły, jest bardziej, niż mniej na rękę zwycięstwo Lecha, jednak muszę przyznać, że spodziewałem się po tym meczu trochę więcej emocji. Z pierwszej połowy nie pamiętam nic, oprócz akcji zmarnowanej przez Manu. W drugiej gra wyglądała trochę lepiej, jednak to dla mnie i tak za mało, aby spotkanie nazwać choćby dobrym. Jestem tylko ciekaw, jakby się to wszystko ułożyło, gdyby nie ta całkowicie niezrozumiałą decyzja o niepokazaniu Kotorowskiemu czerwonej kartki. Jeśli chodzi o pierwszy gol Rudnevsa - na powtórkach widać, że tam arbiter wcale nie popełnił błędu, bo Łotysz był na minimalnym spalonym, (pod uwagę bierze się układ całego ciała piłkarza, a nie tylko miejsce, w którym on stoi) ale trzeba przyznać że w ekstraklasie imponuje on bardzo dobrą skutecznością.

A teraz siadamy i oglądamy Gran Derbi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Sampdoria 3:0

Pierwsza połowa może nie była zbyt widowiskowa ,ale to Milan objął prowadzenie po bezpośrednim strzale Seedorfa z rzutu wolnego :] Szkoda ,że mieliśmy wymuszoną zmianę Abbiatiego i Pato ;/

Druga połowa już zdecydowanie należała do Milanu i pokazaliśmy to zdobywając kolejne dwie bramki :]
Mogło być na 4:0 ,ale Cassano zawalił 100% akcję w samej końcówce meczu :P
Bardzo mnie martwiła bardzo słaba gra Gattuso ,który ciągle się przewracał... na szczęście nie miało wpływu na korzystny wynik :]

Ostateczne zwycięstwo coraz bliżej ,a tymczasem Inter przegrywa z Parmą 2:0 :]
Mam nadzieję ,że również i Napoli straci jutro punkty w meczu z Udine :]

FORZA MILAN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy przez te 45 min. to Królewscy mieli więcej szans na strzelenie bramki? Farsa jakoś tak bez przekonania, tysiąc podań w środku pola... Gdyby tylko Di Maria nie gubił się tak w kontratakach byłbym w pełni szczęśliwy. A ten ostatni rzut rożny?! Miało wpaść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się gra Realu z najlepsza[obecnie] drużyna świata,fakt widać spore nerwy na twarzach piłkarzy ale jak patrzę na ich grę to jestem optymistą,wierze w skromne zwycięstwo Realu 1:0 bądź 2:0[oby] liczę że Ozil,Kaka bądź Adebayor coś wniosą w drugiej połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real gra, Real gra, Real gra... Wtedy uaktywnia się tzw. szczęście farsy poparte fanowskim komentarzem z Canal+ mimo tysięcy kilometrów odległości, Albiol otrzymuje sygnał i fauluje. Karny. Gol dla farsy. Rzeczywiście "udowadniają swoją wyższość" - z karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego ta czerwień dla Raula Albiola? Dobra karny ok, ale czerwień od razu ;P Mou opowiadał o tym, że często nie udawało mu się dograć z Barcą w 11 ;P i przed meczem z nimi zawsze trenuje w 10, na wszelki wypadek :d więc może nie wszystko stracone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować