Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 19:01, PawelGothic96 napisał:

Messi został najlepszym piłkarzem Europy według UEFA.Miałem nadzieję ,że tym razem wygra
Xavi.

Mimo wszystko to gole Messiego dają zwycięstwa i trofea Barcelonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, wreszcie to do Legii się uśmiechnęło szczęście. ;] Gol tą jedną bramką zwrócił cała kasę, jaką na niego wyłożono :D Kucharczyk i Rybus może nic nie grali aż do dzisiaj, ale swoje zrobili. Dziwiła mnie mocno zmiana w bramce i wystawienie Kuciaka, ale opłaciło się, bo widać, że grać potrafi. Co prawda w poniedziałek pewnie mecz z ŁKS będzie ciężki, bo ten mecz z dzisiaj musiał mnóstwo zdrowia zabrać, ale nie ważne. Ważne, że Legia wreszcie w fazie grupowej LE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz świetny w wykonaniu Rybusa. 2 bramki dla Legii, jak dla mnie bohater meczu.

Brawo legia, wreszcie pokazała klasę i walkę do końca, przecież nawet dzis przegrali 2:0a wygrali 3:2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:07, karolekx23x napisał:

Mecz świetny w wykonaniu Rybusa. 2 bramki dla Legii, jak dla mnie bohater meczu.


Jedna, tą na 3:2 strzelił Gol, ktoś odpowiedzialny za wyświetlenie tej tablicy na ekranie się pomylił :) Ale za to bramka Rybusa na pewno najładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:10, MisticGohan_MODED napisał:

Grupa A zdecydowanie najciekawsza grupy ,bo każdy praktycznie ma szanse na awans :]


W sumie tak, ale tylko Bayern i City z 1. miejsca, Napoli i Villarreal mogą sprawić niespodziankę i jakoś zająć 2. miejsce, ale mimo wszystko są nieco słabsi. Szczególnie Hiszpanie, którzy stracili Cazorlę.

Dnia 25.08.2011 o 19:10, MisticGohan_MODED napisał:

Milan powinien być gotowy nawet na starcie z farsą :]


Za Milanem nie przepadam, ale mam nadzieję, że uprzykrzą życie Barcelonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janusz GOL alezz, alezz!!!!!!:)

No wreszcie będzie okazja pokazać się w Europie od strony kibicowskiej.
Tylko skąd tu kasę brać na te wszystkie mecze. Ale nic to, wierny kibic zrobi prawie wszystko dla swojej drużyny.

My, kibice z Łazienkowskiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:14, filip29 napisał:

Wie ktoś kiedy losują grupy LE i czy ktoś to pokazuje?


Na stronie Legii piszą, że jutro o 13 losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no tego się po Legii nie spodziewałem, ale miło będzie mieć 2 drużyny w LE.

Niezbyt ciekawe losowanie w zasadzie poza meczami FCB vs milanik nie ma nic. Przynajmniej znowu będzie można poczytać ciekawe komentarze pana "abracadabry" jak to ktoś go niszczył tak bardzo, że nawet Bojan go ze składu wygryzł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak wielu z was, zwycięswto Legii mnie zadziwiło. Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo musiałem jechać na trening i brawo dla warszawskiego klubu, że odrobili dobrze straty. Potem na treningu kiedy trener nasz powiedział, że Legia wygrała 3:2 nikt nie mógł uwierzyć ;] Czyli będziemy mieć dwie drużyny w Lidzie Europy (Śląsk już raczej nie ma szans odrobić takiej straty).

Co do losowania grup Ligi Mistrzów to najciekawsza grupa A. W B też może być ciekawa walka o drugie miejsce, tak samo jak w D. Real znów miał szczęście i trafił na swojego ulubionego rywala europejskiego, czyli Lyon i przeciwnika grupowego z przed roku, czyli Ajax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rapid - Śląsk 1:1, Śląsk podobnie jak Legia strzelili gola w samej końcówce, tyle że im i tak nic to nie dało. Mieli prawie zerowe szanse na awans, przynajmniej wywalczyli ten remis. Możliwe, że Rapid po takiej zaliczce też nie grał na 100% możliwości.

Cieszę się, że będą dwa polskie kluby w fazie grupowej. Na pewno to urozmaicenie w porównaniu do poprzednich lat. Będę trzymał kciuki przy losowaniu grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia dziś nieźle zaszokowała, gdy spojrzałem na wynik 2:0 dla Spartaka myślałem, że będzie pogrom, ale za chwilę Legioniści strzelili bramkę kontaktową, a później o dziwo kontrolowali mecz strzelając jeszcze 2 gole i pogrążając gospodarzy. Chyba tylko najwierniejsi fani stołecznych wierzyli w awans po pierwszym meczu, a tu proszę taka sensacja. Gratulacje dla Warszawian za walkę do końca.

Dziś było jeszcze kilka niespodzianek w pozostałych meczach eliminacyjnych. Z fazą grupową pożegnała się AS Roma remisując u siebie ze Slovanem 1:1.
Dużą niespodzianką jest również awans do fazy grupowej drużyny z Irlandii Shamrock Rovers, która wygrała po dogrywce z Partizanem Belgrad.
Największymi przegranymi tych eliminacji są za to Szkoci, którzy nie będą mieli żadnej drużyny w fazie grupowej czy to LM czy LE. Dziś odpadły Rangers, Celtic i Hearts. Szczerze to nie pamiętam sezonu by wszystkie drużyny z tego kraju poodpadały w eliminacjach, chyba zawsze przynajmniej jedna grała w grupie LM. Nisko upadła szkocka piłka, po tym sezonie będą prawdopodobnie na 28 miejscu w rankingu UEFA.

Co ciekawe tylko Anglia po eliminacjach zachowała komplet drużyn w pucharach i wszystkie zagrają w fazach grupowych (4 LM + 4 LE). Reszta federacji straciła przynajmniej 1 drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsene Wenger OUT! To co wyprawia ten "trener" to w pale się nie mieści! Najpierw Clichy, potem Fabregas a na końcu Nasri. Fajnie, teraz o mistrzostwie możemy zapomnieć. To jest DUPA nie zespół. Wiedział na co się porywał składając zespół z tak młodych zawodników. I jego filozofia ma trwać dalej! Nie wiem kto go trzyma w tym Arsenalu. Ja bym już mu dawno powiedział "Dziękujemy za współpracę - do widzenia". Ufff, robię sobie małą przerwę od futbolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wenger 2 miesiące temu - ''Wielkie drużyny nie sprzedają swoich czołowych graczy. Jeżeli sprzedamy Fabregasa i Nasriego, nie będziemy mogli już o sobie mówić jako o wielkiej drużynie". Cytat z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Wisła oczywiście dała ciała! do tej pory można było się śmiać z Wisły, której zabrakło do awansu 10 minut, teraz będzie jeszcze lepiej, bo brakło im tylko 4 xD No ale z taką grą to i lepiej, że się niedostali, bo by wszystkie mecze przegrali, a tak niech chociaż powtórzą wyczyn Lecha w LE to będzie dobrze, chociaż też wątpię, szacun dla Legii - nie stawiałem na nich, a zaskoczyli bardzo pozytywnie. Nie lubię warszawki, ale każda okazja by wygrać z Ruskimi i to w Moskwie jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej czekam na pojedynek Arsenalu z Borussią. Mam nadzieję, że
na boisko wybiegnie więcej Polaków niż w przypadku awansu Wisły:)
APOEL trafił na całkiem spoko grupę. Oczywiście nie będzie faworytem w pojedynkach
z Porto, Zenitem i Szachtarem, ale na pewno nie będzie bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 01:13, Paoro napisał:

Heh Wisła oczywiście dała ciała! do tej pory można było się śmiać z Wisły, której zabrakło
do awansu 10 minut, teraz będzie jeszcze lepiej, bo brakło im tylko 4 xD

Kiedy było to 10 minut do awansu? Bo ja tylko pamiętam Panathinaikos, który też nam strzelił w 87 minucie gola, czyli do awansu zabrakło tyle samo, co we wtorek. Pomijając to, że wtedy sędzie bodajże minutę wcześniej nie uznał prawidłowego gola Penksy, który już z pewnością dałby nam awans i ogólnie wtedy nasza gra na wyjeździe wyglądała przyzwoicie, w przeciwieństwie do tego, co się działo na Cyprze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować