Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2011 o 23:30, karolekx23x napisał:

Arsenal wreszcie wygrał 3:0 i Szczęsny zachował czyste konto, oby tak dalej.

O jak miło w końcu wzięli się za siebie, bo ostatnie wyniki bardzo mnie martwiły, ale oni się tak stoczyli gdy odszedł Fabregas, ale mniejsza z tym ważne, że teraz wracają do formy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 06:56, AssaxoN napisał:

> Arsenal wreszcie wygrał 3:0 i Szczęsny zachował czyste konto, oby tak dalej.
O jak miło w końcu wzięli się za siebie, bo ostatnie wyniki bardzo mnie martwiły, ale
oni się tak stoczyli gdy odszedł Fabregas, ale mniejsza z tym ważne, że teraz wracają
do formy ;D.


Na pewno potwierdzeniem ze wrócą do formy będzie 2 i 3 mecz najbliższy, po jednym wygranym na 3:0 nie jest nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w LM muszą pokazać klasę bo grają z Olympiakos Pireus.
A tak z innej beczki Manchester City chce znowu ograbić Arsenal z gwiazdy. Tym razem mają ochotę na Van Persiego mam nadzieję, że nie będzie chciał iść do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 11:09, AssaxoN napisał:

Teraz w LM muszą pokazać klasę bo grają z Olympiakos Pireus.
A tak z innej beczki Manchester City chce znowu ograbić Arsenal z gwiazdy. Tym razem
mają ochotę na Van Persiego mam nadzieję, że nie będzie chciał iść do nich.


jak by stracili tego zawodnika to juz raczej nie wróże nic dobrego Arsenalowi i tak juz jest osłabiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Ligę+ ekstra i jako ciekawostkę podano tam, że aż 6 na 12 bramek Rudneva w tym sezonie zostało strzelonych w nieprawidłowy sposób. Nie mam tutaj pretensji do samego zawodnika Lecha, bo dla mnie i tak jest on aktualnie najlepszym napastnikiem w ekstraklasie, ale to pokazuje, jaki denny poziom sędziowania jest w naszej lidze. Sam doświadczam tego co tydzień, oglądając jakikolwiek mecz, ale mam wrażenie, że z sezonu na sezon w tym aspekcie jest u nas coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj LM i żadnych komentarzy? Hah, nieźle. Sam meczy nie oglądałem, ale parę wyników ciekawych. Przede wszystkim remis 3:3 MU i FC Basel, szczególnie że Anglicy prowadzili 2:0, by potem przegrywać 2:3. Jak widać nawet ten wielki Manchester może gubić punkty i tracić wysokie prowadzenie. Zawiódl też Man City, przegrywając 2:0. Wygląda na to, że w lidze co prawda sobie radzą, ale na tuzy europejskie to nadal zbyt wysokie progi. Bayernu nie lubię, ale byłem tutaj za nimi, gdyż nie cierpię polityki City. A tak okazało się, że cała kasa którą wydali to nadal zbyt mało. Choć jeszcze wszystko może się zmienić.

Sam czekam na jutrzejszy mecz Arsenal - Pireus. AFC znów przetrzebiony kontuzjami [nie zagra Wallcot, Kościelny i bodaj Gervinho], do tego w weekend gra w derbach ze Spurs, ciekawe jaki skład wyjdzie. Szczególnie, że ten mecz trzeba wygrać. Sam stawiam na mieszankę 1. składu [obrona, choć bez Kosy] i rezerw [pomoc i atak], przy czym ew. można będzie wstawiać kogoś z lepszych graczy w późniejszym czasie, jeśli gra nie będzie się kleić. W każdym razie trzymam kciuki i oby Londyńczycy zainkasowali ponownie 3pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Victoria Plzno 2:0

Milan na początku zlekceważył rywala ,który tylko dzięki znakomitej interwencji Abiattiego nie stracił gola już w drugiej minie :P Później Milan już zaczął coś grać ,ale brakowało skuteczności np. Ibrze po dobrym dośrodkowaniu Abate itp.
Pierwsza połowa skończyła się bezbramkowo... choć gdyby nie sędzia ,który niesłusznie odgwizdał spalonego Antoniniego ,to pewnie wynik by się otworzył jeszcze w pierwszej połowie :P

W drugiej połowie Milan od początku grał już zdecydowanie lepiej ,choć też zdarzało im się pozwalać graczom Plzno na oddawanie groźnych strzałów które wybraniał b. skutecznie Abiatti :]
Karnego ,jak i sytuacji po której padła decyzja nie widziałem więc się nie wypowiadam.
Druga bramka to już mistrzostwo Ibry ,który genialnie przyjął piłkę i zagrał dalej do Cassano ,a ten z kolei tym razem się nie pomylił :]

Liczyłem na więcej bramek dla Milanu ,ale nie ma co narzekać :]
Zresztą Plzno też nie grało wcale słabo :P

FORZA MILAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4:1 i 2 poprzeczki, do tego mnóstwo akcji podbramkowych dla Twente. Aż strach pomyśleć co by było gdyby awansowali do LM :P Mam nadzieje, że chociaż Legia coś ugra, w końcu z PSV nie grali źle, a teraz przyjdzie im się zmierzyć, z najsłabszą drużyną w grupie. Dziwiłem się po co takich dziadków ściągają do Wisły jak Lamey, niektórzy na to pisali żebym się nie czepiał, a miałem rację. Lamey, Jaliens poniżej krytyki. Widać, że drużyna budowana głównie na obcokrajowców ma zero charakteru. Jak się nie ma umiejętności to się chociaż biega za trzech, a tu ani chęci, ani skilla. Jeszcze jak grali o kasę z LM było trochę lepiej, teraz to żenada. Wstyd, że polski klub tak się prezentuje. Staty: dwa mecze, 2:7 w bramkach, zero pkt. mówią za siebie, a jeszcze mecz z Fulham teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisłą akurat nie ma się za bardzo się co przejmować, biorąc pod uwagę naszą sytuację oraz kontuzje podstawowych graczy to LE jest teraz dla nas piątym kołem u wozu. Tym bardziej, że nawet jeśli Wisła grałaby przyzwoicie to z tej grupy i tak bardzo ciężko byłoby wyjść. Bardziej liczyłbym na Legię, chociaż na razie przegrywają oni 0:1, mam nadzieję że w drugiej połowie się to zmieni.

@Paoro - Wyluzuj trochę, wiem że gra naszych zespołów w Europie nie wygląda zbyt ciekawie, ale zawsze dobrze że przynajmniej nasze drużyny w tych pucharach jeszcze uczestniczą. Przynajmniej trochę doświadczenia nałapią, nawet jeśli dostaną baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować