Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2011 o 22:46, MisticGohan_MODED napisał:

Farsa vs. AC Milan 2:2

Z odrobiną szczęścia ,po tragicznej grze udało się zremisować :P
Dobre i to :]

FORZA MILAN !


Gra Milanu tragiczna, remis dzięki szczęściu... ale ''Farsa'' musi zostać napisane.

ahahahahaha :D

***
na jakiej zasadzie polsat wybiera mecz do transmisji? wolałbym obejrzeć w tv dzisiejszy mecz, Borussi lub Barcelony, śmiem twierdzić, że nie tylko ja - niestety do szczęśliwców posiadających n sport nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Ja się pytam jak można grać tak nudny mecz. Toż to nie futbol tylko festiwal fauli i symulek i to z obu stron.
Mecz BVB był o 100 klas ciekawszy. Emocje do samego końca.
Przewaga Borussi, ale Arsenal widocznie poprawił swoją obronę. Kościelny, Pet i Song czyścili w kółko.

BTW
To się nazywa wyczucie.
Oglądałem mecz Barcy bez dźwięku, ale jak zobaczyłem, że Milan ma rożny w czasie doliczonym, to wiedziałem, że coś się stanie i go włączyłem. :D


@Adjatha
Pokazują zawsze mecz środowy i podejrzewam, że wybiera go wnuk prezesa Polsatu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 22:58, filip29 napisał:

WTF? Ja się pytam jak można grać tak nudny mecz. Toż to nie futbol tylko festiwal fauli
i symulek i to z obu stron.


Mówisz o meczu Barcy z Milanem ? Jeżeli tak to dzisiejszy mecz był bardzo fair, praktycznie sędzia był bezbłędny, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu a właściwie sędziowaniu.


Jutro na otwartym Polsacie mecz Internazionale - Trabzonspor. Żenada. Mając do wyboru takie pojedynki jak Ajax - Lyon, Benfica - Manchester, City-Napoli, Villareal - Bayern wybrali Trabzonspor bo grają w nim Polacy. Co za kraj, co za telewizja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2011 o 23:16, Rogalenko napisał:

Jutro na otwartym Polsacie mecz Internazionale - Trabzonspor. Żenada. Mając do wyboru
takie pojedynki jak Ajax - Lyon, Benfica - Manchester, City-Napoli, Villareal - Bayern
wybrali Trabzonspor bo grają w nim Polacy. Co za kraj, co za telewizja...

Też mnie to denerwuje. Mimo że mam nke wolę jednak obejrzeć mecz na Polsacie bo komentatorzy lepsi. Jutro jednak znowu tą stację ominę z daleka. W poprzednim sezonie było to samo mimo meczu United z Chelsea woleli pokazać jak się to tłumaczyli bardziej interesujący mecz Barcelony z Szachktarem. Cieszmy się że i tak Barca dzisja grała, bo jak by grala jutro nawet z Bate Borysów Polsat pewnie by ten mecz pokazał. A w studiu siedzieli by zapaleni dziennikarze Barcelony Kołtoń i Kowalczyk. A Kołtoń by dowalił że jeżeli Barca przegra to jego życie straci sens jak to powiedział rok temu przed meczem Barcy z Szachctarem bodajże. Pogratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 23:16, Rogalenko napisał:

> WTF? Ja się pytam jak można grać tak nudny mecz. Toż to nie futbol tylko festiwal
fauli
> i symulek i to z obu stron.

Mówisz o meczu Barcy z Milanem ? Jeżeli tak to dzisiejszy mecz był bardzo fair, praktycznie
sędzia był bezbłędny, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu a właściwie sędziowaniu.


Jutro na otwartym Polsacie mecz Internazionale - Trabzonspor. Żenada. Mając do wyboru
takie pojedynki jak Ajax - Lyon, Benfica - Manchester, City-Napoli, Villareal - Bayern
wybrali Trabzonspor bo grają w nim Polacy. Co za kraj, co za telewizja...

Każe ci ktoś to oglądać? Kup sobie N i będziesz miał taki mecz, jaki ci będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 23:16, Rogalenko napisał:

Jutro na otwartym Polsacie mecz Internazionale - Trabzonspor. Żenada. Mając do wyboru
takie pojedynki jak Ajax - Lyon, Benfica - Manchester, City-Napoli, Villareal - Bayern
wybrali Trabzonspor bo grają w nim Polacy. Co za kraj, co za telewizja...

Zgadzam się, słaby wybór. Jeszcze ciekawiej się zrobi jak większość, albo wszysycy
Polacy zaczną mecz na ławce na rezerwowych. Co do dzisiejszych meczów najchętniej
zobaczyłbym Dynamo-Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród wyników pewnie nikt nie zauważył nawet, że APOEL Nikozja pokonał Zenit Sankt-Petersburg 2:1. Wątpię by taka Wisła tego dokonała. Cypryjczycy chociaż będą grali o awans, a nie jak pewnie by Wisła grała o najmniejszy wymiar kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 08:03, Paoro napisał:

Wśród wyników pewnie nikt nie zauważył nawet, że APOEL Nikozja pokonał Zenit Sankt-Petersburg
2:1. Wątpię by taka Wisła tego dokonała. Cypryjczycy chociaż będą grali o awans, a nie
jak pewnie by Wisła grała o najmniejszy wymiar kary.

Czytałem, że mogli wygrać wyżej. Stwarzali sporo sytuacji, ale nie potrafili ich
wykorzystać. Dodatkowo Zenit od chyba 75 minuty grał w dziesiątkę, co nie zmienia faktu, że
Cypryjczycy byli lepsi jeżeli patrzyć na mecz całościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się w jasnowidza :)
Manchester City 4 - 1 S.S.C. Napoli
Benfica Lizbona 1 - 4 Manchester United
Villarreal CF 2 - 3 Bayern Monachium
Lille OSC 2 - 2 CSKA Moskwa
Inter Mediolan 3 - 0 Trabzonspor
FC Basel 1893 1 - 1 Otelul Galati
Dynamo Zagrzeb 0 - 4 Real Madryt
Ajax Amsterdam 0 - 0 Olympique Lyon
Szkoda tylko, że na polsacie pokazują taki kicz, mając do wyboru o wiele lepsze mecze :( Tylko streamy został mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 20:43, Mange napisał:

Szkoda tylko, że na polsacie pokazują taki kicz, mając do wyboru o wiele lepsze mecze
:( Tylko streamy został mi.


Wybrali tylko z tego względu, że w drużynie Trabzonsporu gra tylu Polaków. Co prawda gra póki co Arek Głowacki, Mierzejewski pauzuje za kartkę, Piotr Brożek leczy kontuzję, a Paweł może wejdzie pod koniec meczu. Co do innych meczów, to chętnie zobaczyłbym starcie Manchesteru City z Napoli, lub Manchester United vs Benfica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz Interu tak "drewniany" jak to się zapowiadało przed rozpoczęciem.
Ciekawie jest w Lizbonie, gdzie Benfica remisuję do przerwy z MU 1-1. Co ciekawe wyrównał
Giggs, który strzelił tym samym bramkę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jest chyba rekordzistą
pod tym względem, nikt nie strzelał w tylu edycjach co on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 22:40, Ecko09 napisał:

Widze, że Inter jest już tak słaby, że nawet z jakimś Trabzonsporem sobie nie radzi haha


Klub z którym przegrał nie jest klubem słabym, jakby przegrali z polskim klubem to wtedy była by sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować