Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2011 o 18:41, karolekx23x napisał:

Gdzieś się doczytałem ze Melikson jak by grał dla Polski by miał problemy, nawet dostawał
groźby.

Ogólnie jak mówię jak wszystko co robi Smuda pokaże ze było warto, coś z tego wyszło
jestem za.
A jak nadal reprezentacja na takim mundialu nie wyjdzie z grupy to nic się nie zmieniło.


Ja całym sercem byłem za smudą, ale on chyba się pogubił. Mówił, że lubi krnąbrnych zawodników, a małecki doczekał się powołania niedawno temu, temat boruca zamknięty( choć on wiadomo z jakich przyczyn wyleciał, ale i tak peszko np. powrócił.) Zostawiając nawet boruca (bo mamy szczęsnego), Smuda mówił że będzie powoływał tylko tych którzy grają. To co do... na najbliższy mecz w kadrze robi fabiański. Szczęsny i fabian są w jednym klubie i to jest wiadome, że do póki tak będzie dopóty tylko jeden z nich (prawdopodobnie wojtek) będzie bronił. Temat obcokrajowców to już inna bajka. Połowa kadry jest pochodzenia polskiego mniej lub bardziej. Sam trener chętnie (kiedyś) widziałby w kadrze arbolede. Na szczęście ta kontuzja rozwiała mam nadzieje ten temat. Teraz temat Maora Meliksona. Proponowałbym zadzwonić jeszcze do C. ronaldo i messiego załatwić jeszcze xaviego i inieste. Fakt że system szkolenia jest jaki jest, ale czy faktycznie musimy mając już nawet skład z tymi obcokrajowcami którzy teraz w niej są szukać kolejnych. Trochę się to żałosne robi i zaraz świat zamiast reprezentacja polski będzie nas nazywał jakąś legią cudzoziemską. Co do samego Maora wyróżnia się ale na tle ekstraklasy. W europie jest jednym z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można miec dla mnie 2-3 zawodników polskiego pochodzenia ale bez przesady jeszcze trochę i 11 będzie sie składać z 3-4 Polaków a reszta to zawodnicy którzy maja obywatelstwo i jakieś pochodzenie.

Raczej na Euro 2012 bedzie klapa, obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie Lech w obronie, co tam robi Kamiński to ja nie wiem, fakt reszta kontuzjowana, ale mimo wszystko nie wiem za co on w tej kadrze meczowej jest. Z przodu były okazję, ale jakoś nie wpadały, bo albo porzeczka, albo spojenie. Nie byłoby źle gdyby Maniek grał, albo Bosy :( jednak za szybko pozbyli się go w Lechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:41, Lukas1694 napisał:

Skoro w Polsce nie ma wartościowych piłkarzy to niech biorą z zagranicy ;p U nas musi
to kiedyś wszystko walnąć i może wtedy sie coś zmieni.


Tylko kiedy to nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie są Obraniak, Boenisch, Polański i Perquis. Więcej chyba nie ma takich zawodników w kadrze. I dla mnie to jest adekwatna liczba - do przełknięcia dla konserwatystów, wystarczająca żeby nieco podnieść nasz poziom gry. Dla mnie jest ich akurat - więcej nie trzeba. Ostatecznie gdyby wyszło coś z Pękalskiego, ale to i tak pewnie dopiero po Euro. A z czwórki, którą wymieniłem to Polański i Boenisch mogą wypaść z kadry na Euro przez swoje kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:41, Lukas1694 napisał:

Skoro w Polsce nie ma wartościowych piłkarzy to niech biorą z zagranicy ;p U nas musi
to kiedyś wszystko walnąć i może wtedy sie coś zmieni.

świetny pomysł. Grajmy Brazylijczykami, byleby wygrać. Będziemy dumni ze swoich... najemników?

Nie wiem jak wy, ale ja wolę oglądać słabo grającą reprezentację POLAKÓW niż świetnie grający klub zrzeszający wszystkich wyrzutków swoich federacji, takich jak Arboleda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:19, Lukas1694 napisał:

Mi nie chodzi o naturalizowanie obcokrajowców tylko wyszukiwanie piłkarzy z polskim pochodzeniem
takich jak np. Obraniak.

Haha, a Obraniak to niby Polak jest? On ma wspólnego tyle z Polską co ja z Brazylią, a podpowiem ci, ile mam wspólnego z wyżej wymienionymi - zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:45, Lukas1694 napisał:

Jego dziadek czy tam ktoś był polakiem ;p A Meliksona matka jest polką, więc na jedno
wychodzi.

I co z tego, że był? Czy on mieszka w Polsce? Zna język? Zna Kulturę? Nie, nie ma nic wspólnego z tym krajem poza durnym wpisem że ktoś kiedyś stąd pochodził, to samo Melikson. NIE dla obcokrajowców w Polskiej kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:57, Lukas1694 napisał:

Ciekawe co na to Francuzi i z ich Zidan''em ;p

z tego co ja wiem, to Zidane urodził się we Francji, tam się wychowywał i dorastał i to w tym kraju żył, ale mogę się mylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Torresie ciąży chyba jakieś fatum.
Strzelił gola z United, to za pół godziny nie trafił do pustej bramki.
Teraz strzelił gola Swansea, za parę minut wyleciał za czerwoną kartkę...
Przynajmniej drugi mecz ligowy z rzędu z golem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest pierwsze potknięcie MU. 1-1 ze stoke.
W sumie to United grało przeciętnie, ale sędziowanie to była farsa- 2 niepodyktowane karne.
Szkoda, że Nani nie wpakował piłki do pustej bramki jeszcze w 1 połowie, bo nie byłoby o czym gadać :(
Następny mecz trzeba wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoke za polowanie na kości życzę spadku, Owenowi transferowi jak najdalej od United ( jakim prawem ''LEGENDA" ''poolu gra w ManUTD to ja nie wiem ) a sędziemu relegacji do okręgówki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to Fabregas gra w pierwszym składzie. Gra na tej samej pozycji co Busqets (cholera wie jak to sie pisze) czy jakaś drobna zmiana formacji jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować