Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ja nie twierdzę, że to spisek i układ, tylko zacząłem ten temat jako kontrargument do tego, że angielskie zespoły dostają słabe grupy, a potem podałem argumenty, że jednak Barcelona mogła trafić na kilka zespołów, które by uznano za silnych rywali na wczesnym etapie LM, bo napisałeś, że tak nie mogło być. A zazwyczaj nie trafiała.

A hejtowanie Barcelony nie wzięło się znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dzisiaj że zostały ujawnione jakieś taśmy z nagraniami z PZPN.
Przypomniało mi się, jak to jeszcze w Stali M, każdy wiedział że Pan Grzegorz L. brał łapówki i nieźle kombinował. I byli na to świadkowie. Tylko wtedy to było słowo nikomu nie znanego chłopaczka przeciwko słowu "wielkiego" piłkarza i działacza.
W PZPN cała Polska wie że coś jest nie tak, tylko nikt nie jest w stanie z tym nic zrobić... ale na każdego przyjdzie pora zapłacić za swoje grzechy :) Może dla niektórych właśnie ta pora nadeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te wszystkie dowody okażą się prawdziwe to Lato może już przestać pełnić rolę prezesa PZPN szybciej niż ktokolwiek myślał. Bardzo dobrze by się stało. Trzeba tylko czekać na jakieś nowe informacje dotyczące całej afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 19:33, JayL napisał:

A czemu? Nawet jak Lato wyleci to na jego miejsce przyjdzie następny i najpewniej wcale
nie będzie lepszy.


No właśnie. Przykład idzie z góry. FIFA i UEFA mają gorsze praktyki niż PZPN.

Np. World Cup 2002 i mecze Włochy - Korea Płd, oraz Hiszpania - Korea. Przykładów z piłki klubowej nie będe przytaczał bo takie nazwiska jak np. Ovrebo każdy zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 19:33, JayL napisał:

Nawet jak Lato wyleci to na jego miejsce przyjdzie następny i najpewniej wcale nie będzie lepszy.

Nie będzie w Polsce dobrze dopóki się nie zabije 70 tys. złodziei ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, że za Listkiewicza wcale pewnie lepiej nie było, tylko Listek był cwany, w przeciwieństwie do Laty, który jest zwykłym chłopkiem, niegrzeszący inteligencją, takim dyzmą, który dorwał się do koryta i śmieje się w wszystkim w twarz. Na każdego przyjdzie jednak kryska.. mam nadzieje, że jesteśmy tego świadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 12:01, Eff3ctiv3 napisał:

Póki na stanowisku siedzi Blatter dobrze i u nas nie będzie. Fifa podobnie jak nasza
kochana federacja jest skorumpowana do granic możliwości.

FIFA czy UEFA przymyka oko na korupcję w członkowskich federacjach piłkarskich. Nie robi z tym nic, ale gdyby np. do PZPN wkroczył kurator nagle zbulwersowani panowie z Europy zarzucą, że to zamach na suwerenność lokalnego związku piłki nożnej i zagrożą zawieszeniem. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 12:28, Transylvanian_Hunger napisał:

FIFA czy UEFA przymyka oko na korupcję w członkowskich federacjach piłkarskich. Nie robi

ba, ja jestem pewien, że i w fifa i uefa korupcja rowniez ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gazecie wyczytałem nie tak dawno, że podobno w kuluarach Platini po finale MU - Chelsea w Moskwie powiedział, że nie chciałby już nigdy zobaczyć takiego finału, a chodziło mu o rzekomo udział najbardziej zadłużonych klubów. Rok później w półfinałach grały MU z Arsenalem i Chelsea z Barceloną. 5 maja United wywalczyli awans, dzień później Chelsea podejmowała Barcelonę i wiadomo co się stało. Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dzisiejszy mecz MU?
Ogólnie to jestem zdania, że sędziowanie w angielskiej lidze jest dobre, ale to co wyczyniał dzisiaj pan arbiter, to jakaś rzeźnia.
United jest sobie trochę winne, bo nie wykorzystywali stuprocentówek, niestety karny z kapelusza + nieuznany gol to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 17:58, filip29 napisał:

Oglądał ktoś dzisiejszy mecz MU?
Ogólnie to jestem zdania, że sędziowanie w angielskiej lidze jest dobre, ale to co wyczyniał
dzisiaj pan arbiter, to jakaś rzeźnia.
United jest sobie trochę winne, bo nie wykorzystywali stuprocentówek, niestety karny
z kapelusza + nieuznany gol to już przesada.


Jeżdżą na szkolenia do Polski.
Meczu nie oglądałem, ale wynik mnie cieszy, bo to zawsze zmniejszenie dystansu dla Chelsea.
A The Blues dzisiaj pewnie pokonali Wolves 3:0 - cieszy mnie, że w końcu wygrana. Mata - gracz meczu, dwie asysty i gol. Atak ciągnął on razem ze Sturridgem. Niestety, ale Drogba już nie powinien grać w naszej drużynie w meczach od początku, bo przechodzi obok nich i nic nie robi. Torres w 15 minut pokazał więcej niż Didier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 1-1 Fulham

Znów strata punktów. Co prawda do TOP4 brakuje ledwie 3pkt, więc nie jest źle, ale jeśli dalej tak pójdzie to można przestać liczyć na coś więcej niż 4. miejsce. Straty do obu Manchesterów są spore i nie maleją. Jedyna nadzieja w tym, że City zacznie dawać ciała ze słabszymi zespołami (jutro idealny byłby remis z L''poolem). Poza tym niedługo mecz CC właśnie z MC. Po dzisiejszym spotkaniu widać, że owszem, Arsenal przypomniał sobie już jak się gra, ale ma jeden problem - nie pamięta jak się strzela bramki. Oprócz boskiego RvP o ile się nie mylę ze 2 bramki mają Verma, Song, Arteta, Gervinho, Theo i może Ramsey, nie pamiętam. O ile w przypadku Vermy czy Songa nie mam większych pretensji [jeden to obrońca, a drugi ŚPD], to już reszty można się czepiać. Dziś największe pretensje mam do Ramseya, który już w 1. połowie powinien dać nam prowadzenie. Dobiegał do idealnie posłanej piłki na czystej pozycji i strzelił ponad bramką, no luudzieee... Inna sprawa że tak naprawdę Fullham nie strzeliło ani jednej bramki. Samobója władował Verma, który zupełnie nie wiem co chciał zrobić. Jego wejście było zupełnie z czapy, nawet pomimo tego, że Per bodaj przegrywał pojedynek z zawodnikiem Fullham. Zabrakło mu zimnej krwi, jak mi się zdaje. Na szczęście później odkupił winy, ale wystarczyło to tylko na remis. Szkoda. Poza tym zastanawia mnie, czy w przypadku RvP jest mowa o spadku formy, czy też po prostu to nie był jego dzień. Zobaczymy w CC.

Nawet jak MC wystawi rezerwy, będzie ciężko. Szczególnie dlatego, że po meczach z Borussią i Fullham Arsenal też musi rotować składem. Nie ma już takich pustek jak dawniej, m.in. do pomocy może wejść Diaby, ale nadal nie mamy zbyt wielkiego pola do popisu pod tym względem. Mimo to mam nadzieję, że uda się wygrać, może nawet w karnych, ale jakieś szanse mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mourinho <3333333


Chcieliśmy grać i wygrać. I graliśmy i wygraliśmy. Niektórzy schodzili z boiska z uciążliwym bólem. Na szczęście mamy ochraniacze z włókna węglowego, które zdały egzamin. Są drogie, ale nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować