Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2011 o 18:22, SongoX napisał:

> Mówisz o Ibrahimovicu?

Chyba chodziło mu raczej o Teveza, który stroił w ostatnim czasie fochy. Najpierw płakał,
że źle mu w Anglii i chcę wrócić do kraju, więc zażądał zgody na transfer do Argentyny,
potem jednak zdecydował się pozostać w City, a teraz znów nie wychodził do rozgrzewki,
wielce obraził się na klub. Na boisku na prawdę czasami gra fenomenalnie i walczy, ale
dużo osób ma dosyć jego jęków i żali.

Tak samo mówili o Ibrze i Cassano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:11, MisticGohan_MODED napisał:

Tak samo mówili o Ibrze i Cassano...


Słyszałem jakieś tam głosy o Zlatanie, że mu w Milanie nie pasowało, ale nie wiedziałem, że było tak samo jak w przypadku Teveza. Przynajmniej ja jakichś większych głosów nie słyszałem, ale skoro tak mówisz, to możliwe, że w Milanie będzie trzech płaczków, choć tych piłkarzy szanuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa pila adidasa na Euro bedzie nazywać się Tango 12, jaki związek z Polską i Ukrainą to nie wiem ;P mogli lepiej walnąć Krakowiaka, Poloneza czy Mazurka.

Przypomne w Argentynie w 1978 roku już pilkarze grali piłką o takiej nazwie, na Mundialu we Francji pilka nazywala się Tricolore. W obu przypadkach nazwy piłek były z tymi państwami związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:22, SongoX napisał:

Chyba chodziło mu raczej o Teveza, który stroił w ostatnim czasie fochy. Najpierw płakał,
że źle mu w Anglii i chcę wrócić do kraju, więc zażądał zgody na transfer do Argentyny,
potem jednak zdecydował się pozostać w City, a teraz znów nie wychodził do rozgrzewki,
wielce obraził się na klub. Na boisku na prawdę czasami gra fenomenalnie i walczy, ale
dużo osób ma dosyć jego jęków i żali.

wiem, ale ibra tez strzelal czesto fochy, dlatego tak sobie zazartowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 20:48, Paoro napisał:

Przypomne w Argentynie w 1978 roku już pilkarze grali piłką o takiej nazwie, na Mundialu
we Francji pilka nazywala się Tricolore. W obu przypadkach nazwy piłek były z tymi państwami
związane.

1978 - gospodarz Argentyna
Zwycięzca - Argentyna

2012 - gospodarz - Polska & Ukraina
Zwycięzca Polska? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hahahaahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 21:46, Mange napisał:

1978 - gospodarz Argentyna
Zwycięzca - Argentyna

2012 - gospodarz - Polska & Ukraina
Zwycięzca Polska? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hahahaahahahahhaa

O co ci chodzi? RPA nie wygrała a Jabulani była ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko sędziowie wiedzą według jakiego zapisu nie odgwizdano właśnie spalonego PSV...

Wyciszyłem tv, nie da się słuchać tych bzdur wygadywanych przez pseudo ekspertów TV 4. Oni w ogóle na oczy przepisy gry widzieli? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

United przegrało 1-2 z Crystal Palace w ćwierćfinale Carling Cup.
Ferguson postawił na młodzików i się przejechał. Jakoś nie specjalnie mi szkoda, bo grało może z dwóch piłkarzy, a reszta stała w miejscu. Niektórzy są za słabi nawet na rezerwy.
Liczę na półfinał Cardiff City- Crystal Palace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:55, Moutywator napisał:

Tottenham nie potrafi u siebie pokonać PAOK i tym samym nie wychodzi z grupy. Znów pokaz
siły ligi angielskiej :PP.


Kibice Tottenhamu odetchnęli z ulgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj mój Liverpool w pół finale Carling Cup gra z Citizens! Łącznie mamy z nimi 3 styczniowe mecze. Będzie ekscytująco ,ale jestem oczywiście za The Reds!

@Moutywator
Widać było że Tottenham odpuścił sobie grę w europejskim pucharze , widocznie chcą skupić się na lidze póki mają dobrą lokatę . Myślę że to mądry ruch od strony Redknappa . Na pewno będą chcieli powalczyć o LM w tym sezonie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 00:07, Lara_Dorren napisał:

Widać było że Tottenham odpuścił sobie grę w europejskim pucharze , widocznie chcą skupić
się na lidze póki mają dobrą lokatę . Myślę że to mądry ruch od strony Redknappa . Na
pewno będą chcieli powalczyć o LM w tym sezonie :].

No to czekamy jeszcze aż Chelsea, City i United odpuszczą sobie LM by skupić się na lidze i nie wyjdą z grupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:24, filip29 napisał:

United przegrało 1-2 z Crystal Palace w ćwierćfinale Carling Cup.
Ferguson postawił na młodzików i się przejechał. Jakoś nie specjalnie mi szkoda, bo grało
może z dwóch piłkarzy, a reszta stała w miejscu. Niektórzy są za słabi nawet na rezerwy.
Liczę na półfinał Cardiff City- Crystal Palace :D


Piłkarze United są teraz czerwoni ze wstydu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj Champions League i zespołów z czołówki Ligii Angielskiej ,do grającego w Lidze Europejskiej Tottenhamu ,który gra jeden dobry sezon . W końcu LM jest najważniejszym europejskim pucharem ,o którym marzy każdy klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 12:53, Lara_Dorren napisał:

nie porównuj Champions League i zespołów z czołówki Ligii Angielskiej ,do grającego w
Lidze Europejskiej Tottenhamu ,który gra jeden dobry sezon . W końcu LM jest najważniejszym
europejskim pucharem ,o którym marzy każdy klub.

tottenham jest 3 w tabeli angielskiej, ostatnio slyszalem od sympatykow premiership ze jest to wielki klub, lepszy od valencii czy atletico. jesli klub ktory nie ma szansy na zadne trofeum rezygnuje z ligi europejskiej swiadomie, to coz, wspolczuc tylko mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 13:03, Moutywator napisał:

tottenham jest 3 w tabeli angielskiej, ostatnio slyszalem od sympatykow premiership ze
jest to wielki klub, lepszy od valencii czy atletico. jesli klub ktory nie ma szansy
na zadne trofeum rezygnuje z ligi europejskiej swiadomie, to coz, wspolczuc tylko mozna.

albo sie myle, albo w lidze europejskiej gra obecnie tylko jeden angielski klub oprocz tottenhamu ktory zdaje sie ze nie wyjdzie z grupy. z ligi hiszpanskiej graja dwa, atletico i athletic, oba wyjda prawdopodobnie z pierwszego miejsca, w tym athlethic wygrywa rywalizacje z PSG w ktorego szejkowie pchaja wielkie miliony, a atletico z udinense. jesliby rozpatrywac sile lig na podstawie pucharow europejskich (co oczywiscie jest nie ma wielkiego sensu) tylko z tego sezonu, to liga hiszpanska jest znacznie, znacznie mocniejsza od ligi angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielskie kluby w Lidze Europejskiej:
Tottenham - mają jeszcze minimalne szanse na awans
Stoke - krok od awansu
Birmingham (klub z drugiej ligi) - minimalne szanse, tak jak Tottenham
Fulham - tak jak Stoke, są prawie pewni awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować