Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Obejrzałem I połowę meczu naszej reprezentacji (drugiej) z młodzieżówką Bośni i Hercegowiny.
I od razu zaznaczam, że drugiej połowy oglądać nie zamierzam. Wolę się przełączyć i po raz kolejny obejrzeć "Samych swoich" niż tą bezładną kopaninę bez odrobiny myśli taktycznej.
Naprawdę Smuda nie ma lekko żeby kogoś znaleźć do reprezentacji ;-)
Dla porządku zaznaczam że do przerwy prowadzimy 1:0 po bramce Soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wigan 1 - 1 Chelsea
Strasznie słaby mecz w wykonaniu Chelsea, dziwne zmiany przeprowadził Villas-Boas. Bardzo ładny gol Sturridge''a po świetnej wrzutce Cole''a, a potem zamiast przycisnąć to się cofnęliśmy i na koniec po błędzie Cecha Wigan wyrównało :/ Szkoda straconych dwóch punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Siena 2:0

Kompletna kontrola przebiegu całego spotkania przez Milan :]
Gra może jak najbardziej się podobać ,tylko szkoda że czasami brakuje jednak tej skuteczności/szczęścia przy zdobywaniu kolejnych goli ;p

FORZA MILAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 20:28, ManweKallahan napisał:

Wigan 1 - 1 Chelsea
Strasznie słaby mecz w wykonaniu Chelsea, dziwne zmiany przeprowadził Villas-Boas. Bardzo
ładny gol Sturridge''a po świetnej wrzutce Cole''a, a potem zamiast przycisnąć to się
cofnęliśmy i na koniec po błędzie Cecha Wigan wyrównało :/ Szkoda straconych dwóch punktów.


Ja liczyłem, że z Wigan z łatwością się uporamy po ostatnich trzech meczach... A tu jednak niestety... Czyli Chelsea jeżeli chce potrafi zagrać, ale ciągle panuje jakiś straszny wachlarz zgrania/formy. Mam nadzieję, że w końcu się to skończy i wyjdziemy wreszcie na prostą jeżeli chcemy walczyć o mistrzostwo lub chociaż o bycie w pierwszej trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 2:0 QPR

Wreszcie udało się strzelić więcej niż jedną bramkę na wyjeździe. Mogło być o wiele więcej ale zabrakło szczęścia i czasami lepszego wykończenia. Jones widać zadomowił się na pomocy i pewnie jeszcze tam pogra. Roo mimo, że jest napastnikiem to rozgrywał najlepsze piłki. Teraz trzeba trzymać kciuki za Arsenal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 11:07, karolekx23x napisał:

Jak myślicie Santos ma szanse na pokonanie Barcelony ?


Santos moim zdaniem miałby problem z wyjściem z fazy grupowej LM :D drużyny z innych kontynentów są zdecydowanie słabsze od europejskich. Po pierwsze taktycznie. I dlatego w ostatnich latach to zawsze zwycięzca LM jest KMŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 14:54, Mange napisał:

Manchester United 2:0 QPR


To był pierwszy mecz od dawna, w którym United grało naprawdę ładny futbol. Nikt nie popełniał większych błędów, a nawet Smalling i Valencia grali dobrze. Carrick strzelił pieknego gola (ciekawe co na to hejterzy :D).
Powinno być 5-0, ale nie narzekam, bo takie United można oglądać codziennie.

Edit:
Poza tym właśnie się dowiedziałem, że mamy jeszcze szanse na grę w LM. Szwajcaarska Federacja piłkarska ma jakiś zatarg z UEFA. Normalnie żyć, nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszą połowę finału KMŚ i po zniesmaczeniu się grą Santosu (liczyłem na dużo więcej) wyłączyłem, żeby nie denerwować się kolejnym łatwym triumfem Barcelony... Widzę, że w drugiej połowie strzelili 3 razy mniej goli niż w pierwszej, ale domyślam się, że gra i tak nie była nawet zbliżona do wyrównanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 15:03, filip29 napisał:

To był pierwszy mecz od dawna, w którym United grało naprawdę ładny futbol.

No! Grali naprawdę ładnie i nie oklapli po szybkim golu (a wiadomo jak wyglądały wyjazdy w naszym wykonaniu, te nudne 1:0 wpychane psim swędem). Ogólnie bardzo ładny mecz, bo QPR też miało swoje okazje (strzały 19-11 dla nas), ale generalnie strzelali niecelnie (8 niecelnych), mimo to sam mecz miodzio!

Dnia 18.12.2011 o 15:03, filip29 napisał:

Poza tym właśnie się dowiedziałem, że mamy jeszcze szanse na grę w LM. Szwajcaarska Federacja
piłkarska ma jakiś zatarg z UEFA. Normalnie żyć, nie umierać.

Pf, nie mamy prawa tam grać, mam nadzieję, że rozstrzygnie się to na korzyść Bazylei (zwłaszcza, że sprawa rozchodzi się o inny klub, FC Sion) i obędzie się bez jakiejś dzikiej szopki, a United potraktuje LE poważniej niż Carling Cup.

Teraz tylko jazda Arsenal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona ostro potraktowała Santos. Patrząc na mecz oglądałem jakby grał I ligowiec z III lub IV ligowcem.
Sadząc po meczu to na boisku widac było jedna druzyna a druga jak zespól na treningi, taki zespól do bicia do sprawdzenia wszystkich akcji.
Raczej legia lepiej by sobie poradziła niż Santos.

4:0 to zbyt mały wynik na widowisko, Santos powinien dostać co najmniej 6:0 lub wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co Santos pokazała ? Raczej nic
Chciałbym sam zobaczyć statystyki meczowe, ile procent było posiadania piłki ilośc podań i reszte .
To juz nasze kluby bardziej podeszły meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Santos też miał swoje okazje, a co do posiadania piłki to Barca miała w okolicach 75%.
Jakby nasz zespół zagrał z tak grającą Barcą, to byłby jeszcze wyższy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że obejrzałem tylko druga połowę meczu Man. City - Arsenal i muszę powiedzieć, że było to naprawdę świetne widowisko, mnóstwo znakomitych okazji z obu stron, ale tylko jedna wykorzystana na wagę zwycięstwa City, które szybko wróciło na fotel lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:07, Wszystkozajete napisał:

Od razu zaznaczam, że obejrzałem tylko druga połowę meczu Man. City - Arsenal i muszę
powiedzieć, że było to naprawdę świetne widowisko, mnóstwo znakomitych okazji z obu stron,
ale tylko jedna wykorzystana na wagę zwycięstwa City, które szybko wróciło na fotel lidera.

Pierwsza połowa też była równie świetnym widowiskiem obfitującym w piękne akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować