Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2013 o 21:52, mati285 napisał:

Naprawdę sądzisz, że zawodnicy, którzy w ubiegłym sezonie wygrali Champions League będą
sobie wypruwać żyły w pucharze pocieszenia? Kwestia motywacji. Inna sprawa, że Chelsea
pod wodzą Beniteza gra po prostu marnie, więc ten wynik to kombinacja tych dwóch rzeczy.

Tottenham zaś póki co nie daje szans Interowi. Wygląda na to, że Spurs mają trochę inne
podejście do tego pucharu niż The Blues.

o, już jest śpiewka, chelsea przegralo bo se odpuscilo, tottenham wygral bo sobie nie odpuscil, a newcastle srednio sobie odpuscilo bo zremiosowalo tylko. :) zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 23:13, Hartus napisał:

Obstawiam, że Barca od pierwszych minut będzie dominować i agresywnie ruszy do odrabiania
strat. Strzeli bramkę lub dwie, ale w międzyczasie się pogubi w defensywie i wpuści gola.
W tym momencie będzie po meczu. :)


Hehe no tez tak przewiduje. Zresztą co im pozostaje ? Muszą atakować. Nawet ryzykując utratą goli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 12:20, pawbuk napisał:

He, he, he...środowisko się oczywiście broni jak tylko może :D

No tak, polscy sędziowie i angielski sędzia na emeryturze bronią "swoich". bbuahahahaha, ty naprawdę jak coś powiesz, to niewiadomo czy się śmiać, czy płakać. jesteś głuchy na argumenty. :) sędziowie podają przepisy, tłumaczą, ale pawbuk wie swoje, bo jest mądrzejszy od wszystkich sędziów świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisalem - przepisy są tak skonstruowane, że tylko za wejście ciałem nie da się pokazać czerwonej kartki. Reszta to już tylko interpretacja sędziego. Poza tym, w europejskich pucharach nie sędziują najlepsi sędziowie, tylko przyjaciele władz. Dlaczego Stark jest sędzią międzynarodowym, skoro ma fatalne opinie w Niemczech, a piłkarze wskazali go jako najgorszego arbitra?
Sędziowie oceniający pracę innych sędziów nie są moim zdaniem specjalnie obiektywni - tak jak zresztą wszystkie sądy koleżeńskie. Już pominę twittera tego sędziego i jego zamiłowanie do hiszpańskiej piłki, a szczególnie Realu Madryt. Wyobrażasz sobie, jak by to wyglądało gdyby sędzia przed wydaniem wyroku polubił na fb profil jednej ze stron? :D
Rozgrywki międzynarodowe to jakieś kuriozum, a praca sędziów szczególnie. Ile ostatnimi czasy mieliśmy afer sędziowskich? Sedziowie bramkowi zostali wprowadzeni po to, żeby zamknąć usta osobom postulującym wprowadzenie powtórek, ale nic się nie poprawiło, czego dowodem jest ostatni nieprzyznany karny dla Wisły.
Poza tym twierdzisz, że jestem mądrzejszy od wszystkich śedziów świata - jednak nie tylko ja jestem zdania, że to nie był faul na czerwoną kartkę. Twierdzi tak również wielu zawodników i trenerów, często z klubów będących rywalami United. Boję się, że niedługo dojdzie do tego, że w ogóle nie będzie można dotykać przeciwnika. Rozumiem czerwoną kartę, gdy ktoś wjedzie wyprostowaną nogą w kostkę przeciwnika, albo specjalnie uderzy go w twarz. Ale przypadkowe zderzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Tak jak już pisalem - przepisy są tak skonstruowane, że tylko za wejście ciałem nie da
się pokazać czerwonej kartki.

"Przepis z artykułu 12 (str. 114) został bardziej zaostrzony poprzez wydane przez UEFA rozporządzenia. W samych przepisach znajduje się również zapis, którego należy zapamiętać: (….) Atak nogami, który naraża na niebezpieczeństwo zawodnika drużyny przeciwnej, musi być traktowany jako poważny, rażący faul. (…) Poważny, rażący faul karany jest wykluczeniem z gry winnego zawodnika(…)."
Gość wchodzi korkami w żebra, piłkarz realu ma ranę na zebrach po tym wejsciu. tylko idiota by interpretowal ta sytuacje, jako atak nogami ktory NIE naraza na niebezpieczenstwo zawodnika przeciwnej druzyny. i takie sa fakty.

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Reszta to już tylko interpretacja sędziego. Poza tym, w
europejskich pucharach nie sędziują najlepsi sędziowie, tylko przyjaciele władz. Dlaczego
Stark jest sędzią międzynarodowym, skoro ma fatalne opinie w Niemczech, a piłkarze wskazali
go jako najgorszego arbitra?

to nie ma zwiazku z tematem, rozmawiamy o konkretnym meczu i konkretnej sytuacji.

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Sędziowie oceniający pracę innych sędziów nie są moim zdaniem specjalnie obiektywni -
tak jak zresztą wszystkie sądy koleżeńskie.

skoncz sie kompromitowac. to kto jest obiektywny przy ocenianiu pracy arbitrow? mietek z pod budki z piwem? kibol manchesteru? nie, doswiadczony i uznany sedzia, jak collina wlasnie!

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Już pominę twittera tego sędziego i jego
zamiłowanie do hiszpańskiej piłki, a szczególnie Realu Madryt.

czemu klamiesz? na jakiej podstawie stweirdzasz ze gosc lubi real madryt? gosc obserwuje tez profile dziesiatek innych klubow, ale oczywiscie trzeba forsowac swoja kompromitujaca teorie.

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Wyobrażasz sobie, jak
by to wyglądało gdyby sędzia przed wydaniem wyroku polubił na fb profil jednej ze stron?
:D

a co to? jak ktos siedzi w pilce, to czyta o wielu klubach pilkarzach i druzynach, wiec co w tym dziwnego, ze obserwuje na fejsie wiele oficjalnych profilow druzyn? chcialbys zeby siedzial caly dzien w piwnicy i wychodzil tylko by sedziowac mecz?

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Rozgrywki międzynarodowe to jakieś kuriozum, a praca sędziów szczególnie. Ile ostatnimi
czasy mieliśmy afer sędziowskich?

jak sie robi afere ze slusznej decyzji sedziego, to nie ma co sie dziwic, ze tyle tych afer jest.

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Sedziowie bramkowi zostali wprowadzeni po to, żeby
zamknąć usta osobom postulującym wprowadzenie powtórek, ale nic się nie poprawiło, czego
dowodem jest ostatni nieprzyznany karny dla Wisły.

bo to tylko ludzie. ogarniasz ile sie w polu karnym dzieje? powtorki powinny zostac wprowadzone i tyle, ale nawet z powtorkami nani by dostal czerwona kartke, a o tej sytuacji rozmawiamy.

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Poza tym twierdzisz, że jestem mądrzejszy od wszystkich śedziów świata - jednak nie tylko
ja jestem zdania, że to nie był faul na czerwoną kartkę.

ale ty nie jestes od sedziowania, ty sie tym nie zajmujesz, ty nie jezdzisz co chwila na spotkania instruktazowe, ciebie nie uczy collina jak masz sedziowa i zachowywac sie w danych sytuacjach, ty nie masz przepisow tego sportu w jednym palcu, a ludzie ktorych opinie wysmiewasz - tak, takze pomysl troszke.

Dnia 08.03.2013 o 12:41, pawbuk napisał:

Twierdzi tak również wielu zawodników
i trenerów, często z klubów będących rywalami United. Boję się, że niedługo dojdzie do
tego, że w ogóle nie będzie można dotykać przeciwnika. Rozumiem czerwoną kartę, gdy ktoś
wjedzie wyprostowaną nogą w kostkę przeciwnika, albo specjalnie uderzy go w twarz. Ale
przypadkowe zderzenia?

juz w pierwszej czesci tej odpowiedzi udowodnilem ze sie mylisz. a przypominam jeszcze, ze nani w koncowej fazie starcia umyslnie odpycha noga arbeloe, czego wciaz zdajesz sie niezauwazac mimo, ze dowody sa niepodwazalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 15:05, MisticGohan_MODED napisał:

Hiszpanie by tu mieli pole do popisu jeśli chodzi o narzekanie na murawę :P

Lol.
Sądzę, że twoi ukochani włosi również >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 15:05, MisticGohan_MODED napisał:

O kurde... poziom hardcore xD
Hiszpanie by tu mieli pole do popisu jeśli chodzi o narzekanie na murawę :P


Przecież nie mogli by jej zarzucić, że jest zbyt sucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

"Przepis z artykułu 12 (str. 114) został bardziej zaostrzony poprzez wydane przez UEFA
rozporządzenia. W samych przepisach znajduje się również zapis, którego należy zapamiętać:
(….) Atak nogami, który naraża na niebezpieczeństwo zawodnika drużyny przeciwnej,
musi być traktowany jako poważny, rażący faul. (…) Poważny, rażący faul karany
jest wykluczeniem z gry winnego zawodnika(…)."
Gość wchodzi korkami w żebra, piłkarz realu ma ranę na zebrach po tym wejsciu. tylko
idiota by interpretowal ta sytuacje, jako atak nogami ktory NIE naraza na niebezpieczenstwo
zawodnika przeciwnej druzyny. i takie sa fakty.


Geniuszu, każdy atak nogami naraża rywala na niebezpieczeństwo, tak więc czerwoną kartkę można pokazać praktycznie przy każdym faulu :D dobrze by było gdyby sędzia jednak miał mózg i potrafił dostosować decyzję do sytuacji na boisku, bo przepisy trzeba też interpretować.

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

to nie ma zwiazku z tematem, rozmawiamy o konkretnym meczu i konkretnej sytuacji.


To jest bardzo ważne i ma związek z tematem - UEFA wyznacza słabych sędziów do sędziowania ważnych meczów i nie radzą sobie oni z presją.

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

skoncz sie kompromitowac. to kto jest obiektywny przy ocenianiu pracy arbitrow? mietek
z pod budki z piwem? kibol manchesteru? nie, doswiadczony i uznany sedzia, jak collina
wlasnie!


Ocena jaką turkowi wystawił Collina na pewni nie świadczy o jego obiektywiźmie - sam pisałeś o kilku błędach tego sędziego :D A tak swoją drogą to Ty się kompromitujesz w tym temacie od kilku miesięcy :D

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

czemu klamiesz? na jakiej podstawie stweirdzasz ze gosc lubi real madryt? gosc obserwuje
tez profile dziesiatek innych klubow, ale oczywiscie trzeba forsowac swoja kompromitujaca
teorie.


Nie wydaje mi się, żeby obserwował profil United :D

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

a co to? jak ktos siedzi w pilce, to czyta o wielu klubach pilkarzach i druzynach, wiec
co w tym dziwnego, ze obserwuje na fejsie wiele oficjalnych profilow druzyn? chcialbys
zeby siedzial caly dzien w piwnicy i wychodzil tylko by sedziowac mecz?


Nie musi się z tym ujawniać na portalach społecznościowych - niezbyt dobrze to świadczy o jego obiektywiźmie.

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

jak sie robi afere ze slusznej decyzji sedziego, to nie ma co sie dziwic, ze tyle tych
afer jest.


Tylko sędziowie udają, że wszystko jest w porządku. Ciężko znaleźć kolejkę bez idiotycznej decyzji sędziego. I tu chodzi o miliony euro, które klub może stracić przez błąd sędziego.

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

bo to tylko ludzie. ogarniasz ile sie w polu karnym dzieje? powtorki powinny zostac wprowadzone
i tyle, ale nawet z powtorkami nani by dostal czerwona kartke, a o tej sytuacji rozmawiamy.


To po co wprowadzili dodatkowych sędziów, którzy nie pomagają? Myślę, że po obejrzeniu powtórki sędzia by dał Naniemu najwyżej żółtą kartkę :D

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

ale ty nie jestes od sedziowania, ty sie tym nie zajmujesz, ty nie jezdzisz co chwila
na spotkania instruktazowe, ciebie nie uczy collina jak masz sedziowa i zachowywac sie
w danych sytuacjach, ty nie masz przepisow tego sportu w jednym palcu, a ludzie ktorych
opinie wysmiewasz - tak, takze pomysl troszke.


Tylko ja mogę obejrzeć daną sytuację kilkanaście razy, a oni nie. I dlatego ja siedząc przed telewizorem mam dużo większą pewność czy był faul czy nie niż oni. Nie uważasz, że to dziwne?

Dnia 08.03.2013 o 12:59, Szejkon napisał:

juz w pierwszej czesci tej odpowiedzi udowodnilem ze sie mylisz. a przypominam jeszcze,
ze nani w koncowej fazie starcia umyslnie odpycha noga arbeloe, czego wciaz zdajesz sie
niezauwazac mimo, ze dowody sa niepodwazalne.


Dowody są niepodważalne tylko dla Ciebie, a dla mnie nie jesteś żadnym autorytetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Geniuszu, każdy atak nogami naraża rywala na niebezpieczeństwo, tak więc czerwoną kartkę
można pokazać praktycznie przy każdym faulu :D dobrze by było gdyby sędzia jednak miał
mózg i potrafił dostosować decyzję do sytuacji na boisku, bo przepisy trzeba też interpretować.

geniuszu, tak jak mówiłem, tylko idiota zinterpretował by wjazd korkami w zebra jako taki, ktory nie zagraza. umiesz czytac ze zrozumieniem?

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

To jest bardzo ważne i ma związek z tematem - UEFA wyznacza słabych sędziów do sędziowania
ważnych meczów i nie radzą sobie oni z presją.

i jak się to ma do tego, że sędzia podjął słuszną decyzję w tej sytuacji? jak widać radzą sobie, przynajmniej w przypadku o którym rozmawiamy.

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Ocena jaką turkowi wystawił Collina na pewni nie świadczy o jego obiektywiźmie - sam
pisałeś o kilku błędach tego sędziego :D A tak swoją drogą to Ty się kompromitujesz w
tym temacie od kilku miesięcy :D

nie odbijaj piłeczki, bo wciągu ostatnich dwóch dni ośmieszyłeś się tyle razy, że ciężko zliczyć. polscy sędziowie bronią sędziego w LM bo to swojak. buahahahaah. sędziowie i byli sędziowie nienadają się do oceniania sędziowania. buahahhaha. swietne teksty.

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Nie wydaje mi się, żeby obserwował profil United :D

moze dlatego, ze united nie ma profilu na tt geniuszu?

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Nie musi się z tym ujawniać na portalach społecznościowych - niezbyt dobrze to świadczy
o jego obiektywiźmie.

skoro lubi duzo klubow to co to mowi o jego obiektywizmie? widac ze bardzo cierpisz z braku argumentow, skoro juz gadasz takie absurdalne pierdoly.

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Tylko sędziowie udają, że wszystko jest w porządku. Ciężko znaleźć kolejkę bez idiotycznej
decyzji sędziego. I tu chodzi o miliony euro, które klub może stracić przez błąd sędziego.

dlatego, ze sedzia to czlowiek, nie robot - proste. bledy byly, sa i beda, niemniej w sytuacji z pustym nanim bledu nie bylo - byla jedyna sluszna decyzja.

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

To po co wprowadzili dodatkowych sędziów, którzy nie pomagają? Myślę, że po obejrzeniu
powtórki sędzia by dał Naniemu najwyżej żółtą kartkę :D

pytales sie sedziow, czy nie pomagaja? moze troche pomagaja, a wypowiadasz sie jakbys z collina kolacyjki zajadal. myslenie ci slabo wychodzi, dlatego, ze decyzja byla sluszna, collina powiedzial, ze byla sluszna, sam sedzia powiedzial, ze byla sluszna i wielu innych sedziow powiedzialo, ze byla sluszna, i z polskich portali, i z tych niepolskich.

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Tylko ja mogę obejrzeć daną sytuację kilkanaście razy, a oni nie.

nie podczas meczu. ale jak sedzia analizuje dokladnie sytuacje z zapisu wideo, to wie lepiej niz ty, wiec nie udawaj madrzejszego od wszystkich sedziow swiata.

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

I dlatego ja siedząc
przed telewizorem mam dużo większą pewność czy był faul czy nie niż oni. Nie uważasz,
że to dziwne?

jw

Dnia 08.03.2013 o 20:27, pawbuk napisał:

Dowody są niepodważalne tylko dla Ciebie, a dla mnie nie jesteś żadnym autorytetem :D

dla ciebie zaden sedzia swiata nie jest autorytetem, wolisz sie osmieszac i dalej uparcie twierdzic, ze ty interpretujesz wjazd korkami w zebra jako zagranie NIE zagrazajace zawodnikowi! ahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

geniuszu, tak jak mówiłem, tylko idiota zinterpretował by wjazd korkami w zebra jako
taki, ktory nie zagraza. umiesz czytac ze zrozumieniem?


Tak samo zagraża jak każdy wślizg, który w jakiś sposób trafia w nogi - niech teraz czerwone kartki lecą za każdy faul, bo każdy faul zagraża rywalowi. Tak są skonstruowane przepisy, że każda decyzja sędziego jest zgodna z przepisami - teraz środowisko moze się łatwiej bronić przed zarzutami o popełnione błedy. Tak z drugiej strony - tylko jedna strona widziała drugą - dlaczego Arbeloa wpadł w Naniego? :D

Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

i jak się to ma do tego, że sędzia podjął słuszną decyzję w tej sytuacji? jak widać radzą
sobie, przynajmniej w przypadku o którym rozmawiamy.


Nie radzą sobie, czego dowód mieliśmy w meczu Realu z United. Sędzia stwierdził, że przepchnie Real, bo ten sobie na boisku nie radził.

Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

nie odbijaj piłeczki, bo wciągu ostatnich dwóch dni ośmieszyłeś się tyle razy, że ciężko
zliczyć. polscy sędziowie bronią sędziego w LM bo to swojak. buahahahaah. sędziowie i
byli sędziowie nienadają się do oceniania sędziowania. buahahhaha. swietne teksty.


Chłopcze, Ty się tu już od dawna ośmieszasz, a zacząłeś wtedy, kiedy nie wiedziałeś nawet kiedy Real zdobył pierwsze 5 pucharów europy :D

Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

dlatego, ze sedzia to czlowiek, nie robot - proste. bledy byly, sa i beda, niemniej w
sytuacji z pustym nanim bledu nie bylo - byla jedyna sluszna decyzja.


To była błędna decyzja, choć nie zaprzeczę, że zgodna z przepisami - aczkolwiek wątpię, żeby lepsi sędziowie podjęli taką decyzję i zaostrzyli grę.

Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

pytales sie sedziow, czy nie pomagaja? moze troche pomagaja, a wypowiadasz sie jakbys
z collina kolacyjki zajadal. myslenie ci slabo wychodzi, dlatego, ze decyzja byla sluszna,
collina powiedzial, ze byla sluszna, sam sedzia powiedzial, ze byla sluszna i wielu innych
sedziow powiedzialo, ze byla sluszna, i z polskich portali, i z tych niepolskich.


Patrząc ile błędnych decyzji jest ńadal popełnianych przez sędziów odnośnie sytuacji na polu karnym, to raczej nic nie pomagają. Ja bym się spytał ilu sędziów też by pokazało za to czerwoną kartkę :D mecz nie był brutalny, Nani nawet nie widział rywala, a swoją decyzją sędzia bardzo zaostrzył sytuację na boisku i trybunach - to był totalny idiotyzm i dowód na to, że sędzia do takiego meczu absolutnie się nie nadawał.

Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

nie podczas meczu. ale jak sedzia analizuje dokladnie sytuacje z zapisu wideo, to wie
lepiej niz ty, wiec nie udawaj madrzejszego od wszystkich sedziow swiata.


Ojej, ale sędzia nie może zaanalizować sytuacji podczas meczu, bo nie ma powtórek. Więc tak, podczas meczu kibice lepiej by potrafili sędziować niż sędzia, bo mają powtórki.

Dnia 08.03.2013 o 21:31, Szejkon napisał:

dla ciebie zaden sedzia swiata nie jest autorytetem, wolisz sie osmieszac i dalej uparcie
twierdzic, ze ty interpretujesz wjazd korkami w zebra jako zagranie NIE zagrazajace zawodnikowi!
ahahah.


Jeśli chodzi o ocenianie decyzji innych sędziów, to rzeczywiście sędziowie nie są dla mnie autorytetami. Kierują się głownie przepisami, które umożliwiają pokazanie czerwonej kartki praktycznie w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Tak samo zagraża jak każdy wślizg, który w jakiś sposób trafia w nogi - niech teraz czerwone
kartki lecą za każdy faul, bo każdy faul zagraża rywalowi. Tak są skonstruowane przepisy,
że każda decyzja sędziego jest zgodna z przepisami - teraz środowisko moze się łatwiej
bronić przed zarzutami o popełnione błedy. Tak z drugiej strony - tylko jedna strona
widziała drugą - dlaczego Arbeloa wpadł w Naniego? :D

każdy faul jest takim samym zagrożeniem jak wjazd korkami w żebra? a nie, przepraszam, to arbeloa wjechał żebrami w nogę naniego. tyle, że to arbeloa przejął piłkę, a nani był spóźniony. pytanie dlaczego arbeloa wpadł w naniego to szczyt twojej kompromitacji, twojej ignorancji i twojego braku argumentów. twierdzenie, że byli sędziowie, i polscy sedziowie mowia, ze czerwona byla sluszna dlatego, bo "srodowisko sie broni" jest po prostu tak zalosne, ze sie w glowie nie miesci. to nie jest temat dla ciebie, totalnie nie wiesz o czym mowisz, pograzasz sie z kazdym wypowiedzianym slowem.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Nie radzą sobie, czego dowód mieliśmy w meczu Realu z United. Sędzia stwierdził, że przepchnie
Real, bo ten sobie na boisku nie radził.

sedzia stweirdzil, ze nanie wpakowal sie pilkarzowi korkami w zebra, i wywalil chama z boiska, proste, ale ty juz tak bredzisz, ze nic mnie nie dziwi. :)

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Chłopcze,

chlopcze? nie badz bezczelny i spojrz na glupoty jakie wypisujesz w tej swojej frustracji.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Ty się tu już od dawna ośmieszasz, a zacząłeś wtedy, kiedy nie wiedziałeś nawet
kiedy Real zdobył pierwsze 5 pucharów europy :D

po pierwsze, to ty sie osmieszasz i to udowodnilem, wiec mozesz sobie odbijac pileczke, ale to niczego nie zmieni. po drugie, nie wiem o czym mowisz z tymi pierwszymi 5 pucharami europy, ale w oczy rzuca sie to jak brakuje ci argumentow i jak probujesz wygrzebac sie z tego bagna w ktore sie wpasowales wypisujac glupoty godne najwikeszych niedojd z onetu.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

To była błędna decyzja, choć nie zaprzeczę, że zgodna z przepisami

błędna decyzja, ale zgodna z przepisami. osmieszaj sie dalej.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

- aczkolwiek wątpię,
żeby lepsi sędziowie podjęli taką decyzję i zaostrzyli grę.

lepsi poparli jego decyzje i nazwali ja jedyna sluszna, zreszta, czemu uwazasz ze on jest slaby? ile meczy pod jego wodza widziales? ile bledow popelnil w tych meczach?

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Patrząc ile błędnych decyzji jest ńadal popełnianych przez sędziów odnośnie sytuacji
na polu karnym, to raczej nic nie pomagają.

patrzac jakie bzdury wypisujesz sedziowie nigdy nie zadowola takich kibicow jak ty, ktorzy maja pretensje o sluszne decyzje.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Ja bym się spytał ilu sędziów też by pokazało
za to czerwoną kartkę :D mecz nie był brutalny, Nani nawet nie widział rywala

skad wiesz ze nie widzial? wideo pokazuje, ze spojrzal sie w strone alvaro na sekunde przed starciem? nani nie widzi na jedno oko, czy jak?
>, a swoją

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

decyzją sędzia bardzo zaostrzył sytuację na boisku i trybunach

nie widzialem zeby po tej decyzji pojawily sie brutalne faule. wymien kilka.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

- to był totalny idiotyzm
i dowód na to, że sędzia do takiego meczu absolutnie się nie nadawał.

to byla sluszna decyzja i dowod na to, ze sedzia sprostal presji i nie bal sie ukarac pajaca naniego sluszna czerwona kartka. collina pochwalil jego wystep i inni sedziowie tez, takze wmawiaj sobie dalej. :)

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Ojej, ale sędzia nie może zaanalizować sytuacji podczas meczu, bo nie ma powtórek.

ale zaanalizowal po meczu.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Więc
tak, podczas meczu kibice lepiej by potrafili sędziować niż sędzia, bo mają powtórki.

a co to ma za zwiazek? nie mierzymy twojej opini z powtorkami do opnii sedziow bez powtorek, tylko twoja opinie z powtorkami, do opinii sedziow z powtorkami, wiec znow nie zrozumiales, przykro mi.

Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Jeśli chodzi o ocenianie decyzji innych sędziów, to rzeczywiście sędziowie nie są dla
mnie autorytetami. Kierują się głownie przepisami, które umożliwiają pokazanie czerwonej
kartki praktycznie w każdej sytuacji.

ciekawe czemu nie pokazali w kazdej sytuacji.

ok, spytam sie inaczej. czy twoim zdaniem wjazd korkami w zebra ktory wykonal nani, i po ktorym alvaro mial krwawa rane w tym miejscu, powinno sie interpretowac jako interwencje ktora zagraza rywalowi? proste pytanie. tak czy nie? jesli tak, to przyznajesz mi racje, jesli nie to pokazujesz, ze nie masz kontaktu z rzeczywistoscia, tak czy siak, przegrywasz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały twój post to całkowity brak argumentów i wyłącznie obrażanie mojej osoby. Popełniłem błąd, że wdałem się z Tobą w dyskusję - obiecywalem sobie, że tego nie zrobię.
Mam nadzieję, że niedługo dostaniesz bana podobnie jak poprzedni fanatyk Realu Madryt, Moutywator. Powiedz mi, nie masz nic lepszego do roboty niż psucie opini normalnym kibicom Realu Madryt? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej, nie miales co odpowiedziec bo znow cie zagialem i udajesz greka?

brak argumentow? nie tylko ignorant, nie tylko slepy na argumenty, ale jeszcze hipokryta. twoje argumenty wygladaja tak, sedzia zepsul widowisko bo tak, nagranie wideo na ktorym nani widzial arbeloe jest sfalszowane, sedzia popelnil blad mimo ze zrobil tak jak nakazuja przepisy, a tak wogole to real i ty jestescie gupi!

powtorze.

Dnia 08.03.2013 o 23:10, pawbuk napisał:

Cały twój post to całkowity brak argumentów i wyłącznie obrażanie mojej osoby. Popełniłem
błąd, że wdałem się z Tobą w dyskusję - obiecywalem sobie, że tego nie zrobię.
Mam nadzieję, że niedługo dostaniesz bana podobnie jak poprzedni fanatyk Realu Madryt,
Moutywator. Powiedz mi, nie masz nic lepszego do roboty niż psucie opini normalnym kibicom
Realu Madryt? :D

ok, spytam sie inaczej. czy twoim zdaniem wjazd korkami w zebra ktory wykonal nani, i po ktorym alvaro mial krwawa rane w tym miejscu, powinno sie interpretowac jako interwencje ktora zagraza rywalowi? proste pytanie. tak czy nie? jesli tak, to przyznajesz mi racje, jesli nie to pokazujesz, ze nie masz kontaktu z rzeczywistoscia, tak czy siak, przegrywasz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 23:01, Szejkon napisał:

myslenie ci slabo wychodzi,
to nie jest temat dla ciebie, totalnie nie wiesz o czym mowisz, pograzasz sie z kazdym wypowiedzianym slowem.
nie badz bezczelny i spojrz na glupoty jakie wypisujesz w tej swojej frustracji.
wypisujac glupoty godne najwikeszych niedojd z onetu.
patrzac jakie bzdury wypisujesz

Degrad -1 za brak szacunku dla rozmówcy.
Radzę Ci dobrze zmień sposób w jaki zwracasz się do rozmówców, te wszystkie powyższe cytaty nie miały żadnej wartości merytorycznej i jeśli będziesz tak się dalej zachowywał źle się to dla Ciebie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:39, pawbuk napisał:

Chłopcze, Ty się tu już od dawna ośmieszasz,

Ostrzeżenie, to również jest brak szacunku dla rozmówcy. Radzę ochłonąć bo następnym razem najprawdopodobniej poleci degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować