Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2013 o 15:10, Szejkon napisał:

jako kibica barcelony, pewnie boli cie awans realu biorac pod uwage to, ze barcelony
w lm juz praktycznie nie ma i to musi byc wytlumaczenie tej niedorzecznej sytuacji, jesli
juz ustalilismy, ze wzrok masz dobry. :)

A Ja popieram Twój punkt widzenia mimo, że nie lubię realu i man utd, a jestem za barcą, więc to nie jest takie czarno-białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:08, Szejkon napisał:

upadl na ziemie symulujac by odwrocic uwage arbitra.


Właśnie. Kompletnie o tym zapomniałem. Może dlatego sędzia sięgnął po czerwień? Bo faul wg mnie był na żółtą kartkę, ale może symulacja przesądziła o kolorze kartki. W takim wypadku czerwona kartka jest jak najbardziej zasłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2013 o 15:02, Szejkon napisał:

odpisuje, bo jestem zalamany tym, jak bedziesz uparcie forsowal swoje teorie, mimo ze
nagranie przeczy temu co mowisz, tak jakbys byl maksymalnie zaslepionym fanbojem. na
nagraniu jest pokazany nani, ktory zerka w strone pilkarza realu by zorientowac sie gdzie
jest, ale ty dalej twierdzisz, ze on go nie widzial. opanuj sie.

HAHAHAHHAHAHAH no teraz to już jestem rozbawiony totalnie. Tak pewnie. Nani tylko czekał aż będzie miał dogodną okazje żeby skopać Arbeloe. Patrzy: o jest! No to dawaj z partyzanta. haha Gdyby go widział kopnął by go z przodu a nie od boku. Bo patrzył w innym kierunku niż skąd arbeloa przybiegł. Jeszcze raz pisze, że aby mógł zauważyć piłkarza realu musiałby jeszcze bardziej odchywić głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:11, Luk04229 napisał:

Czy ty masz problem ze wzrokiem?? On obrócił szybko głowe patrząc czy ma szanse na dojscie
do piłki. Szybkie spojrzenie czy jest wolne pole. NIE mógł zobaczyć Arbeloi bo ten biegł
od środka pola a więc nie z kierunku w którym nani patrzył. Musiałby obrócić głowę jeszcze
bardziej.

on zerka w strone pilkarza realu na sekunde przed kontaktem. jesli alvaro jest szybszy niz bolt to powinien zmienic dyscypline sportu.

Dnia 06.03.2013 o 15:11, Luk04229 napisał:

A to "wyprostowanie" nogi, czy też rzekome odkopnięcie nie wymaga komentarza.
To jest odruch.

pchniecie korasem w zebra - odruch. no ok, zalozmy ze sie zgadzam. w takim razie nani musial zaplacic za ten odruch czerwona kartka i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:15, Luk04229 napisał:

HAHAHAHHAHAHAH no teraz to już jestem rozbawiony totalnie. Tak pewnie. Nani tylko czekał
aż będzie miał dogodną okazje żeby skopać Arbeloe. Patrzy: o jest! No to dawaj z partyzanta.
haha Gdyby go widział kopnął by go z przodu a nie od boku. Bo patrzył w innym kierunku
niż skąd arbeloa przybiegł. Jeszcze raz pisze, że aby mógł zauważyć piłkarza realu musiałby
jeszcze bardziej odchywić głowę.

szkoda, ze nie napisales, ze jakby nani chcial uszkodzic alvaro arbeloe, to by podszedl z kijem do gry w golfa i zaczal go okladac, zamiast szukac dogodnej okazji. taki sam sens.

dowody sa takie, ze nani patrzyl w strone alvaro na sekunde przed kontaktem a potem go odepchnal noga. jesli ktos chce wierzyc ze nani nie widzi na prawe oko, a odepchniecie to odruch to prosze bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:16, Szejkon napisał:

on zerka w strone pilkarza realu na sekunde przed kontaktem. jesli alvaro jest szybszy
niz bolt to powinien zmienic dyscypline sportu.

Na sekunde przed powiadasz. A co można zrobić na sekunde przed? Tymbardziej nie spodziewając się, mając utrudnioną i zaburzoną koncentracje. Nie mógł nic zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:20, Luk04229 napisał:

Na sekunde przed powiadasz. A co można zrobić na sekunde przed? Tymbardziej nie spodziewając
się, mając utrudnioną i zaburzoną koncentracje. Nie mógł nic zrobić

na sekunde przed, jak pokazala rzeczywistosc mozna przebiec dwa kroki i wyskoczyc z noga w powietrzu. rownie dobrze mozna tego nie zrobic, na sekunde przed. zaraz sie dowiem, ze nani zapomnial wziasc lekow na koncentracje, dlatego tak wyskoczyl i to zrobil, dlatego sedzia popelnil blad. powinien mu dac ostrzezenie i przypomniec o lekach.

naprawde, wasze argumenty sa coraz bardziej komiczne. :)

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559880_10151450772834178_142691965_n.jpg

prosze bardzo DOWOD na to ze nani wlozyl sporo sily w odepchniecie pilkarza REalu! ktos jeszcze ma jakies "ale"?

ok, ja mam poczucie ze udowdnilem na wszystkie mozliwe sposoby ze czerwona byla zasluzona w pelni, dlatego nie bede sie juz wypowiadal na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to my próbujemy tłumaczyc logicznie, a ty dopisujesz nam jakieś sytuacje. Proponuje też o jakiś lepszy DOWÓD bo to zdjęcie to nawet do kosza się nie nadaje. Nani NIE miał prawa go zobaczyć bo nie patrzył w tą stronę z której przybiegł arbeloa. Ale ty i tak dalej będziesz swoje. ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:43, Luk04229 napisał:

Na razie to my próbujemy tłumaczyc logicznie, a ty dopisujesz nam jakieś sytuacje. Proponuje
też o jakiś lepszy DOWÓD bo to zdjęcie to nawet do kosza się nie nadaje. Nani NIE miał
prawa go zobaczyć bo nie patrzył w tą stronę z której przybiegł arbeloa. Ale ty i tak
dalej będziesz swoje. ehhh....



Tak czytam te wasze komentarze i się zastanawiam. Co Wy byście zrobili na miejscu sędziego?. Teraz będziecie pisać , że byście żółtą pokazali , ale akcja toczyła się szybko i sędzie ma chwilę na podjęcie decyzji.
Wiem , wiem , są liniowi do konsultacji , ale oni zawsze boją się powiedzieć głównemu, dlatego główny podejmuje zazwyczaj decyzje.

To , że Nani nie miał prawa go zobaczyć , to nigdy tego nie rozstrzygniemy na forum , ani żadne powtórki. Sam zawodnik by musiał się wypowiedzieć , co pewnie nie zrobi , albo prawdy nie powie.

Zawodnik , który zmierza do piłki MUSI być zorientowany co się dzieje na danym obszarze boiska ,w którym zmierza piłka i to go nie usprawiedliwia moim zdaniem. Bo na boisku przebywają też inni zawodnicy i nigdy piłkarz nie będzie miał 20m ( kwadratowych ) dla siebie.

Dlaczego nikt nie mówi o tym , że Rafael powinien wylecieć wcześniej z boiska za zagranie piłki ręką na linii bramkowej?.

Cieszę się z awansu RM , ale nie podoba mi się , w jakim stylu awansował, bo dopiero zaczęli grać , jak UTD było w 10-tkę.

Dlatego jestem zdania , że sędzie mylił się w obie strony , nie tylko w jedną , jak to wszyscy piszą.

Mecz się skończył wczoraj , nie cofniecie tego i kłótnie na forum , bo tak to można nazwać niczego nie zmienią.
Każdy będzie upierał się przy swoim zdaniu.
Można mieć pretensję do UEFA , że na taki mecz , takich klubów , dali arbitra , jak by to był mecz grupowy średnich zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 15:10, Szejkon napisał:

jako kibica barcelony, pewnie boli cie awans realu biorac pod uwage to, ze barcelony
w lm juz praktycznie nie ma i to musi byc wytlumaczenie tej niedorzecznej sytuacji, jesli
juz ustalilismy, ze wzrok masz dobry. :)


Każdego kibica boli, kiedy jego klub odpada. Wiadomo, że jeszcze jest rewanż, ale nie stawiam tu Blaugrany w roli faworyta. Grają słabo, bez polotu, są mało dynamiczni. Pożyjemy, zobaczymy jak to mówią. Ja pogratulowałem Realowi wygranej ostatnio i dzisiaj też to zrobię. Wygrali z Man Utd i grają dalej. A sędziowie się mylili, mylą i będą to robić. AMEN ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 16:12, haderQ napisał:

Każdego kibica boli, kiedy jego klub odpada. Wiadomo, że jeszcze jest rewanż, ale nie
stawiam tu Blaugrany w roli faworyta. Grają słabo, bez polotu, są mało dynamiczni. Pożyjemy,
zobaczymy jak to mówią. Ja pogratulowałem Realowi wygranej ostatnio i dzisiaj też to
zrobię. Wygrali z Man Utd i grają dalej. A sędziowie się mylili, mylą i będą to robić.
AMEN ;)

Pozdrawiam :)


Bardzo mądrze gadasz :). Rzadko spotyka się takich kibiców , którzy potrafią pogratulować przeciwnej drużynie za wygranie meczu i awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko staram się tłumaczyć, że w moich oczach nani nie zasługiwał na czerwień i bronić przed tym jak ktoś próbuje mi coś wciskać. Chociaż prawda jest taka, że różni sędziowie różnie by ten mecz poprowadzili. To była ocena Turka. Taką podjął decyzje i koniec. To, że sędziowie się mylili i mylą to jest wiadome, ale nie znaczy, że trzeba to pochwalać. Wiem jednak, że tu nikt tego nie pochwala ;) Real wygrał i przeszedł dalej. Zrobił to co musiał. Wykorzystali swoją sytuacje i za to również gratuluje. Czuje wielki niedosyt, ale to nie pierwszy i nie ostatni tego typu mecz i spór. Trudno i trzeba żyć dalej. Czekam na kolejne mecze tej edycji LM i mam nadzieje, że nie będzie takich głupich i ciężkich do ocenienia sytuacji, a tylko piękne skcje i bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 16:04, Bralo napisał:

Tak czytam te wasze komentarze i się zastanawiam. Co Wy byście zrobili na miejscu sędziego?.
Teraz będziecie pisać , że byście żółtą pokazali , ale akcja toczyła się szybko i sędzie
ma chwilę na podjęcie decyzji.

Ale takich rzeczy się po prostu nie robi. Sędzia musi interpretować przepisy na bieżąco. Czasami nie odgwizduje faulu w polu karnym, podczas gdy odgwizdałby go gdzie indziej (np. faul Ramosa na Rafaelu na początku meczu).
Jasne, może pokazywać czerwoną kartkę co drugi faul, ale tak się po prostu nie robi, nie w takim meczu, zwłaszcza jeśli gracze nie są wobec siebie brutalni. Powinien dostosować się do obydwu zespołów, które lubią twardy futbol. Inaczzej sędziuje się mecz Real-MU, a inaczej Stoke-Barcelona.
Pewnie zawsze znajdzie się jakiś przepis, czy krzywe ujęcie z jednej ze stu kamer, żeby uzasadnić decyzję, ale ten Turek po prostu znowu chciał zaistnieć i zepsół piękny mecz.

Dnia 06.03.2013 o 16:04, Bralo napisał:

Dlaczego nikt nie mówi o tym , że Rafael powinien wylecieć wcześniej z boiska za zagranie
piłki ręką na linii bramkowej?.

Nie bawmy się w wyliczanki, bo powinny być karne za uderzenie Vidica z pięści w twarz i za faul Ramosa na Evrze. Tak jak mówiłeś piłkarz powinien być zorientowany w tym co się dzieje. Nani patrzył na piłkę, Lopez także. Identyczna sytuacja, różne decyzje.

Dnia 06.03.2013 o 16:04, Bralo napisał:

Dlatego jestem zdania , że sędzie mylił się w obie strony , nie tylko w jedną , jak to
wszyscy piszą.

Na korzyść United pomylił się raz, chyba, że coś mi umknęło.

Dnia 06.03.2013 o 16:04, Bralo napisał:

Mecz się skończył wczoraj , nie cofniecie tego i kłótnie na forum , bo tak to można
nazwać niczego nie zmienią.

To prawda, ale trzeba się trochę wyżalić :D
MU grało lepiej. Do zejścia Nani''ego Real nie miał żadnej dobrej sytuacji. Wszystkie ich strzały były blokowane albo szły w kosmos. Lopez miał mecz życia i wyciągnął z 5 bramek. Mou sam przynał, że lepszy zespół przegrał, a 11vs11 nie udałoby się tego wygrać.
United pokazali, że Real nie jest wcale taką potęgą jak niektórzy sądzą, a brzydka gra w Anglii to mit (musiałem to napisać :D), a i tak przegrali. Takie porażki bolą najbardziej :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 16:58, filip29 napisał:

Mou sam przynał, że lepszy zespół przegrał

To akurat zwykła zagrywka pr :-) Marzy mu się "kariera" w Manchesterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:04, Traitor napisał:

To akurat zwykła zagrywka pr :-) Marzy mu się "kariera" w Manchesterze

Takie stwierdzenie to głupota. SAF będzie prowadził United dopóki mu zdrowie pozwoli, a jak na razie ma się świetnie. Nie zaskoczy mnie jak za 5 lat ciągle będzie żuł gumę na Old Trafford :)
Zagrywka pr kilka lat przed jego odejściem jest bez sensu.
Mourinho nie ma dużych szans na prowadzenie United, bo będziemy szukać kogoś na lata, pewnie związanego w jakiś sposób z klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic byłem za tym żeby ManU przeszedł dalej, ale jednak los chciał inaczej. Nani wg mnie dostał czerwoną nie za wysoko podniesioną nogę tylko za to, że po prostu wleciał w zawodnika Realu. Nie widział go, a jak już sięgnął po piłkę nogę to każdy wie jak się skończyło. Brawa dla wygranych jak i przegranych.

Jestem za to dumny z Borussi. Szachtar miał praktycznie 3 szanse zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, ale to tyle. Ładna bramka Felipe Santany (chociaż i tak uważam, że nie ta forma, oby Hummels szybko wrócił) z główki, asysta Lewego, gol Błaszcza no i gol Goetze :) Ciekawe co dalej, mają szanse na finał wg mnie, ale nie tylko oni oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:25, Kraju napisał:

Czyli postawią na Giggsa albo Scholesa. :D

Prędzej Solskjær, 2 mistrzostwa Norwegii jako trener już zdobył. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować