Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2013 o 10:13, pawbuk napisał:

Poza tym Tito bał się ściągnąć Messiego z boiska, a powinien to zrobić - zaskoczyłby
tym Bayern. Nie może być sytuacji, że jakikolwiek piłkarz ma mocniejszą pozycję niż trener.
Jest to sygnał, że któryś z nich musi odejść :)

Przecież Messi to tam klubem trzęsie, ten Pinto, bramkarz gra w Barcelonie tylko dlatego, że jest kumplem Leo :D a jest słabszy od bardzo słabego Valdesa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i gdzieś widziałem, że aresztowali tego prezesa Bayernu za nie płacenie podatków i nielegalne konta w Szwajcarii, a o ile pamiętam to ostatnio wypowiadał się, że niektóre kluby powinny zostać wykluczone z europejskich pucharów, bo nie są finansowane fair play :D co za buc, mam nadzieje, że Real lub BVB pokonają w finale Bayern i 3 raz Bayern będąc w finale nie wygra LM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 10:21, Paoro napisał:

Przecież Messi to tam klubem trzęsie, ten Pinto, bramkarz gra w Barcelonie tylko dlatego,
że jest kumplem Leo :D a jest słabszy od bardzo słabego Valdesa..

Tu się akurat nie zgadzam. Według mnie, jak Pinto grał, to był zawsze pewny na bramce. Valdes często ma nieprzemyślane interwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 10:30, Paoro napisał:

mam nadzieje, że Real lub BVB pokonają w finale Bayern i 3 raz Bayern będąc w finale nie wygra LM :P


Też mam taką nadzieję, że nawet jak Real nie zagra w finale to będe całym sercem za BVB. Do dzisiaj pamiętam wypowiedź prezesa Bayernu, który z góry patrzył na Borussię nawet po nokaucie pucharze niemiec i bundeslidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:46, Diverso napisał:

W całym tym pogromie żal mi trenera Bayernu, który stworzył potęgę i zostawia ją Guardioli...


O tym samym pomyślałem. Bayern już w tamtym roku grał świetnie. Mają bardzo mocną, dobrze grającą pakę. Przyjdzie Guardiola, będą grali tak samo i pojawią się ochy i achy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 12:15, MrGregorA napisał:

O tym samym pomyślałem. Bayern już w tamtym roku grał świetnie. Mają bardzo mocną, dobrze
grającą pakę. Przyjdzie Guardiola, będą grali tak samo i pojawią się ochy i achy.

Taaa... potem zapomną o byłym trenerze i zacznie się nowa saga Guardioli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bramka na 3:0 to jakis zart poprostu,istna kpina gdyby Muller nie przewrocil Alby atakujac go od tylu bez pilki to przeciez Robben nie mial by szans na przelozenie sobie pilki na lewa noge i strzal,poprostu parodia.Ogolnie to jak dla mnie Tito sie rowniez nie popisal wlasciwie przegral mecz na swoje zyczenie popelniajac mnostwo bledow,wstawiajac Bartre do pierwszego skladu i trzymajac go do konca meczu widzac co ten chlopak wyprawia przez caly mecz,i do tego pierwsza i jedyna zmiane przeprowadzil w 82 minucie gdzie calemu zespolowi nie szlo a na lawce siedza tacy gracze jak Villa Fabregas Song czy nawet Thiago,w ogole nie zmotywowal druzyny i nawet nie staral sie czegos poprawic zero jakis oznak woli walki tra-ge-diaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 14:56, szaryczlowiek napisał:

Dla mnie bramka na 3:0 to jakis zart poprostu,istna kpina gdyby Muller nie przewrocil
Alby atakujac go od tylu bez pilki to przeciez Robben nie mial by szans na przelozenie
sobie pilki na lewa noge i strzal,poprostu parodia.


A ja uważam że zachował się bardzo cwanie, w zasadzie to mi zaimponował tym zagraniem i nie uważam, że to był faul. Zablokował go i zagrał twardo, ale na pewno nie brutalnie (a już na pewno nie od tyłu tylko z boku). Pewnie niektórzy sędziowie by to gwizdnęli, ale wczorajszy nie i rozumiem go. Przy stałych fragmentach też zawodnicy się blokują nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 meczy zawieszenia dla Suareza. Kara słuszna, chociaż kibice liverpoolu jak to oni już doszukują sie spisków. Gdyby taką akcję zrobił Henderson, Gerrard, czy inny Carragher, to dostaliby pewnie z 5-6 meczy i ostrzeżenie na przyszłość. Suarez to już któraś recydywa, nie pierwszy raz gryzie kogoś na boisku, obraża, ten typ to poprostu cham, nie panujący nad nerwami. Jego umiejętności to druga sprawa, ale klase trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 16:56, Pernia napisał:

10 meczy zawieszenia dla Suareza. Kara słuszna


Kara słuszna nie mam wątpliwości, ale FA jest wyjątkowo dziwną instytucją. Aguero brutalnie wszedł w Davida Luiza i co dostał? 0 kary. Suarez zachował się głupio ale nie brutalnie, a dostał 10 meczy. To jest tak kiepskie jak gra City w Lidze Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 16:05, ManweKallahan napisał:

A ja uważam że zachował się bardzo cwanie, w zasadzie to mi zaimponował tym zagraniem
i nie uważam, że to był faul. Zablokował go i zagrał twardo, ale na pewno nie brutalnie
(a już na pewno nie od tyłu tylko z boku). Pewnie niektórzy sędziowie by to gwizdnęli,
ale wczorajszy nie i rozumiem go. Przy stałych fragmentach też zawodnicy się blokują
nawzajem.

Piłka nożna to nie koszykówka, Alba był zdezorientowany, bo zajmował się Robbenem, a tu z pod ziemi wyskakuje słup w postaci Mullera.. moim zdaniem faul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 16:59, Smooqu napisał:

Aguero brutalnie
wszedł w Davida Luiza i co dostał? 0 kary.

Według FA decyzja sędziego jest święta, więc jeśli wspomniał o zdarzeniu w raporcie i zdecydował nie karać zawodnika, to komisja nie może nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 16:59, Smooqu napisał:

Kara słuszna nie mam wątpliwości, ale FA jest wyjątkowo dziwną instytucją. Aguero brutalnie
wszedł w Davida Luiza i co dostał? 0 kary. Suarez zachował się głupio ale nie brutalnie,
a dostał 10 meczy. To jest tak kiepskie jak gra City w Lidze Mistrzów.


Takie niestety są przepisy - FA mogła się zająć sprawą Suareza, bo jego zachowanie nie było dostrzeżone przez arbitra spotkania. Natomiast faul Aguero arbiter podobno widział (aczkolwiek sądzę, że tam był błąd - widział to, jak Aguero przewraca Luiza, a nie jak wbija się w niego nogami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepisy FA są chore ;/

Co sądzicie o słowach agenta trenera Bayernu, który powiedział dzisiaj, że transfer Lewandowskiego do Monachium jest już zaklepany?


Chyba bardziej chamskiego zagrania niż Bayern nie jestem w stanie sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:18, ManweKallahan napisał:

Bayern chyba bardzo nie chce grać z Borussią w finale LM.


Przecież graliby 13 na 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować