Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 13:14, pawbuk napisał:

JUż nie wspominając o tym, że w tym meczu byli osłabieni brakiem Pirlo i De Rossiego
:D


Racja, zapomniałem o tym. Po Aquilanim było widać, że to nie ta półka co Pirlo. Szkoda, że dzisiaj prawdopodobnie nie zagra Balotelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 10:58, Paoro napisał:

Ale jaki atak ma Urugwaj, Forlan, Suarem i Cavani, dopiero wczoraj skojrzyłem ze oni
grają dla jednego kraju, dawno Urugwaju nie oglądałem..

Jeszcze w rezerwach gra młody Abel Hernandez z Palermo :]

Ale grając w takim ustawieniu z 3 napastnikami z przodu widać, że nie wykorzystują ca potencjał Cavaniego któremu każą grać na skrzydle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 13:58, ManweKallahan napisał:

Racja, zapomniałem o tym. Po Aquilanim było widać, że to nie ta półka co Pirlo. Szkoda,
że dzisiaj prawdopodobnie nie zagra Balotelli.

Mario zaczął wczoraj fizjoterapię ;/

Prawdopodobnie zagra Gilardino... chyba jako jedyny taki napastnik powołany do gry jako rezerwowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półfinał Hiszpania - Włochy bardzo mi przypominał półfinał Euro Hiszpania - Portugalia. W obu najpierw bardziej atakowali ci skazywani na porażkę, ale z czasem Hiszpanie przejmowali inicjatywę, oba ostatecznie skończyły się po 0:0 i karnymi.

Miałem też dylemat komu kibicować, bo bardziej lubię Włochów, ale chciałem zobaczyć mecz Brazylia - Hiszpania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 18:17, ManweKallahan napisał:

Jest jeszcze El Shaarawy, chyba, że on nie gra na środku ataku. Ale wydaje mi się, że tak.

Faraon gra na skrzydłach (nominalnie na prawej, ale w Milanie jednak woli grać na lewej).

No cóż... czyli Brazylia-Hiszpania w finale :P
Jednak bez Mario nie ma komu strzelać bramek... bo Gilardino na bank się do tego nie nadaje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Odnoszę wrażenie, że Mundial może być nudny, biorąc poprawkę na półfinały - przyczyną jest pogoda. Piłkarze nie mają sil biegać, po prostu.

2. Wydaje mi się, że z racji warunków klimatycznych, faworytami kolejnych spotkań będą jednak Brazylijczycy i Urugwajczycy. Ich mecz był żywszy niż dzisiejszy. A w przypadku Włochów to jeszcze dochodzi fakt, iż mają jeden dzień mniej na regenerację.

PS
Ciekaw jestem, ile by grali, gdyby dogrywka byla nieskończenie dluga, aż się gola strzeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:04, vonArnold napisał:

PS
Ciekaw jestem, ile by grali, gdyby dogrywka byla nieskończenie dluga, aż się gola strzeli?


Komuś puściłyby nerwy i strzeliłby do swojej bramki, albo wygrałby ten, któremu dłużej 6 zawodników utrzyma się na nogach (bo chyba po 5 czerwonych przyznaje się walkowera, tutaj to byłyby kontuzje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:07, ManweKallahan napisał:

Komuś puściłyby nerwy i strzeliłby do swojej bramki, albo wygrałby ten, któremu dłużej
6 zawodników utrzyma się na nogach (bo chyba po 5 czerwonych przyznaje się walkowera,
tutaj to byłyby kontuzje).


W Fifie 2000 tak to działało, ale prawde powiedziawszy - nie wiem. Nigdy nie widziałem meczu by tak się skończył.
A w sumie można było dziś tak zmusić zawodników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem takiego meczu, jak Hiszpania-Włochy gdzie byłoby tyle nie wykorzystanych sytuacji. Szczególnie Pique był zabawnie nieporadny. Co jeszcze zauważyłem, to że Navas gra o wiele lepiej od Pedro. Wyłożył bodajże z dwie świetne piłki, szkoda tylko, że koledzy je marnowali. Ciekawe czy Hiszpanom uda się odpowiednio zregenerować organizmy na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wczoraj był taki mecz z cyklu mi obojętnie kto wygra, no może ciut za Włochami byłem, żeby się odegrali za Euro. To już chyba któryś raz jak Włosi odpadają w karnych, ostatnio też chyba tak było. Ogólnie jak widze karne z Buffonem to mimo, że jest świetnym bramkarzem to je przegrywa, bo fatalnie strzelają jego kumple, wczoraj prawie wszyscy trafiali, no ale cóż tak bywa. Z drugiej storny ciesze się na super finał Hiszpania Brazylia. Hiszpania ostatnio w półfinałach wielkich imprez tak z Portugalią na Euro tak teraz z Włochami, nie gra pięknie, ale przechodzi dalej, fuksem może trochę, ale moim zdaniem mają ten instynkt zwycięscy, którego za czasów Raula brakowało. Osobiście jednak wolałem tamtą reprezentacje, bo bardzo ładnie grali, ci wygrywają, ale czasami to ich grę ogląda się ze znużeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 11:12, Paoro napisał:

To już chyba któryś raz jak Włosi odpadają w karnych,
ostatnio też chyba tak było.

Akurat ostatnio wygrali z Anglią w karnych na Euro. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 19:52, Ecko09 napisał:

Ogarnia ktoś w ilu meczach zagrał Marin w Chelsea i jak mu poszło?


http://www.transfermarkt.de/en/marko-marin/profil/spieler_35251.html

Pokazał się z bardzo dobrej strony na przedsezonowym tournee, ale zaraz złapał kontuzję, przez którą pauzował chyba nawet 2 miesiące, po powrocie już nie udało mu się wywalczyć miejsca w składzie i przez to zaliczył tylko kilka epizodów. Tylko 2 razy w lidze wychodził w podstawowym składzie (btw. oba mecze przegrane, poza ligą wychodził w pierwszym składzie jeszcze 3 razy), a na koniec sezonu w meczach, w których mógłby powchodzić z ławki na końcówki to Benitez częściej wpuszczał Benayouna, ciężko powiedzieć, czy był lepszy (to by bardzo źle świadczyło o Marinie) czy decydowała osobista sympatia Rafy do Yossiego (szczególnie, że było wiadome, że Benayoun po sezonie z klubu odchodzi). Jeśli chodzi o postawę na boisku to się niczym pozytywnym nie wyróżniał. Sezon w Sevilli na pewno dobrze mu zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować