Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2013 o 21:14, vonArnold napisał:

Taka głupia myśl - Heynckes do Barcy? Kluby by się trenerami pozamieniały? :)


Mancini jest wolny ;)
Współczucie dla Vilanovy i dla polskich kibiców Barcelony, odwołanie meczu na dzień przed to musiał być nokaut dla tych, którzy się wybierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 21:43, ManweKallahan napisał:

Mancini jest wolny ;)


Spadaj z tym nieudacznikiem!!!
To już wolę Fornalika jak dostanie kopa z repry :D

Dnia 19.07.2013 o 21:43, ManweKallahan napisał:

Współczucie dla Vilanovy i dla polskich kibiców Barcelony, odwołanie meczu na dzień przed
to musiał być nokaut dla tych, którzy się wybierali.


Cóż, miałem się wybrać, ale ostatecznie spasowałem, z powody zbyt wysokich cen i wysokiego prawdopodobieństwa cienkiego składu.
Zresztą ostatnio bilety podobno wręcz za darmo rozdawali (te za 450 i 400 zł), jeśli ktoś do kasy przyszedł z dziennikiem bałtyckim, czy jak się ta gazeta nazywa.

Trochę szczęścia w końcu złapałem, bo wolę nie wiedzieć, jak będzie wyglądać procedura zwrotów.
Natomiast ciekawi mnie jak w rozliczeniach wyjdzie kwestia poniesionych kosztow przez orgów. Bądź co bądź, murawa, ochorona, itd, to gruba kasa. Kolejna impreza ze stratami. A po tej wtopie to chyba Barcy długo w Polsce nie uświadczymy, ludzie będą przesądni.

I jeszcze w radio słuchałem wczoraj o "aferze" co do dzieci wyprowadzajacych Messiego, rodzice aż się zaczęli buntować przeciw wynikom plebiscytu na fb (zbieranie lajków), że to nie ich dziecko wygrało - więc ustawka. Po co było bić pianę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 17:24, Bambusek napisał:

Wchodzę na internet i widzę: "Wygrał faworyt Leo Messiego!". Nie no ten to już wszystko może, mało że podatków nie płaci, to nawet trenejro wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 20:38, Kraju napisał:

Dowód na to, że Messi jest bogiem. On może wszystko (w obrębie klubu). :D


Ciekawe, czy skład też będzie ustalał. To nie jest zdrowa sytuacja, tak samo nie podobały mi się historie o weteranach Chelsea zwalniających Boasa. Ale gdy już praktycznie wszystkie kluby zaczęły okresy przygotowawcze, to Barcelona nie miała dużego pola manewru. Zobaczymy czy wypali, czy też zaliczą kiepski sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio ktokolwiek wierzy, że w Barcelonie najważniejszy jest Messi?! To przede wszystkim media nakręcają całą tę sytuację, porównując go do boga. On nie ma i nie będzie miał aż takiej władzy, jak co poniektórzy mu przypisują. Jest kluczową postacią, jednym z kapitanów i jego głos liczy się trochę bardziej niż Alexisa czy Adriano, ale nie ma aż takiej siły jak Puyol czy Xavi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro na trenera wybiera się gościa, który w Europie jest praktycznie nieznany, sukcesów w Ameryce Płd. też zbyt wielu nie odniósł, najbardziej ludzie pamiętają "sprawienie problemów" Hiszpanii w ćwierćfinale MŚ w RPA, a dziwnym trafem akurat trenował Messiego przez krótki czas gdy ten był jeszcze graczem Newell''s Old Boys, to coś tu jest chyba nie tak.
Powiecie, że Guardiola miał jeszcze gorsze CV, ale on był przynajmniej związany od dawna z klubem. Zaryzykowali i się opłaciło. Ile razy się może udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 21:27, Kraju napisał:

Serio ktokolwiek wierzy, że w Barcelonie najważniejszy jest Messi?! To przede wszystkim
media nakręcają całą tę sytuację, porównując go do boga. On nie ma i nie będzie miał
aż takiej władzy, jak co poniektórzy mu przypisują. Jest kluczową postacią, jednym z
kapitanów i jego głos liczy się trochę bardziej niż Alexisa czy Adriano, ale nie ma aż
takiej siły jak Puyol czy Xavi.

No a ten drugi bramkarz Barcy, to podobno jest/był w kadrze tylko dlatego, że jest przyjacielem Messiego.. takich przykładów można by mnożyć, jego głos bardzo dużo znaczy, gdyby się nie zgodził to prawdopodobnie do Barcy nie trafiłby Neymar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcy nie potrzebny jest trener z głośnym nazwiskiem. Ważne, że ma podobny styl do Guardioli i Bielsy. Od samego początku on był głównym kandydatem razem z Enrique, więc to nie było tak, że mieli listę nazwisk i nagle Messi powiedział, że chce tylko jego. W Europie jest nieznany, co nie znaczy, że jest zły. Trzeba dać mu szansę, a dopiero później oceniać.

Paoro
Nie wiem czy Twój komentarz to sarkazm czy nie (jeżeli tak to słabo to oznaczyłeś), ale słuchanie "mądrości" Szpakowskiego jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dawna patrzę na poczynania Arsenalu z szacunkiem jaki należy się wielkim klubom. Podoba mi się jak Wenger walczy o Suareza, choć tego zawodnika nie cierpię. Do tej pory to Kanonierzy zwykle sprowadzali zawodników co najwyżej porządnych, z kilkoma wyjątkami, ale te wyjątki (jak np. Cazorla) wyciągali z klubów z niższej półki. W końcu jakiś wielki transfer się szykuje na Emirates, który nie będzie sprzedażą. Przy okazji, jeśli Real był naprawdę zainteresowany Suarezem to Wenger jeśli go ściągnie to pięknie zagra Królewskim na nosie za to, że co chwilę podnosili oczekiwania w sprawie Higuaina. W końcu za takie same pieniądze będzie mógł pozyskać napastnika lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 14:30, ManweKallahan napisał:

Pierwszy raz od dawna patrzę na poczynania Arsenalu z szacunkiem jaki należy się wielkim
klubom. Podoba mi się jak Wenger walczy o Suareza, choć tego zawodnika nie cierpię. Do
tej pory to Kanonierzy zwykle sprowadzali zawodników co najwyżej porządnych, z kilkoma
wyjątkami, ale te wyjątki (jak np. Cazorla) wyciągali z klubów z niższej półki. W końcu
jakiś wielki transfer się szykuje na Emirates, który nie będzie sprzedażą. Przy okazji,
jeśli Real był naprawdę zainteresowany Suarezem to Wenger jeśli go ściągnie to pięknie
zagra Królewskim na nosie za to, że co chwilę podnosili oczekiwania w sprawie Higuaina.
W końcu za takie same pieniądze będzie mógł pozyskać napastnika lepszego.

Bo są zdesperowani, dawali dużo za Higuana nie wyszło, co raz mnie napastników na rynku, wielu jak Lewandowski to nawet nie chce tam grać i dlatego 40 mln za Suareza to stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 15:29, lis_23 napisał:

O której jest dziś rewanżowy mecz Legii w eliminacjach LM?.

20:40 tvp transmituje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 15:24, Paoro napisał:

Bo są zdesperowani, dawali dużo za Higuana nie wyszło, co raz mnie napastników na rynku,
wielu jak Lewandowski to nawet nie chce tam grać i dlatego 40 mln za Suareza to stanowczo
za dużo.


Patrząc na poprzednie okna transferowe, to po Wengerze bym się prędzej spodziewał nie kupienia nikogo albo ściągnięcia kogoś wyraźnie słabszego. A tym razem zachowuje się jak prawdziwy gracz na rynku.
I dlaczego za Suareza 40 mln to za dużo? Pod względem piłkarskim i patrząc na obecne kwoty na rynku to jest dobra cena, jedynie problemy natury niesportowej u Suareza mogą powodować obniżenie ceny, ale widocznie Arsenal wierzy w możliwość utemperowania zachowania Luisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mnie w tym transferze zastanawia to dlaczego Suarez miałby właściwie przejść do Arsenalu? Sportowo by na takim ruchu zyskał niewiele, owszem Arsenal gra w CL, a Liverpool nie, ale generalnie szanse obu drużyn na jakiekolwiek trofea w tym sezonie są znikome. Finansowo Kanonierzy też nie są w stanie konkurować choćby z takim Realem. Pomijam już fakt, że Suarez chciał uciekać z Anglii, bo czuł się zaszczuty przez tamtejsze media. Jeśli ten transfer doszedłby do skutku to byłby dla mnie chyba najdziwniejszym w tym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 16:47, mati285 napisał:

To co mnie w tym transferze zastanawia to dlaczego Suarez miałby właściwie przejść do
Arsenalu? Sportowo by na takim ruchu zyskał niewiele, owszem Arsenal gra w CL, a Liverpool
nie, ale generalnie szanse obu drużyn na jakiekolwiek trofea w tym sezonie są znikome.
Finansowo Kanonierzy też nie są w stanie konkurować choćby z takim Realem. Pomijam już
fakt, że Suarez chciał uciekać z Anglii, bo czuł się zaszczuty przez tamtejsze media.
Jeśli ten transfer doszedłby do skutku to byłby dla mnie chyba najdziwniejszym w tym
okienku.


Tak samo uważa właściciel Liverpoolu.
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Henry-o-Arsenalu-co-oni-tam-pala,wid,15840588,wiadomosc.html

Niestety Arsenal już nie jest drużyną walczącą o Mistrza Anglii, ta drużyna walczy o udział w LM czyli o 4 miejsce rok w rok. Moim zdaniem czasem taki Tottenham bardziej zasługiwał do miejsce w LM niż oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować