Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Real niszczy Bayern stałymi fragmentami gry hehe. Gaurdiola rzeczywiście chce zrobić z Bayernu drugą Barcelonę, ale zapominał chyba, że tu nie ma tutaj takich techników. A może to ta klątwa zwycięzcy LM wciąż działa? ;]

A transmisja z Heinekena znowu nie działa, a tym razem problemy z siecią nie wchodzą w grę, odświeżałem w pierwszej połowie pińćset razy i transmisji nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 22:01, Wszystkozajete napisał:

A transmisja z Heinekena znowu nie działa, a tym razem problemy z siecią nie wchodzą
w grę, odświeżałem w pierwszej połowie pińćset razy i transmisji nie ma...


Uff...a miałem dziś kupić sobie Heinekena, aby mieć transmisje, dobrze że nie kupiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 22:01, Wszystkozajete napisał:

A transmisja z Heinekena znowu nie działa, a tym razem problemy z siecią nie wchodzą
w grę, odświeżałem w pierwszej połowie pińćset razy i transmisji nie ma...

"My" odlAadalismy z haineikemen i wszystlko dzialalo :D Licze na fianal Real - Chelsea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 23:03, Traitor napisał:

"My" odlAadalismy z haineikemen i wszystlko dzialalo :D Licze na fianal Real - Chelsea

Mam wrażenie, że chyba nie ograniczyliście się tylko do jednego heinekena :P

Guardiola zniszczony. Świetna filozofia, potrzebujesz 5 goli, więc w przerwie zmieniasz jedynego napastnika na defensywnego pomocnika. Jestem bardzo zadowolony z awansu Realu, ale teraz jeszcze Chelsea niech wejdzie do finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał o drugim półfinale?
No cóż, pozostaje mi jedynie pogratulować Atletico i wyrazić zażenowanie postawą Chelsea w obronie przy pierwszym i trzecim golu rywali. Najwięcej nieszczęścia przyszło jednak z pecha, jakim był faul Eto''o w polu karnym zaraz po pojawieniu się na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 20:50, ManweKallahan napisał:

Nikt nie napisał o drugim półfinale?
No cóż, pozostaje mi jedynie pogratulować Atletico i wyrazić zażenowanie postawą Chelsea
w obronie przy pierwszym i trzecim golu rywali. Najwięcej nieszczęścia przyszło jednak
z pecha, jakim był faul Eto''o w polu karnym zaraz po pojawieniu się na boisku.

No cóż... puchar wyląduje w Madrycie tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, teraz są na uprzywilejowanej pozycji. Wygrają dwa razy i co by się nie działo - tytuł gwarantowany (Nie chce mi się wierzyć że LFC wygra 2x 10:0). W sumie taki obrót spraw mnie cieszy, bo (o dziwo) po United to jeden z bardziej lubianych przeze mnie klubów, ze względu na zawodników jacy tam grają.

Zaczyna mnie ciekawić też przyszły sezon. City i Chelsea okrzepną z obecnymi managerami, United i Tottenham kogoś zakontraktują, Arsenal może też. Myślę że przyszły sezon może być uber ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2014 o 20:43, Diverso napisał:

Zaczyna mnie ciekawić też przyszły sezon. City i Chelsea okrzepną z obecnymi managerami,
United i Tottenham kogoś zakontraktują, Arsenal może też. Myślę że przyszły sezon może
być uber ciekawy :)

Nie może być na pewno bardziej ciekawy od ówczesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:43, Diverso napisał:

Zaczyna mnie ciekawić też przyszły sezon. City i Chelsea okrzepną z obecnymi managerami,
United i Tottenham kogoś zakontraktują, Arsenal może też. Myślę że przyszły sezon może
być uber ciekawy :)


Arsenal czuję że jeśli kogoś zakontraktuje to raczej [klasowych] piłkarzy. Wenger jeśli wygra FA Cup zdaje się nie do ruszenia. Chyba że sam zapragnie się ruszyć, ale jedyna sensowna opcja to repra Francji, jednak jako trenera kadry go nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Barcelona remisuje z 15 Getafe 2:2. Sezon dla Barcy zaczął się komplikować po rewanżowym meczu z Man City. Obrony nie ma, Mascherano to nie ŚO tylko ŚPD. Latem oczekuję wzmocnienia linii defensywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam się dzieje w tych ostatnich kolejkach Primera Division. Atletico przegrało z Levante i już myślałem, że w ten głupi sposób pożegnają się z mistrzostwem, tymczasem Real jeszcze przebił ich wyczyn nie wygrywając u siebie z Valencią. Najciekawsze, że jakby Ronaldo nie uratował w końcówce remisu to w dobrej sytuacji do wygrania ligi byłaby Barcelona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 23:11, Wszystkozajete napisał:

Najciekawsze, że jakby Ronaldo
nie uratował w końcówce remisu to w dobrej sytuacji do wygrania ligi byłaby Barcelona
;]


Tylko nie jestem przekonany, ze obecną Barcelone stać na wygranie z Atletico, a to warunek konieczny. Po środowym meczu Realu z Valladolid będzie nieco wiecej wiadomo, chociaż nawet jeśli Królewscy wygraja to nadal najlepsze karty ma zespół Simeone (jesli nie sfrajerzą za tydzień i wygrają to wystarczy im remis na Camp Nou do mistrzostwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 22:59, mati285 napisał:

Coś niesamowitego jak Liverpool przegrał mistrzostwo!

Co się tam stało?? A ja głupi zastanawiałem się czy oglądać. Sprawdzam wynik, 3-0, to myślę sobie, że nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować