Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Szkoda mi Neuera. Widać że był wkurzony. A i jeszcze Freda. Co prawda my tez obwiniamy Lewandowskiego za niepowodzenia ale tu już jest hamówa. Brawo dla prawdziwych pasjonatów piłki nożnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik zgodny z przebiegiem meczu.

Ja tam za Brazylią płakać nie będę :P
Właściwie to powinni byli już odpaść wcześniej... Jak Argentyna też dostanie jutro oklep od Holendrów to będę mieli swój "wymarzony" mały finał o 3 miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 23:55, LastOrder napisał:

A i jeszcze Freda. Co prawda my tez obwiniamy Lewandowskiego za niepowodzenia ale tu już jest hamówa.
Brawo dla prawdziwych pasjonatów piłki nożnej .

Właśnie po tych szybko strzelonych golach strasznie mi było żal brazyliskich kibiców, ale po tym jak zaczeło im odwalać z tymi gwizdami (i to jeszcze w momencie, w którym ich piłkarze robili co mogli, żeby strzelić honorowego) to jakoś mi ten żal przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak fame daleko Brazylię zaniósł. Myślę że gdyby Kolumbia albo Chile się nie przestraszyła otoczki to mogliby grać zamiast Kanarków w półfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neymar i jego kontuzja to szczęście w nieszczęściu. Przynajmniej oszczędził sobie wstydu i hejtów w jego stronę. Niemcy wygraliby z Brazylią, niezależnie od tego, czy graliby Neymar z Silvą. A tak to przynajmniej jest wymówka, że przegrali, bo nie było Neymara xD Szkoda Brazylijczyków, bo mimo przeciętnej gry w poprzednich meczach, ich spotkania dostarczały sporo emocji. Chciałbym, żeby Brazylii udało się zdobyć chociaż 3 miejsce, ale na chwilę obecną nawet mecz ze słabą Argentyną będzie dla nich sporym wyzwaniem.

Dzisiaj na 100% wygra Holandia będziemy mieli finał dwóch naprawdę mocnych drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jeszcze tego jednego wbili, byłby ładny winik do zera :/

Dziś niech wygra lepszy niemniej, jeżeli Argentyna znajdzie się w małym finale to licze że do szczętu upokorzy Brazylię wygrywając na jej terenie. Zresztą byłby numer jakby mimo wszystko prezydentówna wręczyła puchar triumfatorski Albicelestes :D

Wkurza mnie Szpaqu. Podnieca się Neuerem wychodzącym z bramki, a jak lata temu Daniel Zítka z Anderlechtu grał podobnie przeciwko Wiśle Kraków to siedział cicho. Szpakowski ty hipokryto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanosi się na Europejski finał . A Brazylijskich kibiców mi nie szkoda . Po tym co zaczęli robić w 2 połowie i gwizdać na piłkarzy ( zwłaszcza Freda ) straciłem do nich jakikolwiek szacunek. Nie można obwiniać za porażkę 1 zawodnika , zwłaszcza że najtragiczniej grała obrona , która nie istniała a Niemcy w akcjach ofensywnych czuli się jak na treningu.Teraz kibicuję jeszcze żeby przegrali w meczu o 3 miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zastanawiam, skąd to niemal powszechne przekonanie, że holandia ma pewny awans?
Ostatnimi czasu z meczu na mecz gra słabiej, a Argentyna zaczyna nabierać tempa.

Jak dla mnie to raczej zanosi się na wyrównany pojedynek, a ze względu na warunki klimatyczne lekko faworyzowałbym Argentynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 13:14, vonArnold napisał:

Jak dla mnie to raczej zanosi się na wyrównany pojedynek, a ze względu na warunki klimatyczne
lekko faworyzowałbym Argentynę.

Argentyna nie gra absolutnie niczego na tym mundialu . Poziom Holandii także troszkę spadł ale nadal stoją o 2 klasy wyżej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 13:14, vonArnold napisał:

Jak dla mnie to raczej zanosi się na wyrównany pojedynek, a ze względu na warunki klimatyczne
lekko faworyzowałbym Argentynę.


Haha, żartujesz sobie? :D Argentyna dzisiaj podzieli los Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w nosie czy wygra Argentyna czy Holandia, jeśli będzie na co popatrzeć. Liczę na ciekawe widowisko i mam nadzieję że komentatorzy nie będą przeżywać meczu jak koń podorywkę, tylko spokojnie komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 18:52, JayL napisał:

Cud to by był gdyby wygrała Brazylia, tak to wszystko było w jak najbardziej normalnym
porządku.


7:1 w normalnym porządku? no chyba nie ziomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować