Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2014 o 18:54, Diverso napisał:

Może jak mu Batistuta, albo Crespo zaasystują ;)

Ale Kempes stary lis swoje trafił.

Szkoda tylko że Aimar musiał zejść. : <

@Tyler_D
Lays-mana. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... tak teraz przysiadłem na ''dłużej'' i faktycznie gada o Maradonie, na szczęście / nieszczęście sam się na tym łapie. Czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny slaby i usypiajacy mecz w wykonaniu argentyny. Dzisiaj holandia powinna bez wiekszych problemow wygrac z kostaryka i w polfinale wyeliminowac argentyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry był ten tekst Szpaka który brzmiał mniej więcej ''Messi, Messi, MESSI, nie pomylę z Maradoną HEHEHE''.

No to mamy Niemców, Argentynę, Brazylię i ... oby Holandię.

Brazylia - Niemcy, zapewne będzie grubo ... wydaje mi się że jednak wygrają Brazylijczycy, Argentyna mam nadzieję że zagra z Holandią i liczę że przejdzie dalej ... w moim scenariuszu byłoby Brazylia - Holandia a Niemcy z Argentyną o trzecie miejsce i zapewne to trójkolorowi by wygrali ... Zobaczymy jak to się potoczy. Oby tylko było ciekawie a nie tak jak ostatnio że gol w pierwszych minutach a potem nic - przynajmniej jeżeli chodzi o bramki i emocje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 20:15, Tyler_D napisał:

Dobry był ten tekst Szpaka który brzmiał mniej więcej ''Messi, Messi, MESSI, nie pomylę
z Maradoną HEHEHE''.

No to mamy Niemców, Argentynę, Brazylię i ... oby Holandię.

Brazylia - Niemcy, zapewne będzie grubo ... wydaje mi się że jednak wygrają Brazylijczycy,
Argentyna mam nadzieję że zagra z Holandią i liczę że przejdzie dalej ... w moim scenariuszu
byłoby Brazylia - Holandia a Niemcy z Argentyną o trzecie miejsce i zapewne to trójkolorowi
by wygrali ... Zobaczymy jak to się potoczy. Oby tylko było ciekawie a nie tak jak ostatnio
że gol w pierwszych minutach a potem nic - przynajmniej jeżeli chodzi o bramki i emocje
...


Brak Thiago Silvy i Neymara to duże osłabienie. Co prawda w obronie jest jeszcze Dante, ale nie jest on tak zwrotny jak Thiago Silva. Mimo, że większość sezonu byłem zirytowany przez grę Neymara, ale tak mi go szkoda, własna publiczność na mundialu, wielka chęć gry i udowodnienie, że może być on nowym Pele. No nic chudzinka z niego + to, że dostał ładne "latające kolano" od Zunigi.

Myślę, że Holandia da sobie radę, z Kostaryką, która dla mnie jest większym zaskoczeniem tego mundialu niż Kolumbia. Poczekamy zobaczymy, chodź myślę, że Holandia może się męczyć jak Argentyna czy chociaż jak sami Holendrzy z Meksykiem :D

Szpaku forma: "De Brajne", "Van Bojten", "Messi = Maradona", "Alderwereld", "Maszczerano", "Hamez Rodriguez" ( tak tak wiem, że poprawnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym do tego Miralesa, Orgiego, Verona (Varane), KABAJE, ŚŚŚŚirle, Boteng itd, itd, itd.

A, jeszcze taką perełkę sobie przypomniałem

"Di Maria strzelił gola dla swojej córki, która urodziła się jak miała sześć miesięcy".

Ten komentarz staje w szranki z moim ulubionym "Urodziła go matka, ale geny ma po ojcu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co w ćwierćfinałach panuje trend, że dana drużyna strzela bramkę w okolicach 10 minuty i to zapewnia jej zwycięstwo w meczu i awans do półfinału, spektakularnych odwróceń losów meczu, jak to miało miejsce w 1/8 póki co nie ma, ale jeszcze kilka spotkań przed nami.

A forma Szpaka rośnie z każdym meczem jak widać, czekam z niecierpliwością co szykuje na finał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam byle Argentyna nie przeszła dalej. To co oni grają to mogę porównać tylko do Grecjii rocznik 2004.
Tracenie czasu od 10 minuty przy prowadzeniu jedną bramką... Liczę, że to się na nich zemści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 00:00, Ecko09 napisał:

Niemcy zdecydowanym faworytem do wygrania mistrzostwa, czyżby w końcu się doczekali?
:D


Nie, nie ma takich Brazylia musi we wtorek pokazać na co ją stać inaczej idę się pociąć xD
Nie chce by Niemcy wygrały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam Niemcy, a tam Brazylia.
Tylko Kostaryka xd

Moi faworyci Belgowie niestety już odpadli, więc pozostaje mi kibicować Kostaryce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 00:39, Prince_Miki napisał:

120 minut gry i jeszcze Holandia nie wbiła Kostaryce nawet jednego gola. Niebywałe...


Postawili autobus jak Grecja w 2004 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować